3 listopada 2009, 22:50:51 - qmichal
Festiwal karnych w Gdyni

Arka Gdynia przegrała na własnym stadionie po dogrywce z Jagiellonią Białystok 0-2 (0-0, 0-0, 0-1) w meczu 1/8 finału Remes Pucharu Polski. Arbiter tego spotkania - Szymon Marciniak podyktował aż trzy rzuty karne. Najpierw w 83. minucie strzał Adriana Mrowca z jedenastu metrów obronił Rafał Gikiewicz. W dogrywce sędzia podyktował dwie jedenastki dla gości. Obie skutecznie wykorzystał Tomasz Frankowski i przesądził o awansie białostoczan do ćwierćfinału rozgrywek.

W pierwszej połowie dominowali gospodarze, jednak przez długi czas nie potrafili stworzyć sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki. W 29. minucie Lubomir Lubenow ograł Pavla Staňo, wbiegł w pole karne i oddał strzał, który jednak nie sprawił problemów z obroną Rafałowi Gikiewiczowi. Pięć minut później po dośrodkowaniu Lubenowa i zamieszaniu w szesnastce gości piłka trafiła pod nogi Tadasa Labukasa, jednak uderzenie litewskiego napastnika nogą obronił bramkarz białostoczan. W 42. minucie futbolówkę po strzale z rzutu wolnego Bartosza Ławy na rzut rożny zdołał sparować Gikiewicz. W doliczonym czasie gry pierwszej części spotkania Łukasz Kowalski dośrodkował z prawej strony w pole karne, a Stojko Sakalijew uderzył głową nad poprzeczką.

W drugiej połowie, podobnie jak w pierwszej, zawodnicy obu drużyn byli bardzo niedokładni i aż do 76. minuty nie skonstruowali ciekawej ofensywnej akcji. Wtedy to Gikiewicz w sytuacji sam na sam obronił strzał Ławy. Sześć minut później sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy za faul Bruno na Stojko Sakalijewie. Strzał Adriana Mrowca z jedenastu metrów obronił jednak bramkarz Jagiellonii. Zawodnik Arki próbował jeszcze dobijać, ale z pięciu metrów posłał piłkę głową obok słupka. W 87. minucie futbolówkę po strzale Kamila Grosickiego sprzed pola karnego odbił przed siebie Norbert Witkowski, a Maciej Szmatiuk wybił ją na rzut rożny. W doliczonym czasie gry Tomasz Frankowski uderzył lewą nogą nad poprzeczką. Chwilę później Bartosz Karwan zagrał z rzutu wolnego do Ławy, który strzelił obok słupka. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry Grosicki znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Arki, jednak w ostatniej chwili został zablokowany przez Mateusza Sieberta.

W 94. minucie Szymon Marciniak ponownie podyktował rzut karny tym razem jednak dla Jagiellonii po faulu Wojciecha Wilczyńskiego na Grosickim. Jedenastkę pewnie wykorzystał Frankowski. W 107. minucie Filip Burkhardt dokładnie dośrodkował w pole karne, a Lubenow, mając bardzo dobrą okazję do wyrównania, strzelił nad poprzeczką. Trzy minuty później Dariusz Jarecki we własnym polu karnym wybił piłkę głową wprost pod nogi Mrowca, jednak jego strzał zdołał obronić Gikiewicz. W 112. minucie Kowalski sfaulował w polu karnym Grosickiego i Szymon Marciniak po raz kolejny podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze ponownie podszedł Frankowski i po raz drugi pokonał Witkowskiego.

3 listopada 2009, 20:15 - Gdynia
Arka Gdynia 0-2 pd. Jagiellonia Białystok
Tomasz Frankowski 95 (k), 113 (k)

Arka: 33. Norbert Witkowski - 3. Łukasz Kowalski, 23. Maciej Szmatiuk, 17. Mateusz Siebert, 37. Wojciech Wilczyński - 27. Marcin Budziński (69, 13. Bartosz Karwan; 90, 25. Filip Burkhardt), 4. Adrian Mrowiec, 20. Bartosz Ława, 10. Lubomir Lubenow - 11. Tadas Labukas (73, 31. Paweł Czoska), 15. Stojko Sakalijew.

Jagiellonia: 33. Rafał Gikiewicz - 17. Alexis Patricio Norambuena Ruz, 3. Pavol Staňo, 15. Thiago Rangel, 23. Krzysztof Król - 7. Vahan Gevorgyan (77, 21. Tomasz Frankowski), 14. Neil Hlavaty (69, 11. Hermes), 32. Bruno, 24. Dariusz Jarecki - 9. Remigiusz Jezierski, 31. Łukasz Tumicz (68, 10. Kamil Grosicki).

żółte kartki: Labukas, Wilczyński, Kowalski - Król, Bruno, Hermes.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 2000.

W 83. minucie Adrian Mrowiec (Arka) nie wykorzystał rzutu karnego (Rafał Gikiewicz obronił).

Mecze 1/4 finału odbędą się 16 i 17 marca oraz 23 i 24 marca 2010 roku.

Remes Puchar Polski 2009/2010

edek - 3 listopada 2009, 22:51:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
BRAWO JAGA. teraz czekamy na 3 pkt w lidze !!

LG - 3 listopada 2009, 22:54:16 - *.chello.pl
Śledzie tak się napinały a 2000 zaledwie na meczu.

BoloJaga!! - 3 listopada 2009, 22:54:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaga Jaga Jaga jedna jedyna niepokonana Jaga kochana :*** dzięki za emocje :P chłopaki pozdro

do hekel - 3 listopada 2009, 22:54:41 - *.olsztyn.vectranet.pl
hekel chyba meczu nie ogladales?! do podyktowania karnego sedzia gwizdal niestworzone wolne Arce!!!
ogarnij sie chłopie!!! Jaga jest czysta. Jeden człowiek nie swiadczy o klubie!!!

Kibicek - 3 listopada 2009, 22:54:58 - *.gdynia.mm.pl
Arce należały się jeszcze dwa karne ale tak bywa.Dla napinaczy czas się leczyć!!!

spajder21 - 3 listopada 2009, 22:55:11 - *.111.117.82
do edek.pogon was pogoni.tylko mks

wentyl - 3 listopada 2009, 22:56:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wreszcie wygrana na wyjezdzie

do hekel - 3 listopada 2009, 22:56:28 - *.olsztyn.vectranet.pl
Na zarzuty, że z Olsztyna pisze...
Studiuje w Olsztynie,a mecz ogladalem w tv.

edek - 3 listopada 2009, 22:57:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
spajder21:
oby oby, czekamy na losowanie

Romeo Zond - 3 listopada 2009, 23:00:52 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Widzów:2.000 i wszystko w temacie,poziom Odry Wodzisław,Bełchatowa i Polonii Warszawa

ha - 3 listopada 2009, 23:02:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W cwiercfinale mecz i rewanz wiec szykujcie sie na baty w Bialymstoku a na wyjezdzie tradycyjnie remis ;) haha bedziemy w finale Tylko Jagiellonia !

brodo - 3 listopada 2009, 23:03:09 - *.33.132.99
Franek, Franek, łowca bramek.
Rywalizacja wśród bramkarzy też niezła, dzisiaj popis Gikiego zwłaszcza przy rzucie karnym. Kolejny mecz na zero z tyłu i wreszcie wygrana na wyjeździe.
Forza Jaga!

pogon>f - 3 listopada 2009, 23:03:56 - *.254.136.32
Oj Jaga żebyście się nie zdziwili;))

KRIS CK - 3 listopada 2009, 23:04:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ten beznadziejny sędzia tak często sędziuje ,bo jest niedouczony?

19J20 - 3 listopada 2009, 23:04:20 - *.devs.futuro.pl
do Kibicek - jeszcze pięć się Wam należało ^^ i tak byście przewalili. Sam bym nie potrafił tak spudłować tej dobitki jak Mrowiec ^^
Rzucił się w oczy tylko brak kartki dla Wilczyńskiego za atak na Achillesa i kość strzałkową Frankowskiego.

zen - 3 listopada 2009, 23:06:18 - *.csk.pl
Mrowiec to jest mój osobisty bohater/
Najpierw przepiękny samobój z Wisła, a teraz pudło z dwóch metrów głową do pustej, wielkiej jak stodoła bramki.

ha - 3 listopada 2009, 23:11:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj Pogoń w Białymstoku jak nas wylosujecie to nic nie wywalczycie haha No chyba ze 3 bramki w plecy

mapa - 3 listopada 2009, 23:13:20 - *.gdynia.mm.pl
Przegrany jak zwykle wygrany mecz.
Szkoda iz Trener nie widzi kompletnie dennej gry Naszego Kapitana Ławy.
Nie doliczyłem sie 2 celnych podań na 128 minut (łącznie z doliczonymi).
Burkhard to porazka taka jak Karwan.
SIEBERT TO EKSTRALIGA BRAWO,BRAWO.
Tylko czy te matoły z Zarzadu u Nas to widza i Jego kupią.
Pewno znowu pieniedzy zabraknie.
Lubov to powinien specjalna szkołe przetrwania otrzymac za te spowolnienia i kiwki.
Mrowiec karnego wybaczam kazdemu moze sie zdarzyc nietrafic,
ale k...a główkować z 1m do pustej bramki to nawet niemowlak raczkujacy by trafił.
Brawo za walke ale mecze trzeba Panowie wygrywać a bez strzelania goli tego nie zrobicie

Jaga - 3 listopada 2009, 23:13:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Petasz przejdzie samego siebie, zeby udowodnic jak "wielki" blad popelnila Jaga rezygnujac z niego

ha - 3 listopada 2009, 23:18:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Grosicki upokorzy swoja Pogoń strzelajac jej 2 bramki juz bez napinki i bez odbioru elo

1916 - 3 listopada 2009, 23:22:23 - *.156.223.92
Pogoń 5 - 2 Dżaga

xaxa - 3 listopada 2009, 23:23:37 - *.chello.pl
pogoń szczecin -lechia gdansk...

mrqd - 3 listopada 2009, 23:25:47 - *.limes.com.pl
LG: od napinania mamy Ciebie, zawsze mozna na Ciebie liczyc.
na temat meczu-gra beznadziejna z obu stron, sedziowanie jeszcze gorsze, ten czlowiek nie ma pojecia o sedziowaniu. pilkarze powinni oddac kibicom za biletey, odczuwalna temperatura -10 a oni raczyli swoja gra przez cale 120 + 6 ktore pajac z gwizdkiem doliczyl do drugiej polowy. antyfutbol

jaca - 3 listopada 2009, 23:27:37 - *.chello.pl
Arka była lepsza, ale sędzia znowu nas oszukał. Jagiellonia pokaz chamstwa, oszustw boiskowych i cwaniactwa rodem z Koziej Wólki.

ted - 3 listopada 2009, 23:28:14 - *.175.144.163.koba.pl (*.0.21.115)
Tomasz Frankowski najlepszy napastnik Polski Pijem bawim się sialalalala..

do jaca - 3 listopada 2009, 23:32:49 - *.175.144.163.koba.pl (*.0.21.115)
Zapomniales jeszcze dodac,że murawa w nie wtą strone skoszona,piłka za ciężka, linie nie takim wapnem pomalowane itd. Trzeba przyjąć porażkę godnie. Wygrywa ten kto strzeli więcej bramek!

ha - 3 listopada 2009, 23:39:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do jaca: Jakbyscie nie mieli Mrowca co nie trafia z 1 metra pilką w bramke to moze byscie wygrali haha ale ze na wasze nieszczescie go macie to tylko sie cieszyc.
Ps. Ten piekny gol z Wisłą stadiony świata haha

Nafciarz - 3 listopada 2009, 23:44:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niedługo jak tak pójdzie pan Marciniak zostanie arbitrem miedzynarodowym i mam nadzieje że tak sie wlaśnie stanie. Jest to sędzia młody ambitny i co najwazniejsze nie wacha się gwizdać rzutów karnych czy pokazywac czerwonych kartek. Takich sedziow wlasnie nam potrzeba. W czasach korupcji sędziował w jakis okregówkach wiec nie wie co to slowo oznacza, ponadto jako debiutant zbiera juz najwyzsze noty spośród sedziow naszej Ekstraklasy to oczymś świadczy. Szkoda że na razie jest tylko pojedyńczym przypadkiem polskiego szkolnictwa w każdym bądx razie mam nadzieje że takich sędzio bedzię więcej.

reksio - 3 listopada 2009, 23:49:29 - *.bialystok.vectranet.pl
Też uwazam iż sędzia nie popełniał błędów kardynalnych(z wyjątkiem skoszenia Frankowskiego przy linii bocznej).Cieszy wygrana Jagi.Arka nie ma się czego wstydzi gdyż zagrała o wiele lepszy mecz niż ostatnio z Jagą w lidze.A egzekutor karnego no cóż tak bywa i nie ma co tego komentować.Jeszcze raz brawo Jaga no i szukac powoli trzeba nastepce Franka co jest wyczynem wrecz nierealnym

Kibic Jagi - 4 listopada 2009, 0:23:17 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
Jeju w końcu wygrana na wyjeździe i do tego Franek strzelił... każda seria się kiedyś kończy

Rolek65 - 4 listopada 2009, 0:29:19 - *.49.2.12
niech sobie zapraszajcie Pogon do was ale jak nas wylosujecie to mecz i tak bedzie w Szczecinie bo to nizsza liga :D Szczecin zaprasza.

obiektywny - 4 listopada 2009, 7:36:52 - *.160.236.45
karne dla Jagii były słyszne w przeciwieństwie do karnego dla Arki. owszem Arce nalezał się jeden karny ale za zagranie ręka Króla

do ha - 4 listopada 2009, 7:41:48 - *.160.236.45
Grosicki z Pogonią moze strzeli 2 bramki ale 3 ustrzeli Jarecki, bo to były zawodnik Błekitnych a jak wiem w bezposrednich pojedynkach Blękitni leli Pogoń. Zresza jak Arkadiusz Bąk przyjechał do szczecina to też sam wygrał mecz z Pogonia. Historia lubi sie powtarzać

miruCK - 4 listopada 2009, 8:10:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czy karne dla Jagi były sprawiedliwe, bo to jest sędzia dziwny....kibice Arki jak to było?

viking - 4 listopada 2009, 8:26:17 - *.centertel.pl
Karne były sprawiedliwe, ale przewiduje nie długo koniec kariery dla tego mieszańca Neurembena czy jak on tam sie zwie.Za te jego brutalne i chamskie faule.A za ten faul na Labakusie i śmianie się z tego no to już powinien schodzic na jednej nóżce.Ale trafi kosa na kamień.

Andrzej_z_ - 4 listopada 2009, 8:36:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
NASZA JAKA NAJLEPSZA W POLSCE JEST!!!!!!!!!!!!!!! Czapki z głów Paniowie Jagiellonia walczydalej DRŻYCIE!!!!!! Raz nam kolesie z Wawy zabrali Puchar w Olsztynie w tym sezonie nie uda się im. TYLKO JAGA

reksio - 4 listopada 2009, 8:36:35 - *.bialystok.vectranet.pl
Mam pytanie do kibiców AG.Czemu nie grał Trytko??

Boniek - 4 listopada 2009, 8:38:50 - *.alltex.3s.pl
szkdoa arki bo na nich obstawilem w Tipsporcie ;/

??? - 4 listopada 2009, 8:46:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja mam pytanie kiedy beda kolejne kary w sprawie korupcji? Dziwnym trafem ukarali Jage i zapadla grobowa cisza, nie ma wiecej klubow splamionych korupcja w Polsce?

Fulko - 4 listopada 2009, 9:21:57 - *.man.lodz.pl (*.191.7.131)
brawo Jaga - pozdrowienia od Czerwonej Armii ŁW
do zobaczenia w następnym sezonie!

BI - 4 listopada 2009, 9:22:06 - *.246.124.200
@jaca:
Sędzia wcale was nie oszukał, sprzyjał wam. Ale Jaga wygrała ten mecz w 11 przeciwko 12. Pierwszy karny da Jagi z kapelusza, ale karny dla Arki to już z wielkiego kapelusza. Drugi dla Jagi bezdyskusyjny.
Ale muszę przyznac, że to Arka więcej cisnęła niż Jaga.

krol - 4 listopada 2009, 9:54:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale dużo kibiców.Juz na Bałtyk więcej chodzi

Corsar - 4 listopada 2009, 10:20:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje dla Jagi! Franek łowca bramek, i tak ma byc

Bogdan - 4 listopada 2009, 10:20:23 - *.vline.pl (*.16.2.222)
kibicek- nie napinaj się bo....pękniesz.Otóz mecz był transmitowany przez Orange Sport wiec go ogladałem i bzdety opowiadasz ze Arce "jakies" jescze 2 karne sie nalezały.Chyba Ci sie sniło ze były.nie jestem kibicem ani Arki ani Jagły lecz zupełnie inny zespoł mnie interesuje.Nie lubie tych ktorzy nie umieja przyjac godnie porazki,porazki zasłuzonej.

jasnowidz - 4 listopada 2009, 10:45:46 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
Bałtyk Gdynia 0-0 Tur Turek 24(sobota) października, 17:30 (400 widzów)-dane z 90.minut.pl to dla karola informacji! ale Ja nie to chciałem napisać, tylko zaapelować do działaczy Arki a dotyczy to Mateusza Sieberta bezdyskusyjnie najlepszy piłkarz meczu!Jak dla mnie to przewyższał o klasę wszystkich! Tego chłopaka trzeba koniecznie zatrzymać w Arce.Przyszłość należy do niego.pozdrawiam

BoloJaga!! - 4 listopada 2009, 11:10:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mecz sieczka, mierne widowisko ,a co do sędziego to za kilka miesięcy może on nie być już na wolności.. Czasami tak jest że się nie strzela karnego i wszystko się odwraca, ktoś strzela i wygrywa! Gratulacje! Mam pytanie z kim gra Jaga w 1/4?

ck - 4 listopada 2009, 11:41:52 - *.kielce.vectranet.pl
brawo jaga

KJHN - 4 listopada 2009, 14:27:52 - *.116.193.130 (unknown)
hehe karnymi

slipknot - 4 listopada 2009, 15:21:07 - *.dsl.emhril.sbcglobal.net
Tomek Frankowski-dobre stare wino!Do wlodarzy Jagi;chuchac na nigo i dmuchac.

michal - 4 listopada 2009, 15:29:11 - *.homenett.pl
Moim zdaniem Jaga w ma 70procent szans,na wygranie pucharu i gre w LE

mars - 4 listopada 2009, 15:37:24 - *.175.144.173.koba.pl (*.0.48.205)
brawo

Jaga! - 4 listopada 2009, 15:38:47 - *.51.92.142
Nie wazne jak kto gra, wazne kto strzela i ten wygrywa. Tyle w temacie..

PROPAGANDA - 4 listopada 2009, 16:48:15 - *.mtm-info.pl
Mrowiec ... śmiech na sali :D buahha

Jack - 4 listopada 2009, 16:51:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jaga! A na marginesie to chyba Szamotulski to u nas długo nie pogra..

PogonSzcze - 4 listopada 2009, 18:41:08 - *.range86-159.btcentralplus.com
HEHEEH Teraz bédzie POGON:Jagielonia i mówie ze bédzie 3:1 dla Pogonki Eloo

aa - 4 listopada 2009, 18:51:47 - *.abaks.pl
"Na własnym stadionie" hahahahah
Przecież Bałtyk dziś nie grał.

stasiek - 4 listopada 2009, 19:31:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak bronił Gikiewicz w przeciągu całego meczu??

ehe - 4 listopada 2009, 19:54:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibice pogoni przestancie gadac tylko poczekajcie na mecz.

OP - 4 listopada 2009, 20:04:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Romeo zond i koleżka LG: Przecież Was we Wtorek i przy temp. -5 byłoby Was z 23 000 tyś. o tym wie cała Polska ha ha Wasze wyjazdy: 150 Chorzów, 140 Bytom i 80 Gliwice, poziom Dyskoboli Chcecie sie tak licytowac dzieciaczki, czy chcecie rozmawiac o pilce nozne bo zdaje sie, ze jestesmy na stronie poswieconej pilce!

iglo - 4 listopada 2009, 21:52:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz niemożna zaprzepaścić takiej szansy jaka stanęła przed Jagą.Niema Lecha ,niewiadomo czy Legia przejdzie a jak przejdzie to niejest w wysokiej formie.Taka szansa może się niepowtórzyć.Jagiellończycy WEJDZCIE na wyżyny swoich możliwości i wygrajcie ten puchar!!!!!

Wdz-Zbnc - 4 listopada 2009, 22:14:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro z czerwonej Łodzi ! Brawo Jaga

adi1906fan - 5 listopada 2009, 7:39:06 - *.cable.smsnet.pl
spokojnie witam hehe ale widze ze juz poukladaliscie cwiercfinaly haha a jeszcze jest przeciez kilka druzyn walczacych w pucharze! a chocby Zaglebie Sosnowiec ktorgo jestem fanem. A dla pilkarzy tej druzyny zaistnienie w pucharze to moze byc przepustka do wyzszej ligi przeciez. I chociaz w lidze (drugiej niestety) calkiem dobrze im idzie to jednak pokazanie sie w pucharze (telewizja itd) to moment do dania z siebie wszystkiego tym bardziej ze wielu z nich to mlode wilki zachlanne na sukces. ale poczekajmy do losowania par hehe a wlasnie wie ktos kiedy jest losowanie? w kazdym badz razie wszystkich kibicow swoich druzyn zapraszam hehe pomozcie stworzyc widowisko!

brat_prezy - 5 listopada 2009, 12:38:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Baba-Jaga...

bagsiu - 5 listopada 2009, 15:54:50 - *.chello.pl
Marciniak, to nieudacznik, sędziował mecz Korona - Wisła, Malarczykowi za czysty wślizg drugą żółtą pokazał.

Pogoń S. - 5 listopada 2009, 16:39:12 - *.szczecin.mm.pl
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
ten mecz musi się odbyć napewno Pogoń znakomicie by się pokazała w tym meczu !!!! a czy awansowała to by się okazało
TYLKO POGOŃ SZCZECIN !!!!!!!!
pozdo dla normalnych

J - 5 listopada 2009, 21:02:16 - *.33.184.177
W 2010 roku Jagiellonia będzie obchodzić 90 lecie istnienia. Wychodzi więc na to, że klub został założony w 1920 roku. Dlaczego więc na 90 minut widnieje data założenia klubu w 1932 roku ?

max - 5 listopada 2009, 23:04:34 - *.centertel.pl
jaga jaga jaga jagiellonia

michcio121 - 6 listopada 2009, 16:33:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
jaga do bbbbbbbbbbbbbboooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjuuu
uuuuuuuuuu w remes pokona wrzystkich w remes kazdego pokonamy 3 listopada na bramce Gikiewicz po losowaniu sandomierski

Koneser - 6 listopada 2009, 19:40:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
Przyczyna porażki Arki.Temp.odczuwalna wtrakcie meczu minus 10 stopni C.Śledzie pzymarzły...

Paweluki - 6 listopada 2009, 23:43:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaga w moim sercu Jaga! Paweł

marcinzab - 14 listopada 2009, 15:18:15 - *.adsl.inetia.pl
brawo jagielonia tak ma byc my tez dzisiaj wygralismy 4:0 z glinikiem gorlice cala kmita zabierzow trzyma za was kciuki pozdrawiam wszystkich kibiców jagielloni bałystok