[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018, grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jagiellonia Białystok 11 28 9 1 1 20-5 5 1 0 14-2 4 0 1 6-3
2.  Escola Varsovia Warszawa 11 22 7 1 3 24-15 5 0 0 17-3 2 1 3 7-12
3.  AKS SMS Łódź 11 21 6 3 2 18-9 4 1 0 13-3 2 2 2 5-6
4.  Legia Warszawa 11 14 4 2 5 11-16 3 1 2 8-5 1 1 3 3-11 2 4 1 1 0 3-1
5.  ŁKS Łódź 11 14 4 2 5 16-16 3 1 2 13-7 1 1 3 3-9 2 1 0 1 1 1-3
6.  UKS SMS Łódź 11 8 1 5 5 8-13 0 2 3 2-5 1 3 2 6-8
7.  Znicz Pruszków 11 7 1 4 6 9-19 0 3 3 6-10 1 1 3 3-9
8.  MOSP Białystok 11 6 0 6 5 6-19 0 3 2 1-3 0 3 3 5-16

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Jagiellonia Białystok    3-0 1-0 2-0 4-0 3-1 1-1 
 2 Escola Varsovia Warszawa    2-1 2-1 3-1 3-0 7-0 
 3 AKS SMS Łódź2-1 3-1     6-0 0-0 2-1 
 4 Legia Warszawa0-1 1-2 1-1     2-0 2-1 2-0 
 5 ŁKS Łódź1-2 4-2 3-0 1-1     0-1 4-1 
 6 UKS SMS Łódź0-1 0-1 0-0     1-2 1-1 
 7 Znicz Pruszków0-1 1-1 1-3 1-2 2-2     1-1 
 8 MOSP Białystok0-1 0-0 0-1 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 10-11 marca

UKS SMS Łódź 0-1 AKS SMS Łódź 10 marca, 14:30
Jakub Zieliński 33
MOSP Białystok 0-1 Escola Varsovia Warszawa 14 marca, 13:00
Stanisław Muniak 76
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Znicz Pruszków 0-1 Jagiellonia Białystok 10 marca, 12:00
Karol Struski 18
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 1-1 Legia Warszawa 10 marca, 11:00
Mateusz Misiak 13 - Mieszko Lorenc 25
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska

Kolejka 2 - 17-18 marca

AKS SMS Łódź 6-0 Legia Warszawa 14 marca, 13:30
Patryk Moskiewicz 13, 24, 51, 60, Adam Niedźwiedzki 26, Damian Narożniak 62
na boisku UKS-u SMS / w pierwotnym terminie (18 marca, 14:30) odwołany
Jagiellonia Białystok 4-0 ŁKS Łódź 17 marca, 13:30
Maciej Twarowski 38, Mateusz Gdowik 44, 49, Karol Struski 60
na bocznym boisku
Escola Varsovia Warszawa 3-0 Znicz Pruszków 18 kwietnia, 15:00
Kamil Niewiadomski 39, 57, Bartosz Nahorny 80
w pierwotnym terminie (18 marca, 12:00) odwołany
UKS SMS Łódź 1-1 MOSP Białystok 18 marca, 12:00
Maciej Mas 34 - Kamil Sakowicz 31

Kolejka 3 - 24-25 marca

MOSP Białystok 0-0 AKS SMS Łódź 25 marca, 13:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Znicz Pruszków 2-2 UKS SMS Łódź 22 marca, 14:00
Oliwier Lesiak 27, Oskar Sadowski 46 - Maciej Mas 49, 51
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (25 marca, 17:00) odwołany
ŁKS Łódź 4-2 Escola Varsovia Warszawa 24 marca, 12:00
Mateusz Misiak 11, 40, 44, Damian Grochowski 68 - Maciej Anusik 48, 77
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
Legia Warszawa 0-1 Jagiellonia Białystok 25 kwietnia, 13:00
Przemysław Chyrchała 70
na bocznym boisku

Kolejka 4 - 31 marca

AKS SMS Łódź 2-1 Jagiellonia Białystok 29 marca, 15:00
Patryk Moskiewicz 49, Dawid Kalinowski 52 - Mikołaj Wasilewski 56
na boisku UKS-u SMS
Escola Varsovia Warszawa 2-1 Legia Warszawa 28 marca, 13:00
Hubert Mich 2, Filip Prochowski 46 - Maciej Rosołek 52
UKS SMS Łódź 0-0 ŁKS Łódź 29 marca, 11:00
MOSP Białystok 0-0 Znicz Pruszków 31 marca, 13:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 5 - 7-8 kwietnia

Znicz Pruszków 1-3 AKS SMS Łódź 8 kwietnia, 17:00
Jakub Malinowski 23 - Mariusz Czajkowski 4, Jakub Zieliński 19, Marcin Mularczyk 69
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 4-1 MOSP Białystok 7 kwietnia, 12:00
Mateusz Misiak 20, Damian Grochowski 57, 67, Sebastian Lamprycht 80 - Michał Kosikowski 36
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
Legia Warszawa 2-1 UKS SMS Łódź 7 kwietnia, 12:00
Jan Goliński 52, Mateusz Leszczuk 62 - Maciej Mas 64
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 3-0 Escola Varsovia Warszawa 7 kwietnia, 13:30
Maciej Twarowski 52, 55, 63
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 14-15 kwietnia

AKS SMS Łódź 3-1 Escola Varsovia Warszawa 15 kwietnia, 12:00
Jakub Zieliński 16, 67, Michał Orzechowski 56 - Karol Garbacz 66
na boisku UKS-u SMS
UKS SMS Łódź 0-1 Jagiellonia Białystok 14 kwietnia, 16:00
Mateusz Gdowik 40
MOSP Białystok 0-1 Legia Warszawa 14 kwietnia, 15:00
Bartłomiej Ciepiela 3
Znicz Pruszków 1-2 ŁKS Łódź 14 kwietnia, 13:45
Patryk Jakubczyk 70 - Damian Grochowski 21, Piotr Grochowski 52

Kolejka 7 - 21-22 kwietnia

ŁKS Łódź 3-0 AKS SMS Łódź 21 kwietnia, 11:00
Jakub Piela 33, Mateusz Misiak 52, 61
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
Legia Warszawa 2-0 Znicz Pruszków 22 kwietnia, 16:00
Nikodem Niski 47, Mateusz Lisowski 70
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 1-1 MOSP Białystok 20 kwietnia, 16:00
Maciej Twarowski 1 - Kamil Sakowicz 34 (k)
na bocznym boisku
Escola Varsovia Warszawa 3-1 UKS SMS Łódź 22 kwietnia, 13:00
Maciej Anusik 10, Filip Laskowski 32, 56 - Maciej Mas 15

Kolejka 8 - 28-29 kwietnia

AKS SMS Łódź 0-0 UKS SMS Łódź 23 maja, 11:00
na boisku UKS-u SMS / w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 12:00) odwołany
Escola Varsovia Warszawa 7-0 MOSP Białystok 29 kwietnia, 12:00
Maciej Anusik 1, Kamil Niewiadomski 5, 28, Filip Laskowski 7, Hubert Mich 13, Filip Prochowski 76, Edgar Jończyk 78
Jagiellonia Białystok 3-1 Znicz Pruszków 29 kwietnia, 13:30
Karol Struski 25, Maciej Twarowski 60, 69 - Patryk Jakubczyk 67
na bocznym boisku
Legia Warszawa 2-0 ŁKS Łódź 28 kwietnia, 18:50
Mateusz Leszczuk 4, Wiktor Preuss 41
na stadionie OSiR-u Targówek / mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu braku opieki medycznej

Kolejka 9 - 5-6 maja

Legia Warszawa 1-1 AKS SMS Łódź 5 maja, 11:00
Mateusz Leszczuk 32 - Damian Narożniak 30 (k)
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 1-2 Jagiellonia Białystok 5 maja, 12:00
Michał Bachanek 30 - Maciej Twarowski 51, Maciej Bortniczuk 71
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
Znicz Pruszków 1-1 Escola Varsovia Warszawa 6 maja, 18:30
Jakub Bozik 30 - Grzegorz Biele 55
na bocznym boisku
MOSP Białystok 1-1 UKS SMS Łódź 6 maja, 15:00
Kamil Sakowicz 66 (k) - Maciej Mas 57

Kolejka 10 - 12-13 maja

AKS SMS Łódź 2-1 MOSP Białystok 12 maja, 16:00
Marcin Mularczyk 10, Dawid Kalinowski 40 - Kamil Sakowicz 35
na boisku UKS-u SMS
UKS SMS Łódź 1-2 Znicz Pruszków 13 maja, 14:00
Maciej Mas 65 - Daniel Bogucki 48, Oskar Sadowski 74
Escola Varsovia Warszawa 2-1 ŁKS Łódź 13 maja, 12:00
Maciej Anusik 13, Filip Laskowski 31 - Damian Grochowski 70
Jagiellonia Białystok 2-0 Legia Warszawa 12 maja, 13:30
Mateusz Gdowik 22, Eryk Matus 40
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 19-20 maja

Jagiellonia Białystok 1-0 AKS SMS Łódź 19 maja, 17:00
Bartosz Bayer 35
na bocznym boisku
Legia Warszawa 1-2 Escola Varsovia Warszawa 19 maja, 13:00
Mateusz Leszczuk 3 - Dawid Olejarka 24, Filip Prochowski 63
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-1 UKS SMS Łódź 19 maja, 12:00
Maciej Mas 61
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
Znicz Pruszków 1-1 MOSP Białystok 20 maja, 17:00
Jan Wojtasik 61 - Kamil Sakowicz 23
na bocznym boisku

Kolejka 12 - 26-27 maja

AKS SMS Łódź - Znicz Pruszków 26 maja, 16:00
MOSP Białystok - ŁKS Łódź 26 maja, 12:00
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa 6 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 12:00) odwołany
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok 27 maja, 18:00

Kolejka 13 - 2 czerwca

Escola Varsovia Warszawa - AKS SMS Łódź 2 czerwca, 15:00
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 2 czerwca, 17:00
Legia Warszawa - MOSP Białystok 2 czerwca, 15:00
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 2 czerwca, 12:00

Kolejka 14 - 9 czerwca

AKS SMS Łódź - ŁKS Łódź
Znicz Pruszków - Legia Warszawa
MOSP Białystok - Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa 9 czerwca, 12:00

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas