[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2016/2017, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GOSRiT Luzino 28 71 23 2 3 83-28 13 0 1 44-14 10 2 2 39-14
2.  GKS Kowale 28 63 20 3 5 88-43 12 1 1 45-15 8 2 4 43-28
3.  MKS Władysławowo 28 61 19 4 5 100-35 10 3 1 61-15 9 1 4 39-20
4.  KS Kamienica Królewska 28 56 18 2 8 89-46 10 1 3 47-22 8 1 5 42-24
5.  Czarni Pruszcz Gdański 28 48 15 3 10 66-36 9 1 4 33-14 6 2 6 33-22
6.  Orzeł Trąbki Wielkie 28 41 12 5 11 60-42 8 2 4 38-18 4 3 7 22-24
7.  Polonia Gdańsk 28 39 12 3 13 56-61 7 1 6 32-20 5 2 7 24-41
8.  Sztorm Mosty 28 37 10 7 11 33-47 6 3 5 22-24 4 4 6 11-23
9.  Orlęta Reda 28 33 8 9 11 42-54 5 5 4 24-20 3 4 7 18-34
10.  GKS Sierakowice 28 32 9 5 14 43-47 4 2 8 25-25 5 3 6 18-22
11.  Kaszuby Połchowo 28 30 8 6 14 53-84 4 4 6 27-40 4 2 8 26-44
12.  KS Mściszewice 28 27 8 3 17 41-88 5 2 7 23-33 3 1 10 18-55
13.  Sokół Ełganowo 28 24 6 6 16 23-57 4 3 7 13-30 2 3 9 10-27
14.  Eko-Prod Szemud 28 18 4 6 18 36-84 4 4 6 25-34 0 2 12 11-50
15.  Start Mrzezino 28 17 5 2 21 26-87 3 1 10 12-44 2 1 11 14-43
Olimpia Osowa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 GOSRiT Luzino    3-1 0-3 4-1 1-0 3-1 7-2 3-1 3-1 2-0 6-3 1-0 2-0 5-1 4-0 
 2 GKS Kowale2-0     1-3 3-0 3-1 4-3 4-0 1-1 4-0 2-1 2-1 7-1 3-0 3-2 6-2 
 3 MKS Władysławowo1-3 2-2     3-2 3-1 0-0 4-1 8-0 5-1 6-0 8-1 6-1 3-0 3-3 9-0 
 4 KS Kamienica Królewska1-2 6-1 6-4     1-3 1-0 4-0 0-2 2-2 2-1 2-1 9-1 3-2 7-1 3-2 
 5 Czarni Pruszcz Gdański0-2 1-2 2-1 1-2     2-0 6-2 0-1 3-1 3-1 8-1 2-1 2-0 0-0 3-0 
 6 Orzeł Trąbki Wielkie5-2 2-1 3-1 3-0* 4-1     1-2 0-1 2-3 0-2 4-4 6-0 0-0 5-1 3-0 
 7 Polonia Gdańsk0-1 6-1 3-5 2-1 2-1 1-3     0-0 3-1 0-1 3-1 1-2 5-0 5-1 1-2 
 8 Sztorm Mosty1-3 0-4 2-2 0-1 0-5 2-1 1-1     4-2 1-1 3-0 3-1 0-2 3-0* 2-1 
 9 Orlęta Reda0-0 2-2 0-3 0-4 0-3 0-1 3-2 0-0     0-0 3-3 3-0* 3-1 6-0 4-1 
 10 GKS Sierakowice0-1 1-2 0-2 1-5 2-4 2-0 2-3 4-0 0-0     0-3 9-1 0-2 3-1 1-1 
 11 Kaszuby Połchowo1-7 3-5 0-5 3-3 1-1 4-4 4-2 1-0 2-3 0-3     2-5 2-2 1-0 3-0 
 12 KS Mściszewice1-6 1-5 0-3 2-6 3-2 1-0 0-1 2-1 1-2 1-1 2-3     1-1 5-0 3-2 
 13 Sokół Ełganowo0-7 0-4 1-3 2-3 0-5 1-3 1-1 0-0 1-1 1-0 0-3 3-0     2-0 1-0 
 14 Eko-Prod Szemud1-1 0-4 0-3 0-4 2-2 3-3 4-5 3-2 3-0* 3-4 3-1 2-2 1-0     0-3* 
 15 Start Mrzezino1-4 1-9 2-1 0-10 0-4 0-3 0-2 1-2 1-1 1-3 0-1 1-3 2-0 2-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Kaszuby Połchowo 2-2 Sokół Ełganowo 13 sierpnia, 17:00
KS Mściszewice 1-0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 sierpnia, 11:00
Sztorm Mosty 1-3 GOSRiT Luzino 13 sierpnia, 16:00
GKS Kowale 2-1 GKS Sierakowice 13 sierpnia, 14:00
Eko-Prod Szemud 0-3 Start Mrzezino 14 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 2-3
Polonia Gdańsk - Olimpia Osowa (Gdańsk) 13 sierpnia, 11:00
na boisku 1-2, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
MKS Władysławowo 3-2 KS Kamienica Królewska 13 sierpnia, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-1 Orlęta Reda 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Sokół Ełganowo 1-1 Orlęta Reda 21 sierpnia, 15:00
KS Kamienica Królewska 1-3 Czarni Pruszcz Gdański 21 sierpnia, 16:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) - MKS Władysławowo 21 sierpnia, 12:00
było 0-4, anulowany
Start Mrzezino 0-2 Polonia Gdańsk 21 sierpnia, 11:00
GKS Sierakowice 3-1 Eko-Prod Szemud 21 sierpnia, 14:00
GOSRiT Luzino 3-1 GKS Kowale 21 sierpnia, 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 Sztorm Mosty 21 sierpnia, 16:00
Kaszuby Połchowo 2-5 KS Mściszewice 21 sierpnia, 17:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; potem anulowany

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

KS Mściszewice 1-1 Sokół Ełganowo 27 sierpnia, 14:00
Sztorm Mosty 3-0 Kaszuby Połchowo 27 sierpnia, 16:00
GKS Kowale 4-3 Orzeł Trąbki Wielkie 27 sierpnia, 14:00
Eko-Prod Szemud 1-1 GOSRiT Luzino 31 sierpnia, 18:30
Polonia Gdańsk 0-1 GKS Sierakowice 27 sierpnia, 11:00
MKS Władysławowo 9-0 Start Mrzezino 27 sierpnia, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Osowa (Gdańsk) 27 sierpnia, 14:00
było 1-1, anulowany
Orlęta Reda 0-4 KS Kamienica Królewska 28 sierpnia, 13:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Sokół Ełganowo 2-3 KS Kamienica Królewska 4 września, 16:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) - Orlęta Reda 4 września, 12:00
było 0-3, anulowany
Start Mrzezino 0-4 Czarni Pruszcz Gdański 3 września, 17:00
GKS Sierakowice 0-2 MKS Władysławowo 3 września, 17:00
GOSRiT Luzino 7-2 Polonia Gdańsk 4 września, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 5-1 Eko-Prod Szemud 3 września, 12:00
Kaszuby Połchowo 3-5 GKS Kowale 3 września, 16:00
KS Mściszewice 2-1 Sztorm Mosty 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Sztorm Mosty 0-2 Sokół Ełganowo 10 września, 16:00
GKS Kowale 7-1 KS Mściszewice 10 września, 14:00
Eko-Prod Szemud 3-1 Kaszuby Połchowo 11 września, 12:00
Polonia Gdańsk 1-3 Orzeł Trąbki Wielkie 10 września, 11:00
MKS Władysławowo 1-3 GOSRiT Luzino 10 września, 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-1 GKS Sierakowice 10 września, 15:00
Orlęta Reda 4-1 Start Mrzezino 11 września, 13:30
KS Kamienica Królewska - Olimpia Osowa (Gdańsk) 11 września, 16:00
było 4-1, anulowany

Kolejka 6 - 17-18 września

Sokół Ełganowo - Olimpia Osowa (Gdańsk) 17 września, 15:00
było 2-1, anulowany
Start Mrzezino 0-10 KS Kamienica Królewska 17 września, 16:00
GKS Sierakowice 0-0 Orlęta Reda 17 września, 17:00
GOSRiT Luzino 1-0 Czarni Pruszcz Gdański 18 września, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3-1 MKS Władysławowo 17 września, 16:30
Kaszuby Połchowo 4-2 Polonia Gdańsk 17 września, 16:00
KS Mściszewice 5-0 Eko-Prod Szemud 18 września, 14:00
Sztorm Mosty 0-4 GKS Kowale 17 września, 15:00

Kolejka 7 - 24-25 września

GKS Kowale 3-0 Sokół Ełganowo 24 września, 14:00
Eko-Prod Szemud 3-2 Sztorm Mosty 25 września, 12:00
Polonia Gdańsk 1-2 KS Mściszewice 24 września, 15:00
MKS Władysławowo 8-1 Kaszuby Połchowo 24 września, 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie 24 września, 15:30
Orlęta Reda 0-0 GOSRiT Luzino 25 września, 11:30
KS Kamienica Królewska 2-1 GKS Sierakowice 24 września, 12:30
Olimpia Osowa (Gdańsk) - Start Mrzezino 24 września, 17:00
na boisku 2-0, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany

Kolejka 8 - 1-2 października

Sokół Ełganowo 1-0 Start Mrzezino 1 października, 16:00
GKS Sierakowice - Olimpia Osowa (Gdańsk) 1 października, 16:00
było 1-1, anulowany
GOSRiT Luzino 4-1 KS Kamienica Królewska 2 października, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2-3 Orlęta Reda 1 października, 15:30
Kaszuby Połchowo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 1 października, 15:00
KS Mściszewice 0-3 MKS Władysławowo 1 października, 12:00
Sztorm Mosty 1-1 Polonia Gdańsk 1 października, 15:00
GKS Kowale 3-2 Eko-Prod Szemud 1 października, 14:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Eko-Prod Szemud 1-0 Sokół Ełganowo 9 października, 12:00
Polonia Gdańsk 6-1 GKS Kowale 8 października, 14:00
MKS Władysławowo 8-0 Sztorm Mosty 8 października, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 KS Mściszewice 8 października, 10:00
Orlęta Reda 3-3 Kaszuby Połchowo 9 października, 13:30
KS Kamienica Królewska 1-0 Orzeł Trąbki Wielkie 9 października, 13:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 8 października, 17:00
było 0-4, anulowany
Start Mrzezino 1-3 GKS Sierakowice 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Sokół Ełganowo 1-0 GKS Sierakowice 15 października, 15:00
GOSRiT Luzino 4-0 Start Mrzezino 16 października, 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie - Olimpia Osowa (Gdańsk) 15 października, 15:00
było 1-0, anulowany
Kaszuby Połchowo 3-3 KS Kamienica Królewska 15 października, 15:00
KS Mściszewice 1-2 Orlęta Reda 16 października, 14:00
Sztorm Mosty 0-5 Czarni Pruszcz Gdański 15 października, 15:00
GKS Kowale 1-3 MKS Władysławowo 15 października, 14:00
Eko-Prod Szemud 4-5 Polonia Gdańsk 16 października, 12:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Polonia Gdańsk 5-0 Sokół Ełganowo 23 października, 14:00
MKS Władysławowo 3-3 Eko-Prod Szemud 22 października, 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 GKS Kowale 22 października, 15:00
Orlęta Reda 0-0 Sztorm Mosty 23 października, 13:30
KS Kamienica Królewska 9-1 KS Mściszewice 23 października, 13:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) - Kaszuby Połchowo 23 października, 11:00
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Start Mrzezino 0-3 Orzeł Trąbki Wielkie 23 października, 13:00
GKS Sierakowice 0-1 GOSRiT Luzino 23 października, 12:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Sokół Ełganowo 0-7 GOSRiT Luzino 29 października, 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-2 GKS Sierakowice 29 października, 14:00
Kaszuby Połchowo 3-0 Start Mrzezino 29 października, 14:00
KS Mściszewice - Olimpia Osowa (Gdańsk) 30 października, 14:00
było 3-0, anulowany
Sztorm Mosty 0-1 KS Kamienica Królewska 29 października, 14:00
GKS Kowale 4-0 Orlęta Reda 29 października, 14:00
Eko-Prod Szemud 2-2 Czarni Pruszcz Gdański 30 października, 12:00
Polonia Gdańsk 3-5 MKS Władysławowo 29 października, 13:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

MKS Władysławowo 3-0 Sokół Ełganowo 5 listopada, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 6-2 Polonia Gdańsk 6 listopada, 13:00
Orlęta Reda 6-0 Eko-Prod Szemud 6 listopada, 14:00
KS Kamienica Królewska 6-1 GKS Kowale 6 listopada, 13:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) - Sztorm Mosty 6 listopada, 11:00
było 1-2, anulowany
Start Mrzezino 1-3 KS Mściszewice 5 listopada, 13:00
GKS Sierakowice 0-3 Kaszuby Połchowo 6 listopada, 14:00
GOSRiT Luzino 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie 6 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Sokół Ełganowo 1-3 Orzeł Trąbki Wielkie 12 listopada, 13:00
Kaszuby Połchowo 1-7 GOSRiT Luzino 13 listopada, 12:00
KS Mściszewice 1-1 GKS Sierakowice 12 listopada, 13:00
Sztorm Mosty 2-1 Start Mrzezino 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Kowale - Olimpia Osowa (Gdańsk) 12 listopada, 14:00
było 6-3, anulowany
Eko-Prod Szemud 0-4 KS Kamienica Królewska 12 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (27 listopada, 13:00) odwołany
Polonia Gdańsk 3-1 Orlęta Reda 26 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Władysławowo 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 12 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Sokół Ełganowo 19 listopada, 12:00
Orlęta Reda 0-3 MKS Władysławowo 20 listopada, 12:30
KS Kamienica Królewska 4-0 Polonia Gdańsk 20 listopada, 13:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) - Eko-Prod Szemud 20 listopada, 11:00
było 2-5, anulowany
Start Mrzezino 1-9 GKS Kowale 19 listopada, 13:00
GKS Sierakowice 4-0 Sztorm Mosty 20 listopada, 14:00
GOSRiT Luzino 1-0 KS Mściszewice 19 listopada, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4-4 Kaszuby Połchowo 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Pauza: Polonia Gdańsk.
 
Sokół Ełganowo 0-3 Kaszuby Połchowo 18 marca, 14:30
Orzeł Trąbki Wielkie 6-0 KS Mściszewice 18 marca, 14:30
GOSRiT Luzino 3-1 Sztorm Mosty 18 marca, 14:00
GKS Sierakowice 1-2 GKS Kowale 19 marca, 13:00
Start Mrzezino 2-1 Eko-Prod Szemud 18 marca, 15:00
KS Kamienica Królewska 6-4 MKS Władysławowo 19 marca, 13:00
Orlęta Reda 0-3 Czarni Pruszcz Gdański 19 marca, 13:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Pauza: MKS Władysławowo.
 
Orlęta Reda 3-1 Sokół Ełganowo 26 marca, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 KS Kamienica Królewska 25 marca, 11:00
Polonia Gdańsk 1-2 Start Mrzezino 26 marca, 13:00
Eko-Prod Szemud 3-4 GKS Sierakowice 26 marca, 12:00
GKS Kowale 2-0 GOSRiT Luzino 25 marca, 14:00
Sztorm Mosty 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie 25 marca, 11:00
KS Mściszewice 2-3 Kaszuby Połchowo 25 marca, 16:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
Sokół Ełganowo 3-0 KS Mściszewice 1 kwietnia, 16:00
Kaszuby Połchowo 1-0 Sztorm Mosty 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2-1 GKS Kowale 1 kwietnia, 14:30
GOSRiT Luzino 5-1 Eko-Prod Szemud 1 kwietnia, 14:30
GKS Sierakowice 2-3 Polonia Gdańsk 1 kwietnia, 16:00
Start Mrzezino 2-1 MKS Władysławowo 1 kwietnia, 15:00
KS Kamienica Królewska 2-2 Orlęta Reda 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pauza: Orlęta Reda.
 
KS Kamienica Królewska 3-2 Sokół Ełganowo 9 kwietnia, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Start Mrzezino 8 kwietnia, 16:00
MKS Władysławowo 6-0 GKS Sierakowice 8 kwietnia, 14:00
Polonia Gdańsk 0-1 GOSRiT Luzino 8 kwietnia, 15:00
Eko-Prod Szemud 3-3 Orzeł Trąbki Wielkie 9 kwietnia, 12:00
GKS Kowale 2-1 Kaszuby Połchowo 8 kwietnia, 14:00
Sztorm Mosty 3-1 KS Mściszewice 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 12 kwietnia

Pauza: KS Kamienica Królewska.
 
Sokół Ełganowo 0-0 Sztorm Mosty 12 kwietnia, 17:00
KS Mściszewice 1-5 GKS Kowale 15 kwietnia, 15:00
Kaszuby Połchowo 1-0 Eko-Prod Szemud 15 kwietnia, 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-2 Polonia Gdańsk 15 kwietnia, 14:00
GOSRiT Luzino 0-3 MKS Władysławowo 15 kwietnia, 12:00
GKS Sierakowice 2-4 Czarni Pruszcz Gdański 12 kwietnia, 17:00
Start Mrzezino 1-1 Orlęta Reda 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pauza: Sokół Ełganowo.
 
KS Kamienica Królewska 3-2 Start Mrzezino 23 kwietnia, 13:00
Orlęta Reda 0-0 GKS Sierakowice 23 kwietnia, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 GOSRiT Luzino 22 kwietnia, 11:00
MKS Władysławowo 0-0 Orzeł Trąbki Wielkie 22 kwietnia, 14:00
Polonia Gdańsk 3-1 Kaszuby Połchowo 22 kwietnia, 16:00
Eko-Prod Szemud 2-2 KS Mściszewice 23 kwietnia, 12:00
GKS Kowale 1-1 Sztorm Mosty 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Pauza: Start Mrzezino.
 
Sokół Ełganowo 0-4 GKS Kowale 29 kwietnia, 16:00
Sztorm Mosty 3-0 Eko-Prod Szemud 29 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
KS Mściszewice 0-1 Polonia Gdańsk 29 kwietnia, 17:00
Kaszuby Połchowo 0-5 MKS Władysławowo 29 kwietnia, 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4-1 Czarni Pruszcz Gdański 29 kwietnia, 15:30
GOSRiT Luzino 3-1 Orlęta Reda 29 kwietnia, 16:00
GKS Sierakowice 1-5 KS Kamienica Królewska 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: GKS Sierakowice.
 
Start Mrzezino 2-0 Sokół Ełganowo 3 maja, 16:00
KS Kamienica Królewska 1-2 GOSRiT Luzino 3 maja, 15:00
Orlęta Reda 0-1 Orzeł Trąbki Wielkie 3 maja, 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 8-1 Kaszuby Połchowo 3 maja, 16:00
MKS Władysławowo 6-1 KS Mściszewice 3 maja, 14:00
Polonia Gdańsk 0-0 Sztorm Mosty 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 12:00) odwołany
Eko-Prod Szemud 0-4 GKS Kowale 3 maja, 12:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
Sokół Ełganowo 2-0 Eko-Prod Szemud 6 maja, 16:00
GKS Kowale 4-0 Polonia Gdańsk 6 maja, 14:00
Sztorm Mosty 2-2 MKS Władysławowo 6 maja, 11:00
KS Mściszewice 3-2 Czarni Pruszcz Gdański 7 maja, 17:00
Kaszuby Połchowo 2-3 Orlęta Reda 6 maja, 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3-0 KS Kamienica Królewska 6 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-3
GKS Sierakowice 1-1 Start Mrzezino 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie.
 
GKS Sierakowice 0-2 Sokół Ełganowo 13 maja, 16:00
Start Mrzezino 1-4 GOSRiT Luzino 13 maja, 17:00
KS Kamienica Królewska 2-1 Kaszuby Połchowo 14 maja, 13:00
Orlęta Reda 3-0 KS Mściszewice 14 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Pruszcz Gdański 0-1 Sztorm Mosty 13 maja, 14:00
MKS Władysławowo 2-2 GKS Kowale 13 maja, 14:00
Polonia Gdańsk 5-1 Eko-Prod Szemud 14 maja, 13:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Pauza: Kaszuby Połchowo.
 
Sokół Ełganowo 1-1 Polonia Gdańsk 21 maja, 15:00
Eko-Prod Szemud 0-3 MKS Władysławowo 21 maja, 12:00
GKS Kowale 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 20 maja, 14:00
Sztorm Mosty 4-2 Orlęta Reda 20 maja, 11:00
KS Mściszewice 2-6 KS Kamienica Królewska 20 maja, 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3-0 Start Mrzezino 20 maja, 17:00
GOSRiT Luzino 2-0 GKS Sierakowice 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Pauza: KS Mściszewice.
 
GOSRiT Luzino 2-0 Sokół Ełganowo 27 maja, 16:00
GKS Sierakowice 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie 27 maja, 17:00
Start Mrzezino 0-1 Kaszuby Połchowo 28 maja, 11:00
KS Kamienica Królewska 0-2 Sztorm Mosty 28 maja, 13:00
Orlęta Reda 2-2 GKS Kowale 28 maja, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-0 Eko-Prod Szemud 28 maja, 15:00
MKS Władysławowo 4-1 Polonia Gdańsk 27 maja, 10:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Pauza: Sztorm Mosty.
 
Sokół Ełganowo 1-3 MKS Władysławowo 3 czerwca, 16:00
Polonia Gdańsk 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 2 czerwca, 18:00
Eko-Prod Szemud 3-0 Orlęta Reda 4 czerwca, 12:00
(wo)
na boisku 2-6
GKS Kowale 3-0 KS Kamienica Królewska 3 czerwca, 14:00
KS Mściszewice 3-2 Start Mrzezino 3 czerwca, 17:00
Kaszuby Połchowo 0-3 GKS Sierakowice 4 czerwca, 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 5-2 GOSRiT Luzino 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Pauza: GKS Kowale.
 
Orzeł Trąbki Wielkie 0-0 Sokół Ełganowo 10 czerwca, 14:00
GOSRiT Luzino 6-3 Kaszuby Połchowo 11 czerwca, 17:00
GKS Sierakowice 9-1 KS Mściszewice 10 czerwca, 11:00
Start Mrzezino 1-2 Sztorm Mosty 10 czerwca, 17:00
KS Kamienica Królewska 7-1 Eko-Prod Szemud 11 czerwca, 13:00
Orlęta Reda 3-2 Polonia Gdańsk 11 czerwca, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 MKS Władysławowo 10 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Pauza: Eko-Prod Szemud.
 
Sokół Ełganowo 0-5 Czarni Pruszcz Gdański 17 czerwca, 17:00
MKS Władysławowo 5-1 Orlęta Reda 17 czerwca, 14:00
Polonia Gdańsk 2-1 KS Kamienica Królewska 17 czerwca, 17:00
GKS Kowale 6-2 Start Mrzezino 17 czerwca, 17:00
Sztorm Mosty 1-1 GKS Sierakowice 17 czerwca, 17:00
KS Mściszewice 1-6 GOSRiT Luzino 17 czerwca, 17:00
Kaszuby Połchowo 4-4 Orzeł Trąbki Wielkie 17 czerwca, 17:00

IV liga sportbazar.pl 2016/2017 (pomorska)

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2016/2017 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa sportbazar.pl 2016/2017 (Słupsk)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas