[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 25 czerwca 2019, 8:21:10

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Michal Bezpalec (O - FK Dukla Praga), Jonathan de Amo (O - Stal Mielec), Karol Dybowski (B - Piast Gliwice), Mateusz Grzybek (O - GKS Tychy), Jakub Janczy (N - Sandecja II Nowy Sącz), Paweł Oleksy (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Orzechowski (O - Lechia Dzierżoniów), Damian Pawelski (B - Unia Janikowo), Bartosz Śpiączka (N - GKS Katowice), Marcin Wasielewski (O - Lech Poznań)

Odchodzą: Rafał Grzelak (P - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Kupczak (P - ?), Dariusz Pawłowski (N - Górnik Zabrze), Dominik Sadzawicki (O - ?), Michał Skóraś (P - Lech Poznań), Kamil Słaby (O - Odra Opole), Dawid Szymonowicz (P - Raków Częstochowa), Dariusz Trela (B - ?)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Karol Chmulak (O - Śląsk Wrocław (j)), Wojciech Jurek (O - Olimpia Elbląg), Andrzej Kaszuba (P - Radunia Stężyca), Jakub Letniowski (P - Bałtyk Gdynia), Jan Mudra (O - 1.SC Znojmo FK) , Aghwan Papikjan (P - Olimpia Grudziądz), Andrzej Witan (B - Bytovia Bytów), Bartosz Wolski (P - Bytovia Bytów), Matic Žitko (O - Olimpia Grudziądz) , Artur Szwoch (rezerwy), Kacper Gibas (rezerwy), Stanisław Wędzelewski (rezerwy), Szymon Galikowski (rezerwy)

Odchodzą: Tomasz Boczek (O - GKS Tychy), Krzysztof Danielewicz (P - Miedź Legnica), Piotr Grzelczak (N - ?), Rafał Kobryń (O - Lechia Gdańsk), Damian Piotrowski (P - ?), Grzegorz Wnuk (B - ?), Paweł Żyra (P - Zagłębie Lubin)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Maciej Diduszko (O - rezerwy), Łukasz Góra (O - Raków Częstochowa), Mateusz Kulchawy (O - rezerwy), Dawid Pakulski (P - Zagłębie Lubin), Krystian Pieczara (N - Polonia Warszawa), Adam Antochów (rezerwy), Dominik Piła (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Bach (P - ?), Michał Borecki (P - ?), Sławomir Janicki (B - ?), Konrad Kaczmarek (P - ?), Bartosz Machaj (P - Elana Toruń), Rafał Maćkowski (P - ?), Szymon Nowicki (N - Arka Gdynia), Michał Pawlik (P - ?), Kamil Pestka (O - Cracovia), Oskar Repka (O - Arka Gdynia), Damian Sędziak (P - ?), Przemysław Trytko (N - ?), Daniel Wajsak (P - ?), Łukasz Zejdler (P - Widzew Łódź)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Michał Bojdys (O - ROW 1964 Rybnik), Szymon Czajor (B - Zagłębie II Lubin), Tomasz Dzida (N - Pniówek Pawłowice Śląskie), Daniel Liszka (P - Górnik Zabrze), Jakub Siedlecki (P - Wisła Sandomierz), Bartosz Szelong (B - Soła Oświęcim), Łukasz Gajda (Odra Centrum Wodzisław Śląski)

Odchodzą: Kamil Adamek (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Gancarczyk (P - ?), Dawid Gojny (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Hubert Gostomski (B - Jagiellonia Białystok), Łukasz Krakowczyk (N - Piast Gliwice), Piotr Pacholski (O - ROW 1964 Rybnik), Maciej Spychała (P - Wisła Płock), Dominik Szczęch (P - Stal Stalowa Wola), Adam Wolniewicz (O - ?)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Daniel Chwałowski (P - junior), Dawid Flaszka (P - Sandecja Nowy Sącz), Michał Kołodziejski (O - Elana Toruń), Szymon Malicki (B - Astoria Szczerców), Adrian Małachowski (P - Znicz Pruszków), Mateusz Marzec (P - Olimpia Grudziądz) , Krzysztof Wołkowicz (P - Elana Toruń), Bartłomiej Lisowski (junior), Jakub Kozica (junior), Maciej Mas (UKS SMS Łódź)

Odchodzą: Damian Michalski (O - Wisła Płock), Patryk Mularczyk (P - Zagłębie Sosnowiec), Patryk Rachwał (P - ?), Hubert Tylec (P - ?)

GKS Tychy  
Przychodzą: Tomasz Boczek (O - Chojniczanka Chojnice), Paweł Chojnacki (O - Drzewiarz Jasienica), Ken Kallaste (O - Korona Kielce), Dario Krišto (P - Widzew Łódź), Mateusz Maciejowski (B - rezerwy), Mateusz Pańkowski (O - rezerwy), Konrad Pipia (O - Gwarek Tarnowski Góry), Paweł Rogala (P - Soła Oświęcim), Dawid Rogalski (N - Gryf Wejherowo), Mathieu Scalet (P - Śląsk II Wrocław), Wojciech Szumilas (P - rezerwy), Aleksander Biegański (rezerwy), Dawid Kasprzyk (rezerwy), Florian Pfertzel (AC Ajaccio II)

Odchodzą: Hubert Adamczyk (P - Wisła Płock), Marcin Biernat (O - Arka Gdynia, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, ?), Łukasz Bogusławski (O - ?), Mateusz Grzybek (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Omar Monterde (P - ?), Carlos Peña (P - ?), Artur Siemaszko (N - Stomil Olsztyn), Jakub Vojtuš (N - GKS Katowice)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Szymon Cukier (P - rezerwy), Krzysztof Danielewicz (P - Chojniczanka Chojnice), Mateusz Hewelt (B - Everton FC (rezerwy)), Maciej Koziara (P - Gryf Wejherowo), Nemanja Mijušković (O - FC Hermannstadt), Jan Ostrowski (P - Grasshopper-Club Zurych II), Marcin Robak (N - Śląsk Wrocław), Fryderyk Stasiak (O - Stal Stalowa Wola), Maciej Śliwa (P - Wisła Kraków), Marcin Warcholak (O - Wisła Płock), Tobiasz Weinzettel (B - Wisła Kraków), Mateusz Zatwarnicki (P - rezerwy), Tomasz Żyliński (N - rezerwy), Adrian Sandach (KKP Korona Kielce (j)), Aleksander Rokosz (rezerwy), Jakub Rędzio (junior)

Odchodzą: Rafał Augustyniak (P - Urał Jekaterynburg), Juan Cámara (P - Jagiellonia Białystok), Sosłan Dżanajew (B - Legia Warszawa), Élton Monteiro (O - ?), Borja Fernández (P - AGS Astéras Trípolis ), Łukasz Garguła (P - ?), Anton Kanibołoćkyj (B - ?), Aleksandar Miljković (O - ?), Artur Pikk (O - ?), Joan Román (P - Śląsk Wrocław), Omar Santana (P - ?), Łukasz Sapela (B - ?), Paweł Zieliński (O - Arka Gdynia), Mateusz Żyro (O - Legia Warszawa)

Odra Opole  
Przychodzą: Adam Mesjasz (O - Pogoń Siedlce), Oskar Nowak (P - Lech II Poznań), Kacper Rosa (B - ROW 1964 Rybnik), Kamil Słaby (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Hubert Sobol (N - Warta Poznań) , Michał Sparwasser (N - Legia Warszawa (jm)), Bartłomiej Wdowik (P - Ruch Chorzów), Bruno Gos (junior), Serhij Melinyszyn (brak klubu)

Odchodzą: Paweł Baranowski (O - ?), Rafał Brusiło (P - Widzew Łódź ), Dudu Paraíba (O - ?), Jakub Moder (P - Lech Poznań), Serafin Szota (O - Zagłębie Lubin), Michał Szromnik (B - ?), Marcin Urynowicz (N - GKS Katowice, Górnik Zabrze)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Lukáš Ďuriška (P - Ruch Chorzów), Paweł Ewertowski (P - Gryf Wejherowo), Artem Filimonow (P - ?), Piotr Janczukowicz (P - SV Stuttgarter Kickers (j)), Sebastian Kamiński (P - Bytovia Bytów)

Odchodzą: Patryk Fryc (O - ?), Mikołaj Gabor (P - Stal Stalowa Wola), Marcin Kaczmarek (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Przemysław Kita (N - Widzew Łódź), Mateusz Marzec (P - GKS Bełchatów ), Wojciech Muzyk (B - Legia Warszawa), Aghwan Papikjan (P - Chojniczanka Chojnice), Kacper Pietrzyk (O - Warta Poznań), Germán Ruiz (P - ?), Kacper Skibicki (P - Legia Warszawa), Tiago Alves (P - Śląsk Wrocław, ŁKS Łódź, Arka Gdynia, Piast Gliwice), Piotr Witasik (O - Stal Stalowa Wola), Matic Žitko (O - Chojniczanka Chojnice )

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Kamil Adamek (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Karol Danielak (P - Arka II Gdynia), Rafał Figiel (P - Raków Częstochowa), Dawid Gojny (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Arkadiusz Maj (N - Elana Toruń), Tomasz Nowak (P - Zagłębie Sosnowiec) , Dawid Sołdecki (O - Arka Gdynia), Konrad Sieracki (rezerwy), Michał Studnicki (rezerwy), Patryk Drabik (rezerwy), Szymon Machalica (rezerwy)

Odchodzą: Dominik Jończy (O - Zagłębie Lubin), Kacper Kostorz (P - Legia Warszawa), Przemysław Mystkowski (P - Jagiellonia Białystok), Paweł Oleksy (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Przemysław Płacheta (P - Legia Warszawa), Valērijs Šabala (N - ? )

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Adam Mesjasz (O - Pogoń Siedlce), Mateusz Górski (AFC Ajax (j)), Mykyta Wowczenko (Chemik Police)

Odchodzą: Miłosz Mleczko (B - Lech Poznań), Jakub Zagórski (O - Górnik Łęczna)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Mateusz Cichocki (O - Zagłębie Sosnowiec), Maciej Górski (N - Korona Kielce), Mateusz Lewandowski (O - Lechia Gdańsk), Mateusz Michalski (P - Widzew Łódź), Damian Nowak (N - Skra Częstochowa)

Odchodzą: Dawid Jabłoński (P - ?), Michał Kaput (P - Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice), Peter Mazan (N - ?), Jakub Wawszczyk (O - Arka Gdynia)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Kacper Smoleń (P - Znicz Pruszków)

Odchodzą: Dawid Flaszka (P - GKS Bełchatów), Marek Kozioł (B - Korona Kielce)

Stal Mielec  
Przychodzą: Josip Barišić (N - ?), Lukáš Bielák (O - ŁKS Łódź), Wojciech Lisowski (O - GKS Katowice), Cezary Miszta (B - Legia Warszawa), Paweł Olszewski (O - Wigry Suwałki), Jan Kozłowski (rezerwy), Mateusz Dudek (rezerwy)

Odchodzą: Jonathan de Amo (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Peter Ďungel (P - MFK Ružomberok), Marcel Gąsior (P - Widzew Łódź), Denis Gojko (P - Piast Gliwice), Rafał Grodzicki (O - ?), Krzysztof Kiercz (O - ?), Mendi (N - ?), Bartosz Nowak (P - Górnik Zabrze ), Arkadiusz Słysz (B - ?), Mateusz Spychała (O - Korona Kielce), Łukasz Wroński (P - ?)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Wiktor Biedrzycki (P - Wigry Suwałki), Mateusz Cetnarski (P - Górnik Łęczna), Maciej Kaczorowski (P - Pelikan Łowicz), Karol Landowski (P - Lechia II Gdańsk), Karol Mackiewicz (P - Wigry Suwałki), Rafał Remisz (O - GKS Katowice), Artur Siemaszko (N - GKS Tychy), Daniel Świderski (N - Widzew Łódź), Łukasz Trałka (P - Lech Poznań), Adam Kun (MKS Korsze), Mamoru Tsuchiya (Lubuszanin Drezdenko), Mateusz Jońca (junior), Michał Sobieski (ŁKS 1926 Łomża), Piotr Błędowski (junior), Radosław Galas (ITS Jeziorak Iława)

Odchodzą: Mateusz Gancarczyk (P - ?), Michał Góral (N - ?), Mateusz Jarzynka (O - ? ), Płamen Kraczunow (O - Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Kwiatkowski (P - ? ), Rafał Maćkowski (P - ? ), Ołeksandr Masznin (P - ? ), Kamil Mazek (P - ? ), Sebastian Murawski (O - ? ), Maciej Pałaszewski (P - Śląsk Wrocław), Michał Suchanek (P - ? )

Warta Poznań  
Przychodzą: Adrian Chopcia (N - Polonia Środa Wielkopolska), Nikodem Fiedosewicz (P - KKS 1925 Kalisz), Aleks Ławniczak (O - Miedź II Legnica), Szymon Piekarski (P - Jarota Jarocin), Kacper Pietrzyk (O - Olimpia Grudziądz), Michał Goliński (UKS SMS Łódź)

Odchodzą: Tomasz Dejewski (O - Lech Poznań), Hubert Sobol (N - Odra Opole ), Grzegorz Szymusik (O - Korona Kielce), Michał Żebrakowski (N - Arka Gdynia)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Jan Balawejder (B - Polonia Warszawa), Michał Bury (O - Wólczanka Wólka Pełkińska), Bartosz Gużewski (P - Mazur Ełk), Cezary Sauczek (N - Polonia Warszawa) , Sebastian Zalepa (O - Resovia), Christian Suski (rezerwy)

Odchodzą: Sebastian Bergier (N - Śląsk Wrocław, ?), Bartosz Bida (N - Jagiellonia Białystok), Wiktor Biedrzycki (P - Stomil Olsztyn), Adam Chrzanowski (O - Lechia Gdańsk), Adrian Jurkowski (O - ?), Piotr Kwaśniewski (P - ?), Karol Mackiewicz (P - Stomil Olsztyn, ?), Geoffrey Malfleury (N - ?), Paweł Olszewski (O - Stal Mielec), Damian Pawłowski (P - Pogoń Szczecin), Dawid Polkowski (P - ?), Daniel Smuga (P - Górnik Zabrze), Jonatan Straus (O - ?), Damian Węglarz (B - Jagiellonia Białystok)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Bartłomiej Babiarz (P - powrót po kontuzji), Mateusz Bieniek (O - Lech II Poznań), Konrad Budek (O - Ruch Chorzów), Adrian Czaplak (B - Beskid Andrychów), Rafał Grzelak (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Kieca (P - Skra Częstochowa), Płamen Kraczunow (O - Stomil Olsztyn), Patryk Małecki (P - FC Spartak Trnava), Cezary Miszta (B - Legia Warszawa), Patryk Mularczyk (P - GKS Bełchatów), Błażej Radwanek (P - Hutnik Kraków), Wojciech Słomka (P - Wisła Kraków), Krystian Stępniowski (B - Cracovia), Andrei Ciofu (Stumbras Kowno), Carl Stewart (Wingate & Finchley FC), David Andronic (AÓ Tríkala), Djair Parfitt-Williams (NK Rudar (Velenje))

Odchodzą: Mateusz Cichocki (O - Radomiak Radom), Giorgi Gabedawa (N - Saburtalo Tbilisi), Lukáš Greššák (O - SK Sigma Ołomuniec), Michael Heinloth (O - FC Ingolstadt 04), Lukáš Hroššo (B - Cracovia), Giorgi Iwaniszwili (N - ?), Adam Kokoszka (O - ?), Dawid Kudła (B - Górnik Zabrze), Sebastian Milewski (P - Piast Gliwice), Patrik Mráz (O - ?), Giórgos Mýgas (O - ?), Tomasz Nawotka (O - Legia Warszawa), Olaf Nowak (N - Wisła Płock), Tomasz Nowak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała ), Vamara Sanogo (N - Zagłębie Lubin, Legia Warszawa), Martin Tóth (O - ?), Žarko Udovičić (O - Lechia Gdańsk)

 

Napisz do nas