[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1949
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwardia-Wisła Kraków 22 30 13 4 5 50-21 7 2 2 28-12 6 2 3 22-9
2.  Ogniwo-Cracovia Kraków 22 29 10 9 3 44-29 6 5 0 26-11 4 4 3 18-18
3.  Kolejarz Poznań 22 27 10 7 5 60-37 8 2 1 47-19 2 5 4 13-18 2 3 1 1 0 4-3
4.  Kolejarz Warszawa 22 27 11 5 6 43-29 6 4 1 23-13 5 1 5 20-16 2 1 0 1 1 3-4
5.  AKS Chorzów 22 23 9 5 8 40-44 7 1 3 18-14 2 4 5 22-30
6.  ŁKS-Włókniarz Łódź 22 22 8 6 8 49-48 6 4 1 26-16 2 2 7 23-32
7.  Warta Poznań 22 21 7 7 8 36-35 6 2 3 24-16 1 5 5 12-19
8.  Unia Chorzów 22 19 7 5 10 42-48 6 2 3 22-18 1 3 7 20-30 4 6 3 0 1 12-6
9.  Legia Warszawa 22 19 7 5 10 37-43 3 3 5 21-26 4 2 5 16-17 4 4 2 0 2 8-8
10.  Górnik Bytom 22 19 7 5 10 34-54 3 5 3 16-19 4 0 7 18-35 4 2 1 0 3 7-13
11.  Polonia Bytom 22 17 6 5 11 37-43 4 2 5 21-18 2 3 6 16-25
12.  Lechia Gdańsk 22 11 4 3 15 26-67 3 1 7 16-28 1 2 8 10-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gwardia-Wisła Kraków    0-1 2-0 0-3 3-0 5-3 1-1 1-1 4-0 4-1 4-2 4-0 
 2 Ogniwo-Cracovia Kraków0-0     1-1 4-2 3-1 2-1 1-1 3-3 1-1 5-0 1-0 5-1 
 3 Kolejarz Poznań2-1 1-2     3-2 7-3 8-1 2-1 8-4 4-1 8-0 3-3 1-1 
 4 Kolejarz Warszawa0-1 2-1 1-1     4-4 2-1 0-0 2-2 2-1 2-1 3-0 5-1 
 5 AKS Chorzów1-2 2-1 1-1 3-0     1-0 3-2 1-0 0-3 1-3 3-2 2-0 
 6 ŁKS-Włókniarz Łódź2-8 2-2 4-1 2-1 1-1     3-0 2-0 0-0 5-2 0-0 5-1 
 7 Warta Poznań1-0 4-0 2-2 2-1 2-3 4-4     3-0 2-0 3-2 1-2 0-2 
 8 Unia Chorzów0-3 2-2 2-0 0-3 3-2 2-3 3-0     3-2 3-1 2-2 2-0 
 9 Legia Warszawa0-0 1-4 1-3 0-2 3-3 1-5 2-0 2-0     2-4 5-1 4-4 
 10 Górnik Bytom2-0 2-2 2-1 1-1 0-0 3-3 1-1 1-6 1-2     0-3 3-0 
 11 Polonia Bytom0-2 1-2 2-2 1-2 2-1 2-1 2-2 2-1 0-3 1-2     8-0 
 12 Lechia Gdańsk1-5 1-1 0-1 0-3 2-4 2-1 1-4 5-3 0-3 1-2 3-1     

Kolejka 1

ŁKS-Włókniarz Łódź 2-8 Gwardia-Wisła Kraków 20 marca, 11:30 (6000)
Kolejarz Warszawa 0-0 Warta Poznań 20 marca, 15:00 (10 000)
Ogniwo-Cracovia Kraków 5-1 Lechia Gdańsk 20 marca, 15:30 (12 000)
Kolejarz Poznań 7-3 AKS Chorzów 20 marca, 15:30 (6000)
Unia Chorzów 2-2 Polonia Bytom 20 marca (15 000)
Górnik Bytom 1-2 Legia Warszawa 20 marca (5000)

Kolejka 2

Legia Warszawa 1-5 ŁKS-Włókniarz Łódź 27 marca, 15:00 (9000)
AKS Chorzów 1-3 Górnik Bytom 27 marca, 15:30 (12 000)
Lechia Gdańsk 5-3 Unia Chorzów 27 marca, 15:30 (15 000)
Gwardia-Wisła Kraków 2-0 Kolejarz Poznań 27 marca, 15:30 (20 000)
Polonia Bytom 1-2 Kolejarz Warszawa 27 marca (8000)
Warta Poznań 4-0 Ogniwo-Cracovia Kraków 27 marca, 16:00 (12 000)

Kolejka 3

Kolejarz Warszawa 0-1 Gwardia-Wisła Kraków 3 kwietnia, 15:00 (20 000)
Kolejarz Poznań 3-3 Polonia Bytom 3 kwietnia, 15:30 (6000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 3-0 Warta Poznań 3 kwietnia, 15:30 (20 000)
Ogniwo-Cracovia Kraków 3-1 AKS Chorzów 3 kwietnia, 16:00 (20 000)
Górnik Bytom 3-0 Lechia Gdańsk 3 kwietnia, 16:00 (8000)
Unia Chorzów 3-2 Legia Warszawa 3 kwietnia (10 000)

Kolejka 4

Legia Warszawa 1-3 Kolejarz Poznań 10 kwietnia, 15:30 (7000)
AKS Chorzów 1-0 ŁKS-Włókniarz Łódź 10 kwietnia, 16:00 (5000)
Polonia Bytom 1-2 Ogniwo-Cracovia Kraków 10 kwietnia, 16:00 (8000)
Lechia Gdańsk 0-3 Kolejarz Warszawa 10 kwietnia, 17:00 (10 000)
Warta Poznań 3-0 Unia Chorzów 10 kwietnia, 17:00 (10 000)
Gwardia-Wisła Kraków 4-1 Górnik Bytom 10 kwietnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 5

Kolejarz Poznań 8-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 23 kwietnia, 18:00 (8000)
Kolejarz Warszawa 2-1 Górnik Bytom 24 kwietnia, 15:30 (12 000)
Ogniwo-Cracovia Kraków 3-3 Unia Chorzów 24 kwietnia, 17:00 (20 000)
Warta Poznań 0-2 Lechia Gdańsk 24 kwietnia, 17:30 (8000)
AKS Chorzów 1-2 Gwardia-Wisła Kraków 24 kwietnia (15 000)
Polonia Bytom 0-3 Legia Warszawa 24 kwietnia (8000)

Kolejka 6

Lechia Gdańsk 2-4 AKS Chorzów 15 maja, 17:30 (15 000)
Legia Warszawa 1-4 Ogniwo-Cracovia Kraków 15 maja, 17:30 (8000)
Kolejarz Poznań 3-2 Kolejarz Warszawa 15 maja, 18:00 (10 000)
Gwardia-Wisła Kraków 4-2 Polonia Bytom 15 maja, 18:00 (10 000)
Unia Chorzów 2-3 ŁKS-Włókniarz Łódź 15 maja (12 000)
Górnik Bytom 1-1 Warta Poznań 15 maja (6000)

Kolejka 7

Unia Chorzów 3-1 Górnik Bytom 21 maja (8000)
Kolejarz Warszawa 4-4 AKS Chorzów 22 maja, 16:00 (6000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 2-2 Ogniwo-Cracovia Kraków 22 maja, 17:30 (25 000)
Kolejarz Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 22 maja, 18:00 (8000)
Gwardia-Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa 22 maja, 18:00 (15 000)
Polonia Bytom 2-2 Warta Poznań 22 maja (6000)

Kolejka 8

Kolejarz Poznań 2-1 Warta Poznań 26 maja, 18:00 (12 000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 5-1 Lechia Gdańsk 26 maja, 18:00 (25 000)
Gwardia-Wisła Kraków 0-1 Ogniwo-Cracovia Kraków 26 maja, 18:00 (25 000)
AKS Chorzów 1-0 Unia Chorzów 26 maja (25 000)
Legia Warszawa 0-2 Kolejarz Warszawa 26 maja (12 000)
Polonia Bytom 1-2 Górnik Bytom 26 maja (12 000)

Kolejka 9

Ogniwo-Cracovia Kraków 1-1 Kolejarz Poznań 29 maja, 18:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 1-5 Gwardia-Wisła Kraków 29 maja, 18:00 (20 000)
Górnik Bytom 3-3 ŁKS-Włókniarz Łódź 29 maja, 18:00 (5000)
Warta Poznań 2-0 Legia Warszawa 29 maja, 18:15 (8000)
AKS Chorzów 3-2 Polonia Bytom 29 maja (6000)
Kolejarz Warszawa 2-2 Unia Chorzów 29 maja (10 000)

Kolejka 10

ŁKS-Włókniarz Łódź 0-0 Polonia Bytom 26 czerwca, 17:00 (15 000)
Unia Chorzów 0-3 Gwardia-Wisła Kraków 26 czerwca (20 000)
Górnik Bytom 2-1 Kolejarz Poznań 26 czerwca (7000)
Warta Poznań 2-3 AKS Chorzów 25 czerwca, 19:00 (6000)
Ogniwo-Cracovia Kraków 4-2 Kolejarz Warszawa 17 lipca, 18:00 (10 000)
Legia Warszawa 4-4 Lechia Gdańsk 17 lipca (3000)

Kolejka 11

Lechia Gdańsk 3-1 Polonia Bytom 3 lipca, 18:00 (15 000)
Gwardia-Wisła Kraków 1-1 Warta Poznań 3 lipca, 18:00 (10 000)
AKS Chorzów 0-3 Legia Warszawa 3 lipca (7000)
Kolejarz Poznań 8-4 Unia Chorzów 3 lipca, 19:00 (8000)
Kolejarz Warszawa 2-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 3 lipca (7000)
Górnik Bytom 2-2 Ogniwo-Cracovia Kraków 3 lipca (10 000)

Kolejka 12

Kolejarz Poznań 2-1 Gwardia-Wisła Kraków 6 sierpnia, 18:30 (20 000)
Ogniwo-Cracovia Kraków 1-1 Warta Poznań 7 sierpnia, 18:00 (10 000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 0-0 Legia Warszawa 7 sierpnia, 18:00 (12 000)
Kolejarz Warszawa 3-0 Polonia Bytom 7 sierpnia, 18:00 (10 000)
Unia Chorzów 2-0 Lechia Gdańsk 7 sierpnia (7000)
Górnik Bytom 0-0 AKS Chorzów 7 sierpnia (8000)

Kolejka 13

Gwardia-Wisła Kraków 5-3 ŁKS-Włókniarz Łódź 13 sierpnia, 18:30 (8000)
Lechia Gdańsk 1-1 Ogniwo-Cracovia Kraków 14 sierpnia, 17:30 (17 000)
Warta Poznań 2-1 Kolejarz Warszawa 14 sierpnia, 18:00 (8000)
AKS Chorzów 1-1 Kolejarz Poznań 14 sierpnia (7000)
Legia Warszawa 2-4 Górnik Bytom 14 sierpnia (8000)
Polonia Bytom 2-1 Unia Chorzów 14 sierpnia (12 000)

Kolejka 14

Kolejarz Poznań 4-1 Legia Warszawa 20 sierpnia, 18:00 (7000)
Unia Chorzów 3-0 Warta Poznań 27 sierpnia, 17:30 (10 000)
Ogniwo-Cracovia Kraków 1-0 Polonia Bytom 28 sierpnia, 17:00 (8000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 1-1 AKS Chorzów 28 sierpnia, 17:00 (20 000)
Kolejarz Warszawa 5-1 Lechia Gdańsk 28 sierpnia (12 000)
Górnik Bytom 2-0 Gwardia-Wisła Kraków 28 sierpnia (15 000)

Kolejka 15

Legia Warszawa 2-0 Unia Chorzów 3 września (6000)
Lechia Gdańsk 1-2 Górnik Bytom 4 września, 16:30 (15 000)
Warta Poznań 4-4 ŁKS-Włókniarz Łódź 4 września, 17:00 (7000)
Gwardia-Wisła Kraków 0-3 Kolejarz Warszawa 4 września, 17:00 (10 000)
AKS Chorzów 2-1 Ogniwo-Cracovia Kraków 4 września (7000)
Polonia Bytom 2-2 Kolejarz Poznań 4 września (8000)

Kolejka 16

Lechia Gdańsk 2-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 15 września, 16:30 (18 000)
Ogniwo-Cracovia Kraków 0-0 Gwardia-Wisła Kraków 15 września, 17:00 (25 000)
Warta Poznań 2-2 Kolejarz Poznań 15 września, 17:00 (16 000)
Kolejarz Warszawa 2-1 Legia Warszawa 15 września (18 000)
Unia Chorzów 3-2 AKS Chorzów 15 września (15 000)
Górnik Bytom 0-3 Polonia Bytom 15 września (10 000)

Kolejka 17

ŁKS-Włókniarz Łódź 5-2 Górnik Bytom 18 września, 16:45 (10 000)
Kolejarz Poznań 1-2 Ogniwo-Cracovia Kraków 18 września, 17:00 (10 000)
Gwardia-Wisła Kraków 4-0 Lechia Gdańsk 18 września, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-0 Warta Poznań 18 września, 16:30 (5000)
Polonia Bytom 2-1 AKS Chorzów 18 września (8000)
Unia Chorzów 0-3 Kolejarz Warszawa 18 września (10 000)

Kolejka 18

Lechia Gdańsk 0-1 Kolejarz Poznań 25 września, 16:00 (20 000)
Warta Poznań 1-2 Polonia Bytom 25 września, 16:00 (7000)
Ogniwo-Cracovia Kraków 2-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 25 września, 16:30 (15 000)
AKS Chorzów 3-0 Kolejarz Warszawa 25 września (6000)
Legia Warszawa 0-0 Gwardia-Wisła Kraków 25 września, 16:00 (15 000)
Górnik Bytom 1-6 Unia Chorzów 25 września (10 000)

Kolejka 19

Kolejarz Warszawa 1-1 Kolejarz Poznań 9 października, 11:00 (12 000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 2-0 Unia Chorzów 9 października, 12:00 (25 000)
Ogniwo-Cracovia Kraków 1-1 Legia Warszawa 9 października, 15:00 (12 000)
Warta Poznań 3-2 Górnik Bytom 9 października, 15:30 (5000)
AKS Chorzów 2-0 Lechia Gdańsk 9 października (5000)
Polonia Bytom 0-2 Gwardia-Wisła Kraków 9 października (20 000)

Kolejka 20

Unia Chorzów 2-2 Ogniwo-Cracovia Kraków 16 października, 11:00 (25 000)
Lechia Gdańsk 1-4 Warta Poznań 16 października, 14:00 (15 000)
Gwardia-Wisła Kraków 3-0 AKS Chorzów 16 października, 14:15 (20 000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 4-1 Kolejarz Poznań 16 października, 14:30 (20 000)
Górnik Bytom 1-1 Kolejarz Warszawa 16 października, 14:30 (7000)
Legia Warszawa 5-1 Polonia Bytom 16 października (8000)

Kolejka 21

AKS Chorzów 3-2 Warta Poznań 23 października, 12:00 (4000)
Kolejarz Poznań 8-0 Górnik Bytom 23 października, 12:00 (7000)
Lechia Gdańsk 0-3 Legia Warszawa 23 października, 12:00 (5000)
Polonia Bytom 2-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 23 października, 12:00 (10 000)
Kolejarz Warszawa 2-1 Ogniwo-Cracovia Kraków 23 października, 12:00 (12 000)
Gwardia-Wisła Kraków 1-1 Unia Chorzów 23 października, 12:00 (20 000)

Kolejka 22

Ogniwo-Cracovia Kraków 5-0 Górnik Bytom 13 listopada, 12:00 (8000)
Legia Warszawa 3-3 AKS Chorzów 13 listopada, 12:00 (4000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 2-1 Kolejarz Warszawa 13 listopada, 12:00 (15 000)
Polonia Bytom 8-0 Lechia Gdańsk 13 listopada, 12:00 (3000)
Unia Chorzów 2-0 Kolejarz Poznań 13 listopada, 12:00 (12 000)
Warta Poznań 1-0 Gwardia-Wisła Kraków 13 listopada, 12:00 (5000)

Autor:

 

Napisz do nas