[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Eko-Prod Szemud 24 51 16 3 5 62-36 8 2 2 34-17 8 1 3 28-19
2.  Start Mrzezino 24 46 14 4 6 68-38 8 0 4 39-22 6 4 2 29-16
3.  Kaszuby Połchowo 24 45 13 6 5 41-25 7 3 2 24-13 6 3 3 17-12 2 3 1 0 1 2-1
4.  LZS Bojano 24 45 14 3 7 41-28 8 1 3 18-9 6 2 4 23-19 2 3 1 0 1 1-2
5.  KP Sopot 24 37 11 4 9 45-41 6 2 4 22-18 5 2 5 23-23
6.  Wicher Wierzchucino 24 35 10 5 9 41-34 5 3 4 22-14 5 2 5 19-20 2 6 2 0 0 6-2
7.  Potok Kamionka Sopot 24 35 11 2 11 66-47 6 1 5 38-20 5 1 6 28-27 2 0 0 0 2 2-6
8.  KP Gdynia 24 32 9 5 10 39-47 4 3 5 23-28 5 2 5 16-19
9.  Kaszubia Starzyno 24 29 9 2 13 40-52 5 1 6 19-21 4 1 7 21-31
10.  Zenit Łęczyce 24 28 9 1 14 37-64 5 0 7 19-32 4 1 7 18-32
11.  GKS II Przodkowo 24 26 8 2 14 38-64 4 1 7 15-24 4 1 7 23-40
12.  OKS Janowo (Rumia) 24 20 6 2 16 34-57 2 2 8 20-30 4 0 8 14-27
13.  KKS Koleczkowo 24 18 5 3 16 25-44 2 2 8 14-22 3 1 8 11-22
Jantar Swarzewo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Eko-Prod Szemud    2-2 0-0 1-2 0-1 5-1 3-1 3-2 5-4 2-0 5-0 4-2 4-2 
 2 Start Mrzezino2-3     1-2 2-3 4-2 2-0 5-2 2-1 3-4 7-1 5-1 4-2 2-1 
 3 Kaszuby Połchowo1-1 2-2     2-0 0-1 0-3 3-2 4-0 3-2 4-1 2-1 3-0 0-0 
 4 LZS Bojano3-2 3-2 1-0     1-2 1-0 4-1 0-0 2-0 1-0 0-1 2-0 0-1 
 5 KP Sopot0-2 1-1 0-1 1-0     4-1 1-4 1-1 3-0* 5-1 2-6 2-0 2-1 
 6 Wicher Wierzchucino1-2 1-0 0-1 1-0 2-2     4-1 3-0 2-2 1-1 2-3 0-1 5-1 
 7 Potok Kamionka Sopot1-2 0-3 3-3 3-4 3-1 1-2     2-3 5-0* 7-0 6-1 4-1 3-0 
 8 KP Gdynia2-1 3-3 2-0 4-1 3-3 2-4 2-5     1-2 0-5 1-1 2-3 1-0 
 9 Kaszubia Starzyno4-1 0-5* 0-2 1-1 2-1 2-0 1-2 1-2     3-2 5-1 0-2 0-2 
 10 Zenit Łęczyce3-7 1-3 0-5 0-4 4-2 1-2 2-1 0-1 1-0     1-5 3-1 3-1 
 11 GKS II Przodkowo1-2 0-2 3-0 2-2 1-4 1-5 0-3 2-1 0-1 0-3*     3-1 2-0 
 12 OKS Janowo (Rumia)1-2 2-3 2-2 1-3 1-4 1-1 0-4 0-2 4-3 2-3 6-1     0-2 
 13 KKS Koleczkowo0-3 1-3 0-1 1-3 2-0 0-0 2-2 1-3 2-3 0-1 5-2 0-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Zenit Łęczyce 0-4 LZS Bojano 23 sierpnia, 14:30
Wicher Wierzchucino 1-2 Eko-Prod Szemud 23 sierpnia, 16:00
Start Mrzezino 5-1 GKS II Przodkowo 23 sierpnia, 10:30
Potok Kamionka Sopot - Jantar Swarzewo 23 sierpnia, 11:00
było 3-2, anulowany
OKS Janowo (Rumia) 4-3 Kaszubia Starzyno 23 sierpnia, 17:00
Kaszuby Połchowo 0-1 KP Sopot 23 sierpnia, 17:00
KKS Koleczkowo 1-3 KP Gdynia 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27 sierpnia

LZS Bojano 0-0 KP Gdynia 27 sierpnia, 17:00
KP Sopot 2-1 KKS Koleczkowo 27 sierpnia, 17:00
Kaszubia Starzyno 0-2 Kaszuby Połchowo 27 sierpnia, 18:00
Jantar Swarzewo - OKS Janowo (Rumia) 27 sierpnia, 18:00
było 0-1, anulowany
GKS II Przodkowo 0-3 Potok Kamionka Sopot 27 sierpnia, 18:00
Eko-Prod Szemud 2-2 Start Mrzezino 27 sierpnia, 18:00
Zenit Łęczyce 1-2 Wicher Wierzchucino 27 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Wicher Wierzchucino 1-0 LZS Bojano 30 sierpnia, 16:00
Start Mrzezino 7-1 Zenit Łęczyce 30 sierpnia, 17:00
Potok Kamionka Sopot 1-2 Eko-Prod Szemud 30 sierpnia, 11:00
OKS Janowo (Rumia) 6-1 GKS II Przodkowo 30 sierpnia, 17:00
Kaszuby Połchowo - Jantar Swarzewo 30 sierpnia, 16:00
było 5-1, anulowany
KKS Koleczkowo 2-3 Kaszubia Starzyno 31 sierpnia, 11:00
KP Gdynia 3-3 KP Sopot 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

LZS Bojano 1-2 KP Sopot 6 września, 17:00
Kaszubia Starzyno 1-2 KP Gdynia 6 września, 17:00
Jantar Swarzewo - KKS Koleczkowo 7 września, 15:00
było 2-2, anulowany
GKS II Przodkowo 3-0 Kaszuby Połchowo 6 września, 16:00
Zenit Łęczyce 2-1 Potok Kamionka Sopot 6 września, 17:00
Wicher Wierzchucino 1-0 Start Mrzezino 6 września, 16:00
OKS Janowo (Rumia) 1-2 Eko-Prod Szemud 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Start Mrzezino 2-3 LZS Bojano 13 września, 17:00
Potok Kamionka Sopot 1-2 Wicher Wierzchucino 13 września, 11:00
OKS Janowo (Rumia) 2-3 Zenit Łęczyce 13 września, 16:00
Kaszuby Połchowo 1-1 Eko-Prod Szemud 13 września, 16:00
KKS Koleczkowo 5-2 GKS II Przodkowo 13 września, 14:00
KP Gdynia - Jantar Swarzewo 14 września, 17:00
było 2-5, anulowany
KP Sopot 3-0 Kaszubia Starzyno 13 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 6 - 20-21 września

LZS Bojano 2-0 Kaszubia Starzyno 20 września, 16:00
Jantar Swarzewo - KP Sopot 21 września, 13:00
było 0-5, anulowany
GKS II Przodkowo 2-1 KP Gdynia 21 września, 14:00
Eko-Prod Szemud 4-2 KKS Koleczkowo 20 września, 16:00
Zenit Łęczyce 0-5 Kaszuby Połchowo 20 września, 17:00
Wicher Wierzchucino 0-1 OKS Janowo (Rumia) 20 września, 16:00
Start Mrzezino 5-2 Potok Kamionka Sopot 20 września, 17:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Potok Kamionka Sopot 3-4 LZS Bojano 27 września, 11:00
OKS Janowo (Rumia) 2-3 Start Mrzezino 27 września, 16:00
Kaszuby Połchowo 0-3 Wicher Wierzchucino 27 września, 16:00
KKS Koleczkowo 0-1 Zenit Łęczyce 28 września, 11:00
KP Gdynia 2-1 Eko-Prod Szemud 28 września, 17:00
KP Sopot 2-6 GKS II Przodkowo 27 września, 16:00
Kaszubia Starzyno - Jantar Swarzewo 28 września, 14:00
było 5-1, anulowany

Kolejka 8 - 4-5 października

LZS Bojano - Jantar Swarzewo 4 października, 16:00
było 5-2, anulowany
GKS II Przodkowo 0-1 Kaszubia Starzyno 5 października, 12:00
Eko-Prod Szemud 0-1 KP Sopot 4 października, 15:00
Zenit Łęczyce 0-1 KP Gdynia 4 października, 17:00
Wicher Wierzchucino 5-1 KKS Koleczkowo 4 października, 15:00
Start Mrzezino 1-2 Kaszuby Połchowo 4 października, 16:00
Potok Kamionka Sopot 4-1 OKS Janowo (Rumia) 4 października, 11:00

Kolejka 9 - 11-12 października

OKS Janowo (Rumia) 1-3 LZS Bojano 11 października, 15:00
Kaszuby Połchowo 3-2 Potok Kamionka Sopot 12 października, 14:00
KKS Koleczkowo 1-3 Start Mrzezino 12 października, 14:00
KP Gdynia 2-4 Wicher Wierzchucino 12 października, 17:00
KP Sopot 5-1 Zenit Łęczyce 11 października, 15:00
Kaszubia Starzyno 4-1 Eko-Prod Szemud 12 października, 14:00
Jantar Swarzewo - GKS II Przodkowo 12 października, 13:00
było 1-3, anulowany

Kolejka 10 - 18-19 października

LZS Bojano 0-1 GKS II Przodkowo 18 października, 15:00
Eko-Prod Szemud - Jantar Swarzewo 19 października, 11:00
było 6-1, anulowany
Zenit Łęczyce 1-0 Kaszubia Starzyno 19 października, 14:00
Wicher Wierzchucino 2-2 KP Sopot 18 października, 15:00
Start Mrzezino 2-1 KP Gdynia 18 października, 15:00
Potok Kamionka Sopot 3-0 KKS Koleczkowo 18 października, 11:00
OKS Janowo (Rumia) 2-2 Kaszuby Połchowo 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Kaszuby Połchowo 2-0 LZS Bojano 25 października, 14:30
KKS Koleczkowo 0-1 OKS Janowo (Rumia) 26 października, 11:00
KP Gdynia 2-5 Potok Kamionka Sopot 26 października, 17:00
KP Sopot 1-1 Start Mrzezino 25 października, 14:00
Kaszubia Starzyno 2-0 Wicher Wierzchucino 26 października, 14:00
Jantar Swarzewo - Zenit Łęczyce 26 października, 13:00
było 5-7, anulowany
GKS II Przodkowo 1-2 Eko-Prod Szemud 26 października, 13:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

LZS Bojano 3-2 Eko-Prod Szemud 8 listopada, 13:00
Zenit Łęczyce 1-5 GKS II Przodkowo 9 listopada, 14:00
Wicher Wierzchucino - Jantar Swarzewo 8 listopada, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Start Mrzezino 3-4 Kaszubia Starzyno 8 listopada, 14:00
Potok Kamionka Sopot 3-1 KP Sopot 8 listopada, 11:00
OKS Janowo (Rumia) 0-2 KP Gdynia 8 listopada, 14:00
Kaszuby Połchowo 0-0 KKS Koleczkowo 9 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

KKS Koleczkowo 1-3 LZS Bojano 16 listopada, 11:00
KP Gdynia 2-0 Kaszuby Połchowo 20 listopada, 20:30
KP Sopot 2-0 OKS Janowo (Rumia) 15 listopada, 12:00
Kaszubia Starzyno 1-2 Potok Kamionka Sopot 16 listopada, 11:00
Jantar Swarzewo - Start Mrzezino 16 listopada, 13:00
było 4-3, anulowany
GKS II Przodkowo 1-5 Wicher Wierzchucino 16 listopada, 13:30
Eko-Prod Szemud 2-0 Zenit Łęczyce 15 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Pauza: Potok Kamionka Sopot.
 
LZS Bojano 1-0 Zenit Łęczyce 28 marca, 15:00
Eko-Prod Szemud 5-1 Wicher Wierzchucino 29 marca, 11:00
GKS II Przodkowo 0-2 Start Mrzezino 29 marca, 13:00
Kaszubia Starzyno 0-2 OKS Janowo (Rumia) 28 marca, 13:00
KP Sopot 0-1 Kaszuby Połchowo 28 marca, 15:00
KP Gdynia 1-0 KKS Koleczkowo 29 marca, 17:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pauza: OKS Janowo (Rumia).
 
KP Gdynia 4-1 LZS Bojano 2 kwietnia, 20:30
KKS Koleczkowo 2-0 KP Sopot 4 kwietnia, 15:00
Kaszuby Połchowo 3-2 Kaszubia Starzyno 4 kwietnia, 15:00
Potok Kamionka Sopot 6-1 GKS II Przodkowo 4 kwietnia, 11:00
Start Mrzezino 2-3 Eko-Prod Szemud 1 kwietnia, 16:00
Wicher Wierzchucino 1-1 Zenit Łęczyce 4 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pauza: Kaszuby Połchowo.
 
LZS Bojano 1-0 Wicher Wierzchucino 11 kwietnia, 16:30
Zenit Łęczyce 1-3 Start Mrzezino 12 kwietnia, 11:00
Eko-Prod Szemud 3-1 Potok Kamionka Sopot 12 kwietnia, 11:00
GKS II Przodkowo 3-1 OKS Janowo (Rumia) 12 kwietnia, 11:00
Kaszubia Starzyno 0-2 KKS Koleczkowo 12 kwietnia, 13:00
KP Sopot 1-1 KP Gdynia 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: KKS Koleczkowo.
 
Eko-Prod Szemud 4-2 OKS Janowo (Rumia) 19 kwietnia, 11:00
KP Sopot 1-0 LZS Bojano 18 kwietnia, 16:00
KP Gdynia 1-2 Kaszubia Starzyno 19 kwietnia, 17:00
Kaszuby Połchowo 2-1 GKS II Przodkowo 19 kwietnia, 17:00
Potok Kamionka Sopot 7-0 Zenit Łęczyce 18 kwietnia, 11:00
Start Mrzezino 2-0 Wicher Wierzchucino 18 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: KP Gdynia.
 
LZS Bojano 3-2 Start Mrzezino 25 kwietnia, 11:00
Wicher Wierzchucino 4-1 Potok Kamionka Sopot 25 kwietnia, 16:00
Zenit Łęczyce 3-1 OKS Janowo (Rumia) 26 kwietnia, 11:00
Eko-Prod Szemud 0-0 Kaszuby Połchowo 26 kwietnia, 11:00
GKS II Przodkowo 2-0 KKS Koleczkowo 26 kwietnia, 15:00
Kaszubia Starzyno 2-1 KP Sopot 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: KP Sopot.
 
Kaszubia Starzyno 1-1 LZS Bojano 2 maja, 17:00
KP Gdynia 1-1 GKS II Przodkowo 3 maja, 17:00
KKS Koleczkowo 0-3 Eko-Prod Szemud 2 maja, 15:00
Kaszuby Połchowo 4-1 Zenit Łęczyce 2 maja, 17:00
OKS Janowo (Rumia) 1-1 Wicher Wierzchucino 1 maja, 17:00
Potok Kamionka Sopot 0-3 Start Mrzezino 2 maja, 11:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Kaszubia Starzyno.
 
LZS Bojano 4-1 Potok Kamionka Sopot 9 maja, 17:00
Start Mrzezino 4-2 OKS Janowo (Rumia) 9 maja, 17:00
Wicher Wierzchucino 0-1 Kaszuby Połchowo 9 maja, 16:00
Zenit Łęczyce 3-1 KKS Koleczkowo 9 maja, 13:30
Eko-Prod Szemud 3-2 KP Gdynia 10 maja, 11:00
GKS II Przodkowo 1-4 KP Sopot 10 maja, 14:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: LZS Bojano.
 
Kaszubia Starzyno 5-1 GKS II Przodkowo 16 maja, 18:00
KP Sopot 0-2 Eko-Prod Szemud 16 maja, 17:00
KP Gdynia 0-5 Zenit Łęczyce 16 maja, 17:00
KKS Koleczkowo 0-0 Wicher Wierzchucino 16 maja, 15:00
Kaszuby Połchowo 2-2 Start Mrzezino 17 maja, 14:00
OKS Janowo (Rumia) 0-4 Potok Kamionka Sopot 16 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: GKS II Przodkowo.
 
LZS Bojano 2-0 OKS Janowo (Rumia) 23 maja, 17:00
Potok Kamionka Sopot 3-3 Kaszuby Połchowo 23 maja, 11:00
Start Mrzezino 2-1 KKS Koleczkowo 23 maja, 17:00
Wicher Wierzchucino 3-0 KP Gdynia 23 maja, 13:00
Zenit Łęczyce 4-2 KP Sopot 24 maja, 11:00
Eko-Prod Szemud 5-4 Kaszubia Starzyno 24 maja, 11:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Eko-Prod Szemud.
 
GKS II Przodkowo 2-2 LZS Bojano 31 maja, 15:00
Kaszubia Starzyno 3-2 Zenit Łęczyce 31 maja, 14:00
KP Sopot 4-1 Wicher Wierzchucino 30 maja, 17:00
KP Gdynia 3-3 Start Mrzezino 31 maja, 17:00
KKS Koleczkowo 2-2 Potok Kamionka Sopot 30 maja, 15:00
Kaszuby Połchowo 3-0 OKS Janowo (Rumia) 31 maja, 14:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Zenit Łęczyce.
 
LZS Bojano 1-0 Kaszuby Połchowo 6 czerwca, 11:00
OKS Janowo (Rumia) 0-2 KKS Koleczkowo 6 czerwca, 17:00
Potok Kamionka Sopot 2-3 KP Gdynia 6 czerwca, 11:00
Start Mrzezino 4-2 KP Sopot 6 czerwca, 17:00
Wicher Wierzchucino 2-2 Kaszubia Starzyno 6 czerwca, 16:00
Eko-Prod Szemud 5-0 GKS II Przodkowo 7 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Pauza: Wicher Wierzchucino.
 
Eko-Prod Szemud 1-2 LZS Bojano 14 czerwca, 11:00
GKS II Przodkowo 0-3 Zenit Łęczyce 13 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 13-3
Kaszubia Starzyno 0-5 Start Mrzezino 14 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 2-5
KP Sopot 1-4 Potok Kamionka Sopot 13 czerwca, 15:30
KP Gdynia 2-3 OKS Janowo (Rumia) 13 czerwca, 17:00
KKS Koleczkowo 0-1 Kaszuby Połchowo 13 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Pauza: Start Mrzezino.
 
LZS Bojano 0-1 KKS Koleczkowo 21 czerwca, 17:00
Kaszuby Połchowo 4-0 KP Gdynia 21 czerwca, 17:00
OKS Janowo (Rumia) 1-4 KP Sopot 21 czerwca, 17:00
Potok Kamionka Sopot 5-0 Kaszubia Starzyno 21 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-4
Wicher Wierzchucino 2-3 GKS II Przodkowo 21 czerwca, 17:00
Zenit Łęczyce 3-7 Eko-Prod Szemud 21 czerwca, 17:00

Klasa sportbazar.pl okręgowa 2014/2015 (Gdańsk I)
Klasa sportbazar.pl okręgowa 2014/2015 (Gdańsk II)

Klasa A 2014/2015 (Gdańsk II)
Klasa A 2014/2015 (Gdańsk III)
Klasa A 2014/2015 (Gdańsk IV)

Klasa B 2014/2015 (Gdańsk I)
Klasa B 2014/2015 (Gdańsk II)
Klasa B 2014/2015 (Gdańsk III)
Klasa B 2014/2015 (Gdańsk IV)
Klasa B 2014/2015 (Gdańsk V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas