[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Klub Sportowy Eko-Prod Szemud
Data założenia: 10 sierpnia 2004
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Sportowa, 84-217 Szemud
telefon: (691) 911-007 (dyrektor sportowy)
WWW: http://www.kseko-prodszemud.futbolowo.pl (oficj.)
https://www.facebook.com/pages/KS-EKO-PROD-SZEMUD/237226512980292 (nieoficj.)
Stadion: Boisko Gminne w Szemudzie
pojemność - 200 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes:
Trener: Janusz Magulski


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Tomasz Zielecki (25.12.87), Michał Robakowski (27.12.90).
Obrońcy: Przemysław Parchem (27.08.88), Kamil Sułkowski (10.03.79), Łukasz Kleszczewski (13.10.84), Radosław Labudda (01.09.76), Mirosław Formella (26.02.80), Paweł Chyła (26.08.96), Ireneusz Klinkusz (14.05.89).
Pomocnicy: Damian Jeżewski (08.04.91), Michał Wardyn (24.09.89), Łukasz Gładczuk (03.03.89), Łukasz Bizewski (26.02.94), Mariusz Bizewski (27.11.91), Sławomir Wrzeszczyński (08.08.84), Marcin Królik (27.11.84), Piotr Tusk (03.02.83), Fabian Gerszewski (11.08.98), Piotr Bianga (06.03.97).
Napastnicy: Łukasz Bisewski (08.01.83), Adrian Baranowski (16.11.92), Radosław Kostuch (08.12.89), Robert Żebrowski (26.07.96), Mateusz Dampc (18.06.96), Łukasz Król (08.10.83).
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
W drużynie grali m.in.: Mateusz Dampc, Łukasz Gładczuk, Marcin Królik, Radosław Kupiec, Adam Merchut.
 
Rozgrywki z udziałem
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Gdańsk I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Gdańsk I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Pomorski ZPN
   2007/08 - Klasa B 2007/2008, grupa: Gdańsk II
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2008/09 - Klasa B 2008/2009, grupa: Gdańsk II
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2009/10 - Klasa B 2009/2010, grupa: Gdańsk II
   2010/11 - Klasa B 2010/2011, grupa: Gdańsk II
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: Gdańsk I
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Gdańsk I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Gdańsk I
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Gdańsk I
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2015/16 - Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016, grupa: Gdańsk I
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2016/17 - Klasa okręgowa sportbazar.pl 2016/2017, grupa: Gdańsk I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2017/18 - Klasa A no10.pl 2017/2018, grupa: Gdańsk I
   2018/19 - Klasa A no10.pl 2018/2019, grupa: Gdańsk I
   2019/20 - Klasa A no10.pl 2019/2020, grupa: Gdańsk I

 

Napisz do nas