[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Leźno 26 58 17 7 2 63-22 9 4 0 28-7 8 3 2 35-15 2 4 1 1 0 2-0
2.  Sokół Ełganowo 26 58 17 7 2 71-17 10 2 1 35-11 7 5 1 36-6 2 1 0 1 1 0-2
3.  EX Siedlce (Gdańsk) 26 54 17 3 6 80-40 7 2 4 38-19 10 1 2 42-21
4.  Gedania II Gdańsk 26 42 13 3 10 95-55 8 1 4 61-18 5 2 6 34-37
5.  Wisła Długie Pole 26 41 11 8 7 81-48 4 6 3 34-23 7 2 4 47-25
6.  Korona Cedry Małe 26 39 11 6 9 51-49 6 5 2 32-19 5 1 7 19-30
7.  Osiczanka Osice 26 38 11 5 10 63-54 7 2 4 34-24 4 3 6 29-30
8.  GTS Rusocin 26 35 11 2 13 55-64 5 0 8 30-33 6 2 5 25-31
9.  GKS II Kolbudy 26 34 10 4 12 48-52 7 0 6 33-26 3 4 6 15-26 2 3 1 0 1 2-2
10.  Amigo Przyjaźń 26 34 10 4 12 51-46 6 1 6 30-20 4 3 6 21-26 2 3 1 0 1 2-2
11.  MKP Szlachta 26 30 9 3 14 60-71 7 2 4 38-29 2 1 10 22-42
12.  Zryw Grabiny Zameczek 26 25 7 4 15 42-89 4 2 7 17-39 3 2 8 25-50
13.  KS Sulmin 26 24 7 3 16 50-77 4 2 7 28-35 3 1 9 22-42
14.  Orzeł Straszyn 26 1 0 1 25 21-153 0 1 12 15-78 0 0 13 6-75

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sporting Leźno    0-0 3-2 4-1 2-1 1-1 1-1 1-1 1-0 2-0 1-0 7-0 3-0 2-0 
 2 Sokół Ełganowo0-2     1-0 2-1 1-0 6-0 2-2 4-0 2-1 4-2 4-0 2-2 4-1 3-0 
 3 EX Siedlce (Gdańsk)2-1 0-4     1-3 2-4 2-1 1-2 5-1 1-1 5-0 7-0 6-1 1-1 5-0* 
 4 Gedania II Gdańsk3-4 3-0 2-4     8-2 2-0 1-3 2-3 6-0 1-1 3-0* 12-1 7-0 11-0* 
 5 Wisła Długie Pole2-2 0-0 1-1 1-1     4-0 1-0 1-3 3-3 2-3 3-3 1-5 3-1 12-1 
 6 Korona Cedry Małe2-2 1-1 3-4 6-2 0-1     2-2 3-2 1-1 0-0 2-0 3-1 6-3 3-0* 
 7 Osiczanka Osice0-4* 1-1 0-1 1-4 1-1 5-0     2-3 1-0 3-2 4-2 2-1 4-3 10-2 
 8 GTS Rusocin0-1 0-4 3-5 2-1 2-1 1-2 5-2     *** 3-4 5-2 2-3 1-5 6-0 
 9 GKS II Kolbudy2-0 0-5 2-6 7-3 0-3* 0-1 2-1 0-1     0-1 2-0 5-4 5-1 8-0 
 10 Amigo Przyjaźń0-0 0-2 2-3 3-4 3-4 1-2 5-0 3-0* 1-2     3-1 3-2 1-0 5-0 
 11 MKP Szlachta2-3 1-1 2-5 0-4 5-5 3-2 2-1 3-4 6-0* 3-1     4-1 4-2 3-0* 
 12 Zryw Grabiny Zameczek0-7 0-5 1-3 5-2 0-6 0-5 3-1 1-1 1-1 1-0 2-5     0-1 3-2 
 13 KS Sulmin2-5 0-2 1-3 2-2 1-3 5-1 2-7 4-1 0-3 2-2 4-3 1-2     4-1 
 14 Orzeł Straszyn0-4 0-11 0-5* 3-6 0-16 0-4 3-7 2-5 0-3* 0-5 2-6 2-2 3-4     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

GKS II Kolbudy 2-0 Sporting Leźno 24 sierpnia, 16:00
MKP Szlachta 4-1 Zryw Grabiny Zameczek 23 sierpnia, 18:00
Amigo Przyjaźń 2-3 EX Siedlce (Gdańsk) 24 sierpnia, 13:00
Sokół Ełganowo 2-1 Gedania II Gdańsk 23 sierpnia, 17:00
Osiczanka Osice 1-1 Wisła Długie Pole 24 sierpnia, 16:00
Orzeł Straszyn 2-5 GTS Rusocin 24 sierpnia, 17:00
KS Sulmin 5-1 Korona Cedry Małe 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Sporting Leźno 1-1 Korona Cedry Małe 27 sierpnia, 18:00
GTS Rusocin 1-5 KS Sulmin 27 sierpnia, 17:30
Wisła Długie Pole 12-1 Orzeł Straszyn 27 sierpnia, 18:00
Gedania II Gdańsk 1-3 Osiczanka Osice 27 sierpnia, 18:00
EX Siedlce (Gdańsk) 0-4 Sokół Ełganowo 27 sierpnia, 18:00
Zryw Grabiny Zameczek 1-0 Amigo Przyjaźń 27 sierpnia, 18:00
GKS II Kolbudy 2-0 MKP Szlachta 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

MKP Szlachta 2-3 Sporting Leźno 30 sierpnia, 17:00
Amigo Przyjaźń 1-2 GKS II Kolbudy 31 sierpnia, 13:00
Sokół Ełganowo 2-2 Zryw Grabiny Zameczek 31 sierpnia, 16:00
Osiczanka Osice 0-1 EX Siedlce (Gdańsk) 31 sierpnia, 16:00
Orzeł Straszyn 3-6 Gedania II Gdańsk 31 sierpnia, 11:00
KS Sulmin 1-3 Wisła Długie Pole 31 sierpnia, 12:00
Korona Cedry Małe 3-2 GTS Rusocin 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Sporting Leźno 1-1 GTS Rusocin 6 września, 17:00
Wisła Długie Pole 4-0 Korona Cedry Małe 6 września, 17:00
Gedania II Gdańsk 7-0 KS Sulmin 7 września, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 5-0 Orzeł Straszyn 6 września, 11:00
(wo)
przerwany w 20. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; utrzymano wynik z boiska
Zryw Grabiny Zameczek 3-1 Osiczanka Osice 6 września, 17:00
GKS II Kolbudy 0-5 Sokół Ełganowo 7 września, 16:00
MKP Szlachta 3-1 Amigo Przyjaźń 6 września, 16:30

Kolejka 5 - 13-14 września

Amigo Przyjaźń 0-0 Sporting Leźno 14 września, 13:00
Sokół Ełganowo 4-0 MKP Szlachta 13 września, 16:00
Osiczanka Osice 1-0 GKS II Kolbudy 14 września, 12:30
Orzeł Straszyn 2-2 Zryw Grabiny Zameczek 13 września, 16:00
KS Sulmin 1-3 EX Siedlce (Gdańsk) 14 września, 12:00
Korona Cedry Małe 6-2 Gedania II Gdańsk 13 września, 16:00
GTS Rusocin 2-1 Wisła Długie Pole 13 września, 17:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Sporting Leźno 2-1 Wisła Długie Pole 20 września, 17:00
Gedania II Gdańsk 2-3 GTS Rusocin 21 września, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 2-1 Korona Cedry Małe 20 września, 16:00
Zryw Grabiny Zameczek 0-1 KS Sulmin 20 września, 16:00
GKS II Kolbudy 8-0 Orzeł Straszyn 21 września, 16:00
MKP Szlachta 2-1 Osiczanka Osice 20 września, 16:00
Amigo Przyjaźń 0-2 Sokół Ełganowo 21 września, 13:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Sokół Ełganowo 0-2 Sporting Leźno 27 września, 16:00
Osiczanka Osice 3-2 Amigo Przyjaźń 27 września, 16:00
Orzeł Straszyn 2-6 MKP Szlachta 27 września, 16:00
KS Sulmin 0-3 GKS II Kolbudy 28 września, 12:00
Korona Cedry Małe 3-1 Zryw Grabiny Zameczek 28 września, 11:00
GTS Rusocin 3-5 EX Siedlce (Gdańsk) 27 września, 16:00
Wisła Długie Pole 1-1 Gedania II Gdańsk 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Sporting Leźno 4-1 Gedania II Gdańsk 4 października, 15:00
EX Siedlce (Gdańsk) 2-4 Wisła Długie Pole 4 października, 16:00
Zryw Grabiny Zameczek 1-1 GTS Rusocin 4 października, 15:00
GKS II Kolbudy 0-1 Korona Cedry Małe 5 października, 15:00
MKP Szlachta 4-2 KS Sulmin 4 października, 15:30
Amigo Przyjaźń 5-0 Orzeł Straszyn 5 października, 13:00
Sokół Ełganowo 2-2 Osiczanka Osice 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Osiczanka Osice 0-4 Sporting Leźno 12 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Straszyn 0-11 Sokół Ełganowo 11 października, 15:00
KS Sulmin 2-2 Amigo Przyjaźń 12 października, 12:00
Korona Cedry Małe 2-0 MKP Szlachta 11 października, 15:00
GTS Rusocin - GKS II Kolbudy 11 października, 16:00
(wo)
na boisku 4-1; obustronny walkower; w obu drużynach wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Wisła Długie Pole 1-5 Zryw Grabiny Zameczek 11 października, 16:00
Gedania II Gdańsk 2-4 EX Siedlce (Gdańsk) 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Sporting Leźno 3-2 EX Siedlce (Gdańsk) 18 października, 15:00
Zryw Grabiny Zameczek 5-2 Gedania II Gdańsk 18 października, 15:00
GKS II Kolbudy 0-3 Wisła Długie Pole 19 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-3 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKP Szlachta 3-4 GTS Rusocin 18 października, 15:00
Amigo Przyjaźń 1-2 Korona Cedry Małe 19 października, 13:00
Sokół Ełganowo 4-1 KS Sulmin 18 października, 15:00
Osiczanka Osice 10-2 Orzeł Straszyn 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Orzeł Straszyn 0-4 Sporting Leźno 25 października, 14:00
KS Sulmin 2-7 Osiczanka Osice 26 października, 12:00
Korona Cedry Małe 1-1 Sokół Ełganowo 25 października, 13:30
GTS Rusocin 3-4 Amigo Przyjaźń 26 października, 11:00
Wisła Długie Pole 3-3 MKP Szlachta 26 października, 14:00
Gedania II Gdańsk 6-0 GKS II Kolbudy 26 października, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 6-1 Zryw Grabiny Zameczek 25 października, 11:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Sporting Leźno 7-0 Zryw Grabiny Zameczek 8 listopada, 14:00
GKS II Kolbudy 2-6 EX Siedlce (Gdańsk) 9 listopada, 14:00
MKP Szlachta 0-4 Gedania II Gdańsk 8 listopada, 14:30
Amigo Przyjaźń 3-4 Wisła Długie Pole 9 listopada, 13:00
Sokół Ełganowo 4-0 GTS Rusocin 8 listopada, 14:30
Osiczanka Osice 5-0 Korona Cedry Małe 9 listopada, 13:00
Orzeł Straszyn 3-4 KS Sulmin 9 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

KS Sulmin 2-5 Sporting Leźno 16 listopada, 12:00
Korona Cedry Małe 3-0 Orzeł Straszyn 15 listopada, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
GTS Rusocin 5-2 Osiczanka Osice 16 listopada, 11:00
Wisła Długie Pole 0-0 Sokół Ełganowo 16 listopada, 14:00
Gedania II Gdańsk 1-1 Amigo Przyjaźń 16 listopada, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 7-0 MKP Szlachta 15 listopada, 14:00
Zryw Grabiny Zameczek 1-1 GKS II Kolbudy 15 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Sporting Leźno 1-0 GKS II Kolbudy 28 marca, 15:00
Zryw Grabiny Zameczek 2-5 MKP Szlachta 28 marca, 15:00
EX Siedlce (Gdańsk) 5-0 Amigo Przyjaźń 28 marca, 15:00
Gedania II Gdańsk 3-0 Sokół Ełganowo 29 marca, 14:00
Wisła Długie Pole 1-0 Osiczanka Osice 28 marca, 16:00
GTS Rusocin 6-0 Orzeł Straszyn 29 marca, 12:00
Korona Cedry Małe 6-3 KS Sulmin 28 marca, 16:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Korona Cedry Małe 2-2 Sporting Leźno 4 kwietnia, 16:00
KS Sulmin 4-1 GTS Rusocin 1 kwietnia, 16:45
Orzeł Straszyn 0-16 Wisła Długie Pole 4 kwietnia, 13:00
Osiczanka Osice 1-4 Gedania II Gdańsk 4 kwietnia, 12:00
Sokół Ełganowo 1-0 EX Siedlce (Gdańsk) 1 kwietnia, 17:00
Amigo Przyjaźń 3-2 Zryw Grabiny Zameczek 1 kwietnia, 17:00
MKP Szlachta 6-0 GKS II Kolbudy 1 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-0

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Sporting Leźno 1-0 MKP Szlachta 12 kwietnia, 15:00
GKS II Kolbudy 0-1 Amigo Przyjaźń 12 kwietnia, 16:00
Zryw Grabiny Zameczek 0-5 Sokół Ełganowo 11 kwietnia, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-2 Osiczanka Osice 11 kwietnia, 11:00
Gedania II Gdańsk 11-0 Orzeł Straszyn 12 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 11-1
Wisła Długie Pole 3-1 KS Sulmin 12 kwietnia, 17:00
GTS Rusocin 1-2 Korona Cedry Małe 12 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

GTS Rusocin 0-1 Sporting Leźno 19 kwietnia, 12:00
Korona Cedry Małe 0-1 Wisła Długie Pole 18 kwietnia, 17:00
KS Sulmin 2-2 Gedania II Gdańsk 18 kwietnia, 12:00
Orzeł Straszyn 0-5 EX Siedlce (Gdańsk) 18 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-5
Osiczanka Osice 2-1 Zryw Grabiny Zameczek 18 kwietnia, 18:00
Sokół Ełganowo 2-1 GKS II Kolbudy 19 kwietnia, 16:30
Amigo Przyjaźń 3-1 MKP Szlachta 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Sporting Leźno 2-0 Amigo Przyjaźń 25 kwietnia, 15:00
MKP Szlachta 1-1 Sokół Ełganowo 25 kwietnia, 17:00
GKS II Kolbudy 2-1 Osiczanka Osice 26 kwietnia, 16:00
Zryw Grabiny Zameczek 3-2 Orzeł Straszyn 25 kwietnia, 16:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-1 KS Sulmin 25 kwietnia, 17:00
Gedania II Gdańsk 2-0 Korona Cedry Małe 26 kwietnia, 17:00
Wisła Długie Pole 1-3 GTS Rusocin 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Wisła Długie Pole 2-2 Sporting Leźno 3 maja, 17:00
GTS Rusocin 2-1 Gedania II Gdańsk 3 maja, 17:00
Korona Cedry Małe 3-4 EX Siedlce (Gdańsk) 1 maja, 12:00
KS Sulmin 1-2 Zryw Grabiny Zameczek 2 maja, 16:30
Orzeł Straszyn 0-3 GKS II Kolbudy 2 maja, 15:00
(wo)
na boisku 3-2
Osiczanka Osice 4-2 MKP Szlachta 1 maja, 13:00
Sokół Ełganowo 4-2 Amigo Przyjaźń 2 maja, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Sporting Leźno 0-0 Sokół Ełganowo 10 maja, 15:00
Amigo Przyjaźń 5-0 Osiczanka Osice 10 maja, 13:00
MKP Szlachta 3-0 Orzeł Straszyn 10 maja, 17:00
(wo)
GKS II Kolbudy 5-1 KS Sulmin 10 maja, 17:30
Zryw Grabiny Zameczek 0-5 Korona Cedry Małe 9 maja, 16:00
EX Siedlce (Gdańsk) 5-1 GTS Rusocin 9 maja, 15:00
Gedania II Gdańsk 8-2 Wisła Długie Pole 10 maja, 11:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Gedania II Gdańsk 3-4 Sporting Leźno 17 maja, 11:00
Wisła Długie Pole 1-1 EX Siedlce (Gdańsk) 16 maja, 17:00
GTS Rusocin 2-3 Zryw Grabiny Zameczek 16 maja, 17:00
Korona Cedry Małe 1-1 GKS II Kolbudy 16 maja, 17:00
KS Sulmin 4-3 MKP Szlachta 16 maja, 14:00
Orzeł Straszyn 0-5 Amigo Przyjaźń 17 maja, 11:00
Osiczanka Osice 1-1 Sokół Ełganowo 16 maja, 18:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Sporting Leźno 1-1 Osiczanka Osice 23 maja, 15:00
Sokół Ełganowo 3-0 Orzeł Straszyn 23 maja, 17:30
Amigo Przyjaźń 1-0 KS Sulmin 24 maja, 13:00
MKP Szlachta 3-2 Korona Cedry Małe 23 maja, 16:00
GKS II Kolbudy 0-1 GTS Rusocin 24 maja, 16:00
Zryw Grabiny Zameczek 0-6 Wisła Długie Pole 23 maja, 16:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-3 Gedania II Gdańsk 23 maja, 15:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

EX Siedlce (Gdańsk) 2-1 Sporting Leźno 30 maja, 15:00
Gedania II Gdańsk 12-1 Zryw Grabiny Zameczek 31 maja, 11:00
Wisła Długie Pole 3-3 GKS II Kolbudy 30 maja, 17:00
GTS Rusocin 5-2 MKP Szlachta 30 maja, 17:00
Korona Cedry Małe 0-0 Amigo Przyjaźń 31 maja, 12:00
KS Sulmin 0-2 Sokół Ełganowo 30 maja, 16:30
Orzeł Straszyn 3-7 Osiczanka Osice 31 maja, 17:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Sporting Leźno 2-0 Orzeł Straszyn 6 czerwca, 15:00
Osiczanka Osice 4-3 KS Sulmin 7 czerwca, 16:00
Sokół Ełganowo 6-0 Korona Cedry Małe 7 czerwca, 15:00
Amigo Przyjaźń 3-0 GTS Rusocin 7 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 2-0
MKP Szlachta 5-5 Wisła Długie Pole 6 czerwca, 15:30
GKS II Kolbudy 7-3 Gedania II Gdańsk 7 czerwca, 16:00
Zryw Grabiny Zameczek 1-3 EX Siedlce (Gdańsk) 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Zryw Grabiny Zameczek 0-7 Sporting Leźno 13 czerwca, 17:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-1 GKS II Kolbudy 14 czerwca, 12:00
Gedania II Gdańsk 3-0 MKP Szlachta 14 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Długie Pole 2-3 Amigo Przyjaźń 13 czerwca, 17:00
GTS Rusocin 0-4 Sokół Ełganowo 12 czerwca, 18:00
Korona Cedry Małe 2-2 Osiczanka Osice 14 czerwca, 12:00
KS Sulmin 4-1 Orzeł Straszyn 13 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Sporting Leźno 3-0 KS Sulmin 21 czerwca, 17:00
Orzeł Straszyn 0-4 Korona Cedry Małe 21 czerwca, 17:00
Osiczanka Osice 2-3 GTS Rusocin 20 czerwca, 16:00
Sokół Ełganowo 1-0 Wisła Długie Pole 21 czerwca, 17:00
Amigo Przyjaźń 3-4 Gedania II Gdańsk 21 czerwca, 17:00
MKP Szlachta 2-5 EX Siedlce (Gdańsk) 21 czerwca, 17:00
GKS II Kolbudy 5-4 Zryw Grabiny Zameczek 21 czerwca, 17:00

Klasa sportbazar.pl okręgowa 2014/2015 (Gdańsk I)
Klasa sportbazar.pl okręgowa 2014/2015 (Gdańsk II)

Klasa A 2014/2015 (Gdańsk I)
Klasa A 2014/2015 (Gdańsk III)
Klasa A 2014/2015 (Gdańsk IV)

Klasa B 2014/2015 (Gdańsk I)
Klasa B 2014/2015 (Gdańsk II)
Klasa B 2014/2015 (Gdańsk III)
Klasa B 2014/2015 (Gdańsk IV)
Klasa B 2014/2015 (Gdańsk V)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas