[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018, grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jagiellonia Białystok 14 29 8 5 1 34-15 7 0 0 22-2 1 5 1 12-13
2.  Legia Warszawa 14 27 8 3 3 19-12 4 2 1 12-6 4 1 2 7-6
3.  AKS SMS Łódź 14 23 7 2 5 23-19 4 1 2 12-9 3 1 3 11-10
4.  UKS SMS Łódź 14 21 6 3 5 23-24 4 1 2 13-8 2 2 3 10-16
5.  Escola Varsovia Warszawa 14 17 4 5 5 14-21 1 4 2 4-9 3 1 3 10-12 2 4 1 1 0 4-3
6.  MOSP Białystok 14 17 4 5 5 22-20 3 3 1 18-9 1 2 4 4-11 2 1 0 1 1 3-4
7.  Naki Olsztyn 14 12 3 3 8 13-21 1 2 4 6-8 2 1 4 7-13
8.  Stomil Olsztyn 14 7 1 4 9 8-24 1 2 4 6-12 0 2 5 2-12

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Jagiellonia Białystok    2-1 1-0 6-0 4-0 4-1 1-0 4-0 
 2 Legia Warszawa2-2     2-1 4-0 2-1 0-0 0-1 2-1 
 3 AKS SMS Łódź3-3 0-1     1-0 0-1 2-0 4-3 2-1 
 4 UKS SMS Łódź2-2 0-2 2-3     3-0 2-0 3-1 1-0 
 5 Escola Varsovia Warszawa0-0 0-0 1-3 0-4     2-1 1-1 0-0 
 6 MOSP Białystok3-3 4-1 1-1 1-2 2-2     4-0 3-0 
 7 Naki Olsztyn0-2 0-1 3-0* 2-2 1-2 0-1     0-0 
 8 Stomil Olsztyn3-0* 0-1 0-3 2-2 0-4 1-1 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

UKS SMS Łódź 2-3 AKS SMS Łódź 19 sierpnia, 16:00
Kamil Szulc 11, Damian Wdowiak 74 - Patryk Woźniak 34, Mateusz Borcuch 63, Sebastian Miśkowiec 80
Naki Olsztyn 1-2 Escola Varsovia Warszawa 19 sierpnia, 14:30
Łukasz Rytelewski 29 - Jakub Boroszko 19, Sebastian Szczepaniak 80
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Stomil Olsztyn 3-0 Jagiellonia Białystok 20 sierpnia, 12:00
(wo)
Mateusz Jońca 10 - Maciej Bortniczuk 42
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
MOSP Białystok 4-1 Legia Warszawa 27 września, 15:30
Maciej Twarowski 5, 10, 51, Krystian Wójcicki 12 - Wiktor Preuss 28
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (20 września, 16:00) odwołany

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

AKS SMS Łódź 0-1 Legia Warszawa 6 września, 15:00
Wiktor Preuss 2 (k)
na stadionie UKS-u SMS
Jagiellonia Białystok 4-1 MOSP Białystok 26 sierpnia, 15:00
Jakub Jarmołowicz 14, Maciej Bortniczuk 21, 49, Dominik Frelek 80 - Maciej Twarowski 51
na bocznym boisku
Escola Varsovia Warszawa 0-0 Stomil Olsztyn 26 sierpnia, 15:00
na stadionie Polfy
UKS SMS Łódź 3-1 Naki Olsztyn 27 sierpnia, 14:30
Maciej Mas 7, 55, 63 - Łukasz Rytelewski 76

Kolejka 3 - 2-3 września

Naki Olsztyn 3-0 AKS SMS Łódź 2 września, 13:30
(wo)
Adam Niedźwiedzki 67, Patryk Moskiewicz 75
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / na boisku 0-2
Stomil Olsztyn 2-2 UKS SMS Łódź 3 września, 14:00
Mateusz Jońca 3, Hubert Szramka 16 - Maciej Mas 44, Mateusz Jurków 53
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
MOSP Białystok 2-2 Escola Varsovia Warszawa 2 września, 15:00
Kamil Sakowicz 30, Marcin Sierota 80 - Stanisław Muniak 69, Filip Prochowski 76
Legia Warszawa 2-2 Jagiellonia Białystok 2 września, 15:00
Łukasz Łakomy 36, Bartłomiej Ciepiela 47 - Bartosz Bayer 33, Eryk Matus 52
na stadionie MBOPN

Kolejka 4 - 9-10 września

AKS SMS Łódź 3-3 Jagiellonia Białystok 10 września, 12:00
Jan Peda 11, 79, Szymon Kożecki 16 - Dawid Guziejko 6, 19, Dominik Frelek 80
na stadionie UKS-u SMS
Escola Varsovia Warszawa 0-0 Legia Warszawa 9 września, 12:00
na stadionie Polfy
UKS SMS Łódź 2-0 MOSP Białystok 9 września, 16:00
Bartosz Tichoniuk 12 (s), Maciej Kaczmarek 68
Naki Olsztyn 0-0 Stomil Olsztyn 9 września, 11:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 5 - 16-17 września

Stomil Olsztyn 0-3 AKS SMS Łódź 17 września, 14:00
Krzysztof Toporkiewicz 19, Marcin Mularczyk 55, Wojciech Owczarek 80
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
MOSP Białystok 4-0 Naki Olsztyn 16 września, 15:30
Krystian Wójcicki 13, 46, Dawid Kalinowski 35, Maciej Twarowski 39
Legia Warszawa 4-0 UKS SMS Łódź 16 września, 18:00
Maciej Rosołek 5, 75, Łukasz Łakomy 66, Wiktor Preuss 80
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 4-0 Escola Varsovia Warszawa 16 września, 16:00
Dawid Guziejko 10, Karol Struski 22, Dominik Frelek 39, Jakub Jarmołowicz 60
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 23-24 września

AKS SMS Łódź 0-1 Escola Varsovia Warszawa 23 września, 11:00
Filip Prochowski 50
na stadionie UKS-u SMS
UKS SMS Łódź 2-2 Jagiellonia Białystok 23 września, 14:00
Marcin Bykowski 40, Artur Lidmann 51 - Eryk Matus 11, Bartosz Bayer 61
Naki Olsztyn 0-1 Legia Warszawa 23 września, 12:00
Wiktor Preuss 80
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Stomil Olsztyn 1-1 MOSP Białystok 24 września, 14:00
Maciej Serbintowicz 37 (k) - Maciej Twarowski 52
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 7 - 30 września-1 października

MOSP Białystok 1-1 AKS SMS Łódź 30 września, 13:30
Kamil Sakowicz 23 - Patryk Woźniak 64
Legia Warszawa 2-1 Stomil Olsztyn 30 września, 18:00 (40)
Bartłomiej Ciepiela 59 (k), Maciej Rosołek 77 - Szymon Jajkowski 22
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 1-0 Naki Olsztyn 30 września, 16:00
Mikołaj Wasilewski 75
na bocznym boisku
Escola Varsovia Warszawa 0-4 UKS SMS Łódź 1 października, 15:30
Maciej Mas 22, Kamil Niewiadomski 28 (s), Marcin Bykowski 58, Tomasz Pałgan 71
na stadionie Polfy

Kolejka 8 - 7-8 października

AKS SMS Łódź 1-0 UKS SMS Łódź 5 października, 11:00
Mariusz Czajkowski 17
na stadionie UKS-u SMS
Escola Varsovia Warszawa 1-1 Naki Olsztyn 7 października, 15:30
Dawid Olejarka 30 - Łukasz Rytelewski 50
na stadionie Polfy
Jagiellonia Białystok 4-0 Stomil Olsztyn 7 października, 13:30
Jakub Jarmołowicz 11, Dawid Guziejko 60, Przemysław Chyrchała 69, 76
na bocznym boisku
Legia Warszawa 0-0 MOSP Białystok 7 października, 13:00
na bocznym boisku

Kolejka 9 - 14-15 października

Legia Warszawa 2-1 AKS SMS Łódź 14 października, 12:00
Maciej Rosołek 30, 38 - Marcin Mularczyk 52
na bocznym boisku
MOSP Białystok 3-3 Jagiellonia Białystok 17 października, 14:00
Dawid Kalinowski 46, Kamil Sakowicz 47, Krystian Wójcicki 52 - Mikołaj Wasilewski 24, Damian Słowik 26 (k), 32
w pierwotnym terminie (14 października, 10:00) odwołany
Stomil Olsztyn 0-4 Escola Varsovia Warszawa 15 października, 16:00
Kamil Niewiadomski 38 (k), Bartosz Szoja 40, Filip Prochowski 49, Dawid Olejarka 80
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Naki Olsztyn 2-2 UKS SMS Łódź 14 października, 14:30
Kacper Walendykiewicz 40, Jan Bińczak 52 - Marin Bykowski 8, Artur Lidmann 64
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 10 - 21-22 października

AKS SMS Łódź 4-3 Naki Olsztyn 22 października, 12:00
Michał Orzechowski 31, Jan Peda 34, Patryk Moskiewicz 47, Adam Szmidke 62 - Kacper Walendykiewicz 50, Bartosz Ciechacki 71, Kacper Zielski 74
na stadionie UKS-u SMS
UKS SMS Łódź 1-0 Stomil Olsztyn 21 października, 15:00
Damian Wdowiak 32 (k)
Escola Varsovia Warszawa 2-1 MOSP Białystok 22 października, 12:00
Maciej Anusik 30, Filip Prochowski 64 - Maciej Twarowski 38
na stadionie Polfy
Jagiellonia Białystok 2-1 Legia Warszawa 31 października, 13:00
Eryk Matus 59, Przemysław Chyrchała 80 - Maciej Rosołek 38
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (21 października, 13:30) odwołany na prośbę drużyny gości

Kolejka 11 - 28-29 października

Jagiellonia Białystok 1-0 AKS SMS Łódź 28 października, 16:00
Mateusz Gdowik 30
na bocznym boisku
Legia Warszawa 2-1 Escola Varsovia Warszawa 28 października, 9:00
Mateusz Lisowski 42, Bartłomiej Ciepiela 52 (k) - Bartłomiej Frańczuk 50
na stadionie MBOPN
MOSP Białystok 1-2 UKS SMS Łódź 28 października, 13:30
Maciej Twarowski 40 - Damian Wdowiak 74, Marcin Bykowski 78
Stomil Olsztyn 0-1 Naki Olsztyn 29 października, 16:00
Radosław Krzewski 75
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 12 - 4-5 listopada

AKS SMS Łódź 2-1 Stomil Olsztyn 5 listopada, 14:30
Sebastian Miśkowiec 12, Krzysztof Toporkiewicz 64 - Nikodem Hoang Manh 65
na stadionie UKS-u SMS
Naki Olsztyn 0-1 MOSP Białystok 4 listopada, 12:00
Maciej Twarowski 72
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
UKS SMS Łódź 0-2 Legia Warszawa 5 listopada, 12:30 (150)
Wiktor Preuss 18, Kacper Grzela 22
Escola Varsovia Warszawa 0-0 Jagiellonia Białystok 5 listopada, 12:00
na stadionie Polfy

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Escola Varsovia Warszawa 1-3 AKS SMS Łódź 12 listopada, 13:00
Filip Laskowski 8 - Adam Niedźwiedzki 40, Michał Orzechowski 56, Krzysztof Toporkiewicz 67
na stadionie Polfy
Jagiellonia Białystok 6-0 UKS SMS Łódź 11 listopada, 16:00
Mateusz Gdowik 26, Eryk Matus 47, Dawid Guziejko 49, Dominik Frelek 51, Karol Struski 54, Dominik Wasiak 76
na bocznym boisku
Legia Warszawa 0-1 Naki Olsztyn 11 listopada, 13:00
Kacper Walendykiewicz 75
na bocznym boisku
MOSP Białystok 3-0 Stomil Olsztyn 11 listopada, 13:30
Maciej Twarowski 5, 25, Dawid Kalinowski 79

REKLAMA

Kolejka 14 - 18-19 listopada

AKS SMS Łódź 2-0 MOSP Białystok 16 listopada, 14:00
Patryk Woźniak 24, Kamil Banaczek 53
na stadionie UKS-u SMS / w pierwotnym terminie (19 listopada, 12:00) odwołany
Stomil Olsztyn 0-1 Legia Warszawa 19 listopada, 12:00
Aleksander Stawiarz 40
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Naki Olsztyn 0-2 Jagiellonia Białystok 18 listopada, 12:00
Dawid Guziejko 34, Karol Struski 50
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
UKS SMS Łódź 3-0 Escola Varsovia Warszawa 19 listopada, 12:30
Paweł Dryka 31, Damian Wdowiak 36, 76

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas