[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018, grupa: B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 14 31 10 1 3 48-14 7 0 0 36-7 3 1 3 12-7
2.  AP Pogoń Szczecin 14 26 7 5 2 20-12 3 4 0 8-3 4 1 2 12-9
3.  Pogoń Szczecin 14 25 8 1 5 34-18 4 0 3 18-9 4 1 2 16-9
4.  Arka Gdynia 14 24 7 3 4 30-16 4 1 2 16-7 3 2 2 14-9
5.  Lechia Gdańsk 14 21 6 3 5 35-18 2 2 3 17-10 4 1 2 18-8 2 4 1 1 0 4-1
6.  Warta Poznań 14 21 6 3 5 30-20 4 1 2 21-9 2 2 3 9-11 2 1 0 1 1 1-4
7.  CWZS Bydgoszcz 14 12 4 0 10 16-24 2 0 5 7-11 2 0 5 9-13
8.  Wda Świecie 14 0 0 0 14 4-95 0 0 7 2-36 0 0 7 2-59

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Lech Poznań    2-1 5-2 5-1 6-0 3-1 4-2 11-0 
 2 AP Pogoń Szczecin0-0     1-0 0-0 1-1 1-1 3-1 2-0 
 3 Pogoń Szczecin3-0 0-2     0-4 0-3 2-0 1-0 12-0 
 4 Arka Gdynia0-2 1-2 1-1     1-0 2-1 1-0 10-1 
 5 Lechia Gdańsk1-3 1-1 1-3 3-1     1-1 0-1 10-0 
 6 Warta Poznań2-0 4-2 1-2 1-1 0-3     4-0 9-1 
 7 CWZS Bydgoszcz1-0 0-2 0-3 0-2 0-2 1-2     5-0 
 8 Wda Świecie0-7 1-2 0-5 0-5 0-9 1-3 0-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

AP Pogoń Szczecin 1-1 Warta Poznań 19 sierpnia, 12:00
Bartosz Krzysztofek 22 - Patryk Rożek 7
na bocznym boisku nr 6
Arka Gdynia 0-2 Lech Poznań 19 sierpnia, 9:00
Filip Szymczak 17, Franciszek Marzec 25
na Narodowym Stadionie Rugby
CWZS Bydgoszcz 0-2 Lechia Gdańsk 19 sierpnia, 11:00
Filip Dymerski 5, 71
Wda Świecie 0-5 Pogoń Szczecin 20 sierpnia, 14:00
Jakub Iskra 43, Mateusz Rościszewski 47, Kacper Smoliński 52, Michał Kwiecień 62, Dawid Krzyżaniak 78

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Warta Poznań 1-2 Pogoń Szczecin 26 sierpnia, 16:00
Wiktor Kurzawski 80 - Marcel Wędrychowski 23, Jakub Wójcik 80
Lechia Gdańsk 10-0 Wda Świecie 27 sierpnia, 14:00
Piotr Gryszkiewicz 19, 59, Adrian Petk 40, Dominik Rycewicz 40, Marcin Wiśniewski 41, Kamil Kaczerowski 52 (s), Adam Juszczyński 60, Bartosz Kuźniarski 67, 74, Sebastian Dziadkowiec 70
w Kolbudach
Lech Poznań 4-2 CWZS Bydgoszcz 26 sierpnia, 14:00
Filip Szymczak 2, Jakub Gil 3, Mateusz Bieniek 39, Krzysztof Bąkowski 77 - Rafał Piekuś 16, 37
w Popowie
AP Pogoń Szczecin 0-0 Arka Gdynia 26 sierpnia, 15:00
na bocznym boisku nr 6

Kolejka 3 - 2-3 września

Arka Gdynia 2-1 Warta Poznań 3 września, 15:00
Kacper Józefiak 14 (s), Mateusz Zbiranek 24 - Bartosz Cyrak 54
na Narodowym Stadionie Rugby
CWZS Bydgoszcz 0-2 AP Pogoń Szczecin 2 września, 13:00
Krystian Rybicki 17, Aron Michalak 30
Wda Świecie 0-7 Lech Poznań 2 września, 12:00
Filip Szymczak 32, 63, Kacper Giełzak 40, Jakub Gil 55, 65, Jakub Kamiński 71, 79
Pogoń Szczecin 0-3 Lechia Gdańsk 3 września, 12:00
Adrian Petk 13, 90, Jan Kopania 15
na bocznym boisku

Kolejka 4 - 9-10 września

Warta Poznań 0-3 Lechia Gdańsk 9 września, 12:00
Piotr Gryszkiewicz 10, 17, 55
na boisku MOS
Lech Poznań 5-2 Pogoń Szczecin 9 września, 13:00
Szymon Czyż 5, Filip Szymczak 9, 34, Jakub Niewiadomski 39, Jakub Kamiński 40 - Marcel Wędrychowski 47, Adrian Cybula 59
w Popowie
AP Pogoń Szczecin 2-0 Wda Świecie 27 września, 14:00
Jakub Kaniewski 14, Aron Michalak 61
na bocznym boisku nr 6 / w pierwotnym terminie (9 września, 14:00) odwołany z powodu problemów kadrowych drużyny gości
Arka Gdynia 1-0 CWZS Bydgoszcz 9 września, 13:00
Mateusz Stępień 39
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 5 - 16-17 września

CWZS Bydgoszcz 1-2 Warta Poznań 17 września, 12:00
Patryk Jóźwiak 15 - Kacper Józefiak 56, Bartosz Cyrak 67
Wda Świecie 0-5 Arka Gdynia 16 września, 12:00
Hubert Branicki 18, Krystian Faltyński 45, 48, Mateusz Stępień 54, Fabian Urbański 80
Pogoń Szczecin 0-2 AP Pogoń Szczecin 13 września, 14:00
Aron Michalak 24, Krystian Rybicki 43
na bocznym boisku nr 6 / w pierwotnym terminie (16 września, 10:00) odwołany
Lechia Gdańsk 1-3 Lech Poznań 13 września, 16:00
Bartosz Kuźniarski 19 - Filip Szymczak 43 (k), Kacper Andrzejewski 45, Adrian Ratajczyk 60
w Kolbudach

Kolejka 6 - 23-24 września

Warta Poznań 2-0 Lech Poznań 23 września, 12:00
Wiktor Kurzawski 33, Dominik Smykowski 49
na boisku MOS
AP Pogoń Szczecin 1-1 Lechia Gdańsk 24 września, 15:00
Krystian Rybicki 29 - Marcin Wiśniewski 45
na bocznym boisku
Arka Gdynia 1-1 Pogoń Szczecin 24 września, 15:00
Fabian Urbański 49 - Michał Kwiecień 37
na Narodowym Stadionie Rugby
CWZS Bydgoszcz 5-0 Wda Świecie 23 września, 12:00
Jan Chachuła 9, 52, Oskar Kowalczyk 20, Patryk Matykiewicz 30, Rafał Piekuś 64

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Wda Świecie 1-3 Warta Poznań 30 września, 12:00
Maciej Falkowski 73 - Jakub Wilczyński 21, Dominik Smykowski 31, Mateusz Nowicki 70
Pogoń Szczecin 1-0 CWZS Bydgoszcz 1 października, 15:00
Dawid Krzyżaniak 60
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk 3-1 Arka Gdynia 4 października, 14:00
Mateusz Żukowski 11, Piotr Gryszkiewicz 39, Kamil Sikora 70 - Fabian Urbański 16
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (1 października, 14:00) odwołany
Lech Poznań 2-1 AP Pogoń Szczecin 30 września, 14:00
Jakub Kamiński 30, 62 (k) - Filip Balcewicz 72
w Popowie

Kolejka 8 - 7-8 października

Warta Poznań 4-2 AP Pogoń Szczecin 7 października, 12:00
Piotr Poszwa 10, Jakub Kazuś 20, Jakub Wilczyński 30, Robert Kobrzycki 80 - Bartosz Krzysztofek 35, Kacper Kozłowski 60
na boisku MOS
Lech Poznań 5-1 Arka Gdynia 7 października, 12:00
Jakub Kamiński 39, zawodnik nieznany 45 (s), Adrian Ratajczyk 56 (k), Kacper Andrzejewski 68, Oskar Nowak 80 - Mateusz Stępień 16
w Popowie
Lechia Gdańsk 0-1 CWZS Bydgoszcz 8 października, 14:00
Oskar Kowalczyk 67
w Kolbudach
Pogoń Szczecin 12-0 Wda Świecie 8 października, 14:00
Dawid Krzyżaniak 2, Michał Kwiecień 29, 62, Szymon Kulesza 32 (s), Damian Ładny 40, 45, Adrian Cybula 54, 58, 70, Kacper Smoliński 57, Jakub Iskra 75, Jowin Radziński 80
na bocznym boisku nr 6

Kolejka 9 - 14-15 października

Pogoń Szczecin 2-0 Warta Poznań 15 października, 14:00
Mateusz Rościszewski 16, Kryspin Szcześniak 36
na bocznym boisku
Wda Świecie 0-9 Lechia Gdańsk 14 października, 12:00
Piotr Gryszkiewicz 9, 13, 47, 77, Jakub Kapuściński 29, Dominik Rycewicz 44, 78, Bartosz Kuźniarski 62, Marcel Wszołek 80
CWZS Bydgoszcz 1-0 Lech Poznań 14 października, 12:00
Jan Chachuła 53
Arka Gdynia 1-2 AP Pogoń Szczecin 15 października, 15:00
Mateusz Młyński 7 - Kamil Kort 21, Krystian Rybicki 28
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 10 - 21-22 października

Warta Poznań 1-1 Arka Gdynia 15 listopada, 14:00
Jakub Marchelak 59 - Mateusz Zbiranek 52
na boisku MOS / w pierwotnym terminie (21 października, 12:00) odwołany
AP Pogoń Szczecin 3-1 CWZS Bydgoszcz 22 października, 14:00
Kacper Kozłowski 9, Bartosz Krzysztofek 21, 62 - Oskar Kowalczyk 35
na bocznym boisku
Lech Poznań 11-0 Wda Świecie 17 października, 15:00
Adrian Ratajczyk 1, 40, Jakub Gil 7, Kacper Wachowiak 21, Bartłomiej Burman 45, 67, Mateusz Bieniek 51, Jakub Kamiński 58, Jakub Niewiadomski 65, 80, Franciszek Marzec 69
w Popowie / w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) odwołany
Lechia Gdańsk 1-3 Pogoń Szczecin 22 października, 14:00
Piotr Gryszkiewicz 17 - Kacper Smoliński 23, Kacper Cichoń 44, Kryspin Szcześniak 78
w Kolbudach

Kolejka 11 - 28-29 października

Lechia Gdańsk 1-1 Warta Poznań 29 października, 14:00
Adam Juszczyński 61 - Bartosz Cyrak 18
w Sopocie
Pogoń Szczecin 3-0 Lech Poznań 8 listopada, 14:00
Kryspin Szcześniak 32 (k), Kacper Smoliński 36, Maciej Kotarba 63
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Wda Świecie 1-2 AP Pogoń Szczecin 28 października, 14:00
Oliver Stabryła 80 - Bartosz Nizio 11, Oskar Potoczny 46
CWZS Bydgoszcz 0-2 Arka Gdynia 28 października, 13:00
Mateusz Młyński 40, 78 (k)

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Warta Poznań 4-0 CWZS Bydgoszcz 4 listopada, 12:00
Arkadiusz Narloch 19, Jakub Wilczyński 57, Jakub Marchelak 65, 77
na boisku MOS
Arka Gdynia 10-1 Wda Świecie 5 listopada, 15:00
Mateusz Młyński 13, Fabian Urbański 17, 24, 34, Mateusz Stępień 19, Krystian Faltyński 22 (k), Kacper Wiśniewski 29, 65, Kacper Obłąkowski 45, Damian Wojda 52 - Adrian Gackowski 47
na Narodowym Stadionie Rugby
AP Pogoń Szczecin 1-0 Pogoń Szczecin 4 listopada, 10:00
Krystian Rybicki 23
na bocznym boisku
Lech Poznań 6-0 Lechia Gdańsk 4 listopada, 14:00
Adrian Ratajczyk 22, 46, Bieniek 58, Bartłomiej Burman 69, Jakub Kamiński 72, 77 (k)
w Popowie

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Lech Poznań 3-1 Warta Poznań 11 listopada, 10:00
Jakub Niewiadomski 7, Łukasz Szramowski 31, Bartłomiej Burman 52 - Mateusz Sołtysiak 49
w Popowie
Lechia Gdańsk 1-1 AP Pogoń Szczecin 15 listopada, 15:00
Sebastian Rugowski 39 - Krystian Rybicki 30
w Kolbudach / w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany
Pogoń Szczecin 0-4 Arka Gdynia 11 listopada, 14:00
Krystian Faltyński 15 (k), 41, Mateusz Stępień 62, Fabian Urbański 64
na bocznym boisku
Wda Świecie 0-5 CWZS Bydgoszcz 11 listopada, 12:00
Krystian Wachowiak 11, 51, Michał Kalita 26, Rafał Piekuś 77, Marceli Krygier 79

REKLAMA

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Warta Poznań 9-1 Wda Świecie 18 listopada, 12:00
Jakub Wilczyński 7, 21, 24, 55, 59, 76, Bartosz Cyrak 15, Patryk Rożek 47, Jakub Marchelak 63 - Kacper Tarkowski 46
na boisku MOS
CWZS Bydgoszcz 0-3 Pogoń Szczecin 18 listopada, 13:00
Dawid Krzyżaniak 11, 31, Adrian Cybula 80
Arka Gdynia 1-0 Lechia Gdańsk 18 listopada, 15:00
Mateusz Młyński 60
na Narodowym Stadionie Rugby
AP Pogoń Szczecin 0-0 Lech Poznań 18 listopada, 12:00
na bocznym boisku

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas