12 lipca 2017, 17:30 - Daleszewo (stadion Odrzanki Radziszewo)

Energetyk Gryfino: Patryk Brzozowski (46 Jacek Malanowski) - Kamil Makuła (46 Mikołaj Karbowiak), Paweł Bielecki, Adrian Krzywicki (46 Patryk Lis), Marcin Gałkowski (46 Łukasz Piskorowski) - Łukasz Cebulski, Oskar Fijałkowski (46 Gracjan Żeglin), Łukasz Łazarz (60 Mateusz Kostka), Marek Lipka (46 Szymon Wierzchowski) - Konrad Prawucki, Mateusz Toporkiewicz (70 Łukasz Aleksandrowicz).

Gwardia Koszalin: (skład wyjściowy) Adrian Hartleb - Aleksander Januszkiewicz, Daniel Wojciechowski, Patryk Baranowski, Bartosz Maciąg - Aleksander Karbowiak, Junpei Shimmura, Sebastian Ginter, Radosław Mikołajczak, Adrian Kwiatkowski - Arkadiusz Gajewski.

czerwona kartka: Mateusz Toporkiewicz (70. minuta, Energetyk, za drugą żółtą).

sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin).

Grano 3x30 minut.

Gwardia Koszalin zremisowała w sparingu 1-1 (0-0, 1-1) z trzecioligowym Energetykiem Gryfino.

Beniaminek II ligi testował m.in. Adriana Kwiatkowskiego z Bałtyku Koszalin i Aleksandra Sopla z Piasta Gliwice.

źródło: własne / Energetyk Gryfino / egryfino.pl

Dodano: 12 lipca 2017, 19:57:52

adr. - 12 lipca 2017, 22:05:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz na Odrzance? Co się stało? Remont stadionu?

Rerneter - 12 lipca 2017, 22:29:08 - *.idk.net.pl
W Gryfinie to prędzej krowy zaczną latać niż coś ze stadionem zrobią,pisali,że zalało boisko po ulewach,a na sztucznej nie chcieli grać

kibic - 12 lipca 2017, 22:30:49 - *.dynamic.chello.pl
W Gryfinie po opadach deszczu boisko nie nadawało się do gry A oba nie chciały grać na sztucznej murawie

smoky - 12 lipca 2017, 22:40:04 - *.opera-mini.net (*.249.69.133)
energetyk to mógłby jakąs skrzyneczke wódeczki do dębna podesłać:-)

Skaut - 13 lipca 2017, 0:02:17 - *.cust-5.exponential-e.net
Ten Kostka zagrał całkiem przyzwoicie coś więcej na jego temat?

sax - 13 lipca 2017, 14:52:38 - *.play-internet.pl
nikt nic ?

sax - 13 lipca 2017, 14:54:41 - *.play-internet.pl
dobry mecz ?

Rerneter - 13 lipca 2017, 20:52:36 - *.idk.net.pl
Mecz dość przyzwoity,zero kopaniny,Gwardia od początku meczu miała przewagę,świetnie ratował skórę swoim kolegą bramkarz Energetyka,potem gra się wyrównała i toczyła w środku,z czasem Energetyk doszedł do głosy,zwłaszcza w drugiej tercji,wpadły w niej obie bramki.Gwardia wykorzystała błąd bramkarza,który przy dośrodkowaniu minął się piąstkowaniem.w 3 tercji sytuacji zbyt wiele nie było,tak jak ogólnie w całym meczu.Energetyk zbyt wąska kadra,natomiast Gwardia robi to co każdy klub powinien,czyli testuje i daje szanse,pozdrawiam

sax - 16 lipca 2017, 0:51:04 - *.CNet.Gawex.PL