[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin 14 42 14 0 0 72-10 7 0 0 43-3 7 0 0 29-7
2.  Ruch Chorzów 14 33 11 0 3 49-24 6 0 1 27-11 5 0 2 22-13
3.  Miedź Legnica 14 27 9 0 5 39-16 5 0 2 19-4 4 0 3 20-12
4.  Górnik Zabrze 14 23 7 2 5 32-25 3 1 3 16-12 4 1 2 16-13
5.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 14 17 5 2 7 20-38 3 1 3 10-12 2 1 4 10-26
6.  Falubaz Zielona Góra 14 16 5 1 8 23-37 3 1 3 18-17 2 0 5 5-20
7.  MOSiR Opole 14 4 1 1 12 13-38 0 0 7 6-24 1 1 5 7-14
8.  Stal Brzeg 14 3 1 0 13 5-65 0 0 7 1-30 1 0 6 4-35

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Zagłębie Lubin    6-0 4-1 6-1 7-0 8-1 3-0 9-0 
 2 Ruch Chorzów2-4     3-2 4-2 5-0 3-0 6-2 4-1 
 3 Miedź Legnica0-2 5-1     0-1 6-0 2-0 1-0 5-0 
 4 Górnik Zabrze1-2 0-1 1-6     3-2 6-1 0-0 5-0 
 5 KS Stilon Gorzów Wielkopolski1-3 0-4 0-4 0-0     1-0 2-1 6-0 
 6 Falubaz Zielona Góra2-4 1-4 3-1 3-5 2-2     2-1 5-0 
 7 MOSiR Opole1-4 1-4 1-3 0-4 2-4 0-2     1-3 
 8 Stal Brzeg0-10 0-8 0-3 0-3 1-2 0-1 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Miedź Legnica 6-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 sierpnia, 12:00
Krystian Petlakowski 3, Aleksander Rokosz 16, 51, Jakub Nowak I 47, Marcel Czajkowski 55, Jakub Dzwolak 65
w Parku Miejskim
Ruch Chorzów 6-2 MOSiR Opole 19 sierpnia, 12:00
Szymon Gemborys 45, 54, Kevin Rocki 50, Jakub Rudek 73, Oskar Machulec 76, Szymon Kalisz 80 - Wojciech Danielak 33, Dominik Paliszewski 40
na boisku MORiS przy ul. Pokoju
Stal Brzeg 0-3 Górnik Zabrze 20 sierpnia, 12:00
Mateusz Budak 11, Kamil Lukoszek 30, 70
Zagłębie Lubin 8-1 Falubaz Zielona Góra 19 sierpnia, 12:00
Julian Goyke 14, 48, 74, Borys Borowiec 22, 80, Jakub Sypek 64, 90, Jakub Kowalski 70 - Hubert Dobrychłop 9
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Zagłębie Lubin 6-1 Górnik Zabrze 26 sierpnia, 13:00
Bartosz Białek 28, 79, 80, Jakub Sypek 39, Julian Goyke 40, Dawid Dawidziak 73 - Kamil Lukoszek 8
na bocznym boisku
MOSiR Opole 1-3 Stal Brzeg 27 sierpnia, 11:00
Dominik Paliszewski 44 - Mateusz Lubczyk 34, Miłosz Ucar 51, Kacper Zarzycki 75
na boisku Centrum Sportu
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 Ruch Chorzów 27 sierpnia, 12:00
Szymon Kalisz 18, Kevin Rocki 20, 55, Marcin Przybyła 64
Falubaz Zielona Góra 3-1 Miedź Legnica 25 sierpnia, 16:00
Krystian Siemieniecki 38, Kacper Sawicki 40, Bartosz Konieczny 78 - Aleksander Rokosz 66

Kolejka 3 - 2-3 września

Miedź Legnica 0-2 Zagłębie Lubin 2 września, 12:00
Damian Kasprzak 61, Dawid Dawidziak 69
w Parku Miejskim
Ruch Chorzów 3-0 Falubaz Zielona Góra 2 września, 14:00
Marek Gierut 4, Jakub Rudek 68, Konrad Kuzera 80
na boisku MORiS przy ul. Pokoju
Stal Brzeg 1-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5 września, 17:00
Kacper Zarzycki 80 - Gracjan Wiśniewski 57, Karol Woźniczka 67
w pierwotnym terminie (3 września, 12:00) odwołany
Górnik Zabrze 0-0 MOSiR Opole 2 września, 12:00
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce

Kolejka 4 - 9-10 września

Zagłębie Lubin 3-0 MOSiR Opole 9 września, 12:00
Julian Goyke 10, 77, Jakub Sypek 53
na bocznym boisku
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Górnik Zabrze 10 września, 10:00
na stadionie Piasta Karnin
Falubaz Zielona Góra 5-0 Stal Brzeg 9 września, 16:30
Bartosz Konieczny 11, 22, Łukasz Wójcik 18, Kornel Wieczorek 40, Kamil Ograbek 58
Miedź Legnica 5-1 Ruch Chorzów 10 września, 13:00
Marcel Czajkowski 2, Rafał Adamski 41, Patryk Gutek 48, Aleksander Rokosz 56, Filip Samek 80 - Jakub Rudek 33
w Parku Miejskim

Kolejka 5 - 16-17 września

Ruch Chorzów 2-4 Zagłębie Lubin 16 września, 14:00
Mateusz Bogusz 13, Marcin Przybyła 36 - Kacper Laskowski 38, 78, Krystian Espersen 72, Oskar Majda 80
na boisku MORiS przy ul. Pokoju
Stal Brzeg 0-3 Miedź Legnica 17 września, 12:00
Patryk Gutek 46, Marcel Czajkowski 69, Kacper Przysada 80
Górnik Zabrze 6-1 Falubaz Zielona Góra 16 września, 12:00
Mateusz Budak 9, 54, Przemysław Figna 45, 79, Kacper Stępień 60, 76 - Kornel Wieczorek 16
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce
MOSiR Opole 2-4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 września, 12:00
Daniel Matysek 44, Kacper Pudlik 74 - Gracjan Wiśniewski 1, Mikołaj Winiarski 38, 72, Patryk Kowalski 65
na boisku Centrum Sportu

Kolejka 6 - 23-24 września

Zagłębie Lubin 7-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 października, 18:30
Dawid Dawidziak 18, Bartosz Białek 28, 38, 45, Jakub Sypek 40, Sebastian Taranek 59, Daniel Dudziński 65
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (23 września, 13:00) odwołany
Falubaz Zielona Góra 2-1 MOSiR Opole 23 września, 12:00
Bartosz Konieczny 15, Kacper Sawicki 80 - Daniel Matysek 68
Miedź Legnica 0-1 Górnik Zabrze 24 września, 16:00
Marko Zawada 6
w Parku Miejskim
Ruch Chorzów 4-1 Stal Brzeg 23 września, 15:30
Jakub Rudek 12, 18, Marcin Przybyła 67, Jakub Nowak II 68 - Mateusz Lubczyk 55
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Stal Brzeg 0-10 Zagłębie Lubin 30 września, 12:00
Julian Goyke 11, 67, Bartosz Białek 14, 24, 37, Jakub Sypek 17, 76, Dawid Dawidziak 19, Kacper Lepczyński 28, Kacper Nowak 73
Górnik Zabrze 0-1 Ruch Chorzów 30 września, 12:00
Oskar Machulec 74
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce
MOSiR Opole 1-3 Miedź Legnica 30 września, 12:00
Kacper Pudlik 9 - Marcel Czajkowski 34, Aleksander Rokosz 39, Ernest Słupski 70
na boisku Centrum Sportu
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Falubaz Zielona Góra 30 września, 11:00
Gracjan Wiśniewski 40

Kolejka 8 - 7-8 października

Falubaz Zielona Góra 2-4 Zagłębie Lubin 7 października, 12:00
Hubert Dobrychłop 1, Bartosz Konieczny 30 - Dawid Dawidziak 7, 36, 54, Sebastian Taranek 76
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 Miedź Legnica 8 października, 13:30
Marcel Czajkowski 36, Rafał Adamski 49, 51, Filip Samek 80
MOSiR Opole 1-4 Ruch Chorzów 7 października, 12:00
Daniel Matysek 38 - Marek Gierut 10, Jakub Rudek 17, 68, Dawid Mazurek 24
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 5-0 Stal Brzeg 7 października, 12:00
Kamil Lukoszek 23, Marko Zawada 40, Mateusz Budak 43, 58, Kacper Stępień 80
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce

Kolejka 9 - 14-15 października

Górnik Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin 14 października, 12:00
Jakub Kawecki 14 - Dawid Dawidziak 75, Jakub Sypek 79
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce
Stal Brzeg 0-3 MOSiR Opole 14 października, 12:00
Wojciech Danielak 40, Szymon Jasiński 41, 63
Ruch Chorzów 5-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 października, 15:00
Szymon Kalisz 30, Szymon Gemborys 40, Marcin Przybyła 42, Konrad Kuzera 65, Mateusz Bąk 75
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Miedź Legnica 2-0 Falubaz Zielona Góra 13 października, 11:00
Rafał Adamski 42, 54
w Parku Miejskim

Kolejka 10 - 21-22 października

Zagłębie Lubin 4-1 Miedź Legnica 21 października, 14:00
Bartosz Białek 24, Julian Goyke 40, Sebastian Taranek 74, Kacper Laskowski 77 - Maciej Kaczmarkiewicz 49
na bocznym boisku
Falubaz Zielona Góra 1-4 Ruch Chorzów 22 października, 13:00
Kamil Ograbek 47 - Jakub Rudek 7, 58, Konrad Kuzera 48, Mateusz Bąk 65
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6-0 Stal Brzeg 22 października, 12:00
Jakub Mądrawski 8, Kacper Gołojuch 35, Gracjan Wiśniewski 38, 42, Karol Woźniczka 72, Dominik Tomaszewski 78
MOSiR Opole 0-4 Górnik Zabrze 21 października, 12:00
Marko Zawada 44, Kacper Susz 59, Kamil Lukoszek 78, Mateusz Budak 80
na boisku Centrum Sportu

Kolejka 11 - 28-29 października

MOSiR Opole 1-4 Zagłębie Lubin 28 października, 12:00
Jakub Kowalski 45 - Jakub Kowalski 25, Julian Goyke 60, Kacper Nowak 64, 78
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 3-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 28 października, 12:00
Juliusz Molis 47, 80, Dominik Siwy 61 - Gracjan Kunowski 37, Jakub Hołowienko 55
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce
Stal Brzeg 0-1 Falubaz Zielona Góra 29 października, 14:00
Bartosz Konieczny 80
Ruch Chorzów 3-2 Miedź Legnica 28 października, 15:00
Konrad Kuzera 17, Marek Gierut 63, Marcin Przybyła 77 - Aleksander Rokosz 8, Rafał Adamski 44
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Zagłębie Lubin 6-0 Ruch Chorzów 4 listopada, 13:00
Kacper Laskowski 22, 76, Dawid Dawidziak 34, 35, 69, Julian Goyke 80
na bocznym boisku
Miedź Legnica 5-0 Stal Brzeg 5 listopada, 12:00
Marcel Czajkowski 9, 42, 50, Jakub Nowak 34, Mateusz Wrzesiński 54
w Parku Miejskim
Falubaz Zielona Góra 3-5 Górnik Zabrze 5 listopada, 14:00
Mikołaj Ziemba 9, Bartosz Konieczny 16, Jakub Fornalczyk 80 - Jan Borek 13, 67, Przemysław Figna 50, Juliusz Molis 53, 60
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 MOSiR Opole 4 listopada, 13:00
Jakub Hołowienko 65, Patryk Kowalski 67 - Daniel Matysek 80

Kolejka 13 - 11-12 listopada

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Zagłębie Lubin 11 listopada, 12:00
Dominik Tomaszewski 42 - Jakub Sypek 7, 80, Julian Goyke 61
w Różankach
MOSiR Opole 0-2 Falubaz Zielona Góra 11 listopada, 12:00
Łukasz Wójcik 26, Wiktor Gebauer 47 (s)
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 1-6 Miedź Legnica 10 listopada, 12:00
Kacper Stępień 54 - Krystian Petlakowski 1, Aleksander Rokosz 18, 43, Marcel Czajkowski 44, Filip Samek 47, Michał Raczkowski 80
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce
Stal Brzeg 0-8 Ruch Chorzów 11 listopada, 12:00
Szymon Gemborys 6, 29, Kevin Rocki 18, 74, Kamil Turoń 23, Konrad Kuzera 72, Jakub Nowak 77, 79

REKLAMA

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Zagłębie Lubin 9-0 Stal Brzeg 18 listopada, 12:00
Daniel Dudziński 26, 34, Krystian Espersen 30, Arkadiusz Lipka 37 (s), Jakub Sypek 40, 47, Sebastian Taranek 59, Michał Jura 62, Kamil Gołębiowski 80
na bocznym boisku
Ruch Chorzów 4-2 Górnik Zabrze 18 listopada, 11:00
Jakub Rudek 4, 18, 57, Szymon Gemborys 46 - Kacper Stępień 2, Robert Bednarz 59
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Miedź Legnica 1-0 MOSiR Opole 18 listopada, 12:00
Maciej Kaczmarkiewicz 47
w Kompleksie boisk przy ul. Sportowców
Falubaz Zielona Góra 2-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 18 listopada, 12:00
Szymon Szafran 44, Jakub Patelski 80 - Mikołaj Winiarski 27, Kacper Gołojuch 50

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas