[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A no10.pl 2019/2020, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogniwo Sopot 13 34 11 1 1 60-13 5 1 1 32-9 6 0 0 28-4
2.  Potok Kamionka Sopot 13 27 8 3 2 43-18 4 1 1 15-9 4 2 1 28-9
3.  OKS Janowo (Rumia) 13 26 8 2 3 57-34 5 1 1 35-16 3 1 2 22-18
4.  Start Mrzezino 13 25 7 4 2 35-17 4 2 1 17-7 3 2 1 18-10
5.  Solar Władysławowo 13 23 7 2 4 48-25 3 2 2 22-12 4 0 2 26-13
6.  AS Pomorze Gdańsk 13 21 7 0 6 51-28 4 0 2 35-18 3 0 4 16-10 1 3 1 0 0 8-0
7.  GOSRiT II Luzino 13 21 6 3 4 31-32 3 3 1 16-14 3 0 3 15-18 1 0 0 0 1 0-8
8.  Sokół Bożepole Wielkie 13 18 5 3 5 30-36 4 0 2 18-13 1 3 3 12-23
9.  Kaszubia Starzyno 13 16 5 1 7 26-48 3 1 3 15-28 2 0 4 11-20 1 3 1 0 0 2-1
10.  Eko-Prod Szemud 13 16 5 1 7 30-28 4 1 1 23-10 1 0 6 7-18 1 0 0 0 1 1-2
11.  LZS Bojano 13 14 4 2 7 27-37 4 0 2 22-14 0 2 5 5-23
12.  Zatoka 95 Puck 13 10 3 1 9 17-41 2 0 4 6-17 1 1 5 11-24
13.  Klif Chłapowo 13 6 2 0 11 18-82 0 0 6 4-35 2 0 5 14-47
14.  Wicher Wierzchucino 13 4 1 1 11 31-65 1 0 6 13-29 0 1 5 18-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ogniwo Sopot    2-2 6-0 2-1 1-0 0-1 12-1 9-4 
 2 Potok Kamionka Sopot    2-0 3-3 0-5 4-1 4-0 2-0 
 3 OKS Janowo (Rumia)2-3     4-4 7-3 4-3 7-0 4-1 7-2 
 4 Start Mrzezino2-3 1-1     7-0 3-1 2-1 1-0 1-1 
 5 Solar Władysławowo2-5 1-3     1-1 6-0 6-1 2-2 4-0 
 6 AS Pomorze Gdańsk2-3 12-7 3-2 0-5     8-0 10-1 
 7 GOSRiT II Luzino1-5 1-1 5-3     2-2 2-0 2-2 3-1 
 8 Sokół Bożepole Wielkie0-3 1-0     1-2 5-1 5-3 6-4 
 9 Kaszubia Starzyno0-12 0-6 3-0* 1-3     2-1 4-1 5-5 
 10 Eko-Prod Szemud3-3 2-1 4-0     4-0 2-4 8-2 
 11 LZS Bojano0-3 1-8 3-0     5-1 9-1 4-1 
 12 Zatoka 95 Puck0-4 1-0 0-3 0-5     0-3* 5-2 
 13 Klif Chłapowo0-8 0-4 1-7 1-6 1-5 1-5     
 14 Wicher Wierzchucino1-6 1-2 1-7 1-3 3-6 2-0 4-5     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

OKS Janowo (Rumia) 4-3 Eko-Prod Szemud 17 sierpnia, 14:00
Wicher Wierzchucino 1-3 AS Pomorze Gdańsk 17 sierpnia, 18:00
Start Mrzezino 7-0 Sokół Bożepole Wielkie 17 sierpnia, 17:00
Ogniwo Sopot 12-1 Klif Chłapowo 17 sierpnia, 17:00
Solar Władysławowo 2-2 LZS Bojano 20 sierpnia, 19:00
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 14:00) odwołany
Kaszubia Starzyno 0-6 Potok Kamionka Sopot 17 sierpnia, 17:00
GOSRiT II Luzino 3-1 Zatoka 95 Puck 12 września, 18:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Eko-Prod Szemud 2-4 Zatoka 95 Puck 24 sierpnia, 16:00
Potok Kamionka Sopot 4-1 GOSRiT II Luzino 24 sierpnia, 15:00
LZS Bojano 3-0 Kaszubia Starzyno 24 sierpnia, 11:00
Klif Chłapowo 1-6 Solar Władysławowo 24 sierpnia, 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 0-3 Ogniwo Sopot 24 sierpnia, 17:00
AS Pomorze Gdańsk 3-2 Start Mrzezino 24 sierpnia, 18:00
OKS Janowo (Rumia) 7-2 Wicher Wierzchucino 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Wicher Wierzchucino 2-0 Eko-Prod Szemud 1 września, 11:00
Start Mrzezino 1-1 OKS Janowo (Rumia) 31 sierpnia, 17:00
Ogniwo Sopot 2-1 AS Pomorze Gdańsk 1 września, 17:00
Solar Władysławowo 1-1 Sokół Bożepole Wielkie 31 sierpnia, 14:00
Kaszubia Starzyno 4-1 Klif Chłapowo 31 sierpnia, 17:00
GOSRiT II Luzino 2-2 LZS Bojano 1 września, 11:00
Zatoka 95 Puck 1-0 Potok Kamionka Sopot 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 7-8 września

Eko-Prod Szemud 3-3 Potok Kamionka Sopot 7 września, 16:00
LZS Bojano 5-1 Zatoka 95 Puck 7 września, 15:00
Klif Chłapowo 1-5 GOSRiT II Luzino 7 września, 17:00
Sokół Bożepole Wielkie 1-2 Kaszubia Starzyno 7 września, 17:00
AS Pomorze Gdańsk 0-5 Solar Władysławowo 16 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (7 września, 18:00) odwołany
OKS Janowo (Rumia) 2-3 Ogniwo Sopot 7 września, 16:00
Wicher Wierzchucino 1-2 Start Mrzezino 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Start Mrzezino 2-1 Eko-Prod Szemud 14 września, 17:00
Ogniwo Sopot 9-4 Wicher Wierzchucino 15 września, 15:00
Solar Władysławowo 2-5 OKS Janowo (Rumia) 14 września, 14:00
Kaszubia Starzyno 3-0 AS Pomorze Gdańsk 14 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-5
GOSRiT II Luzino 2-2 Sokół Bożepole Wielkie 15 września, 11:00
Zatoka 95 Puck 0-3 Klif Chłapowo 14 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Potok Kamionka Sopot 2-0 LZS Bojano 15 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Eko-Prod Szemud 4-0 LZS Bojano 21 września, 16:00
Klif Chłapowo 0-8 Potok Kamionka Sopot 21 września, 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 5-3 Zatoka 95 Puck 22 września, 11:00
AS Pomorze Gdańsk 8-0 GOSRiT II Luzino 22 września, 18:00
OKS Janowo (Rumia) 7-3 Kaszubia Starzyno 21 września, 16:00
Wicher Wierzchucino 1-7 Solar Władysławowo 22 września, 13:00
Start Mrzezino 2-3 Ogniwo Sopot 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Ogniwo Sopot 0-1 Eko-Prod Szemud 29 września, 11:00
Solar Władysławowo 1-3 Start Mrzezino 29 września, 19:00
Kaszubia Starzyno 5-5 Wicher Wierzchucino 28 września, 15:00
GOSRiT II Luzino 1-5 OKS Janowo (Rumia) 29 września, 11:00
Zatoka 95 Puck 0-3 AS Pomorze Gdańsk 29 września, 16:00
Potok Kamionka Sopot 4-0 Sokół Bożepole Wielkie 29 września, 14:00
LZS Bojano 9-1 Klif Chłapowo 28 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Eko-Prod Szemud 8-2 Klif Chłapowo 5 października, 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 5-1 LZS Bojano 5 października, 15:00
AS Pomorze Gdańsk 2-3 Potok Kamionka Sopot 6 października, 18:00
OKS Janowo (Rumia) 4-1 Zatoka 95 Puck 5 października, 15:00
Wicher Wierzchucino 3-6 GOSRiT II Luzino 5 października, 15:00
Start Mrzezino 3-1 Kaszubia Starzyno 5 października, 15:00
Ogniwo Sopot 6-0 Solar Władysławowo 5 października, 11:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Solar Władysławowo 6-1 Eko-Prod Szemud 12 października, 14:00
Kaszubia Starzyno 0-12 Ogniwo Sopot 12 października, 15:00
GOSRiT II Luzino 1-1 Start Mrzezino 13 października, 11:00
Zatoka 95 Puck 5-2 Wicher Wierzchucino 12 października, 16:00
Potok Kamionka Sopot 2-0 OKS Janowo (Rumia) 13 października, 14:30
LZS Bojano 1-8 AS Pomorze Gdańsk 12 października, 15:00
Klif Chłapowo 1-5 Sokół Bożepole Wielkie 12 października, 16:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Eko-Prod Szemud 4-0 Sokół Bożepole Wielkie 19 października, 15:00
AS Pomorze Gdańsk 10-1 Klif Chłapowo 20 października, 18:00
OKS Janowo (Rumia) 7-0 LZS Bojano 19 października, 14:00
Wicher Wierzchucino 1-6 Potok Kamionka Sopot 20 października, 15:00
Start Mrzezino 1-1 Zatoka 95 Puck 19 października, 15:00
Ogniwo Sopot 1-0 GOSRiT II Luzino 19 października, 11:00
Solar Władysławowo 6-0 Kaszubia Starzyno 19 października, 14:00
przerwany po I połowie przy stanie 6-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry / uznano wynik z boiska

Kolejka 11 - 26-27 października

Kaszubia Starzyno 2-1 Eko-Prod Szemud 26 października, 15:00
GOSRiT II Luzino 5-3 Solar Władysławowo 27 października, 11:00
Zatoka 95 Puck 0-4 Ogniwo Sopot 26 października, 15:00
Potok Kamionka Sopot 3-3 Start Mrzezino 26 października, 11:00
LZS Bojano 4-1 Wicher Wierzchucino 26 października, 15:00
Klif Chłapowo 0-4 OKS Janowo (Rumia) 26 października, 15:00
Sokół Bożepole Wielkie 1-0 AS Pomorze Gdańsk 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Eko-Prod Szemud 2-1 AS Pomorze Gdańsk 2 listopada, 14:00
OKS Janowo (Rumia) 4-4 Sokół Bożepole Wielkie 2 listopada, 13:00
Wicher Wierzchucino 4-5 Klif Chłapowo 2 listopada, 14:00
Start Mrzezino 1-0 LZS Bojano 2 listopada, 14:00
Ogniwo Sopot 2-2 Potok Kamionka Sopot 2 listopada, 11:00
Solar Władysławowo 4-0 Zatoka 95 Puck 3 listopada, 14:00
Kaszubia Starzyno 1-3 GOSRiT II Luzino 2 listopada, 15:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

GOSRiT II Luzino 2-0 Eko-Prod Szemud 9 listopada, 14:00
Zatoka 95 Puck 0-5 Kaszubia Starzyno 10 listopada, 14:00
Potok Kamionka Sopot 0-5 Solar Władysławowo 9 listopada, 11:00
LZS Bojano 0-3 Ogniwo Sopot 9 listopada, 13:00
Klif Chłapowo 1-7 Start Mrzezino 10 listopada, 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 6-4 Wicher Wierzchucino 9 listopada, 14:00
AS Pomorze Gdańsk 12-7 OKS Janowo (Rumia) 10 listopada, 16:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Eko-Prod Szemud - OKS Janowo (Rumia)
AS Pomorze Gdańsk - Wicher Wierzchucino
Sokół Bożepole Wielkie - Start Mrzezino
Klif Chłapowo - Ogniwo Sopot
LZS Bojano - Solar Władysławowo
Potok Kamionka Sopot - Kaszubia Starzyno
Zatoka 95 Puck - GOSRiT II Luzino

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Zatoka 95 Puck - Eko-Prod Szemud
GOSRiT II Luzino - Potok Kamionka Sopot
Kaszubia Starzyno - LZS Bojano
Solar Władysławowo - Klif Chłapowo
Ogniwo Sopot - Sokół Bożepole Wielkie
Start Mrzezino - AS Pomorze Gdańsk
Wicher Wierzchucino - OKS Janowo (Rumia)

Kolejka 16 - 8 kwietnia

Eko-Prod Szemud - Wicher Wierzchucino
OKS Janowo (Rumia) - Start Mrzezino
AS Pomorze Gdańsk - Ogniwo Sopot
Sokół Bożepole Wielkie - Solar Władysławowo
Klif Chłapowo - Kaszubia Starzyno
LZS Bojano - GOSRiT II Luzino
Potok Kamionka Sopot - Zatoka 95 Puck

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Potok Kamionka Sopot - Eko-Prod Szemud
Zatoka 95 Puck - LZS Bojano
GOSRiT II Luzino - Klif Chłapowo
Kaszubia Starzyno - Sokół Bożepole Wielkie
Solar Władysławowo - AS Pomorze Gdańsk
Ogniwo Sopot - OKS Janowo (Rumia)
Start Mrzezino - Wicher Wierzchucino

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Eko-Prod Szemud - Start Mrzezino
Wicher Wierzchucino - Ogniwo Sopot
OKS Janowo (Rumia) - Solar Władysławowo
AS Pomorze Gdańsk - Kaszubia Starzyno
Sokół Bożepole Wielkie - GOSRiT II Luzino
Klif Chłapowo - Zatoka 95 Puck
LZS Bojano - Potok Kamionka Sopot

Kolejka 19 - 2-3 maja

LZS Bojano - Eko-Prod Szemud
Potok Kamionka Sopot - Klif Chłapowo
Zatoka 95 Puck - Sokół Bożepole Wielkie
GOSRiT II Luzino - AS Pomorze Gdańsk
Kaszubia Starzyno - OKS Janowo (Rumia)
Solar Władysławowo - Wicher Wierzchucino
Ogniwo Sopot - Start Mrzezino

Kolejka 20 - 9-10 maja

Eko-Prod Szemud - Ogniwo Sopot
Start Mrzezino - Solar Władysławowo
Wicher Wierzchucino - Kaszubia Starzyno
OKS Janowo (Rumia) - GOSRiT II Luzino
AS Pomorze Gdańsk - Zatoka 95 Puck
Sokół Bożepole Wielkie - Potok Kamionka Sopot
Klif Chłapowo - LZS Bojano

Kolejka 21 - 16-17 maja

Klif Chłapowo - Eko-Prod Szemud
LZS Bojano - Sokół Bożepole Wielkie
Potok Kamionka Sopot - AS Pomorze Gdańsk
Zatoka 95 Puck - OKS Janowo (Rumia)
GOSRiT II Luzino - Wicher Wierzchucino
Kaszubia Starzyno - Start Mrzezino
Solar Władysławowo - Ogniwo Sopot

Kolejka 22 - 23-24 maja

Eko-Prod Szemud - Solar Władysławowo
Ogniwo Sopot - Kaszubia Starzyno
Start Mrzezino - GOSRiT II Luzino
Wicher Wierzchucino - Zatoka 95 Puck
OKS Janowo (Rumia) - Potok Kamionka Sopot
AS Pomorze Gdańsk - LZS Bojano
Sokół Bożepole Wielkie - Klif Chłapowo

Kolejka 23 - 30-31 maja

Sokół Bożepole Wielkie - Eko-Prod Szemud
Klif Chłapowo - AS Pomorze Gdańsk
LZS Bojano - OKS Janowo (Rumia)
Potok Kamionka Sopot - Wicher Wierzchucino
Zatoka 95 Puck - Start Mrzezino
GOSRiT II Luzino - Ogniwo Sopot
Kaszubia Starzyno - Solar Władysławowo

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Eko-Prod Szemud - Kaszubia Starzyno
Solar Władysławowo - GOSRiT II Luzino
Ogniwo Sopot - Zatoka 95 Puck
Start Mrzezino - Potok Kamionka Sopot
Wicher Wierzchucino - LZS Bojano
OKS Janowo (Rumia) - Klif Chłapowo
AS Pomorze Gdańsk - Sokół Bożepole Wielkie

Kolejka 25 - 11 czerwca

AS Pomorze Gdańsk - Eko-Prod Szemud
Sokół Bożepole Wielkie - OKS Janowo (Rumia)
Klif Chłapowo - Wicher Wierzchucino
LZS Bojano - Start Mrzezino
Potok Kamionka Sopot - Ogniwo Sopot
Zatoka 95 Puck - Solar Władysławowo
GOSRiT II Luzino - Kaszubia Starzyno

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Eko-Prod Szemud - GOSRiT II Luzino
Kaszubia Starzyno - Zatoka 95 Puck
Solar Władysławowo - Potok Kamionka Sopot
Ogniwo Sopot - LZS Bojano
Start Mrzezino - Klif Chłapowo
Wicher Wierzchucino - Sokół Bożepole Wielkie
OKS Janowo (Rumia) - AS Pomorze Gdańsk

Klasa okręgowa 2019/2020 (Gdańsk I)

Klasa A no10.pl 2019/2020 (Gdańsk II)

Klasa B 2019/2020 (Gdańsk I)
Klasa B 2019/2020 (Gdańsk II)
Klasa B 2019/2020 (Gdańsk III)
Klasa B 2019/2020 (Gdańsk IV)
Klasa B 2019/2020 (Gdańsk V)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas