9 listopada 2011, 20:58:01 - qmichal
Ruch ostatnim ćwierćfinalistą Pucharu Polski

W ostatnim spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski Ruch Chorzów wygrał na własnym stadionie po dogrywce z Cracovią 2-1 (0-0, 1-1, 1-1). Po regulaminowych 90 minutach był remis 1-1. Prowadzenie gospodarzom dał w 48. minucie Łukasz Burliga, który wykorzystał błąd Szymona Gąsińskiego. Dziewięć minut później wyrównał Aleksejs Višņakovs. Zwycięską bramkę dla "Niebieskich" zdobył tuż przed końcem drugiej części dogrywki Marek Zieńczuk.

W pierwszej połowie dużo więcej groźnych akcji ofensywnych przeprowadzili gospodarze. W 5. minucie Marek Zieńczuk dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a Paweł Abbott oddał niecelny strzał głową. Cztery minuty później w pole karne wbiegł Tamir Kahlon, ale uderzył obok słupka. W 17. minucie groźny strzał sprzed pola karnego oddał Abbott, ale futbolówka poszybowała tuż obok słupka. Osiem minut później po raz kolejny na bramkę Cracovii uderzył Abbott, niepewnie interweniował Szymon Gąsiński, który odbił piłkę przed siebie, a na rzut rożny wybił ją Jan Hošek. W 39. minucie Gąsiński pewnie złapał piłkę po strzale głową Rafała Grodzickiego. Po chwili ponownie pod bramką gości było groźnie. Tuż obok słupka sprzed pola karnego uderzył Jakub Smektała. W 42. minucie po zagraniu w pole karne Smektały piłkę przejął Arkadiusz Piech, ale piłkę po jego strzale odbił Mateusz Bartczak i ułatwił skuteczną interwencję swojemu bramkarzowi. W doliczonym czasie gry drobne problemy po strzale z rzutu wolnego Vladimira Boljevicia miał Matko Perdijić, ale ostatecznie złapał futbolówkę.

Ruch bardzo dobrze rozpoczął drugą połowę. Już w 48. minucie chorzowianie objęli prowadzenie. Gąsiński niepotrzebnie wybiegł z bramki i popełnił fatalny błąd, piąstkując piłkę wprost pod nogi Łukasza Burligi, który lobem posłał futbolówkę do siatki. Dziewięć minut później "Pasy" wyrównały. Andraž Struna zagrał w pole karne do Aleksejsa Višņakovsa, który silnym strzałem prawą nogą pokonał Perdijicia. Po tym golu przez długi czas żadna z drużyn nie stworzyła groźnej sytuacji podbramkowej. Gospodarze byli bliscy odzyskania prowadzenia w 76. minucie. Po dużym nieporozumieniu między Gąsińskim a Bojanem Puzigaćą piłka po zagraniu głową obrońcy Cracovii minimalnie minęła słupek. Dwie minuty później po centrze z rzutu rożnego Zieńczuka uderzył Piotr Stawarczyk, ale piłkę złapał Gąsiński. W 80. minucie ponownie z rzutu rożnego dośrodkował Zieńczuk, a bramkarz gości przerzucił futbolówkę nad poprzeczkę po groźnym uderzeniu głową Marka Szyndrowskiego. Chwilę potem świetną okazję do zdobycia bramki miał Piech, ale fatalnie przestrzelił z kilku metrów po dokładnym zagraniu Łukasza Janoszki. Do końca regulaminowego czasu gry wynik nie uległ zmianie i konieczne było rozegranie dogrywki.

W dogrywce groźne sytuacje stwarzał tylko Ruch. W 95. minucie Tomáš Josl zagrał w pole karne, niedokładnie wybił Miloš Kosanović i piłkę przejął Piech, który nieczysto trafił w piłkę. Szansę na skierowanie futbolówki do siatki miał jeszcze Abbott, ale spudłował z kilku metrów. W 104. minucie Janoszka uderzył sprzed pola karnego obok bramki. W 108. minucie "Niebiescy" byli bardzo blisko zdobycia drugiej bramki. Rafał Grzelak dokładnie dośrodkował do Abbotta, piłkę po jego strzale głową odbił Gąsiński, ale szansę miał jeszcze Piech, który nie trafił do pustej bramki z kilku metrów. Tuż przed końcem dogrywki zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Zieńczuk, który precyzyjnym technicznym strzałem pokonał Gąsińskiego.

9 listopada 2011, 18:30 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 2-1 pd. Cracovia
Łukasz Burliga 48, Marek Zieńczuk 120 - Aleksejs Višņakovs 57

Ruch: 30. Matko Perdijić - 3. Igor Lewczuk (69, 19. Rafał Grzelak), 15. Rafał Grodzicki (91, 77. Tomáš Josl), 2. Piotr Stawarczyk, 21. Łukasz Burliga - 8. Jakub Smektała (61, 14. Łukasz Janoszka), 20. Marek Szyndrowski, 23. Marcin Malinowski, 9. Paweł Abbott, 5. Marek Zieńczuk - 18. Arkadiusz Piech.

Cracovia: 12. Szymon Gąsiński - 5. Mateusz Żytko, 24. Jan Hošek, 3. Miloš Kosanović, 16. Bojan Puzigaća - 9. Aleksejs Višņakovs, 18. Mateusz Bartczak, 25. Andraž Struna, 4. Vladimir Boljević, 28. Tamir Kahlon (66, 40. Rok Štraus) - 37. Bartłomiej Dudzic (90, 11. Koen van der Biezen).

żółte kartki: Burliga, Piech, Lewczuk, Janoszka, Grzelak, Josl - Kahlon, Hošek.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 4000.

Spotkania 1/4 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane 13-14 i 20-21 marca.

OLE - 9 listopada 2011, 20:59:11 - *.ghnet.pl
A nie można było w 90 minut tego zrobić?

Tak jest - 9 listopada 2011, 21:00:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i czyż nie poznaje się mężczyzn po tym jak kończą ? :D .TAK JEST . Pozdro ; )

asd - 9 listopada 2011, 21:00:55 - *.dynamic.chello.pl
No i git, kiedy losowanie?
Wisła, Legia, Lech, Śląsk, Ruch, moze Arka pokaza sie w przyzwiotej liczbie na finale, Ruch Z, Gryf wystapia w roli dostarczyciela półfinału

Boniek - 9 listopada 2011, 21:01:29 - *.kampsys.3s.pl
juz widze ze zienczuk i abott napewno zagraja w nastaepnym meczu pozdRo RUCHU

jumel - 9 listopada 2011, 21:01:38 - *.85-237-180.tkchopin.pl
teraz ruch trafi na gryf wejherowo zobaczycie i oczywiscie ruch odpadnie!!!! zienczuk juz nie raz tam przegrywal ze swoja lechia

Lolo - 9 listopada 2011, 21:01:46 - *.199.241.6
Brawo dla Ruchu za awans, ale ten mecz pokazał mizerię polskich zawodników, Ci którzy dopominają się powołania Piecha do kadry powinni więcej się nie wypowiadać, ten zawodnik oprocz biegania za piłką, powtarzam za piłką, przeważnie po swoim niedokładnym przyjęciu, nie robi nic, dzisiaj nie trafił 3 razy z 3 metrów do pustej bramki, to samo zresztą zrobił Abbott ten z kolei 2 razy do pustej i 2 razy sam na sam, nie mówiąc już o rozgrywaniu piłki przez obrońców Ruchu - wybić piłkę jak najdalej do przodu i niech się tam martwią:D O grze Cracovi lepiej nic nie pisać bo ci obcokrajowcy powinni zostac czym prędzej zastąpieni młodymi polskimi chłopakami. Bez pozdrowień!

bolek1975 - 9 listopada 2011, 21:02:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Komentarze w TVN Turbo dramat. Napastnik pudłuje z kilku metrów a gość mówi że fantastyczny strzał i tego się oczekuje od napastników.

tasinho - 9 listopada 2011, 21:02:04 - *.opera-mini.net (*.146.163.105)
Brawo Ruch!
Kibic Wisły!

Tak jest - 9 listopada 2011, 21:02:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a w losowaniu prosimy Ruch Z, aby dwa Ruchy się spotkały ; )

itoksynato - 9 listopada 2011, 21:02:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
świetnie cracovia jako drugi skład pech to pech kraków jest nasz to miasto do nas należy cracovia kraków

WKSiak - 9 listopada 2011, 21:03:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Ktoś orientuje się kiedy losowanie 1/4 rundy ?

tasinho - 9 listopada 2011, 21:03:49 - *.opera-mini.net (*.146.163.105)
kiedy będzie losowanie?

Tak jest - 9 listopada 2011, 21:03:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Redakcjo, czyż nie powinno być w nawiasie napisane 2:1 ? ; D . lub 1:0 jeśli chodzi o gole strzelone w samej dogrywce?

GoR/Rak - 9 listopada 2011, 21:04:10 - *.49.14.51
gR/Ratulacje

MaRiusz - 9 listopada 2011, 21:04:21 - *.dynamic.chello.pl
Jak pięknie byli piłkarze Wisły pogrążyli Pasy! Niebieskie Katowice!

FortArt - 9 listopada 2011, 21:05:40 - *.134.181.225
Ruch lepszy niestety

GoR/Rak - 9 listopada 2011, 21:06:02 - *.49.14.51
Gryf trafia na Legie obowiazkowo hehe

baRt - 9 listopada 2011, 21:06:11 - *.centertel.pl
autobus w polu karnym dobrze gorolom ! Juz myśleli o elwrach a tu takie cos ! Komentatorzy tyz za cr... wulce z j. Iti !

Barjohn - 9 listopada 2011, 21:06:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marzenie Gryf,Ruch Zdzieszowice lub arka a losowanie zas nos z legia zetknie NIEBIESKIE SEMIANOWICE

Łodzianin - 9 listopada 2011, 21:07:15 - *.toya.net.pl
gRatki z Widzewskiej Łodzi

obiektywny - 9 listopada 2011, 21:08:16 - *.ssp.dialog.net.pl
jak tacy ludzie jak Gąsinski moga grac a ekstraklasie???? on by w naszej A klasowej druzynie nie grał! przecietny bramkarz

DENIS - 9 listopada 2011, 21:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No było blisko

zenekksg - 9 listopada 2011, 21:08:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje od normalnych z KSG. Slaska pilka potrzebuje sukcesow. Mam nadzieje, ze Wasz trener nie przejdzie do wisly.

qwerty - 9 listopada 2011, 21:09:54 - *.dynamic.chello.pl
wiadomo juz kiedy losowanie ?

Pasiak - 9 listopada 2011, 21:10:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby w naszej bramce stanął Kaczmarek to byłoby inaczej.

lol - 9 listopada 2011, 21:10:23 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.173)
nie lubię Ruchu, żeb tak trafili na Legię to będzie miazga

PASY - 9 listopada 2011, 21:11:10 - *.ip.netia.com.pl
Gąsiński udowodnił w tym meczu że do Kaczmarka mu wiele brakuje. Ponadto tacy zawodnicy jak Żytko, Kosanović, Straus, Dudzic, Kahlon - to kompletne dno i należy się ich czym prędziej pozbyć(!) Osobiście nie żałuje tej porażki - o wiele ważniejszy będzie mecz przy Cichej (nazwa odpowiednia do poziomu dopingu) za 10 dni. My musimy się koncentrować na lidze, na puchar nie mamy odpowiedniej kadry. CRACOVIA ZAWSZE PANY

Pewniak - 9 listopada 2011, 21:12:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Losowanie - 10 listopad, godz. 21:30.

Pewniak - 9 listopada 2011, 21:13:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
U mnie w chacie

Niebieski - 9 listopada 2011, 21:14:24 - *.dip.t-dialin.net
Kolega zyczy abysmy dostali Ruch Zdzieszowice w losowaniu?
Sorki ale musze cie zmartwic bo:
Co do losowania to bedzie tak jak co roku.
Odbedzie sie na neutralnym terenie, w siedzibie TVN
I bedzie uczciwe, tzn. takie zeby legia wylosowala szczesliwie

lechita - 9 listopada 2011, 21:19:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
losowanie 28 listopad

mat - 9 listopada 2011, 21:27:07 - *.gdynia.mm.pl
ze strony pzpr:
"28 listopada (niedziela) o godz. 21:40 odbędzie się losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski. Ceremonia będzie transmitowana na żywo na antenie Nsport oraz TVN Turbo."

johny - 9 listopada 2011, 21:28:02 - *.toya.net.pl
bRawo Niebiescy! Życzę zdobycia puchaRu!

zapomniałem dodać, ze to informacja z zeszłego roku :P

tasinho - 9 listopada 2011, 21:30:02 - *.opera-mini.net (*.147.225.167)

Krystian17 - 9 listopada 2011, 21:30:30 - *.uddi.cable.virginmedia.com
Cracovia narka :D. Do następnego sezonu !
Tylko Wisła Kraków. !!
Czekamy na przeciwnika ;). Zobaczymy jak nam dopisze losowanie ! ;]

bieloj_zim - 9 listopada 2011, 21:36:36 - *.70.21.83 (*.237.17.82)
no to niezle, Cracovia widac bez sil po derbach
wygra Legia raczej

fagds - 9 listopada 2011, 21:38:33 - *.50.54.34
zieniu & burliga dzięki Wiślacy!

terefere - 9 listopada 2011, 21:40:12 - *.ip.telfort.nl
do lol: ogarnij sie gosciu bo jak dostaniemy ta twoja padline z łazienkowskiej to bedzie miazga ale z was, co do meczu to pierwsza połowa słaba, w drugiej standardowo NIEBIESCY sie obudzili i zaczeli grać to co potrafia, szkoda Piecha bo (jak dla mnie to zawodnik do kadry a nie jakis cienki brożek) ze skutecznościa to ostatnio słabo, ale takiego piłkarza chciała by miec cala liga, bez niego nie ma Ruchu. Komentatorzy w tvn turbo nadaja sie do komentowania kregli przez płotki pod woda, żal tych dwóch pajaców (szczególnie terlecki był cienki jako piłkarz teraz to samo jako komentator), sedzia jak zwykle po swojemu, faul Niebieskich kartka, faul cracovii nic sie nie stalo. SIEMIANOWICE NAJLEPSI RUCHU KIBICE. PozdRo z Niebieskiej Holandii, Waldek zostań z Nami!!!!

lolo - 9 listopada 2011, 21:46:02 - *.199.241.6
człowieku Legie to ja mam głęboko w poważaniu, chociaż ostatnio stawiają na naszych i to mi sie podoba! Piech ma ogromne braki techniczne, a do tego skuteczność mierna, więc jaki z niego ma być reprezentant? Aboott pokazał dobrą grę tyłem do bramki, ale do pustej z 2 metrów też nie trafił. Na plus na pewno Zieńczuk, biegał walczył no i strzelił kapitalną bramkę.

Irtysz - 9 listopada 2011, 22:02:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
NIE dla Ruchu w Pucharach...nie próbujcie pchac sie do Europy...2 sezony temu pokazaliscie na co was stac-sprzedacie najlepszych,osłabicie sie i znowu bedzie wstyd z druzynami z malty o pogromie z austria wieden nie wspominajac.DOSC KOMPROMITOWANIA POSLKIEJ PILKI KLUBOWEJ W EUROPIE>>>

Apator - 9 listopada 2011, 22:03:02 - *.as13285.net
Gratulacje z Torunia

terefere - 9 listopada 2011, 22:05:13 - *.ip.telfort.nl
do slask: w cwierćfinałach sa dwa mecze. Daleko może zajśc Gryf, wisła odpadnie w dwu meczu nawet z Ruchem Zdzieszowice, a ja bym chciał legie w 1/4 ;], pewnie tak bedzie, bo od 3 lat z nimi gRamy.

ELANA - 9 listopada 2011, 22:05:55 - *.13.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
pozdro z Torunia Elana & Ruch zawsze razem

kibic - 9 listopada 2011, 22:08:11 - *.stk.vectranet.pl
lolo zapomniał jak 2 kwietnia ten człowiek z ogromnymi brakami technicznymi strzelił legii 3 bramki i pozbawił szans na mistrza pamiętasz??? prowadzili 2 zero i człowiek bez techniki Arkadiusz Piech zabawił się w 45, 64, 66 aż strach pomyśleć co by było gdyby był wyszkolony technicznie

Mrdox - 9 listopada 2011, 22:11:59 - *.dynamic.chello.pl
Irtysz lepszy Ruch niż Lechia,Korona,Cracovia czy Zagłębie

Edek - 9 listopada 2011, 22:12:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Irtysz:
Raz na 10 lat Ruch ma prawo kompromitować polską piłkę, dlaczego wisła i legia mają mieć na to monopol (nie mówie o tym sezonie)
Z niebieskimi pozdrowieniami

Pasiak - 9 listopada 2011, 22:24:42 - *.home.aster.pl
GRATULACJE DLA RUCHU OD CRACOVII. byliście lepsi bez dwóch zdań i zasłużyliście na awans. Odegramy się w lidze

rafral - 9 listopada 2011, 22:26:28 - *.Red-80-34-30.staticIP.rima-tde.net
a kiedy jest losowanie ????

lolo - 9 listopada 2011, 22:27:46 - *.199.241.6
mówie co widziałem dzisiaj gośc nie trafił 3 razy z 3 metrów do pustej bramki;D

Irtysz - 9 listopada 2011, 22:37:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
prawda jest taka ze skompromitowali sie z maltanczykami tak jak JAGA z PAwłodarem... i nie ma sensu zeby probowali to powtarzac w nastepnym sezonie

Szytri - 9 listopada 2011, 22:40:19 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Wiecej raczej nie mogli. Wtedy NAC Breda byla druzyna o wiele mocniejsza od Ruchu.

koker - 9 listopada 2011, 22:52:40 - *.adsl.inetia.pl
Jaka NAC Breda? Ruch grał w trzeciej rundzie z Austrią Wiedeń. A tak na marginesie, wie ktoś kiedy losowanko ćwierćfinałów ?

wojt - 9 listopada 2011, 23:04:06 - *.cityconnect.pl
Nie ma sensu to żebyś się tu dalej udzielał półgłówku płynący ruską rzeką, pewnie ze względu na barwy i tradycje z ul. RUSwelta. Nie będzie taki burak wypowiadał się i decydował kto ma,a kto nie grać i kiedy. Spać malcziku niech babuszka ukoi do snu i zanuci piosenkę o syberyjskiej długiej zimie.Daswidania

To dzisiaj RUCH sie cieszy WIDZEW i nawet ŁKS
Kto bydzie grac w pucharach zadecyduje pzpn i byc moze Zbigniew Lew... slynna spr z ŁKS :D

marcinnn - 9 listopada 2011, 23:59:03 - *.151.137.42
ależ bym nie chciał by "mój" Gryf trafił na Arkę... musiałaby być planowa przyjacielska porażka...

ramzes - 10 listopada 2011, 0:21:40 - *.tktelekom.pl
Gratki dla Ruchu od Rzeszowskiej Stali ;)

baRt - 10 listopada 2011, 0:53:47 - *.centertel.pl
a gdzie najemniki na litere "N" Nykiel i Niedzielan ? Czyżby tyko w lidze kopali a na puchar ekstra mamona w kontrakcie

frantz - 10 listopada 2011, 1:53:50 - *.dynamic.chello.pl
do irtysz:
te twoje nie w pucharach nic nie da bo ruch se wywalczy udzial w europejskich pucharach poprzez dobra lokate w lidze :P napewno nie pamietasz ale to wlasnie przez to ruch gral w euro pucharach pstatnio wiec calkiem zasluzenie !! PP swoja droga zawsze dobrze rozgrywali i nie zidziwilbym sie ze i w ten i w ten sposob by se wywalczyli miejsce w europejskich pucharach

ghost - 10 listopada 2011, 7:20:55 - *.a2c-250-146.astra2connect.com
tabisz won z Cracowii !!!

(E)lana - 10 listopada 2011, 8:12:13 - *.opera-mini.net (*.180.152.59)
Mysle ze traficie na Zdzieszowice
Pozd(R)owi(E)nia
(E)lana i (R)uch

jose - 10 listopada 2011, 8:19:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
przy takiej liczbie kontuzji nie było szans wygrać z Ruchem choć niewiele brakował. Co niektórzy pokazali, że boiska ekstraklasy to dla nich zbyt wysoki poziom i po rundzie powinni odejść

xyres - 10 listopada 2011, 8:22:18 - *.mofnet.gov.pl
Dobrze że wreszcie Cracovia odpadła

PZPN oddaj - 10 listopada 2011, 8:28:14 - *.204.27.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
327

... - 10 listopada 2011, 8:30:15 - *.inet-siec.pl
szkoda ze craxa od 70 min zaczela sie tylko bronic do konca meczu i cała dogywke... i to ich skarciło wstyd zeby druzyna ekstraklasy z 11 zawodnikami sie bronila i bronila remisu .... zasluzone zwyciestwo ruchu

oman - 10 listopada 2011, 9:15:16 - *.mtm-info.pl
Wiślacy Burliga i Zieńczuk pogromili Cracowie

wiola77 - 10 listopada 2011, 9:20:13 - *.mikolow.multimetro.pl
Niebiescy super, Tomaś J. TRZYMAJ SIĘ JESTEŚMY Z TOBĄ

Pasiak - 10 listopada 2011, 9:24:14 - *.tvn.pl
I dobrze że odpadliśmy. Szkoda sił na te rozgrywki. A tak to drugi skład wymęczył przez 120 minut pierwszy skład Ruchu....W sobotę przyjedzie pierwszy skład Cracovii i dobije tych nieudaczników z chorzowa.

DO REDAKCJ - 10 listopada 2011, 9:28:24 - *.ssp.dialog.net.pl
Droga redakcjo moglibyscie podac termin losowania bo wielu ludzi to interesuje

iskra - 10 listopada 2011, 9:42:32 - *.cdma.centertel.pl
kiedy losowanie ???

mike4005 - 10 listopada 2011, 9:53:39 - *.95.239.205
Do "pasiaka"
Miło mi ze są jeszcze tak sympatyczni i "prawdziwi kibice", dziękuję w imieniu Ruchu za gratulacje, wierzę w to i życzę utrzymania Pasów i odegrania sie na wiosnę na "moim" Ruchu.
Serdecznie pozdrawiam, Michał z Katowic

funkyshit - 10 listopada 2011, 10:16:46 - *.saint-gobain.com
Piech = piach masakara co gra ten koleś,
reprezentacja buahahhaha....

pepe - 10 listopada 2011, 11:40:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mike4005 - dobry za to z ciebie kibic jak mozna zyczyc przegranej wlasnej druzynie.....????

bluefan - 10 listopada 2011, 12:24:20 - *.11.66.47 (*.176.204.105)
do pasiaka: kibice łksu tak samo mówili po PP że wymęczone zwycięstwo Ruchu we dogrywce z rezerwami, a zobacz jak się skończyło w lidze (4:0 przypominam)!!! Do boju Niebiescy!!!

Nalot - 10 listopada 2011, 13:47:39 - *.pools.arcor-ip.net

cristiano - 10 listopada 2011, 14:00:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I dobrze tak tej cracovi
tak sie cieszyli jak z Wisełką wygrali a z Ruchem dostali koniec pucharów cracovio !!!! Brawo RUCH

RCH+ - 10 listopada 2011, 14:49:49 - *.telpol.net.pl
chorzow-moze-zmienic-wlasciciela,1,4903467,wiadomo
sc.html

Zawisza - 10 listopada 2011, 16:05:37 - *.opera-mini.net (*.74.4.142)
Ruch jest tylko jeden - Ruch Zdzieszowice! Hehe poZdro

vive - 10 listopada 2011, 17:15:12 - *.ip.netia.com.pl
Kiedy losowanie?

Nikodem - 10 listopada 2011, 19:34:44 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.29)
Osobiscie nie przepadam za ruchem (jestem kibicem Wisły ) , ale gratuluje jej za wygranie z Cracovia ;)

hen66 - 10 listopada 2011, 20:14:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
może Piech nie jest genialnym piłkarzem ale ambicji i waleczności może mu pozazdrościć większość grajków razem wziętych nie maja nawet jego ćwierć serducha które zostawia na boisku BRAWO RUCH!!!!! ;)

ktos - 10 listopada 2011, 20:41:05 - *.dynamic.chello.pl
Zamiast robić zakusy na Fornalika Cupiał powinien przenieść kasę do Chorzowa. Tak będzie prościej. Z Wisły przyzwoitego klubu już zrobić się nie da.

dorian - 10 listopada 2011, 21:15:25 - *.unitymediagroup.de
mieszkam w mragowie i zawsze moim klubem byl RUCH ! dalej tak ! biedni ale wspaniali przez lata !!!

Finał:
to wg ciebie śląsk przegra a będzie w finale ... i jeszcze wygra ten finał , no no ci powiem ciekawe teorie

LekkoStron - 11 listopada 2011, 11:46:03 - *.rudaslaska.vectranet.pl