[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Kielce 14 25 8 1 5 32-13 5 0 2 19-7 3 1 3 13-6
2.  Resovia 14 23 7 2 5 23-18 4 1 2 14-9 3 1 3 9-9
3.  Cracovia 14 22 6 4 4 23-21 2 2 3 12-12 4 2 1 11-9
4.  Karpaty Krosno 14 21 6 3 5 16-19 5 1 1 8-2 1 2 4 8-17
5.  Juventa Starachowice 14 20 5 5 4 16-15 1 5 1 5-8 4 0 3 11-7
6.  Stal Mielec 14 19 5 4 5 16-18 2 1 4 8-12 3 3 1 8-6
7.  Motor Lublin 14 14 4 2 8 12-20 2 1 4 6-7 2 1 4 6-13
8.  KKP Korona Kielce 14 12 3 3 8 14-28 1 1 5 6-17 2 2 3 8-11

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Korona Kielce    3-4 1-2 5-0 2-0 3-0 3-1 2-0 
 2 Resovia2-1     3-1 2-1 0-2 1-1 4-0 2-3 
 3 Cracovia2-2 0-0     5-2 1-4 0-2 0-1 4-1 
 4 Karpaty Krosno1-0 1-0 0-1     1-0 0-0 4-1 1-0 
 5 Juventa Starachowice0-4 2-1 1-1 0-0     2-2 0-0 0-0 
 6 Stal Mielec0-2 1-2 2-3 1-1 2-1     1-0 1-3 
 7 Motor Lublin1-0 1-2 0-1 3-1 0-1 0-1     1-1 
 8 KKP Korona Kielce0-4 1-0 2-2 1-3 1-3 0-2 1-3     

Kolejka 1 - 10-11 marca

Stal Mielec 2-3 Cracovia 21 marca, 15:00
Arkadiusz Witek 22, Kacper Sadłocha 40 - Mikołaj Jeż 31, 32, Dominik Kędzior 39
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (11 marca, 12:00) odwołany
Resovia 0-2 Juventa Starachowice 11 marca, 14:30
Kacper Zapała 41, Jakub Gurski 77
na bocznym boisku
Motor Lublin 1-1 KKP Korona Kielce 10 marca, 12:00
Maciej Baryła 34 (k) - Daniel Szelągowski 50
na bocznym boisku
Korona Kielce 5-0 Karpaty Krosno 11 marca, 14:00
Bartosz Prętnik 31, Jakub Rabiej 35, Dawid Lisowski 40, Oskar Sewerzyński 71, Krystian Moskal 77
na boisku przy ZSO nr 14

Kolejka 2 - 17-18 marca

Cracovia 5-2 Karpaty Krosno 18 marca, 12:00
Wiktor Smołaga 7, 46, Remigiusz Biernat 39, Dominik Kędzior 48, 60 - Karol Knap 5, 55
na bocznym boisku Garbarni
KKP Korona Kielce 0-4 Korona Kielce 17 kwietnia, 17:30
Bartosz Gawlik 15, Dawid Lisowski 52, 62, Jakub Wojtaszek 56
na boisku przy ZSO nr 14 / w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany
Stal Mielec 1-2 Resovia 11 kwietnia, 14:00
Bartłomiej Kiełbasa 46 - Szymon Pasternak 69, Krystian Basznianin 80
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany
Motor Lublin 0-1 Juventa Starachowice 18 kwietnia, 17:00
Jakub Kalisz 38
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (18 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 24-25 marca

Resovia 3-1 Cracovia 24 marca, 12:00
Przemysław Czado 2, Gracjan Kloc 6, Krystian Basznianin 25 - Wiktor Smołaga 75
na bocznym boisku
Motor Lublin 0-1 Stal Mielec 25 marca, 16:00
Kacper Sadłocha 52
na bocznym boisku
Korona Kielce 2-0 Juventa Starachowice 24 marca, 12:00
Jakub Wojtaszek 67, Filip Kruszec 73
na boisku przy ZSO nr 14
Karpaty Krosno 1-0 KKP Korona Kielce 25 kwietnia, 15:30
Karol Knap 71
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 4 - 31 marca

Cracovia 4-1 KKP Korona Kielce 28 marca, 12:30
Remigiusz Biernat 11, 65, Tomasz Bała 74, Kacper Śledź 80 - Daniel Szelągowski 30
na bocznym boisku Garbarni
Juventa Starachowice 0-0 Karpaty Krosno 10 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 12:00) odwołany
Stal Mielec 0-2 Korona Kielce 28 marca, 16:00
Kacper Rogoziński 15, Jakub Wojtaszek 79
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (31 marca, 13:00) odwołany
Resovia 4-0 Motor Lublin 29 marca, 13:00
Przemysław Czado 5, 35, Krystian Basznianin 8, Szymon Pasternak 75
na bocznym boisku

Kolejka 5 - 7-8 kwietnia

Motor Lublin 0-1 Cracovia 6 kwietnia, 16:00
Remigiusz Biernat 52
na bocznym boisku
Korona Kielce 3-4 Resovia 7 kwietnia, 12:00
Jakub Wojtaszek 27, Bartosz Gawlik 73, Oskar Sewerzyński 80 - Przemysław Czado 30, 70, Krystian Basznianin 35, 42
na stadionie MSOS
Karpaty Krosno 0-0 Stal Mielec 7 kwietnia, 11:00
KKP Korona Kielce 1-3 Juventa Starachowice 7 kwietnia, 10:00
Eryk Filipowicz 79 - Jakub Cukrowski 15 (s), Klaudiusz Marzec 51, Mateusz Tumulec 80
na boisku przy ZSO nr 14

Kolejka 6 - 14-15 kwietnia

Cracovia 1-4 Juventa Starachowice 14 kwietnia, 17:00
Wiktor Smołaga 24 - Klaudiusz Marzec 19, 56, 63, Wiktor Śmigielski 31
na bocznym boisku Garbarni
Stal Mielec 1-3 KKP Korona Kielce 14 kwietnia, 12:00
Luigi Dapollonio 38 - Karol Turek 36, Beniamin Ganczarski 48, Marcin Dziubek 57
na bocznym boisku
Resovia 2-1 Karpaty Krosno 14 kwietnia, 11:00
Przemysław Czado 49, Krystian Basznianin 80 - Arkadiusz Majka 45
na bocznym boisku
Motor Lublin 1-0 Korona Kielce 14 kwietnia, 14:00
Ignacy Zając 46
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 21-22 kwietnia

Korona Kielce 1-2 Cracovia 21 kwietnia, 12:00
Jakub Górski 70 - Michał Rakoczy 72, Piotr Kawaler 76
na stadionie MSOS
Karpaty Krosno 4-1 Motor Lublin 22 kwietnia, 14:00
Karol Czelny 1, 25, Krystian Lewiński 11, Karol Knap 31 - Przemysław Zbiciak 56
KKP Korona Kielce 1-0 Resovia 21 kwietnia, 14:00
Beniamin Ganczarski 39
na boisku przy ZSO nr 14
Juventa Starachowice 2-2 Stal Mielec 22 kwietnia, 15:00
Kacper Zapała 66, Wiktor Śmigielski 77 - Waldemar Mazur 6, Luigi Dapollonio 21

Kolejka 8 - 28-29 kwietnia

Cracovia 0-2 Stal Mielec 27 kwietnia, 17:30
Marcin Mokrzycki 56, Dawid Celmer 69
w Michałowicach
Juventa Starachowice 2-1 Resovia 28 kwietnia, 16:00
Jakub Gurski 43, Jakub Kalisz 61 - Krystian Basznianin 47
KKP Korona Kielce 1-3 Motor Lublin 28 kwietnia, 14:00
Daniel Szelągowski 61 - Jakub Sobstyl 24, Dominik Banach 31, Ernest Serwin 75
na stadionie MSOS
Karpaty Krosno 1-0 Korona Kielce 28 kwietnia, 13:00
Karol Knap 24 (k)

Kolejka 9 - 5-6 maja

Juventa Starachowice 0-0 Motor Lublin 5 maja, 12:00
Karpaty Krosno 0-1 Cracovia 5 maja, 13:00
Remigiusz Biernat 75
Korona Kielce 2-0 KKP Korona Kielce 5 maja, 12:00
Dawid Lisowski 5, Krystian Pawczyński 70
na stadionie MSOS
Resovia 1-1 Stal Mielec 5 maja, 11:00
Gracjan Kloc 34 - Jakub Szczybyło 66
na bocznym boisku

Kolejka 10 - 12-13 maja

Cracovia 0-0 Resovia 13 maja, 14:00
w Michałowicach
Stal Mielec 1-0 Motor Lublin 12 maja, 14:00
Waldemar Mazur 56
na bocznym boisku
Juventa Starachowice 0-4 Korona Kielce 12 maja, 14:00
Bartosz Gawlik 13, Jakub Górski 18, 69, Oskar Sewerzyński 71
KKP Korona Kielce 1-3 Karpaty Krosno 12 maja, 14:00
Daniel Szelągowski 15 - Karol Knap 7, Karol Czelny 9, 50
na stadionie MSOS

Kolejka 11 - 19-20 maja

KKP Korona Kielce 2-2 Cracovia 19 maja, 14:00
Karol Turek 50, Daniel Szelągowski 70 - Kacper Plichta 1, Remigiusz Biernat 20
na stadionie MSOS
Karpaty Krosno 1-0 Juventa Starachowice 19 maja, 13:00
Krystian Lewiński 26
Korona Kielce 3-0 Stal Mielec 19 maja, 12:00
Bartosz Gawlik 34 (k), Jakub Wojtaszek 72, Oskar Sewerzyński 80
na stadionie MSOS
Motor Lublin 1-2 Resovia 19 maja, 12:00
Bartosz Zbiciak 66 - Krystian Basznianin 44, Przemysław Czado 53 (k)
na bocznym boisku

Kolejka 12 - 26-27 maja

Cracovia 0-1 Motor Lublin 27 maja, 14:00
Maciej Baryła 44
w Michałowicach
Resovia 2-1 Korona Kielce 24 maja, 17:00
Adrian Chwałka 13, Krystian Basznianin 28 - Bartosz Gawlik 68
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (26 maja, 12:00) odwołany
Stal Mielec 1-1 Karpaty Krosno 26 maja, 11:00
Marcin Mokrzycki 42 - Krystian Lewiński 20
na bocznym boisku
Juventa Starachowice 0-0 KKP Korona Kielce 26 maja, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 czerwca

Juventa Starachowice 1-1 Cracovia 2 czerwca, 16:00
Patryk Mańturz 37 - Remigiusz Biernat 17
KKP Korona Kielce 0-2 Stal Mielec 1 czerwca, 12:00
Luigi Dapollonio 32, Kamil Duszkiewicz 67
na stadionie MSOS
Karpaty Krosno 1-0 Resovia 2 czerwca, 11:00
Hubert Tarnowski 43 (s)
Korona Kielce 3-1 Motor Lublin 2 czerwca, 12:00
Kacper Rogoziński 29, Bartosz Gawlik 51 (k), Dawid Lisowski 75 - Bartosz Zbiciak 60
na stadionie MSOS

Kolejka 14 - 9 czerwca

Cracovia 2-2 Korona Kielce 9 czerwca, 12:00
Remigiusz Biernat 7, 11 - Jakub Górski 59, Dawid Lisowski 79
w Michałowicach
Motor Lublin 3-1 Karpaty Krosno 9 czerwca, 12:00
Maciej Baryła 3, Radosław Graczyk 50, 64 - Konrad Kowal 44
na bocznym boisku
Resovia 2-3 KKP Korona Kielce 9 czerwca, 12:00
Krystian Basznianin 7, Adrian Chwałka 53 - Daniel Szelągowski 32, 77, Karol Turek 38
na bocznym boisku
Stal Mielec 2-1 Juventa Starachowice 8 czerwca, 18:00
Jakub Dziedzic 15, 38 - Klaudiusz Marzec 70
na bocznym boisku

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas