5 lipca 2017, 18:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 1-1 KKS 1925 Kalisz
Dawid Flaszka 14 - Rafał Jankowski 40 (k)

GKS Bełchatów: (I połowa) 1. Arkadiusz Moczadło - 25. Kamil Szubertowski, 15. Krzysztof Michalak, 5. Filip Kendzia, 18. Bartłomiej Zieliński, 9. Patryk Janasik, 22. Patryk Rachwał, 8. Robert Chwastek, 26. Émile Thiakane, 10. Dawid Flaszka, 17. Piotr Giel. (II połowa) 12. Maciej Bąbel - 14. Adrian Klepczyński, 5, Filip Kendzia, 27. Marcin Grolik, 4. Marcin Pigiel, 7. Bartłomiej Bartosiak, 2. Marcin Garuch, 21. Marcin Ryszka, 11. Michał Ciarkowski, 19. Łukasz Pietroń, 74. Tomasz Gomola.

KKS 1925 Kalisz: (I połowa) zawodnik testowany - zawodnik testowany, Mateusz Gawlik (30 Michał Grzesiek), Marcin Lis, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Błażej Ciesielski, Rafał Jankowski, zawodnik testowany. (II połowa) Jędrzej Dorynek - Dominik Domagalski, Marcin Lis (60 Mateusz Gawlik), Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski, Stajko Stojczew, Jakub Budrowski, Konrad Chojnacki, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Miłosz Matuszewski.

W meczu sparingowym drugoligowy GKS Bełchatów zremisował 1-1 (1-1) z trzecioligowym KKS-em 1925 Kalisz.

W drugoligowcu zagrał Marcin Pigiel z rezerw Jagiellonii Białystok, który będzie testowany do soboty.

Fajaha - 5 lipca 2017, 20:36:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zdecydowanie gieksa zdominowała mecz karny dla kalisza drukowany.pytanie do kibiców kalisza czy wasi zawodnicy są zawsze tacy chamscy? ????kasują bartosiaka od tyłu nie oddają.
A i jeszcze nie oddają piłki była sytuacja ze mieliśmy piłkę zawodnik z Kalisza fauluj lewego obrońcę sędzia rzuca sędziowski a zawodnik z Kalisza biegnie na naszą bramkę CHAMSTWO

asterka - 5 lipca 2017, 23:35:10 - *.dynamic.chello.pl
W Kaliszu to normalne!!!

Majster - 5 lipca 2017, 23:41:45 - *.dynamic.mm.pl
Grał śmieszny klub z Bełchatowa i płacze bo zremisował. rachwal pokazał swoim zachowaniem jaki z niego pseudopiłkarz niech się cieszy że tylko jedno auto mu spalili

ja - 6 lipca 2017, 8:21:15 - *.trustnet.pl
śmieszny to jesteś ty majster z usterki jeszcze gul będzie ci skakał jak GKS wróci do ekstraklapy. Wynik jak wynik drużyna budowana praktycznie od nowa ma wygrywać w sparingach po 5:0?

Kalam - 6 lipca 2017, 8:52:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Majster okulary se kup jak czytasz artykuły rachwałowi auta nie spalili tylko skopali

MISUGI JUN - 6 lipca 2017, 11:42:35 - *.dynamic.mm.pl
Co za brednie jakiś parch z Krotoszyna z a-klasy pier... głupoty,Fajaha czy spojrzałeś że w tym meczu w KKS-ie grało mnóstwo testowanych zawodników...ręce opadają

Ghja - 6 lipca 2017, 16:53:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl