26 marca 2011, 21:54:14 - euzi
eME: Skela zagrał przeciwko Kriwcowi

W meczu grupy D eliminacji do mistrzostw Europy 2012 Albania wygrała w Tiranie 1-0 (0-0) z reprezentacją Białorusi. Przez całą pierwszą połowę w barwach gości grał Siergiej Kriwiec z Lecha Poznań. W przerwie zmienił go Leonid Kowiel. Od początku meczu grał także reprezentant Albanii i pomocnik Arki Gdynia - Ervin Skela, a w 81. minucie wszedł za niego Klodian Duro.

26 marca 2011, 20:00 - Tirana
Albania 1-0 Białoruś
Hamdi Salihi 62

żółte kartki: Hamdi Salihi, Altin Lala, Lorik Cana - Aleksandr Kulczij, Igor Szytow, Wiaczesław Gleb, Dmitrij Mołosz.

sędziował: Markus Strömbergsson (Szwecja).

Cały mecz w reprezentacji Białorusi rozegrał były obrońca Legii Warszawa Siergiej Omieljanczuk.

6. Luksemburg            5   1   0-8

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Arkoholik - 26 marca 2011, 21:57:44 - *.dynamic.chello.pl
Jest moc

qwr - 26 marca 2011, 22:03:19 - *.adsl.inetia.pl
pewnie od dziecka pamiętam jak był juniorem to strzelał po 15 bramek w meczach juniorów młodszych

Bronek - 26 marca 2011, 22:46:12 - *.net.kth.pl
Białoruś przegrała z Albanią - wstyd jeszcze większy niż nasza porażka w meczu o pietruszkę z Litwą. Jakim cudem Rumunia tak nisko w takiej badziewnej grupie???????

coraz - 26 marca 2011, 23:36:23 - *.ster-net.pl
Jesteśmy chyba w podobnej sytuacji co Białoruś - słaba reprezentacja i przeciętne kluby. Ale mimo to w tych dwóch krajach poziom klubów idzie do góry - kiedyś nikt nie wyobrażał sobie, żeby np. mistrz Bułgarii wyszedł z grupy, bo to był trzeci świat. A teraz? Myślę, że warto byłoby sprowadzić jeszcze kilku wyróżniających się białorusinów do polskich klubów.

coraz - 26 marca 2011, 23:37:49 - *.ster-net.pl
Mistrz Białorusi miałem napisać - mój błąd ;)

xxx_x - 27 marca 2011, 0:02:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wygrane Albanii, Gruzji a także Estonii to widmo dla nas 5 koszyka w losowanie eMŚ'14. Może odkujemy się na Grekach, jeśli podejdą do meczu z nami jak do wyjazdu na Maltę.

mądry - 27 marca 2011, 6:51:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To nie Albania grała z Białorusią,tylko piłkarze Albanii - wyselekcjonowani zawodowcy - grali z odpowiednikami z Białorusi.
Pamiętajcie :
W 2004r Grecja przegrała towarzysko z Polską 0:1 a za chwile zdobyła mistrzostwo europy...

LG_Sopot - 27 marca 2011, 7:53:39 - *.adsl.inetia.pl
@mądry
jo jak Krzynówek brame walnął z 40 metrów. Ale uznali to za samobój greckiego obrońcy

czeniek - 27 marca 2011, 10:56:22 - *.dslaccess.co.uk
do Bronek: nie jesteś na bieżąco. Albania już od paru lat unika pogromów, jakich doznawała w przeszłości; w elim. ostatnich MŚ zremisowała w Portugalii oraz u siebie ze Szwecją i Danią. A w Rumunii chyba niezbyt udana zmiana warty - na trzy (!) ostatnie mundiale i na Euro 2004 nie pojechali, a na Euro 2008 nie zrobili sztycha (fakt, że w grupie z Francją, Włochami i Holandią, ale nawet im nie zagrozili).

j - 27 marca 2011, 12:14:09 - *.opera-mini.net (*.158.216.230)
a mogła Białoruś podejść Francuzów na 1 punkt. Teraz sytaucja się komplikuje w grupie. Albania walcząca o 2 miejsce-kiedyś to było nie do pomyślenia...

DENIS - 27 marca 2011, 14:10:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Panowie

Ja - 27 marca 2011, 15:51:16 - *.dynamic.chello.pl
Szanse na awans (przez baraże lub nawet 1 miejsce !!!) mają w swoich grupach: Gruzja, Albania, Armenia, Czarnogóra, Białoruś, Estonia, Słowenia, Węgry, Mołdawia, Norwegia czy Litwa. Innymi słowy: Jeśli choć połowa z wymionionych drużyn awansuje to będą mistrzostwa na naaajwyyyższyym poziomie w historii

Arkowiec - 27 marca 2011, 18:03:11 - *.dynamic.chello.pl
Skela zagrał znakomicie. Będziemy mieli z niego pociechę.

Kapa Enoki - 27 marca 2011, 19:58:17 - *.centertel.pl