[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1950
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwardia Kraków 22 33 16 1 5 51-17 10 0 1 31-7 6 1 4 20-10
2.  Unia Chorzów 22 32 14 4 4 50-24 6 3 2 26-9 8 1 2 24-15
3.  Kolejarz Poznań 22 26 11 4 7 52-37 6 3 2 33-14 5 1 5 19-23
4.  Ogniwo Kraków 22 23 9 5 8 32-29 6 2 3 21-14 3 3 5 11-15 4 5 2 1 1 4-4
5.  Górnik Radlin 22 23 10 3 9 33-31 8 2 1 22-8 2 1 8 11-23 4 4 2 0 2 3-3
6.  Związkowiec Kraków 22 23 9 5 8 38-39 7 2 2 22-9 2 3 6 16-30 4 3 1 1 2 4-4
7.  Kolejarz Warszawa 22 21 8 5 9 40-46 7 2 2 28-16 1 3 7 12-30
8.  Budowlani Chorzów 22 19 6 7 9 32-29 4 3 4 20-14 2 4 5 12-15 2 1 0 1 1 1-2
9.  ŁKS-Włókniarz Łódź 22 19 8 3 11 36-46 7 2 2 21-15 1 1 9 15-31 2 3 1 1 0 2-1
10.  CWKS Warszawa 22 18 7 4 11 38-40 3 2 6 23-24 4 2 5 15-16 2 4 2 0 0 11-4
11.  Górnik Bytom 22 18 7 4 11 33-64 6 0 5 19-24 1 4 6 14-40 2 0 0 0 2 4-11
12.  Związkowiec Poznań 22 9 2 5 15 18-51 2 4 5 13-20 0 1 10 5-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gwardia Kraków    3-1 2-1 1-0 0-2 2-1 7-0 2-0 4-0 2-1 4-1 4-0 
 2 Unia Chorzów0-0     5-1 2-3 3-0 1-2 4-1 2-0 1-1 1-1 3-0 4-0 
 3 Kolejarz Poznań2-3 1-3     1-0 1-0 7-0 3-3 1-1 3-2 1-1 11-1 2-0 
 4 Ogniwo Kraków1-3 1-2 1-1     1-0 1-1 3-1 2-0 5-3 1-2 4-1 1-0 
 5 Górnik Radlin2-1 1-2 3-1 2-0     1-0 1-1 3-0 3-1 3-0 2-2 1-0 
 6 Związkowiec Kraków1-0 1-1 4-1 1-2 2-0     3-2 0-0 1-0 1-2 4-0 4-1 
 7 Kolejarz Warszawa2-1 3-1 1-3 1-1 4-0 5-1     1-1 4-3 2-1 1-3 4-1 
 8 Budowlani Chorzów1-3 1-2 2-3 1-1 3-1 6-1 3-0     0-1 1-0 0-0 2-2 
 9 ŁKS-Włókniarz Łódź1-0 1-4 0-3 2-0 2-0 3-2 3-1 1-1     3-2 2-2 3-0 
 10 CWKS Warszawa0-2 0-3 0-1 2-3 3-5 2-2 2-2 1-2 2-1     8-3 3-0 
 11 Górnik Bytom0-5 2-3 1-2 2-1 3-2 0-4 1-0 2-1 4-2 1-3     3-1 
 12 Związkowiec Poznań0-2 1-2 4-2 0-0 1-1 2-2 0-1 0-6 4-1 0-2 1-1     

Kolejka 1

Górnik Radlin 1-1 Kolejarz Warszawa 19 marca, 14:30 (7000)
Budowlani Chorzów 1-3 Gwardia Kraków 19 marca, 15:00 (25 000)
Związkowiec Kraków 4-1 Kolejarz Poznań 19 marca, 15:00 (20 000)
Górnik Bytom 2-1 Ogniwo Kraków 19 marca, 15:00 (10 000)
Związkowiec Poznań 1-2 Unia Chorzów 19 marca, 15:30 (12 000)
CWKS Warszawa 2-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 19 marca, 15:30 (12 000)

Kolejka 2

Ogniwo Kraków 1-0 Związkowiec Poznań 26 marca, 12:00 (20 000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 1-0 Gwardia Kraków 26 marca, 12:00 (30 000)
Górnik Radlin 3-0 CWKS Warszawa 26 marca (5000)
Kolejarz Poznań 1-1 Budowlani Chorzów 26 marca, 16:00 (10 000)
Kolejarz Warszawa 1-3 Górnik Bytom 26 marca (15 000)
Unia Chorzów 1-2 Związkowiec Kraków 26 marca (20 000)

Kolejka 3

ŁKS-Włókniarz Łódź 2-0 Górnik Radlin 2 kwietnia, 14:30 (25 000)
Gwardia Kraków 3-1 Unia Chorzów 2 kwietnia, 15:45 (20 000)
Budowlani Chorzów 1-1 Ogniwo Kraków 2 kwietnia (8000)
CWKS Warszawa 2-2 Związkowiec Kraków 2 kwietnia (15 000)
Górnik Bytom 1-2 Kolejarz Poznań 2 kwietnia (8000)
Związkowiec Poznań 0-1 Kolejarz Warszawa 2 kwietnia, 16:00 (6000)

Kolejka 4

Gwardia Kraków 0-2 Górnik Radlin 16 kwietnia, 11:00 (15 000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 1-4 Unia Chorzów 16 kwietnia, 16:00 (30 000)
Ogniwo Kraków 3-1 Kolejarz Warszawa 16 kwietnia, 16:15 (15 000)
Związkowiec Poznań 2-2 Związkowiec Kraków 16 kwietnia, 16:30 (10 000)
Budowlani Chorzów 0-0 Górnik Bytom 16 kwietnia (12 000)
CWKS Warszawa 0-1 Kolejarz Poznań 16 kwietnia (20 000)

Kolejka 5

Związkowiec Kraków 1-2 Ogniwo Kraków 23 kwietnia, 16:30 (25 000)
Górnik Radlin 1-0 Związkowiec Poznań 23 kwietnia (6000)
Kolejarz Poznań 3-2 ŁKS-Włókniarz Łódź 23 kwietnia (10 000)
Kolejarz Warszawa 1-1 Budowlani Chorzów 23 kwietnia, 16:30 (10 000)
Unia Chorzów 1-1 CWKS Warszawa 23 kwietnia (8000)
Górnik Bytom 0-5 Gwardia Kraków 23 kwietnia (8000)

Kolejka 6

Związkowiec Kraków 0-0 Budowlani Chorzów 18 maja, 11:00 (10 000)
Gwardia Kraków 2-1 CWKS Warszawa 18 maja, 17:30 (20 000)
Unia Chorzów 3-0 Górnik Radlin 18 maja (12 000)
Górnik Bytom 3-1 Związkowiec Poznań 18 maja (4000)
Kolejarz Poznań 1-0 Ogniwo Kraków 9 lipca (6000)
Kolejarz Warszawa 4-3 ŁKS-Włókniarz Łódź 9 lipca (12 000)

Kolejka 7

Związkowiec Kraków 3-2 Kolejarz Warszawa 21 maja, 11:00 (5000)
Budowlani Chorzów 0-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 21 maja, 17:00 (4000)
Ogniwo Kraków 1-2 Unia Chorzów 21 maja, 17:30 (15 000)
Górnik Radlin 3-1 Kolejarz Poznań 21 maja (5000)
CWKS Warszawa 8-3 Górnik Bytom 21 maja, 17:30 (6000)
Związkowiec Poznań 0-2 Gwardia Kraków 21 maja (6000)

Kolejka 8

Ogniwo Kraków 1-0 Górnik Radlin 10 czerwca, 17:30 (10 000)
Związkowiec Kraków 1-0 Gwardia Kraków 11 czerwca, 18:00 (20 000)
Kolejarz Poznań 3-3 Kolejarz Warszawa 11 czerwca (8000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 3-0 Związkowiec Poznań 11 czerwca, 18:00 (10 000)
Unia Chorzów 3-0 Górnik Bytom 11 czerwca (20 000)
CWKS Warszawa 1-2 Budowlani Chorzów 13 sierpnia, 17:00 (6000)

Kolejka 9

Gwardia Kraków 1-0 Ogniwo Kraków 22 czerwca, 17:45 (30 000)
Górnik Radlin 2-2 Górnik Bytom 22 czerwca (6000)
CWKS Warszawa 2-2 Kolejarz Warszawa 22 czerwca (8000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 3-2 Związkowiec Kraków 22 czerwca, 18:30 (25 000)
Unia Chorzów 2-0 Budowlani Chorzów 22 czerwca (35 000)
Związkowiec Poznań 4-2 Kolejarz Poznań 22 czerwca (6000)

Kolejka 10

Ogniwo Kraków 5-3 ŁKS-Włókniarz Łódź 17 czerwca, 18:00 (7000)
Gwardia Kraków 2-1 Kolejarz Poznań 25 czerwca, 17:45 (15 000)
Budowlani Chorzów 3-1 Górnik Radlin 25 czerwca (6000)
Kolejarz Warszawa 3-1 Unia Chorzów 25 czerwca (11 000)
Górnik Bytom 0-4 Związkowiec Kraków 25 czerwca (6000)
Związkowiec Poznań 0-2 CWKS Warszawa 25 czerwca (8000)

Kolejka 11

Związkowiec Kraków 2-0 Górnik Radlin 1 lipca, 18:00 (9000)
Ogniwo Kraków 1-2 CWKS Warszawa 2 lipca, 18:00 (8000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 2-2 Górnik Bytom 2 lipca, 18:00 (15 000)
Budowlani Chorzów 2-2 Związkowiec Poznań 2 lipca (3000)
Kolejarz Poznań 1-3 Unia Chorzów 2 lipca (8000)
Kolejarz Warszawa 2-1 Gwardia Kraków 2 lipca, 18:00 (10 000)

Kolejka 12

ŁKS-Włókniarz Łódź 2-0 Ogniwo Kraków 30 lipca, 17:00 (20 000)
Związkowiec Kraków 4-0 Górnik Bytom 30 lipca, 17:30 (5000)
Górnik Radlin 3-0 Budowlani Chorzów 30 lipca (8000)
Kolejarz Poznań 2-3 Gwardia Kraków 30 lipca (10 000)
CWKS Warszawa 3-0 Związkowiec Poznań 30 lipca, 17:30 (7000)
Unia Chorzów 4-1 Kolejarz Warszawa 30 lipca (24 000)

Kolejka 13

Gwardia Kraków 4-0 ŁKS-Włókniarz Łódź 5 sierpnia, 17:30 (10 000)
Związkowiec Kraków - Unia Chorzów 6 sierpnia, 17:00 (20 000)
na boisku 2-1 / unieważniony
Budowlani Chorzów 2-3 Kolejarz Poznań 6 sierpnia (3000)
CWKS Warszawa 3-5 Górnik Radlin 6 sierpnia, 17:00 (3000)
Górnik Bytom 1-0 Kolejarz Warszawa 6 sierpnia (7000)
Związkowiec Poznań 0-0 Ogniwo Kraków 6 sierpnia (8000)
Związkowiec Kraków 1-1 Unia Chorzów 7 października, 17:00 (20 000)

Kolejka 14

Kolejarz Poznań 1-0 Górnik Radlin 13 sierpnia (6000)
Gwardia Kraków 4-0 Związkowiec Poznań 20 sierpnia, 16:30 (10 000)
Górnik Bytom 1-3 CWKS Warszawa 20 sierpnia (8000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 1-1 Budowlani Chorzów 1 października, 15:00 (7000)
Kolejarz Warszawa 5-1 Związkowiec Kraków 1 października, 15:00 (10 000)
Unia Chorzów 2-3 Ogniwo Kraków 9 listopada, 14:00 (8000)

Kolejka 15

Ogniwo Kraków 2-0 Budowlani Chorzów 26 sierpnia, 16:30 (8000)
Kolejarz Warszawa 4-1 Związkowiec Poznań 26 sierpnia, 17:30 (5000)
Związkowiec Kraków 1-2 CWKS Warszawa 27 sierpnia, 9:00 (7000)
Kolejarz Poznań 11-1 Górnik Bytom 27 sierpnia, 10:00 (6000)
Górnik Radlin 3-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 27 sierpnia (8000)
Unia Chorzów 0-0 Gwardia Kraków 27 sierpnia (40 000)

Kolejka 16

Budowlani Chorzów 3-0 Kolejarz Warszawa 2 września (5000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 0-3 Kolejarz Poznań 2 września, 16:30 (15 000)
Związkowiec Poznań 1-1 Górnik Radlin 2 września (4000)
Ogniwo Kraków 1-1 Związkowiec Kraków 3 września, 16:00 (16 000)
Gwardia Kraków 4-1 Górnik Bytom 5 września, 16:15 (5000)
CWKS Warszawa 0-3 Unia Chorzów 14 października (10 000)

Kolejka 17

Budowlani Chorzów 1-2 Unia Chorzów 10 września, 15:30 (35 000)
Ogniwo Kraków 1-3 Gwardia Kraków 10 września, 16:00 (20 000)
Kolejarz Poznań 2-0 Związkowiec Poznań 10 września (10 000)
Kolejarz Warszawa 2-1 CWKS Warszawa 10 września (15 000)
Związkowiec Kraków 1-0 ŁKS-Włókniarz Łódź 16 września, 15:45 (6000)
Górnik Bytom 3-2 Górnik Radlin 17 września, 16:00 (6000)

Kolejka 18

Górnik Radlin 1-0 Związkowiec Kraków 10 września (7000)
Górnik Bytom 4-2 ŁKS-Włókniarz Łódź 10 września (3000)
Gwardia Kraków 7-0 Kolejarz Warszawa 17 września, 15:30 (20 000)
Unia Chorzów 5-1 Kolejarz Poznań 17 września, 16:00 (10 000)
CWKS Warszawa 2-3 Ogniwo Kraków 17 września, 16:00 (15 000)
Związkowiec Poznań 0-6 Budowlani Chorzów 17 września (4000)

Kolejka 19

Gwardia Kraków 2-1 Związkowiec Kraków 24 września, 15:30 (25 000)
Kolejarz Warszawa 1-3 Kolejarz Poznań 24 września (10 000)
Górnik Bytom 2-3 Unia Chorzów 24 września (9000)
Związkowiec Poznań 4-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 24 września (2000)
Górnik Radlin 2-0 Ogniwo Kraków 14 października (7000)
Budowlani Chorzów 1-0 CWKS Warszawa 5 listopada, 14:00 (6000)

Kolejka 20

Unia Chorzów 4-0 Związkowiec Poznań 1 października (9000)
Gwardia Kraków 2-0 Budowlani Chorzów 8 października, 15:00 (20 000)
Kolejarz Warszawa 4-0 Górnik Radlin 8 października (10 000)
Kolejarz Poznań 7-0 Związkowiec Kraków 14 października (8000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 3-2 CWKS Warszawa 21 października, 15:00 (10 000)
Ogniwo Kraków 4-1 Górnik Bytom 5 listopada, 11:30 (10 000)

Kolejka 21

Budowlani Chorzów 6-1 Związkowiec Kraków 12 listopada, 12:00 (5000)
Ogniwo Kraków 1-1 Kolejarz Poznań 12 listopada, 12:00 (15 000)
Górnik Radlin 1-2 Unia Chorzów 12 listopada, 12:00 (7000)
CWKS Warszawa 0-2 Gwardia Kraków 12 listopada, 12:00 (8000)
ŁKS-Włókniarz Łódź 3-1 Kolejarz Warszawa 12 listopada, 12:00 (12 000)
Związkowiec Poznań 1-1 Górnik Bytom 12 listopada, 12:00 (5000)

Kolejka 22

Związkowiec Kraków 4-1 Związkowiec Poznań 19 listopada, 13:00 (3000)
Górnik Radlin 2-1 Gwardia Kraków 19 listopada, 13:00 (7000)
Kolejarz Poznań 1-1 CWKS Warszawa 19 listopada, 13:00 (12 000)
Kolejarz Warszawa 1-1 Ogniwo Kraków 19 listopada, 13:00 (8000)
Unia Chorzów 1-1 ŁKS-Włókniarz Łódź 19 listopada, 13:00 (8000)
Górnik Bytom 2-1 Budowlani Chorzów 19 listopada, 13:00 (8000)

Autor:

 

Napisz do nas