[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stadion Śląski Chorzów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Falubaz Zielona Góra 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ruch Chorzów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Miedź Legnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Stadion Śląski Chorzów    
 2 Śląsk Wrocław    
 3 Zagłębie Lubin    
 4 Falubaz Zielona Góra    
 5 Górnik Zabrze    
 6 Ruch Chorzów    
 7 KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
 8 Miedź Legnica    

REKLAMA

Kolejka 1 - 10-11 marca

Stadion Śląski Chorzów - Miedź Legnica 10 marca, 12:00
Śląsk Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 marca, 12:00
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 10 marca, 12:00
Falubaz Zielona Góra - Górnik Zabrze 10 marca, 12:00

Kolejka 2 - 17-18 marca

Miedź Legnica - Górnik Zabrze 17 marca, 12:00
Ruch Chorzów - Falubaz Zielona Góra 17 marca, 12:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin 17 marca, 12:00
Stadion Śląski Chorzów - Śląsk Wrocław 17 marca, 12:00

Kolejka 3 - 24-25 marca

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 24 marca, 12:00
Zagłębie Lubin - Stadion Śląski Chorzów 24 marca, 12:00
Falubaz Zielona Góra - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 marca, 12:00
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 24 marca, 12:00

Kolejka 4 - 31 marca

Miedź Legnica - Ruch Chorzów 31 marca, 12:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik Zabrze 31 marca, 12:00
Stadion Śląski Chorzów - Falubaz Zielona Góra 31 marca, 12:00
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 31 marca, 12:00

Kolejka 5 - 7-8 kwietnia

Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 7 kwietnia, 12:00
Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław 7 kwietnia, 12:00
Górnik Zabrze - Stadion Śląski Chorzów 7 kwietnia, 12:00
Ruch Chorzów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 6 - 14-15 kwietnia

Miedź Legnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 14 kwietnia, 12:00
Stadion Śląski Chorzów - Ruch Chorzów 14 kwietnia, 12:00
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 14 kwietnia, 12:00
Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra 14 kwietnia, 12:00

Kolejka 7 - 21-22 kwietnia

Falubaz Zielona Góra - Miedź Legnica 21 kwietnia, 12:00
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 21 kwietnia, 12:00
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 21 kwietnia, 12:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Stadion Śląski Chorzów 21 kwietnia, 12:00

Kolejka 8 - 28-29 kwietnia

Miedź Legnica - Stadion Śląski Chorzów 28 kwietnia, 12:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 12:00
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 28 kwietnia, 12:00
Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra 28 kwietnia, 12:00

Kolejka 9 - 5-6 maja

Górnik Zabrze - Miedź Legnica 5 maja, 12:00
Falubaz Zielona Góra - Ruch Chorzów 5 maja, 12:00
Zagłębie Lubin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Stadion Śląski Chorzów 5 maja, 12:00

Kolejka 10 - 12-13 maja

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 12 maja, 12:00
Stadion Śląski Chorzów - Zagłębie Lubin 12 maja, 12:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Falubaz Zielona Góra 12 maja, 12:00
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 12 maja, 12:00

Kolejka 11 - 19-20 maja

Ruch Chorzów - Miedź Legnica 19 maja, 12:00
Górnik Zabrze - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 maja, 12:00
Falubaz Zielona Góra - Stadion Śląski Chorzów 19 maja, 12:00
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 19 maja, 12:00

Kolejka 12 - 26-27 maja

Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 26 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Falubaz Zielona Góra 26 maja, 12:00
Stadion Śląski Chorzów - Górnik Zabrze 26 maja, 12:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Chorzów 26 maja, 12:00

Kolejka 13 - 2-3 czerwca

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź Legnica 2 czerwca, 12:00
Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów 2 czerwca, 12:00
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 czerwca, 12:00
Falubaz Zielona Góra - Zagłębie Lubin 2 czerwca, 12:00

Kolejka 14 - 9 czerwca

Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra 9 czerwca, 12:00
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 9 czerwca, 12:00
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 9 czerwca, 12:00
Stadion Śląski Chorzów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 czerwca, 12:00

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas