[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Kielce 14 33 10 3 1 29-6 6 1 0 15-2 4 2 1 14-4
2.  Cracovia 14 26 8 2 4 24-17 4 1 2 11-8 4 1 2 13-9
3.  Stal Mielec 14 21 6 3 5 19-18 4 2 1 12-9 2 1 4 7-9
4.  Juventa Starachowice 14 19 5 4 5 15-14 3 1 3 10-10 2 3 2 5-4
5.  Motor Lublin 14 18 5 3 6 18-20 2 3 2 10-8 3 0 4 8-12
6.  Karpaty Krosno 14 17 4 5 5 20-20 0 3 4 6-15 4 2 1 14-5
7.  BKS Lublin 14 13 4 1 9 11-31 3 0 4 6-14 1 1 5 5-17
8.  AP 21 Kraków 14 9 2 3 9 15-25 1 1 5 3-12 1 2 4 12-13

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Korona Kielce    4-0 2-1 1-0 2-0 1-1 4-0 1-0 
 2 Cracovia2-5     3-0 0-0 1-0 0-2 3-0 2-1 
 3 Stal Mielec2-0 1-3     0-0 4-3 2-1 1-0 2-2 
 4 Juventa Starachowice0-0 1-4 0-1     5-0 0-3 2-1 2-1 
 5 Motor Lublin0-0 0-2 1-0 1-2     0-0 6-2 2-2 
 6 Karpaty Krosno0-2 1-1 1-1 0-2 0-2     1-1 3-6 
 7 BKS Lublin0-4 1-3 2-1 2-1 0-2 0-3     1-0 
 8 AP 21 Kraków0-3* 1-0 0-3 0-0 0-1 2-4 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Stal Mielec 2-1 Karpaty Krosno 19 sierpnia, 12:30
Luigi Dapollonio 55, Kacper Sadłocha 80 - Kacper Gruba 80
na stadionie Gryfa
Motor Lublin 6-2 BKS Lublin 19 sierpnia, 16:00
Przemysław Chyrchała 25, 49, 50, 71, 73, Igor Grobelski 43 - Rafał Szady 29, Krystian Kobus 54
na Stadionie MOSiR Bystrzyca
Korona Kielce 4-0 Cracovia 19 sierpnia, 15:00
Dawid Lisowski 19, 48, 52, Kacper Rogoziński 25
na boisku WSOS
AP 21 Kraków 0-0 Juventa Starachowice 19 sierpnia, 14:30

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Karpaty Krosno 0-2 Juventa Starachowice 26 sierpnia, 15:00
Klaudiusz Marzec 23, Jakub Gurski 38
Cracovia 2-1 AP 21 Kraków 27 sierpnia, 12:00
Remigiusz Biernat 60, 67 - Michał Mól 65
na stadionie Orła Piaski Wielkie
BKS Lublin 0-4 Korona Kielce 26 sierpnia, 17:00
Krystian Pawczyński 16, Dawid Lisowski 50, 72, Bartosz Gawlik 74 (k)
na stadionie Motoru
Stal Mielec 4-3 Motor Lublin 27 sierpnia, 12:30
Kacper Sadłocha 39, 80, Hubert Giletycz 61 (s), Waldemar Mazur 66 - Karol Ordyniec 7, Kamil Duszkiewicz 20 (s), Igor Grobelski 80
na stadionie Smoczanki

Kolejka 3 - 2-3 września

Motor Lublin 0-0 Karpaty Krosno 3 września, 15:00
na bocznym boisku / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Korona Kielce 2-1 Stal Mielec 2 września, 14:00
Jakub Górski 7, Krystian Pawczyński 38 - Adrian Halwa 72
na boisku WSOS
AP 21 Kraków 0-1 BKS Lublin 2 września, 14:30
Krystian Kobus 24
Juventa Starachowice 1-4 Cracovia 30 sierpnia, 16:00
Klaudiusz Marzec 16 - Adam Malisz 20, Michał Rakoczy 26, Wiktor Smołaga 55, Remigiusz Biernat 60 (k)

Kolejka 4 - 9-10 września

Karpaty Krosno 1-1 Cracovia 9 września, 15:00
Karol Knap 60 (k) - Marcel Lasek 70
BKS Lublin 2-1 Juventa Starachowice 10 września, 12:00
Krystian Kobus 25, 39 - Krystian Bracik 12
na bocznym boisku Areny Lublin
Stal Mielec 2-2 AP 21 Kraków 9 września, 16:00
Kacper Sadłocha 51, 57 - Kamil Kowalczyk 8, 64
na stadionie Smoczanki
Motor Lublin 0-0 Korona Kielce 9 września, 14:00
na bocznym boisku

Kolejka 5 - 16-17 września

Korona Kielce 1-1 Karpaty Krosno 16 września, 15:00
Dawid Lisowski 30 - Karol Knap 18
na boisku WSOS
AP 21 Kraków 0-1 Motor Lublin 16 września, 14:30
Igor Grobelski 70
na stadionie Podgórza
Juventa Starachowice 0-1 Stal Mielec 17 września, 16:00
Jan Kozłowski 52
Cracovia 3-0 BKS Lublin 16 września, 12:00
Remigiusz Biernat 32, Marcel Lasek 35, Dominik Kędzior 51
na stadionie Orła Piaski Wielkie

Kolejka 6 - 23-24 września

Karpaty Krosno 1-1 BKS Lublin 24 września, 14:00
Karol Czelny 80 - Krystian Gontarz 53
Stal Mielec 1-3 Cracovia 4 października, 13:00
Kacper Sadłocha 70 - Remigiusz Biernat 12 (k), 78 (k), Dominik Kędzior 65
na stadionie Smoczanki / w pierwotnym terminie (23 września, 14:00) odwołany
Motor Lublin 1-2 Juventa Starachowice 11 października, 14:00
Ignacy Zając 73 - Klaudiusz Marzec 10, 21
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (23 września, 13:00) odwołany
Korona Kielce 1-0 AP 21 Kraków 23 września, 12:00
Oskar Sewerzyński 76
na boisku WSOS

Kolejka 7 - 30 września-1 października

AP 21 Kraków 2-4 Karpaty Krosno 30 września, 12:00
Norbert Bierówka 3, Jakub Wojtaszek 19 - Krystian Lewiński 23, 80, Maciej Zaracki 61, Łukasz Bujak 79
Juventa Starachowice 0-0 Korona Kielce 1 października, 15:00
Cracovia 1-0 Motor Lublin 30 września, 13:00
Remigiusz Biernat 20 (k)
na stadionie Orła Piaski Wielkie
BKS Lublin 2-1 Stal Mielec 30 września, 12:00
Borys Piotrowski 35, Krystian Kobus 75 - Adam Kramarz 70
na stadionie Motoru

Kolejka 8 - 7-8 października

Karpaty Krosno 1-1 Stal Mielec 7 października, 14:00
Karol Knap 50 - Luigi Dapollonio 62
BKS Lublin 0-2 Motor Lublin 8 października, 13:00
Igor Grobelski 55, Jakub Babicz 65
na bocznym boisku Areny Lublin
Cracovia 2-5 Korona Kielce 8 października, 15:00
Karol Malec 45 (s), Piotr Rusek 70 - Kacper Rogoziński 7, 31, Karol Malec 10, Jakub Górski 63, Dawid Lisowski 78
na stadionie Orła Piaski Wielkie
Juventa Starachowice 2-1 AP 21 Kraków 7 października, 15:00
Klaudiusz Marzec 38, Wiktor Śmigielski 75 - Damian Zięba 35

Kolejka 9 - 14-15 października

Juventa Starachowice 0-3 Karpaty Krosno 15 października, 12:00
Karol Czelny 37, Konrad Kowal 68, 72
AP 21 Kraków 1-0 Cracovia 14 października, 14:30
Mateusz Feret 17 (s)
Korona Kielce 4-0 BKS Lublin 14 października, 15:00
Oskar Sewerzyński 8, Dawid Lisowski 54, 67, Łukasz Król 76
na boisku WSOS
Motor Lublin 1-0 Stal Mielec 14 października, 15:00
Maciej Drozd 60
na bocznym boisku

Kolejka 10 - 21-22 października

Karpaty Krosno 0-2 Motor Lublin 22 października, 14:00
Hubert Giletycz 12, Jakub Babicz 71
Stal Mielec 2-0 Korona Kielce 22 października, 12:00
Bartłomiej Kiełbasa 51, Kamil Duszkiewicz 65
na stadionie Smoczanki
BKS Lublin 1-0 AP 21 Kraków 21 października, 12:00
Bartosz Chabros 50
na Stadionie MOSiR Bystrzyca
Cracovia 0-0 Juventa Starachowice 21 października, 12:00
na stadionie Orła Piaski Wielkie

Kolejka 11 - 28-29 października

Cracovia 0-2 Karpaty Krosno 29 października, 15:00
Karol Knap 2, Krystian Maścibrzuch 27
na stadionie Garbarni
Juventa Starachowice 2-1 BKS Lublin 28 października, 14:00
Krystian Bracik 55 (k), Jakub Gurski 78 (k) - Krystian Kobus 38
AP 21 Kraków 0-3 Stal Mielec 28 października, 14:30
Dawid Celmer 8, Mateusz Surma 35 (s), Arkadiusz Witek 80
Korona Kielce 2-0 Motor Lublin 28 października, 12:00
Kacper Rogoziński 1, Bartosz Gawlik 40
na boisku WSOS

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Karpaty Krosno 0-2 Korona Kielce 4 listopada, 14:00
Kacper Rogoziński 39, Krystian Moskal 75
Motor Lublin 2-2 AP 21 Kraków 4 listopada, 13:30
Maciej Drozd 6, Przemysław Zbiciak 47 - Jakub Wojtaszek 43, Jan Madej 70
na bocznym boisku
Stal Mielec 0-0 Juventa Starachowice 5 listopada, 12:00
na stadionie Smoczanki
BKS Lublin 1-3 Cracovia 4 listopada, 13:00
Borys Piotrowski 18 - Remigiusz Biernat 48, 78, Mateusz Feret 69
na Stadionie MOSiR Bystrzyca

Kolejka 13 - 11-12 listopada

BKS Lublin 0-3 Karpaty Krosno 11 listopada, 12:00
Konrad Kowal 22, Karol Knap 33, Błażej Wiśniewski 40
na bocznym boisku Areny Lublin
Cracovia 3-0 Stal Mielec 12 listopada, 11:00
Remigiusz Biernat 15, 25, 35
na stadionie Garbarni
Juventa Starachowice 5-0 Motor Lublin 11 listopada, 12:00
Wiktor Śmigielski 4, Jakub Gurski 24, 60, Klaudiusz Marzec 70, Jakub Kalisz 74
AP 21 Kraków 0-3 Korona Kielce 11 listopada, 14:30
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie posiadali protokołu weryfikacji boiska

REKLAMA

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Karpaty Krosno 3-6 AP 21 Kraków 18 listopada, 12:00
Maciej Zaracki 24, Krystian Lewiński 50, 65 - Miłosz Drąg 23, Kamil Kowalczyk 28, Dominik Góralczyk 34, Norbert Bierówka 46, 64, 80
Korona Kielce 1-0 Juventa Starachowice 18 listopada, 10:00
Bartosz Gawlik 57
na boisku WSOS
Motor Lublin 0-2 Cracovia 18 listopada, 13:00
Tomasz Bała 2, Adam Pałkowski 78
na bocznym boisku
Stal Mielec 1-0 BKS Lublin 18 listopada, 12:00
Kacper Sadłocha 70
na stadionie Smoczanki

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas