12 sierpnia 2012, 13:51:44 - MichalMKS
Młoda Ekstraklasa: 15. kolejka

W sobotę i niedzielę rozegrano awansem 15. kolejkę Młodej Ekstraklasy. Liderami tabeli pozostali piłkarze Zagłębia Lubin, którzy wygrali z Wisłą Kraków 2-0. Aż siedem bramek padło w meczu Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. Lepsi w tym spotkaniu okazali się goście, wygrywając 4-3. Tym samym wrocławianie przerwali serię dziesięciu zwycięstw i siedemnastu meczów bez porażki warszawian w Młodej Ekstraklasie.

11 sierpnia (sobota):
Jagiellonia Białystok 1-1 Ruch Chorzów
Damian Kądzior 81 - Mateusz Kwiatkowski 66
Legia Warszawa 3-4 Śląsk Wrocław
Marcel Gąsior 13, Mateusz Długołęcki 68, 71 - Marcin Przybylski 5, Łukasz Brondel 35, Mateusz Fedyna 39, Paweł Kubiak 58

Piast Gliwice 4-1 GKS Bełchatów
Mateusz Jędrzejczyk 8, Tomasz Bzdęga 18, 90, Olivier Łuszcz 48 - Mikołaj Grzelak 72

poldik - 12 sierpnia 2012, 14:16:50 - *.master.pl
grzelczak w mlodej najlepiej pol sklady niech lechia da do ME to wtedy majstra beda miec
pzdr
Forever KSG !!!!

aa - 12 sierpnia 2012, 14:31:41 - *.opera-mini.net (*.253.255.14)
jak 15 kolejke?

wroclavv - 12 sierpnia 2012, 14:59:06 - *.ssp.dialog.net.pl
poniewaz w terminarzu ta kolejka miala byc 15, wiec w zasadzie zagrano ją awansem

miszel pla - 12 sierpnia 2012, 15:03:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy ktoś , może mi wytłumaczyć o co chodzi , bo nie ogarniam
ułożyli , terminarz młodej ekstraklasy i zaczęli rozgrywki od 14 kolejki , dlaczego tak ?

czeher - 12 sierpnia 2012, 15:12:45 - *.wieszowanet.pl
W zamysle kolejka mlodej ekstraklasy wspólgra z terminarzem Ektraklasy, tylko rozni sie rola gospodarza. Teraz graja awansem kolejki z konca listopada i grudnia kiedy to ektraklasa bedzie grac... a mloda teraz bo nie maja ku temu warunkow. A wiec teraz awansem a za tydzien juz normanlnie 1kolejka z ekstraklasa

AS - 12 sierpnia 2012, 15:35:09 - *.opera-mini.net (*.217.9.26, 212.2.96.15)
Brawo Zagłębie! Dwa mecze, dwa zwycięstwa, lider tabeli - bilans 7:0.

BOT - 12 sierpnia 2012, 15:38:27 - *.dolsat.pl
GKS Bełchatów kończył w 10-u kto otrzymał czerwoną , wie ktoś ?

mig - 12 sierpnia 2012, 16:49:35 - *.dolsat.pl
Witasik za dwie żółte ! znowu Grzelak strzela gola w młodej bo w młodej ale strzela Kiereś chyba go cos nie widzi ale się zdziwi ??? GRZELAK tak trzymaj

Kolo - 12 sierpnia 2012, 19:52:02 - *.ip.telfort.nl
Młode Piastunki wszystkie sparingi w łeb albo na remis z jakimis ogórkami z 4-5 ligi a tu ryk cyk pyk 4:1 Brawo!

Fred - 12 sierpnia 2012, 22:35:24 - *.ssp.dialog.net.pl
jak ten czas szybko mija. Ledwo się spostrzegłem a już 15 kolejka...

luiz - 12 sierpnia 2012, 23:12:09 - *.net.stream.pl
nie lepiej grac w okręgowce? ten sam poziom

wilkuwdz - 13 sierpnia 2012, 15:02:50 - *.centertel.pl
Sędzia podarował "11" Jagielloni z kapelusza i przez to młodzi zawodnicy Ruchu zostali bardzo skrzywdzeni. Cały mecz kontrolowali wydarzenia na boisku i tylko brak skuteczności zadecydował, że nie było 5-0 dla "niebieskich". Arbiter podarował chyba prezent trenerowi Jagi, który w tym dniu obchodził urodziny. Wystarczy miec tylko nadzieje, że ten sędzia nie będzie już prowadził meczów, a zawodnicy Ruchu poprawią skutecznośc, a zajdą bardzo wysoko. Pozdrowienia dla obydwu ekip ;)

Grzegorz L - 13 sierpnia 2012, 15:07:29 - *.centertel.pl
Sedzia w meczu Jaga-Ruch to jakas pomylka. Skad taki gosc dostaje licencje sedziego? chyba go odsune od rozgrywek