[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk Wrocław 11 25 8 1 2 29-9 3 1 1 11-2 5 0 1 18-7
2.  Zagłębie Lubin 11 24 8 0 3 28-14 4 0 2 18-9 4 0 1 10-5
3.  Ruch Chorzów 11 22 7 1 3 26-12 3 1 2 9-7 4 0 1 17-5
4.  Górnik Zabrze 11 21 6 3 2 27-14 4 1 1 20-8 2 2 1 7-6
5.  Stadion Śląski Chorzów 11 13 4 1 6 21-23 2 0 3 13-13 2 1 3 8-10
6.  Falubaz Zielona Góra 11 9 3 0 8 12-33 2 0 4 5-16 1 0 4 7-17
7.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 11 8 2 2 7 7-33 1 1 3 3-11 1 1 4 4-22
8.  Miedź Legnica 11 6 2 0 9 10-22 1 0 4 5-10 1 0 5 5-12

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Śląsk Wrocław    0-1 0-0 5-0 4-1 2-0 
 2 Zagłębie Lubin1-3     1-6 1-0 1-0 11-0 3-0 
 3 Ruch Chorzów2-0 0-1     1-2 4-3 0-0 2-1 
 4 Górnik Zabrze4-3 0-2     2-2 9-0 4-1 1-0 
 5 Stadion Śląski Chorzów2-3 1-3 4-3     2-4 4-0 
 6 Falubaz Zielona Góra1-5 0-5 3-1 1-0     0-1 0-4 
 7 KS Stilon Gorzów Wielkopolski0-3 0-2 2-2 0-4 1-0     
 8 Miedź Legnica1-4 0-1 0-2 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 10-11 marca

Stadion Śląski Chorzów 4-0 Miedź Legnica 10 marca, 13:00
Bartosz Grabara 25, 55, Sebastian Rak 46, Bartosz Gałązkiewicz 80
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 4-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 marca, 12:00
Piotr Samiec-Talar 31, 63, Marcin Szpakowski 39, Cyprian Poniedziałek 66 - Mikołaj Winiarski 5
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 1-6 Ruch Chorzów 10 marca, 15:30
Jakub Sypek 69 - Mateusz Bogusz 10, 30, 61, 72, Szymon Gemborys 23, 32
na bocznym boisku
Falubaz Zielona Góra 3-1 Górnik Zabrze 11 kwietnia, 17:00
Jakub Patelski 18, Bartosz Konieczny 37, Mikołaj Ziemba 80 - Kacper Stępień 70
w pierwotnym terminie (11 marca, 14:00) odwołany

Kolejka 2 - 17-18 marca

Miedź Legnica 0-2 Górnik Zabrze 25 kwietnia, 15:00
Jan Borek 26, Kacper Stępień 40
w Parku Miejskim / w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Chorzów 4-3 Falubaz Zielona Góra 18 kwietnia, 15:30
Marcin Przybyła 25, 50, Bartłomiej Korbecki 33, Szymon Gemborys 70 - Bartosz Konieczny 12, 80 (k), Dawid Czarnecki 22
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy / w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 Zagłębie Lubin 4 kwietnia, 13:00
Bartosz Białek 23, 80
w pierwotnym terminie (18 marca, 12:00) odwołany
Stadion Śląski Chorzów 2-3 Śląsk Wrocław 17 marca, 14:00
Bartosz Gałązkiewicz 62, Kacper Grzebieluch 80 - Aleksander Paluszek 17, 31, Dawid Bąk 70
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 24-25 marca

Śląsk Wrocław 2-0 Miedź Legnica 24 marca, 12:00
Patryk Szymański 10, Aleksander Paluszek 34 (k)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 1-0 Stadion Śląski Chorzów 24 marca, 13:00
Dawid Dawidziak 61
na bocznym boisku
Falubaz Zielona Góra 0-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 marca, 11:00
Gracjan Wiśniewski 64
Górnik Zabrze 0-2 Ruch Chorzów 24 marca, 12:00
Kevin Rocki 34, Marcin Przybyła 50
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce

Kolejka 4 - 31 marca

Miedź Legnica 0-1 Ruch Chorzów 29 marca, 13:30
Daniel Iwanek 45
w Parku Miejskim / w pierwotnym terminie (31 marca, 12:00) odwołany
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-2 Górnik Zabrze 28 marca, 11:00
Mikołaj Winiarski 35, Jakub Mądrawski 73 - Kacper Stępień 16, Jakub Kawecki 48
w pierwotnym terminie (31 marca, 12:00) odwołany
Stadion Śląski Chorzów 2-4 Falubaz Zielona Góra 28 marca, 13:00
Bartosz Gałązkiewicz 25, 56 - Łukasz Wójcik 45, Jakub Patelski 62, Dawid Czarnecki 71, Bartosz Konieczny 77
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (31 marca, 12:00) odwołany
Śląsk Wrocław 0-1 Zagłębie Lubin 30 marca, 12:00
Kacper Laskowski 65
na Stadionie Sportowym Sztabowa

Kolejka 5 - 7-8 kwietnia

Zagłębie Lubin 3-0 Miedź Legnica 7 kwietnia, 12:30
Jakub Sypek 31, 79, Dawid Dawidziak 57
na bocznym boisku
Falubaz Zielona Góra 1-5 Śląsk Wrocław 7 kwietnia, 12:00
Jakub Patelski 6 - Marcin Szpakowski 34, 54, Michał Łokietek 60, Piotr Samiec-Talar 61, Cyprian Poniedziałek 80
Górnik Zabrze 2-2 Stadion Śląski Chorzów 7 kwietnia, 12:00
Kamil Lukoszek 37, Kacper Susz 67 - Bartosz Gałązkiewicz 66, 80
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce
Ruch Chorzów 0-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 kwietnia, 9:00
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy

Kolejka 6 - 14-15 kwietnia

Miedź Legnica 3-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 kwietnia, 12:00
Patryk Gutek 10, Sebastian Taranek 34, Rafał Adamski 49 - Wojciech Kurlapski 8
w Parku Miejskim
Stadion Śląski Chorzów 4-3 Ruch Chorzów 15 kwietnia, 14:00
Sebastian Rak 20, 24, Adrian Krajewski 34, Bartosz Gałązkiewicz 69 - Szymon Gemborys 14, 57, Bartłomiej Korbecki 43
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 0-0 Górnik Zabrze 15 kwietnia, 12:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 1-0 Falubaz Zielona Góra 14 kwietnia, 13:00
Jakub Sypek 78
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 21-22 kwietnia

Falubaz Zielona Góra 0-4 Miedź Legnica 22 kwietnia, 12:00
Dominik Klechowicz 15, Aleksander Rokosz 50, Rafał Adamski 56, Marcel Czajkowski 68
Górnik Zabrze 4-3 Zagłębie Lubin 21 kwietnia, 12:00
Kacper Stępień 29, 62, Kacper Kubik 58, Hubert Urbański 70 - Bartosz Białek 9, Kacper Lepczyński 15, Dawid Dawidziak 51
na boisku Walki
Ruch Chorzów 2-0 Śląsk Wrocław 21 kwietnia, 14:00
Kamil Swikszcz 52, Szymon Kalisz 56
na boisku przy ul. Pokoju
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 Stadion Śląski Chorzów 21 kwietnia, 12:00
Jakub Myszor 17, 77, Kacper Grzebieluch 63, Sebastian Rak 70

Kolejka 8 - 28-29 kwietnia

Miedź Legnica 1-2 Stadion Śląski Chorzów 29 kwietnia, 16:00
Mikołaj Wawrzyniak 18 - Sebastian Rak 16, Bartosz Gałązkiewicz 40
w Parku Miejskim
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Śląsk Wrocław 27 kwietnia, 14:00
Michał Łokietek 40, Piotr Samiec-Talar 59, 70
Ruch Chorzów 0-1 Zagłębie Lubin 28 kwietnia, 13:00
Bartosz Białek 75
na boisku przy ul. Pokoju
Górnik Zabrze 9-0 Falubaz Zielona Góra 28 kwietnia, 12:00
Robert Bednarz 8, Mateusz Budak 15, 20, 47, Jakub Kawecki 38, 56, Juliusz Molis 63, Przemysław Figna 70, Szymon Maszczyk 75
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce

Kolejka 9 - 5-6 maja

Górnik Zabrze 1-0 Miedź Legnica 5 maja, 13:00
Kacper Kubik 79
na boisku Walki
Falubaz Zielona Góra 0-5 Ruch Chorzów 6 maja, 11:00
Daniel Iwanek 50, 64, 80, Jakub Rudek 69, 74 (k)
Zagłębie Lubin 11-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 maja, 12:00
Jakub Sypek 9, 37, Bartosz Białek 32, 39, 78, Oskar Majda 49, 51, 74, Jakub Kowalski 63, Julian Goyke 73, Krzysztof Pochyra 76
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 5-0 Stadion Śląski Chorzów 5 maja, 12:00
Michał Łokietek 13, 29, Piotr Samiec-Talar 35, 53, 80
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 10 - 12-13 maja

Miedź Legnica 1-4 Śląsk Wrocław 12 maja, 12:00
Jakub Dzwolak 6 - Aleksander Paluszek 20, 28, Cyprian Poniedziałek 61, Piotr Samiec-Talar 78
w Parku Miejskim
Stadion Śląski Chorzów 1-3 Zagłębie Lubin 12 maja, 13:00
Bartosz Gałązkiewicz 57 - Bartosz Białek 23, 63, Damian Kasprzak 31
na bocznym boisku
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Falubaz Zielona Góra 12 maja, 12:00
Szymon Biernat 74
Ruch Chorzów 1-2 Górnik Zabrze 12 maja, 12:00
Kamil Swikszcz 55 - Mateusz Budak 5, 7 (k)
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 19-20 maja

Ruch Chorzów 2-1 Miedź Legnica 19 maja, 13:00
Daniel Iwanek 8, Marek Gierut 45 - Daniel Gryman 36
na boisku przy ul. Pokoju
Górnik Zabrze 4-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 maja, 12:00
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce
Falubaz Zielona Góra 1-0 Stadion Śląski Chorzów 20 maja, 14:00
Bartosz Konieczny 80
Zagłębie Lubin 1-3 Śląsk Wrocław 19 maja, 12:00
Julian Goyke 39 - Dawid Bąk 24, Cyprian Poniedziałek 26, Jakub Telatyński 80
na bocznym boisku

Kolejka 12 - 26-27 maja

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 25 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Falubaz Zielona Góra 26 maja, 12:00
Stadion Śląski Chorzów - Górnik Zabrze 27 maja, 14:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Chorzów 26 maja, 12:00

Kolejka 13 - 2-3 czerwca

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź Legnica 2 czerwca, 12:00
Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów 2 czerwca, 12:00
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 czerwca, 12:00
Falubaz Zielona Góra - Zagłębie Lubin 2 czerwca, 12:00

Kolejka 14 - 9 czerwca

Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra 9 czerwca, 12:00
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 9 czerwca, 12:00
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 9 czerwca, 12:00
Stadion Śląski Chorzów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 czerwca, 12:00

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas