[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018, grupa: B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Szczecin 14 35 11 2 1 30-6 6 1 0 12-1 5 1 1 18-5
2.  Lechia Gdańsk 14 33 10 3 1 37-8 6 0 1 20-4 4 3 0 17-4
3.  Arka Gdynia 14 24 7 3 4 25-13 2 3 2 10-8 5 0 2 15-5
4.  Warta Poznań 14 21 6 3 5 18-14 3 1 3 11-8 3 2 2 7-6
5.  Lech Poznań 14 18 5 3 6 15-16 3 2 2 8-7 2 1 4 7-9
6.  Błękitni Wronki 14 15 4 3 7 10-19 2 2 3 5-9 2 1 4 5-10
7.  AP Pogoń Szczecin 14 10 3 1 10 18-33 2 0 5 12-18 1 1 5 6-15
8.  Bałtyk Koszalin 14 3 1 0 13 5-49 1 0 6 3-22 0 0 7 2-27

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Pogoń Szczecin    0-0 1-0 3-1 1-0 1-0 1-0 5-0 
 2 Lechia Gdańsk2-0     2-1 0-1 2-0 3-0 7-1 4-1 
 3 Arka Gdynia0-2 1-1     1-1 4-1 1-2 1-1 2-0 
 4 Warta Poznań0-1 0-4 0-2     2-1 0-0 3-0 6-0 
 5 Lech Poznań0-2 1-1 1-3 0-0     2-1 2-0 2-0 
 6 Błękitni Wronki0-0 1-3 0-3 1-3 0-0     1-0 2-0 
 7 AP Pogoń Szczecin1-8 1-4 1-2 0-1 0-1 3-1     6-1 
 8 Bałtyk Koszalin2-5 0-4 0-4 1-0 0-4 0-1 0-4     

Kolejka 1 - 10-11 marca

Pogoń Szczecin 1-0 Błękitni Wronki 10 marca, 14:00
Dawid Krzyżaniak 54
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk 2-1 Arka Gdynia 11 marca, 12:00
Filip Dymerski 17, Piotr Gryszkiewicz 68 (k) - Fabian Urbański 60
w Sopocie
Warta Poznań 3-0 AP Pogoń Szczecin 11 marca, 17:15
Jakub Wilczyński 6, 26, Igor Słomiński 65
na boisku MOS
Lech Poznań 2-0 Bałtyk Koszalin 10 marca, 12:00
Wojciech Kryger 46, Adrian Ratajczyk 53
w Popowie

Kolejka 2 - 17-18 marca

Błękitni Wronki 2-0 Bałtyk Koszalin 17 marca, 13:00
Marcin Brzeziecki 29, Dawid Forszpaniak 70
w Popowie
AP Pogoń Szczecin 0-1 Lech Poznań 4 kwietnia, 13:00
Damian Makuch 11
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany
Arka Gdynia 1-1 Warta Poznań 18 marca, 15:00
Fabian Urbański 26 - Bartosz Cyrak 16
w Ośrodku Treningowym SI Arka
Pogoń Szczecin 0-0 Lechia Gdańsk 17 kwietnia, 11:00
na Obiekcie Sportowym Bukowe / w pierwotnym terminie (18 marca, 13:00) odwołany

Kolejka 3 - 24-25 marca

Lechia Gdańsk 3-0 Błękitni Wronki 25 marca, 12:00
Piotr Gryszkiewicz 33, 42, Jakub Lizakowski 57
w Sopocie
Warta Poznań 0-1 Pogoń Szczecin 21 marca, 14:00
Kacper Cichoń 28
na boisku MOS / w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany
Lech Poznań 1-3 Arka Gdynia 24 marca, 12:00
Franciszek Marzec 51 - Damian Wojda 40, Krystian Faltyński 56, Mateusz Młyński 65 (k)
w Popowie
Bałtyk Koszalin 0-4 AP Pogoń Szczecin 24 marca, 14:30
Bartosz Krzysztofek 1, Kacper Kozłowski 35, 55, Jakub Lis 57
w Darłowie

Kolejka 4 - 30 marca

Błękitni Wronki 1-0 AP Pogoń Szczecin 21 marca, 14:00
Fabian Grzelka 75
w Popowie
Arka Gdynia 2-0 Bałtyk Koszalin 30 marca, 13:00
Damian Wojda 55, Krystian Faltyński 80
na Narodowym Stadionie Rugby
Pogoń Szczecin 1-0 Lech Poznań 25 kwietnia, 15:00
Łukasz Benedykciński 80 (s)
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk 0-1 Warta Poznań 30 marca, 15:00
Maksymilian Wentland 28
w Sopocie

Kolejka 5 - 7-8 kwietnia

Warta Poznań 0-0 Błękitni Wronki 7 kwietnia, 14:30
na boisku MOS
Lech Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 7 kwietnia, 14:00
Franciszek Marzec 39 - Sebastian Rugowski 58
w Popowie
Bałtyk Koszalin 2-5 Pogoń Szczecin 7 kwietnia, 15:30
Patryk Woźniak 2, Mateusz Żyła 20 - Adrian Cybula 16, Jakub Wójcik 56, Dawid Krzyżaniak 66, Daniel Pietraszkiewicz 70, Kacper Smoliński 74
AP Pogoń Szczecin 1-2 Arka Gdynia 7 kwietnia, 11:00
Jakub Lis 12 - Fabian Urbański 72, Mateusz Zbiranek 74
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 14-15 kwietnia

Błękitni Wronki 0-3 Arka Gdynia 15 kwietnia, 14:00
Oskar Bohm 22, Krystian Faltyński 71, Bartosz Kamiński 79
w Popowie
Pogoń Szczecin 1-0 AP Pogoń Szczecin 13 kwietnia, 17:30
Mateusz Rościszewski 72
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Lechia Gdańsk 4-1 Bałtyk Koszalin 12 kwietnia, 12:00
Marcel Wszołek 37, 67 (k), Kamil Sikora 78, 80 - Adrian Mamak 27
w Sopocie
Warta Poznań 2-1 Lech Poznań 16 maja, 14:00
Bartosz Cyrak 2, Maksymilian Wentland 7 - Kacper Janiak 53
na boisku MOS / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:30) odwołany / w drugim terminie (28 marca, 14:00) odwołany

Kolejka 7 - 21-22 kwietnia

Lech Poznań 2-1 Błękitni Wronki 20 kwietnia, 16:00
Damian Makuch 53, Adrian Ratajczyk 72 - Hubert Sochalski 69
w Popowie
Bałtyk Koszalin 1-0 Warta Poznań 20 kwietnia, 15:00
Hubert Chmielewicz 62
AP Pogoń Szczecin 1-4 Lechia Gdańsk 21 kwietnia, 16:00
Kamil Kort 70 - Sebastian Rugowski 20, Bartosz Kuźniarski 38, Dominik Szukiełowicz 47, Kamil Sikora 73
na boisku przy ul. Witkiewicza
Arka Gdynia 0-2 Pogoń Szczecin 21 kwietnia, 13:00
Maciej Kotarba 15, Kacper Cichoń 64
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 8 - 28-29 kwietnia

Błękitni Wronki 0-0 Pogoń Szczecin 28 kwietnia, 14:00
w Popowie
Arka Gdynia 1-1 Lechia Gdańsk 27 kwietnia, 13:15
Mateusz Zbiranek 18 - Mateusz Cegiełka 70
na Narodowym Stadionie Rugby / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
AP Pogoń Szczecin 0-1 Warta Poznań 28 kwietnia, 11:00
Jakub Marchelak 18
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 0-4 Lech Poznań 28 kwietnia, 12:00
Filip Szymczak 6, Mateusz Bieniek 18, Jakub Karbownik 61, Bartłomiej Burman 77

Kolejka 9 - 5-6 maja

Bałtyk Koszalin 0-1 Błękitni Wronki 8 maja, 13:00
Marcin Brzeziecki 13
w pierwotnym terminie (5 maja, 13:00) odwołany
Lech Poznań 2-0 AP Pogoń Szczecin 5 maja, 14:00
Jakub Karbownik 47, Filip Szymczak 54
w Popowie
Warta Poznań 0-2 Arka Gdynia 5 maja, 16:00
Fabian Urbański 18, Oskar Bohm 80 (k)
na boisku MOS
Lechia Gdańsk 2-0 Pogoń Szczecin 5 maja, 12:00
Sebastian Rugowski 24, Marcel Wszołek 65
w Sopocie

Kolejka 10 - 12-13 maja

Błękitni Wronki 1-3 Lechia Gdańsk 12 maja, 11:00
Michał Kępski 22 - Mateusz Żukowski 45, 67, Kuba Lizakowski 50
w Popowie
Pogoń Szczecin 3-1 Warta Poznań 11 maja, 14:00
Dawid Krzyżaniak 2, 18, Marcel Wędrychowski 50 - Jakub Wilczyński 39
na bocznym boisku
Arka Gdynia 4-1 Lech Poznań 12 maja, 15:00
Damian Wojda 35, Krystian Faltyński 58, Mateusz Zbiranek 68, Kacper Szaflarski 77 - Jakub Karbownik 18
na Narodowym Stadionie Rugby
AP Pogoń Szczecin 6-1 Bałtyk Koszalin 30 maja, 12:00
Mateusz Żyła 9 (s), Hubert Turski 26, 29, 50, Mateusz Łęgowski 55, Bartosz Nizio 57 - Mikołaj Ścirka 70
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (13 maja, 12:00) odwołany

Kolejka 11 - 19-20 maja

AP Pogoń Szczecin 3-1 Błękitni Wronki 19 maja, 16:00
Hubert Turski 3, 78, Mateusz Gubernat 22 - Kacper Zaborski 31
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 0-4 Arka Gdynia 17 maja, 16:00
Mateusz Młyński 18 (k), Mateusz Zbiranek 26, 72 (k), Damian Wojda 67
Lech Poznań 0-2 Pogoń Szczecin 19 maja, 12:00
Dawid Krzyżaniak 14, Damian Ładny 36
w Popowie
Warta Poznań 0-4 Lechia Gdańsk 19 maja, 14:30
Piotr Gryszkiewicz 4, 36, Kamil Sikora 47, 58
na boisku MOS

Kolejka 12 - 26-27 maja

Błękitni Wronki 1-3 Warta Poznań 25 maja, 16:00
Marcin Brzeziecki 35 - Piotr Poszwa 17, 71, Kacper Antczak 80
w Popowie
Lechia Gdańsk 2-0 Lech Poznań 24 maja, 12:00
Marcin Wiśniewski 18, Adrian Petk 50
w Sopocie / w pierwotnym terminie (26 maja, 12:00) odwołany
Pogoń Szczecin 5-0 Bałtyk Koszalin 24 maja, 14:00
Michał Kwiecień 2, Jakub Iskra 16, Dawid Krzyżaniak 20, Adrian Cybula 43, Mateusz Rościszewski 55
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (26 maja, 12:00) odwołany
Arka Gdynia 1-1 AP Pogoń Szczecin 24 maja, 14:00
Fabian Urbański 25 - Bartosz Krzysztofek 78
w Rumi

Kolejka 13 - 2 czerwca

Arka Gdynia 1-2 Błękitni Wronki 1 czerwca, 14:00
Kacper Wiśniewski 35 - Kamil Talaśka 22 (s), Fabian Grzelka 56
w Rumi
AP Pogoń Szczecin 1-8 Pogoń Szczecin 3 czerwca, 18:00
Jakub Świder 22 - Damian Ładny 7, Dawid Krzyżaniak 53, Jakub Iskra 54, Daniel Pietraszkiewicz 65, Jowin Radziński 74, Nicolas Kankowski 76, Kacper Smoliński 78, Adrian Cybula 80
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 0-4 Lechia Gdańsk 2 czerwca, 12:00
Mateusz Żukowski 33, 40, Piotr Gryszkiewicz 35, Sebastian Rugowski 71
Lech Poznań 0-0 Warta Poznań 2 czerwca, 10:00
w Popowie

Kolejka 14 - 9 czerwca

Błękitni Wronki 0-0 Lech Poznań 9 czerwca, 11:00
w Popowie
Warta Poznań 6-0 Bałtyk Koszalin 8 czerwca, 14:00
Piotr Poszwa 34, Bartosz Cyrak 40, Jakub Wilczyński 41, 45, Patryk Rożek 74, Dawid Okoniewski 80
na boisku MOS
Lechia Gdańsk 7-1 AP Pogoń Szczecin 10 czerwca, 13:30
Marcin Wiśniewski 7, Sebastian Rugowski 22, Piotr Gryszkiewicz 37, Mateusz Żukowski 46, 56, 65, Adrian Petk 74 - Jakub Lis 9
w Sopocie
Pogoń Szczecin 1-0 Arka Gdynia 9 czerwca, 14:00
Marcel Wędrychowski 2
na bocznym boisku

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018

Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2017/2018 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas