Trzebinia/Siersza 12. Łukasz Gielarowski - 2. Krzysztof Sieczko, 5. Adrian Kukla, 4. Marcin Kalinowski, 11. Tomasz Szczepanik, 18. Maciej Domurat (64, 10. Michał Kowalik), 7. Damian Lickiewicz, 8. Sebastian Ołownia (80, 6. Jakub Juraszek), 9. Marcin Giermek, 16. Jakub Pająk (58, 14. Piotr Witoń), 17. Paweł Szczepanik.

Legionovia: 1. Paweł Waśków - 5. Maciej Goliński (65, 14. Konrad Wieczorek), 20. Kamil Dankowski, 4. Łukasz Kominiak, 2. Michał Kołodziejski - 11. Sebastian Janusiński, 6. Paweł Broniszewski (78, 17. Łukasz Karczmarczyk), 7. Karol Ziąbski, 23. Paweł Wolski, 8. Kamil Tlaga - 9. Szymon Lewicki (82, 18. Jakub Cesarek).

żółte kartki: P.Szczepanik, Kalinowski, Juraszek - Janusiński, Wolski, Kołodziejski.

Legionovia w rundzie wstępnej, która odbędzie się 26 lipca, zmierzy się z Rozwojem Katowice.

źródło: własne / Przełom / MKS Trzebinia/Siersza / Dziennik Polski

GOGO - 19 lipca 2014, 19:02:02 - *.warszawa.vectranet.pl
Szału nie ma, pierwsza bramka z karnego, ważne , ze awansowali.............

GOGO - 19 lipca 2014, 20:36:28 - *.warszawa.vectranet.pl
A na dowód, że różowo nie było z drużyną z V ligi . Opis, ze strony gospodarzy tego meczu. "Faworytami byli goście. Jednak gospodarze zaczęli bez respektu dla rywala. I szybko okazało się, że obrona drugoligowców nie jest monolitem, bo trzebinianie zaczęli stwarzać sytuacje. W 12. minucie Damian Lickiewicz sprytnie uderzył z wolnego, ale bramkarz końcami palców wybił piłkę w pole. Trzy minuty potem golkiper gości obronił uderzenie Macieja Domurata, który urwał się prawym skrzydłem. Jeszcze przed przerwą Marcin Kalinowski przestrzelił z wolnego, a szarża Pawła Szczepanika o mało co nie przyniosła powodzenia. Goście sporadycznie przedostawali się w okolice pola karnego MKS-u. Paweł Wolski chybił z dystansu. A tuz przed końcem pierwszej połowy po dalekim wyrzucie z autu piłka ... trafiła w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Łukasza Gielarowskiego. Ten już w pierwszej akcji drugiej połowy musiał się nagimnastykować, by wyłapać strzał z bliska Szymona Lewickiego. W 57. minucie jednak sprowadził do parteru Kamila Talagę. Prowadzący spotkanie pierwszoligowy sędzia Dawid Blikowczan odgwizdał karnego. Na bramkę zamienił go kapitan gości Sebastian Janusiński. W 79. minucie po główce Kamila Flagi z sześciu metrów było już praktycznie po meczu, bo goście prowadzili 2-0. Nadal atakowali, ale brakowało im już precyzji. Trzebinianie osłabli i w drugiej połowie praktycznie nie stworzyli sytuacji podbramkowej, ograniczając się głównie do defensywy. Mimo odpadnięcia z Pucharu Polski grupa 350 kibiców oklaskami nagrodziła swoich piłkarzy. Legionovia gra dalej. Za tydzień zmierzy się z Rozwojem Katowice."

kumaty - 19 lipca 2014, 20:50:15 - *.centertel.pl
Z tego co mi wiadomo to zespol sierszy jest w 3 lidzie malopolsko świętokrzyskiej. Pozdrawiam

Łukasz - 20 lipca 2014, 9:10:42 - *.237.91-rev.victor.pl
MKS Trzebinia jest beniaminkiem 3 ligi

GOGO - 20 lipca 2014, 10:59:08 - *.warszawa.vectranet.pl
Sezon się jeszcze nie rozpoczął więc operuję zeszłorocznymi założeniami. MKS Trzebinia w poprzednim sezonie występowała na IV(odpowiednik V ligi) poziomie rozgrywek, zaś Legionovia na II(odpowiednik III ligi). Pozdrawiam wszystkich kumatych .

trzebiniok - 20 lipca 2014, 12:18:50 - *.dynamic.mm.pl
byłem na meczu i wg mnie pierwsza połowa do jak na ten poziom rozgrywek była dobra, dużo walki, biegania itd; druga połowa to piłkarze Legionovii zabiegali po prostu gospodarzy

Lenin - 20 lipca 2014, 23:17:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
awans do 1/64 finału Pucharu Polski to chyba jak dotąd największe pucharowe osiągnięcie w historii Legionovii

ppp - 2 września 2014, 13:20:09 - *.dynamic.chello.pl
Panie Witoń nie ma karnych nie ma goli-napadzior hahaha.