|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.
Puchar Polski 2023/2024, grupa: Małopolski ZPN - Limanowa
|
I runda - 29-30 lipca
|
|
LKS Jodłownik - wolny los |
Uran Łukowica
|
4-2 |
LKS Mordarka |
30 lipca, 15:00 |
Rybie Nowe Rybie |
0-3 |
KS Tymbark
|
29 lipca, 17:00 |
(wo) |
gospodarze wycofali się z rozgrywek |
Zenit Kasinka Mała
|
3-1 |
Dobrzanka Dobra |
23 lipca, 15:00 |
Orkan Niedźwiedź
|
4-3 |
Laskovia Laskowa |
30 lipca, 16:00 |
Olimpia Pisarzowa
|
2-0 |
Starówka Stara Wieś |
30 lipca, 17:00 |
LKS Rupniów |
0-3 |
Ostra Olszówka/Raba Niżna
|
29 lipca, 17:00 |
(wo) |
gospodarze wycofali się z rozgrywek |
Jaworzanka Jaworzna
|
3-0 |
Sokół II Słopnice |
29 lipca, 17:00 |
(wo) |
goście wycofali się z rozgrywek |
II runda - 5-6 sierpnia
|
|
Uran Łukowica - wolny los |
KS Tymbark
|
7-4 |
Płomień Limanowa |
6 sierpnia, 14:00 |
Zenit Kasinka Mała |
2-3 |
AKS Ujanowice
|
5 sierpnia, 17:00 |
nieznany 45 (k), 55 (k) - Radosław Pławecki 5, Piotr Oleksy 69, 76 |
Orkan Niedźwiedź |
0-0 |
Turbacz Mszana Dolna
|
16 października, 16:15 |
k. 7-8 |
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Olimpia Pisarzowa
|
3-0 |
Słomka Siekierczyna |
6 sierpnia, 17:00 |
Piotr Raczek ?, Mateusz Raczek ?, ? |
Ostra Olszówka/Raba Niżna
|
3-2 |
Gorce Kamienica |
23 sierpnia, 19:00 |
Andrzej Malec ?, David Bobariko ?, Patryk Chorągwicki ? - Dawid Faron ?, Kamil Kuziel ? |
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Jaworzanka Jaworzna |
1-4 |
Krokus Przyszowa
|
5 sierpnia, 17:00 |
nieznany ? - Waldemar Zieliński ?, ?, Wiktor Kuzar ?, ? |
LKS Jodłownik
|
3-0 |
Wierchy Pasierbiec |
6 sierpnia, 17:00 |
Tomasz Górka ?, Rafał Bartosz ?, Kacper Piechówka ? |
III runda - 23-24 marca
|
Uran Łukowica |
0-3 |
KS Tymbark
|
30 marca, 12:00 |
Marcin Krywoborodenko ?, ?, Maciej Golonka ? |
w Świdniku |
AKS Ujanowice
|
1-0 |
Turbacz Mszana Dolna |
23 marca, 15:30 |
Łukasza Bukowiec 30 (k) |
Ostra Olszówka/Raba Niżna
|
4-2 |
Olimpia Pisarzowa |
6 kwietnia, 15:00 |
Kamil Bobariko ?, ?, Bartłomiej Wojtyczka ?, Mariusz Kaletka ? - nieznany ?, ? |
LKS Jodłownik
|
5-3 |
Krokus Przyszowa |
24 marca, 12:00 |
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Dawid Zieliński ?, Aleksander Kożuch ?, Miłosz Hebda ? |
IV runda
|
|
Mecze odbędą się latem 2024 roku. |
KS Tymbark |
- |
Limanovia Limanowa |
|
(19) |
AKS Ujanowice |
- |
Orkan Szczyrzyc |
|
(20) |
Ostra Olszówka/Raba Niżna |
- |
Sokół Słopnice |
|
(21) |
LKS Jodłownik |
- |
Zalesianka Zalesie |
|
(22) |
1/2 finału
|
|
Mecze odbędą się latem 2024 roku. |
|
|
|
|
zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20 |
|
|
|
|
zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22 |
Finał
|
|
Mecz odbędzie się we wrześniu 2024. |
Autor: Bartłomiej Wrzesiński
|
|
|