12 października 2010, 21:25:16 - Alkashpah
eME: Gol Siergieja Kriwca

Siergiej Kriwiec zdobył bramkę dla reprezentacji Białorusi w wygranym 2-0 (1-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Albanią. Pomocnik Lecha Poznań wszedł na boisko w 75. minucie, a już po dwóch minutach podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

12 października 2010, 19:30 - Mińsk
Białoruś 2-0 Albania
Witalij Rodionow 10, Siergiej Kriwiec 77

żółte kartki: Dmitrij Mołosz, Timofiej Kałaczow, Anton Putiło - Gilman Lika, Ervin Skela, Armend Sabik Dallku.
czerwona kartka: Armend Sabik Dallku (90. minuta, Albania, za drugą żółtą).

sędziował: Peter Rasmussen (Dania).

W barwach Białorusi całe spotkanie rozegrał były piłkarz Legii Warszawa Siergiej Omieljanczuk.

6. Luksemburg            4 1 0-6

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Chomiczek - 12 października 2010, 21:27:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Białoruś - awans z 1 miejsca
Bośnia i Hercegowina - awans po barażach
Tak by mi się marzyło

kriss - 12 października 2010, 21:28:02 - *.centertel.pl
daje rade Kriwiec, Rodionow też niezle, ciekawe czy zawita do jakiegoś klubu z naszej ligi.

Lambo - 12 października 2010, 21:28:11 - *.adsl.inetia.pl
Białorus liderem ;d
gdyby Lech pozyskał Rudinobva latem ładna by ta sattystyka była

Wisła Krak - 12 października 2010, 21:30:41 - *.tktelekom.pl
Fajnie by było jakby V. Radionov przyszedł do ligi polskiej, zawsze to jakieś podniesienie poziomu ;)

LP_Fan - 12 października 2010, 21:36:50 - *.centertel.pl
Już w zimomowej przerwie jest u Nas....

mRokol - 12 października 2010, 21:41:04 - *.stk.vectranet.pl
brawo krivets, przykłady sernasa gol dla hiszpani czy siergieja teraz to znak że polska liga nie jest najgorsza

nh - 12 października 2010, 21:43:18 - *.gorzow.mm.pl
Francja i tak liderem po meczu z Luxemburgiem

s - 12 października 2010, 21:43:27 - *.xdsl.centertel.pl
Radionovem latem zainteresowana byla Legia i Lech mam nadzieje ze ktorys z tych klubow go kupi

halina - 12 października 2010, 21:49:16 - *.191.139.179
brawo dla niego i leha
leh na miszcza

TSW - 12 października 2010, 22:04:57 - *.159.44.44
Należy dodać, że kriwiec jest w Białorusi tylko rezerwowym i wszedł w 75. Przeciętny jak każdy zawodnik po roku w naszej kopanej. I brawo dla leha halina buhahaha widać, że jesteś typowym kibicem "leha"

Szogun90 - 13 października 2010, 0:48:21 - *.ssp.dialog.net.pl