[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2019, 19:26:08

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Krystian Bartoszek (B - junior), Michal Bezpalec (O - FK Dukla Praga), Jonathan de Amo (O - Stal Mielec), Karol Dybowski (B - Piast Gliwice), Mateusz Grzybek (O - GKS Tychy), Jakub Janczy (N - Sandecja II Nowy Sącz), Matej Jelić (N - NK Slaven (Koprivnica)), Wojciech Kamiński (P - Piast II Gliwice), Kamil Kuta (P - junior), Paweł Oleksy (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Orzechowski (O - Lechia Dzierżoniów), Damian Pawelski (B - Unia Janikowo), Ernest Terpiłowski (P - Lechia Dzierżoniów), Árni Vilhjálmsson (N - Czornomoreć Odessa), Marcin Wasielewski (O - Lech Poznań)

Odchodzą: Rafał Grzelak (P - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Kupczak (P - Warta Poznań), Dariusz Pawłowski (N - Górnik Zabrze), Dominik Sadzawicki (O - Stal Rzeszów), Michał Skóraś (P - Raków Częstochowa), Kamil Słaby (O - Odra Opole), Bartosz Szeliga (P - GKS Tychy), Dawid Szymonowicz (P - Raków Częstochowa), Dariusz Trela (B - ?), Árni Vilhjálmsson (N - ?)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Mateusz Bartosiak (O - Korona II Kielce), Toni Conejo (P - Antequera CF), Mateusz Kuzimski (N - Bytovia Bytów), Jakub Letniowski (P - Bałtyk Gdynia), Jan Mudra (O - 1.SC Znojmo FK), Michal Obročník (P - FK Železiarne Podbrezová), Aghwan Papikjan (P - Olimpia Grudziądz), Marcin Rajch (N - Wisła Tczew), Artur Szwoch (P - rezerwy), Stanisław Wędzelewski (P - rezerwy), Andrzej Witan (B - Bytovia Bytów), Bartosz Wolski (P - Bytovia Bytów), Matic Žitko (O - Olimpia Grudziądz), Mateusz Żukowski (N - Lechia Gdańsk), Błażej Hławniak (junior), Daniel Czerwiński (junior), Dominik Lemańczyk (junior), Kacper Gibas (rezerwy), Mateusz Borowski (Gwiazda Karsin), Mateusz Remiszka (junior), Szymon Galikowski (rezerwy)

Odchodzą: Tomasz Boczek (O - Warta Poznań), Krzysztof Danielewicz (P - Miedź Legnica), Piotr Grzelczak (N - FK Atyrau), Rafał Kobryń (O - Lechia Gdańsk), Jakub Letniowski (P - Radunia Stężyca), Damian Piotrowski (P - Chrobry Głogów), Tomasz Prusaczyk (P - Jantar Pawłowo), Grzegorz Wnuk (B - Odra Wodzisław Śląski), Filip Żagiel (P - Polonia Bytom), Paweł Żyra (P - Zagłębie Lubin)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Adam Antochów (P - rezerwy), Gerard Artigas (N - Lorca FC), Adrian Benedyczak (N - Pogoń Szczecin), Maciej Diduszko (O - rezerwy), Łukasz Góra (O - Raków Częstochowa), Miłosz Kozak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Kubica (P - Górnik Zabrze), Mateusz Kulchawy (O - rezerwy), Dominik Piła (P - rezerwy), Damian Piotrowski (P - Chojniczanka Chojnice), Oliver Práznovský (O - FC ViOn Zlaté Moravce), Michał Szromnik (B - Odra Opole), Jakub Turowski (P - rezerwy), Marcel Ziemann (O - AÉ Spárti)

Odchodzą: Jakub Bach (P - Radunia Stężyca), Michał Borecki (P - KKS 1925 Kalisz), Sławomir Janicki (B - Mieszko Gniezno), Konrad Kaczmarek (P - ?), Bartosz Machaj (P - Elana Toruń), Rafał Maćkowski (P - Pogoń II Szczecin), Szymon Nowicki (N - Gryf Wejherowo), Kamil Pestka (O - Cracovia), Oskar Repka (O - Pogoń Siedlce), Damian Sędziak (P - Mieszko Gniezno), Przemysław Trytko (N - ROW 1964 Rybnik), Daniel Wajsak (P - Podhale Nowy Targ), Marek Wasiluk (O - Olimpia Zambrów), Łukasz Zejdler (P - Widzew Łódź)

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Michał Bojdys (O - ROW 1964 Rybnik), Łukasz Gajda (P - Odra Centrum Wodzisław Śląski), Daniel Liszka (P - Górnik Zabrze), Łukasz Norkowski (P - Lech II Poznań), Leonid Otczenaszenko (B - Stal Rzeszów), Mariusz Pawełek (B - GKS Katowice)

Odchodzą: Krzysztof Gancarczyk (P - Resovia), Hubert Gostomski (B - Jagiellonia Białystok), Kacper Kawula (O - Bytovia Bytów), Łukasz Krakowczyk (N - Piast Gliwice), Piotr Pacholski (O - ROW 1964 Rybnik), Maciej Spychała (P - Wisła Płock)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Dawid Flaszka (P - Sandecja Nowy Sącz), Michał Kołodziejski (O - Elana Toruń), Kewin Komar (B - junior), Bartłomiej Lisowski (O - junior), Adrian Małachowski (P - Znicz Pruszków), Mateusz Marzec (P - Olimpia Grudziądz), Maciej Mas (N - UKS SMS Łódź), Karol Stanek (N - Piast Gliwice), Damian Warnecki (N - junior), Krzysztof Wołkowicz (P - Elana Toruń), Jakub Kozica (junior), Olaf Hajdasz (junior)

Odchodzą: Mikołaj Bociek (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Konrad Matuszewski (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Damian Michalski (O - Wisła Płock), Patryk Mularczyk (P - Zagłębie Sosnowiec), Patryk Rachwał (P - ?), Mateusz Stolarczyk (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Hubert Tylec (P - Górnik Wojkowice), Krystian Wojtczyk (B - Orkan Buczek), Przemysław Zdybowicz (N - Wisła Kraków)

GKS Tychy  
Przychodzą: Aleksander Biegański (P - rezerwy), Ken Kallaste (O - Korona Kielce), Dawid Kasprzyk (N - rezerwy), Dario Krišto (P - Widzew Łódź), Szymon Lewicki (N - Raków Częstochowa), Mateusz Maciejowski (B - rezerwy), Łukasz Moneta (P - Bytovia Bytów), Mateusz Pańkowski (O - rezerwy), Bartosz Szeliga (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Wojciech Szumilas (P - rezerwy), Arkadiusz Wolak (rezerwy), Gonzalo Merchán (RSD Alcalá), Jakub Kacprowski (junior), Kajetan Rutkowski (rezerwy), Maciej Blach (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Abramowicz (O - Radomiak Radom), Hubert Adamczyk (P - Wisła Płock), Łukasz Bogusławski (O - Olimpia Grudziądz), Mateusz Grzybek (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Omar Monterde (P - Olimpia Grudziądz), Carlos Peña (P - CA Monarcas Morelia), Artur Siemaszko (N - Stomil Olsztyn), Jakub Vojtuš (N - Academica Clinceni), Nikolas Wróblewski (N - Stal Rzeszów)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Hubert Antkowiak (N - KKS 1925 Kalisz), Damian Byrtek (O - Piast Gliwice), Aboubacar Condé (P - UKS SMS Łódź), Krzysztof Danielewicz (P - Chojniczanka Chojnice), Carlos Heredia (P - Wolverhampton Wanderers FC (rezerwy)), Mateusz Hewelt (B - Everton FC (rezerwy)), Dawid Kort (P - APS Atrómitos Athinón), Maciej Koziara (P - Gryf Wejherowo), Jakub Łukowski (P - Olimpia Grudziądz), Nemanja Mijušković (O - FC Hermannstadt), Roko Mišlov (P - SK Niederösterreich Sankt Pölten), Jan Ostrowski (P - Grasshopper-Club Zurych II), Dawid Rogoziński (O - junior), Valērijs Šabala (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Fryderyk Stasiak (O - Stal Stalowa Wola), Maciej Śliwa (P - Wisła Kraków), Marcin Warcholak (O - Wisła Płock), Łukasz Załuska (B - Pogoń Szczecin), Mateusz Zatwarnicki (P - rezerwy), Aleksander Rokosz (rezerwy), Jakub Rędzio (junior), Mateusz Hudzik (Hellas Verona FC (ME))

Odchodzą: Rafał Augustyniak (P - Urał Jekaterynburg), Tomislav Božić (O - NK Slaven (Koprivnica)), Juan Cámara (P - Jagiellonia Białystok), Sosłan Dżanajew (B - PFK Soczi), Élton Monteiro (O - Lausanne-Sports), Borja Fernández (P - AGS Astéras Trípolis), Petteri Forsell (P - HJK), Łukasz Garguła (P - Lechia Zielona Góra), Anton Kanibołoćkyj (B - ?), Hubert Kisiel (P - Elana Toruń), Aleksandar Miljković (O - Alaszkert Erewan), Kornel Osyra (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Fabian Piasecki (N - Zagłębie Sosnowiec), Joan Román (P - Panetolikós GFS), Omar Santana (P - ?), Łukasz Sapela (B - Olimpia Grudziądz), Mateusz Szczepaniak (P - Énossis Néon Paralimníou), Mateusz Żyro (O - Stal Mielec)

Odra Opole  
Przychodzą: Martin Adamec (P - Jagiellonia Białystok), Mateusz Kamiński (O - GKS Katowice), Adam Mesjasz (O - Pogoń Siedlce), Arkadiusz Piech (N - Śląsk Wrocław), Kacper Rosa (B - ROW 1964 Rybnik), Germán Ruiz (P - Olimpia Grudziądz), Kamil Słaby (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Hubert Sobol (N - Warta Poznań), Michał Sparwasser (N - Legia Warszawa (j)), Thijs Timmermans (P - FC Dordrecht), Bartłomiej Wdowik (P - Ruch Chorzów), Franciszek Wróblewski (N - Raków Częstochowa), Mateusz Wypych (O - Warta Poznań), Bruno Gos (junior), Kacper Kaczka (junior), Michał Surzyn (junior), Paweł Wodniok (junior), Serhij Melinyszyn (brak klubu)

Odchodzą: Paweł Baranowski (O - Górnik Łęczna), Rafał Brusiło (P - Skra Częstochowa), Dudu Paraíba (O - ?), Iván Martín (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Moder (P - Lech Poznań), Mariusz Rybicki (P - Warta Poznań), Denis Smolarek (N - Ruch Zdzieszowice), Serafin Szota (O - Wisła Kraków), Michał Szromnik (B - Chrobry Głogów), Marcin Urynowicz (N - GKS Katowice)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Łukasz Bogusławski (O - GKS Tychy), Lukáš Ďuriška (P - Ruch Chorzów), Paweł Ewertowski (P - Gryf Wejherowo), Artem Filimonow (P - ?), Dominik Frelek (P - Jagiellonia Białystok (j)), Gabriel Tenda (P - Criciúma EC (j)), Omran Haydary (N - brak klubu), Piotr Janczukowicz (P - SV Stuttgarter Kickers (j)), João Criciúma (P - Huragan Morąg), Sebastian Kamiński (P - Bytovia Bytów), Jakub Lemanowicz (B - Sokół Aleksandrów Łódzki), Jakub Łukowski (P - Wisła Płock), Elvir Maloku (P - NK Aluminij (Kidričevo)), Mohamed Medfai (P - Gazélec FC Ajaccio), Omar Monterde (P - GKS Tychy), Bartosz Nowicki (P - Olimpia Elbląg), Florian Pfertzel (O - AC Ajaccio B), Łukasz Sapela (B - Miedź Legnica), Remigiusz Szywacz (O - Garbarnia Kraków), Maciej Twarowski (N - Jagiellonia Białystok), Ricky van Haaren (P - brak klubu), Bartosz Wiśniewski (rezerwy)

Odchodzą: Mikołaj Brylewski (B - rezerwy), Artem Filimonow (P - ?), Patryk Fryc (O - Sokół Sieniawa), Mikołaj Gabor (P - Gryf Wejherowo), Dawid Jędroś (B - Legia Chełmża), Marcin Kaczmarek (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Hubert Kantorowski (O - Mieszko Gniezno), Przemysław Kita (N - Widzew Łódź), Grzegorz Kochalski (O - ITS Jeziorak Iława), Jakub Łukowski (P - Miedź Legnica), Mateusz Marzec (P - GKS Bełchatów), Wahe Mnacakanjan (P - Ruch Wysokie Mazowieckie), Wojciech Muzyk (B - Legia Warszawa), Aghwan Papikjan (P - Chojniczanka Chojnice), Kacper Pietrzyk (O - Radomiak Radom), Marcin Poręba (P - Sokół Kleczew), Germán Ruiz (P - Odra Opole), Kacper Rybacki (P - Legia Chełmża), Kacper Skibicki (P - Pogoń Siedlce), Bartosz Sulkowski (O - Siarka Tarnobrzeg), Tiago Alves (P - Piast Gliwice), Piotr Witasik (O - Stal Stalowa Wola), Matic Žitko (O - Chojniczanka Chojnice)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Dmytro Baszłaj (O - Arsenał Kijów), Karol Danielak (P - Arka II Gdynia), Patryk Drabik (P - rezerwy), Rafał Figiel (P - Raków Częstochowa), Filip Laskowski (P - Escola Varsovia Warszawa), Arkadiusz Maj (N - Elana Toruń), Iván Martín (N - Odra Opole), Tomasz Nowak (P - Zagłębie Sosnowiec), Kornel Osyra (O - Miedź Legnica), Martin Polaček (B - brak klubu), Konrad Sieracki (P - rezerwy), Mateusz Sopoćko (P - Lechia Gdańsk), Michał Studnicki (P - rezerwy), Szymon Machalica (rezerwy)

Odchodzą: Mavroudís Bougaḯdis (O - PAO Koufalíon), Chopi (P - Club Portugalete), Wojciech Fabisiak (B - Lechia Zielona Góra), Adrián Gómez (P - València CF B), Dominik Jończy (O - Zagłębie Lubin), Kacper Kostorz (P - Legia Warszawa), Miłosz Kozak (P - Chrobry Głogów), Arkadiusz Maj (N - Stal Kraśnik), Przemysław Mystkowski (P - Jagiellonia Białystok), Paweł Oleksy (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Guga Palawandiszwili (P - FK Ventspils), Przemysław Płacheta (P - Śląsk Wrocław), Valērijs Šabala (N - Miedź Legnica)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Aleksander Drobot (P - Igloopol Dębica), Mateusz Górski (B - AFC Ajax (j)), José Embaló (N - Casa Pia AC), Lucjan Klisiewicz (N - Ruch Chorzów (j)), Karol Niemczycki (B - NAC (Breda)), Jakub Serafin (P - Cracovia), Patryk Serafin (P - Garbarnia Kraków), Maksymilian Sitek (P - Siarka Tarnobrzeg), Mykyta Wowczenko (N - Chemik Police)

Odchodzą: Grzegorz Chlebda (N - Pcimianka Pcim), Szymon Gwiazda (N - Wisłoka Dębica), Kacper Halczak (B - KS Wiązownica), Patryk Kura (O - Bocheński KS), Miłosz Mleczko (B - Lech Poznań), Bartosz Przybysz (B - ?), Przemysław Sajdak (P - ŁKS Łódź), Jakub Wojtaszek (P - Jutrzenka Giebułtów), Jakub Zagórski (O - Górnik Łęczna)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Dawid Abramowicz (O - GKS Tychy), Mateusz Cichocki (O - Zagłębie Sosnowiec), Chams Faraji (O - Hull City AFC (rezerwy)), Kamil Gilewski (P - Ursus Warszawa), Maciej Górski (N - Korona Kielce), Marcin Kluska (P - Polonia Warszawa), Mateusz Kryczka (B - Wisła Płock), Mateusz Lewandowski (O - Lechia Gdańsk), Mateusz Michalski (P - Widzew Łódź), Damian Nowak (N - Skra Częstochowa), Kacper Pietrzyk (O - Olimpia Grudziądz), Kacper Wiatrak (O - rezerwy)

Odchodzą: Kamil Bielikow (B - Ascoli Calcio (j)), Dawid Jabłoński (P - Olimpia Elbląg), Karol Kucharski (O - Pilica Białobrzegi), Peter Mazan (N - FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa), Jakub Rolinc (N - 1.SK Prostějov), Dominik Sokół (P - Elana Toruń), Jakub Wawszczyk (O - Arka Gdynia), Konrad Witkowski (P - Polonia Warszawa)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Krzysztof Baran (B - GKS Katowice), Daniel Bielica (B - Górnik Zabrze), Adrian Danek (P - Cracovia), Mateusz Dara (P - rezerwy), Kamil Kurowski (P - Rozwój Katowice), Kacper Smoleń (P - Znicz Pruszków), Tadeusz Socha (O - Arka Gdynia), Thiago (P - Operário FC (Campo Grande)), Michał Walski (P - Ruch Chorzów), Jakub Zych (P - Broń Radom), Jan Kuźma (rezerwy), Karol Matras (rezerwy), Wiktor Szewczak (rezerwy), Wiktor Żołądź (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Flaszka (P - GKS Bełchatów), Paweł Kapsa (B - Bytovia Bytów), Marek Kozioł (B - Korona Kielce), Dariusz Łukasik (O - Motor Lublin), Michał Szaflarski (P - Triton College Trojans), Kacper Tokarczyk (P - Sokół Stary Sącz)

Stal Mielec  
Przychodzą: Josip Barišić (N - ?), Lukáš Bielák (O - ŁKS Łódź), Mateusz Bodzioch (O - Warta Poznań), Mateusz Dudek (B - rezerwy), Jan Kozłowski (O - rezerwy), Wojciech Lisowski (O - GKS Katowice), Mateusz Mak (P - Piast Gliwice), Paweł Olszewski (O - Wigry Suwałki), Bartosz Sobczyk (P - Wisłoka Dębica), Kristijan Šoljić (O - NK Hrvatski dragovoljac (Zagrzeb)), Szymon Stasik (P - Piast Żmigród), Mateusz Żyro (O - Miedź Legnica)

Odchodzą: Jonathan de Amo (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Peter Ďungel (P - MFK Ružomberok), Marcel Gąsior (P - Widzew Łódź), Denis Gojko (P - Piast Gliwice), Rafał Grodzicki (O - Motor Lublin), Krzysztof Kiercz (O - Stal Stalowa Wola), Leândro (O - Górnik Łęczna), Mendi (N - Calcio Foggia 1920), Michał Puzon (O - Resovia), Arkadiusz Słysz (B - KS Wiązownica), Mateusz Spychała (O - Korona Kielce), Rafał Strączek (B - Motor Lublin), Łukasz Wroński (P - GKS Katowice)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Wiktor Biedrzycki (P - Wigry Suwałki), Mateusz Cetnarski (P - Górnik Łęczna), Wojciech Hajda (P - Górnik II Zabrze), Koki Hinokio (P - junior), Sebastian Jarosz (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Karol Landowski (P - Lechia II Gdańsk), Eric Molloy (P - Team Wellington FC), Maciej Pałaszewski (P - Śląsk Wrocław), Willian Pozo-Venta (N - brak klubu), Szymon Rak (N - Motor Lublin), Rafał Remisz (O - GKS Katowice), Dawid Rudnik (P - LZS Starowice Dolne), Artur Siemaszko (N - GKS Tychy), Oktawian Skrzecz (P - Korona Kielce), Michał Sobieski (B - ŁKS 1926 Łomża), Ołeh Tarasenko (O - Czerkaszczyna-Akademija Biłozirja), Jakub Tecław (O - Ruch Wysokie Mazowieckie), Kamil Niewiadomski (Escola Varsovia Warszawa)

Odchodzą: Błażej Caban (B - GKS Wikielec), Kensuke Enjō (P - Auda Ryga), Michał Góral (N - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Jarzynka (O - Cracovia II), Łukasz Jegliński (P - ?), Płamen Kraczunow (O - Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Kwiatkowski (P - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Rafał Maćkowski (P - Huragan Morąg), Ołeksandr Masznin (P - Reał Farma Odessa), Kamil Mazek (P - Zagłębie Lubin), Sebastian Murawski (O - Bałtyk Gdynia), Maciej Pałaszewski (P - Śląsk Wrocław), Michał Suchanek (P - Znicz Pruszków)

Warta Poznań  
Przychodzą: Tomasz Boczek (O - Chojniczanka Chojnice), Wiktor Długosz (P - Korona Kielce), Nikodem Fiedosewicz (P - KKS 1925 Kalisz), Karol Gardzielewicz (P - Miedź II Legnica), Gracjan Jaroch (N - Bytovia Bytów), Krzysztof Kiklaisz (N - Górnik II Zabrze), Mateusz Kupczak (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mateusz Kustosz (B - SPN Szamotuły (j)), Jakub Kuzdra (P - Bytovia Bytów), Aleks Ławniczak (O - Miedź II Legnica), Sebastian Olszewski (P - Rozwój Katowice), Mariusz Rybicki (P - Odra Opole), Łukasz Trałka (P - Lech Poznań), Antoni Sienkiel (Philadelphia Union (j)), Dawid Markiewicz (Arka II Gdynia), Dawid Szałas (Korona II Kielce), Kacper Tomaszczak (junior), Maksymilian Lisowski (junior), Mikołaj Rakowski (junior), Miladin Vujošević (MFK Dubnica nad Váhom), Norbert Łuczak (junior)

Odchodzą: Krzysztof Biegański (N - Mieszko Gniezno), Mateusz Bodzioch (O - Stal Mielec), Tomasz Dejewski (O - Lech Poznań), Wojciech Fadecki (P - Błękitni Stargard), Radosław Jasiński (O - Mieszko Gniezno), Bartosz Kalupa (P - Mieszko Gniezno), Paweł Piceluk (N - Sokół Kleczew), Hubert Sobol (N - Odra Opole), Konrad Syldatk (B - Bytovia Bytów), Grzegorz Szymusik (O - Korona Kielce), Mateusz Wypych (O - Odra Opole), Niklas Zulciak (P - FC Würzburger Kickers), Michał Żebrakowski (N - Wigry Suwałki)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Grzegorz Aftyka (P - Legia II Warszawa), Jan Balawejder (B - Polonia Warszawa), Abdoulaye Diallo (O - JK Trans Narva), Oskar Furst (N - Pogoń II Szczecin), Bartosz Gawlik (O - Korona Kielce (j)), Paweł Gierach (O - Jagiellonia Białystok (j)), Bartosz Gużewski (P - Mazur Ełk), Szymon Klepacki (O - Górnik Łęczna), Michał Król (O - Wisła Puławy), Jakub Kunicki (N - rezerwy), Kevin Levis (N - Mérida AD), Szymon Łapiński (N - Jagiellonia Białystok), Konrad Matuszewski (O - Legia II Warszawa), Michał Ozga (O - Jagiellonia Białystok), Cezary Sauczek (N - Polonia Warszawa), Dawid Sołdecki (O - Arka Gdynia), Christian Suski (O - rezerwy), Sebastian Zackiewicz (N - rezerwy), Sebastian Zalepa (O - Resovia), Michał Żebrakowski (N - Warta Poznań), Niko Kata (València CF B)

Odchodzą: Iván Albert (N - Novelda CF), Sebastian Bergier (N - Śląsk Wrocław), Bartosz Bida (N - Jagiellonia Białystok), Wiktor Biedrzycki (P - Stomil Olsztyn), Adam Chrzanowski (O - Lechia Gdańsk), Adrian Jurkowski (O - Garbarnia Kraków), Filip Karbowy (P - Zagłębie Sosnowiec), Wojciech Kuriata (O - Ruch Wysokie Mazowieckie), Piotr Kwaśniewski (P - Gwarek Ornontowice), Kevin Levis (N - Xerez Deportivo FC), Karol Mackiewicz (P - Górnik Łęczna), Geoffrey Malfleury (N - AS Cannes), Bartosz Małkiński (B - Dąb Dąbrowa Białostocka), Paweł Olszewski (O - Stal Mielec), Damian Pawłowski (P - Pogoń Szczecin), Dawid Polkowski (P - Jagiellonia II Białystok), Daniel Smuga (P - Miedź II Legnica), Jonatan Straus (O - Legionovia Legionowo), Krzysztof Sztukowski (B - Sparta Augustów), Damian Węglarz (B - Jagiellonia Białystok), Sebastian Zalepa (O - Resovia)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Bartłomiej Babiarz (P - powrót po kontuzji), Mateusz Bieniek (O - Lech II Poznań), Stanisław Biłeńkyj (N - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Kacper Chorążka (B - Hutnik Kraków), Mateusz Czyż (B - rezerwy), Michał Góral (N - Stomil Olsztyn), Rafał Grzelak (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Tomasz Hołota (P - Pogoń Szczecin), Filip Karbowy (P - Wigry Suwałki), Michał Kieca (P - Skra Częstochowa), Płamen Kraczunow (O - Stomil Olsztyn), Patryk Małecki (P - FC Spartak Trnava), Cezary Miszta (B - Legia Warszawa), Patryk Mociak (O - rezerwy), Patryk Mularczyk (P - GKS Bełchatów), Fabian Piasecki (N - Miedź Legnica), Błażej Radwanek (P - Hutnik Kraków), Quentin Seedorf (O - Jong SBV Vitesse), Jakub Sinior (O - Hellas Verona FC (ME)), Wojciech Słomka (P - Wisła Kraków), Carl Stewart (P - Wingate & Finchley FC), Krystian Stępniowski (B - Cracovia), Hubert Sych (O - rezerwy), Emil Kłosek (rezerwy)

Odchodzą: Mateusz Cichocki (O - Radomiak Radom), Lukáš Greššák (O - SK Sigma Ołomuniec), Michael Heinloth (O - FC Ingolstadt 04), Lukáš Hroššo (B - Cracovia), Giorgi Iwaniszwili (N - Sioni Bolnisi), Roman Janicki (O - RKS Radomsko), Jakub Jochymek (N - Fablok Chrzanów), Adam Kokoszka (O - ?), Dawid Kudła (B - Górnik Zabrze), Konrad Kumor (O - LZS Starowice Dolne), Sebastian Milewski (P - Piast Gliwice), Cezary Miszta (B - Legia Warszawa), Mateusz Możdżeń (P - Widzew Łódź), Patrik Mráz (O - MŠK Púchov), Giórgos Mýgas (O - ?), Olaf Nowak (N - Wisła Płock), Tomasz Nowak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Pietrzak (P - MKS Piaseczno), Martin Pribula (P - FK Železiarne Podbrezová), Vamara Sanogo (N - Legia Warszawa), Martin Tóth (O - FC ViOn Zlaté Moravce), Žarko Udovičić (P - Lechia Gdańsk)

 

Napisz do nas