30 października 2014, 20:45 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)

Legia: 12. Dušan Kuciak - 28. Łukasz Broź, 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Iñaki Astiz, 6. Guilherme (112, 23. Hélio Pinto) - 33. Michał Żyro, 21. Ivica Vrdoljak, 3. Tomasz Jodłowiec, 8. Ondrej Duda, 18. Michał Kucharczyk - 70. Orlando Sá (63, 9. Marek Saganowski).

Pogoń: 66. Dawid Kudła - 21. Sebastian Rudol, 14. Wojciech Golla, 3. Maciej Dąbrowski, 15. Hubert Matynia - 7. Dominik Kun, 6. Rafał Murawski (65, 17. Maksymilian Rogalski), 23. Mateusz Matras, 13. Takuya Murayama, 8. Jakub Bąk - 93. Łukasz Zwoliński (59, 10. Patryk Małecki; 82, 18. Filip Kozłowski).

żółte kartki: Jodłowiec, Duda, Astiz, Vrdoljak, Rzeźniczak - Bąk, Kun, Murayama.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 15 412.

W 1/4 finału, która zostanie rozegrana 4 i 18 marca, Legia zagra ze Śląskiem Wrocław.

abc - 30 października 2014, 23:18:45 - *.dynamic.chello.pl
ręcznik na bramce Pogoni,wystarczyłoby strzelać w bramkę a z tą marną bramkarzyną spokojni wpadłoby z 5 bramek

nom - 30 października 2014, 23:18:51 - *.cdma.centertel.pl
karnego nie powinno byc

Buncol80 - 30 października 2014, 23:19:03 - *.unknown.vectranet.pl
Pytanie do ogarniętych, kiedy ostatni raz Pogoń Wygrała jakikolwiek mecz z Legia?
Na moje oko to pewnie bedzie z 15 lat, ale może sie myle.
Będę wdzięczny za info

Kawi - 30 października 2014, 23:19:08 - *.dynamic.chello.pl
Ja wszystko rozumiem, ale nie wykorzystać trzech zmian przez 120 minut gry? Rozumiem, że można mieć uraz do rezerwowych, ale bez przesady. Można było dać choćby kilkanaście minut Szwochowi...

podlasiak - 30 października 2014, 23:19:31 - *.1.194.233
Sędzia pomógł znów Legii

ojsk - 30 października 2014, 23:19:49 - *.szczecin.mm.pl
Legia była lepsza, ale dlaczego znowu - 1 bramka ze spalonego, 2 bramka po jaskółce Słowaka? Dlaczego jak nie potrafią strzelić to sedzia ciągnie za uszy? Prawdopodobnie tkie sa wytyczne związku, ale futbol to zabija...

Bocian - 30 października 2014, 23:19:49 - *.range86-154.btcentralplus.com
Legia co wy wiecie coooo !!!!

asdasdsa - 30 października 2014, 23:19:55 - *.globalconnect.pl
Mówi się trudno żyje się dalej... do 66min. nie było źle. Przynajmniej dogrywka cieszy, Legia łatwo nie miała. Wygrał lepszy, ale dużo nie brakowało by było inaczej. Po zejściu Zwolińskiego i Murawskiego, jedynie gra Legia. I ta Wielka Legia nie potrafiła strzelić gola a akcji masa i w sumie nic ciekawego.

piszczyk - 30 października 2014, 23:20:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Karny ewidentny. W II połowie też powinien być po ręce Dąbrowskiego. Ale ogólnie to naprawdę dobre sędziowanie na tle tego co dzieje się w lidze.

tttt - 30 października 2014, 23:20:23 - *.eltronik.net.pl
czemu Kun nie dostał 2 żółtej kartki na faulu na Gilerme

yahooGKS - 30 października 2014, 23:20:36 - *.centertel.pl
Szacunek dla Sagana!!! Pomimo wieku chciałbym mieć takiego grajka w Bełchatowie. A tak mamy snującego się po boisku Ślusarskiego, który albo fauluje albo truchty urządza po murawie.

huehue - 30 października 2014, 23:22:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny mógł być wcześniej kiedy sędzia jie odgwizdał ręki zawodnika Pogoni. Poza tyk co, Pogoń chciała przejsc dalej z taką zalosna grą? Nie rozsmieszajcie mnie

dino - 30 października 2014, 23:22:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia gwizdał pod Pogoń. Brak karnego dla Legii za rękę Dąbrowskiego i brak kilku kartek dla graczy gości.

asdasdsa - 30 października 2014, 23:22:51 - *.globalconnect.pl
@ttt bo po jeszcze jednym żółtym powinni dostać Astiz i Vrdoljak... :-)

nom - 30 października 2014, 23:24:10 - *.cdma.centertel.pl
@Buncol80, ostatnio to bylo 10 lat temu

tttt - 30 października 2014, 23:24:31 - *.eltronik.net.pl
w której sytuacji, faul na G ewidentny ale zawsze się napinacie cho racji nie macie.

greg - 30 października 2014, 23:25:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i po co ta jednostronna dogrywka ? Mogli sie dogadac wczesniej a tak pobiegali 30 minut więcej.

Bocian - 30 października 2014, 23:26:03 - *.range86-154.btcentralplus.com
Teraz kibice (L) beda robic laseczke dla kibicow Gołębiowatych

berti - 30 października 2014, 23:26:27 - *.police.vectranet.pl
LEGIA-sędzia z MAZOWSZA ,KARNY z KAPELUSZA skąd my to znamy, jak im nie WSTYD ,klub bez HONORU, a mieli FRAJERZY pretensje do CELTIKU

huehue - 30 października 2014, 23:26:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poza tym news o Legii nie jest na niebiesko... wow.

kuras - 30 października 2014, 23:26:39 - *.dynamic.mm.pl
w niektorych sektorach dalo sie dostrzec laczone szaliki Legia-Pogon. nieogarniecie tych ludzi czy jakis maly protest przeciwko Zaglebiu przeciwko ktorym jest coraz wiecej...?

Maxi - 30 października 2014, 23:27:14 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia pomógł Legii? Po to właśnie są sędziowie żeby promować Legię bo to jedyny polski klub na europejskim poziomie. Wyobrażacie sobie Pogoń w pucharach? Co do sędziego to i tak przesadził z ilością kartek dla Legionistów.

Mądry - 30 października 2014, 23:30:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie widziałem goli...ale fajnie że strzelił Żyro i Jodłowiec.
To reprezentanci Polski.

tptp - 30 października 2014, 23:30:14 - *.adsl.inetia.pl
Koledzy pomóżcie bo mnie buki oszukują. Ma ktoś oficjalną stronę z liczbą rogów w normalnym czasie gry do 90 minuty?

piwowar - 30 października 2014, 23:30:50 - *.tel.tkb.net.pl
@Buncol80, Pogoń wygrała z Legią 10 lat temu.

huehue - 30 października 2014, 23:30:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę że się berti dobrze znasz na piłce na mazowszu. W Płocku nie lubią Legii. To tak jakby powiedzieć że sędzia z Gdyni nie może sedziowac Lechii bo jest z Pomorza i będzie pod nią sędziował

Kriss - 30 października 2014, 23:34:49 - *.dynamic.chello.pl
Jan Kocian KS RUCH |Trenerze czekamy na wielki powrót !

Mądry - 30 października 2014, 23:35:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia - ZNICZ w... FINALE Pucharu Polski.
Obie ekipy mają tam BLISKO.
Bardzo blisko.

Kaltz - 30 października 2014, 23:36:21 - *.28.215.36
Legia PIERWSZY mecz ze Slaskiem bedzie grala u siebie czy wyjazd?

qen - 30 października 2014, 23:45:44 - *.interduo.pl
Buncol80 - od 2000 roku legia grała z pogonia 22 razy i ani razu nie przegrala....jak było wcześniej to nei wiem

berti - 30 października 2014, 23:45:59 - *.police.vectranet.pl
do huehue w płocku może i nie lubią legii ,ale Marciniak jest wyjątkiem ,dlatego tak często jej drukuje, tak jak z Wisłą w w-wie gdzie po paru minutach wyrzuca Głowackiego ,który nawet nie dotknął tej panienki ze stolicy i sprawdż ile meczy on legii wydrukował

dino - 30 października 2014, 23:48:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież nie trzeba dotykać rywala żeby dostać czerwień. Głowacki nawet wtedy nie pisnął bo dobrze wiedział co zrobił i że kartka jest słuszna.

jaaa - 30 października 2014, 23:50:00 - *.apinternet.pl
qen słabo znasz historię. Pogoń pokanała dwukrotnie Legię w Pucharze Polski 2004/2005

Dami - 30 października 2014, 23:57:02 - *.dynamic.mm.pl
@qen Mylisz się. W 2004r. Pogoń dwukrotnie wygrała z Legią w Pucharze Polski. W Szczecinie było 3:0, w Warszawie 1:3. Pozdro.

Prijatiel - 30 października 2014, 23:59:51 - *.static.luxdsl.pt.lu
Lepiej być baranem wśród stada lwów niż być najgorszym lwem w stadzie którego reszta pogoniła ze względu na swoją nieużyteczność i nieudolność a przedtym traktowała go jak śmiecia i za karę wyznaczyła go jako drapieżcę w stadzie wyjątkowo tępych i niesmacznych baranów , i tym właśnie lwem jest legia, którą dawno pogoniono ze stada lwów w którym się obracała w latach 90 i wyznaczono ją do bycia katem wśród życiowych nieudaczników i melepet, a kiedy już udowodniła swą 'przydatność', to okazało się że lwy jej nie chcą z powrotem i kazały ją zarżnąć jak świnie

zigi - 31 października 2014, 0:04:32 - *.dynamic.chello.pl
To był jakiś żart, a nie karny. No ale chyba nikt nie jest zaskoczony prawda ?

Judasz - 31 października 2014, 0:16:57 - *.opera-mini.net (*.13.106.68)
w pucharze legi bez zmian, gdzie glowny sponsor pzpn zrobil wszystko, aby pupilek amansowal..

typek - 31 października 2014, 0:37:52 - *.play-internet.pl
Karny ewidentny, Legia zdecydowanie lepsza, a w dogrywce to juz miiazga, pogon nie istniala

Donor - 31 października 2014, 0:45:10 - *.71.50.27
Hello

Bocian - 31 października 2014, 0:48:51 - *.range86-154.btcentralplus.com
Legia baty ze slaskiem

Arek - 31 października 2014, 0:51:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dami wszystko się zgadza, tylko że to był puchar ligi a nie puchar Polski.

papa - 31 października 2014, 1:04:35 - *.as13285.net
@Judasz teskno za SP Marianem Dziurowiczem? Przyganial kociol garnkowi

Dami - 31 października 2014, 2:41:34 - *.dynamic.mm.pl
@Arek Będę się upierał przy swoim. W tym sezonie w ogóle nie rozgrywano Pucharu Ligi, co sprawdzić możesz choćby na Wiki. Co więcej, w archiwach 90minut i Legia.net mecze te również są wpisane jako Puchar Polski.

murzyn - 31 października 2014, 3:10:40 - *.229.248.24
I znów rodacy wygrywaja mecz dla Legii.Brawo,bo oni sa najlepsi!Zimą musza wyczyścić ten klub z międzynarodowrho szrotu.Tlusty Gui, mierny Ronan, niewypał Pinto kto chce ich oglądać? Ciagle Sa Sa haha a co on pokazal ; ( Podstarzaly Sagan przykrywa go czapka haha.Polacy wiadomo jakość!

Olimpia El - 31 października 2014, 5:13:29 - *.81.159.170
Pogoń kibicowskie dno.Nie dziwie się że Wielka Legia z wsmi zerwała.

styks - 31 października 2014, 6:10:31 - *.unknown.vectranet.pl
Ostatnie zwycięstwo Pogoni nad legią to sezon 98/99 wynik 3-1
Do tej pory 11-20-54 w bramkach 72-175 dla legi

bolek1975 - 31 października 2014, 7:04:45 - *.polsat.net.pl (*.6.2.52)
Czemu Janukiewicz nie broni ? Z nim w bramce Pogoń by wygrała 1:0.

ZSH1906 - 31 października 2014, 7:34:35 - *.77.124.59
@kuras: Co ty możesz wiedzieć na te tematy A jak nie wiesz to głosu nie zabieraj. (L)egia i Zagłębie! Zagłębie i (L)egia!

Jawor - 31 października 2014, 7:45:41 - *.teta.com.pl
Ten Matynia to straszny leszcz...karny trochę z kapelusza, położył na nim rękę a Duda od razu się przewrócił, mam wrażenie, że nawet trochę za późno, nie mógłby otrzymać zbyt wysokiej noty za ten teatrzyk

el pajaco - 31 października 2014, 7:51:17 - *.centertel.pl
Na kogo była ta przyspiewka uczcie się dzieci?

kkk - 31 października 2014, 7:56:10 - *.play-internet.pl
to co sie wybrawia w meczach z legia to jest nie do pojecia. w kazdym meczu jest jakis przekret na korzysc legii. na mecze z nimi to powinni sprowadzac sedziow z niemiec albo innego cywilizowanego kraju. Polscy ''sedziowe'' to jeden wielki przekret jak gra legia. niech wkoncu ktos z tym zrobi porzadek bo to trwa juz od wielu lat!!

alex - 31 października 2014, 8:16:43 - *.mf.gov.pl
Sędzia jak zwykle wyciągnął Legię za uszy

alfa - 31 października 2014, 9:12:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ch oglądałeś ty ten mecz w ogóle? widziałeś sytuację na karnego?

Pogon - 31 października 2014, 9:18:06 - *.icpnet.pl
a olimpia to kibicowskie mistrzostwo. Nie dziwię się że Legia z wami trzyma .Naprawde warto

Szczecinia - 31 października 2014, 9:38:09 - *.opera-mini.net (*.254.144.204)
że Tez jakiś pionek z olimpii ma czelnosc się wypowiadać,fc Legii które jakims psim swedem zostalo przeistoczone w zgodę. W tym waszym elblągu to nigdy nie zobaczycie takiego dopingu jak w Szczecinie i Warszawie i nigdy nie zaznacie takiej atmosfery i melanzy jak Pogoń i Legia. A co do gołębi to nie ma co gadać bo macie zawsze kompleks małego. Co Do meczu to Pogoń nie miała lewej strony + bez sensowne zmiany dały w efekcie obronę przez 90% meczu. Legia za to jak na sparingu,dobrze przygotowana fizycznie. Widać potencjał tej drużyny w Europie bo na krajowym podwórku już pozamiatane.

Adi - 31 października 2014, 9:45:24 - *.giment.net
Co się stało, że nie na głównej stronie?

ivica - 31 października 2014, 9:50:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co to się stało że nie Vrdoljak ;p

kuna - 31 października 2014, 10:23:12 - *.internetia.net.pl
Jak dla mnie to wynik meczu wypaczony.Sędziowie w Polsce ciągną za kudły Legie na każdym kroku.Karny to kapelusz jakich mało.

piter - 31 października 2014, 10:32:09 - *.133.3.3
Panowie a gdzie ewidentna czerwona karta dla astiza gdy Bączek wychodził sam na sam to ten go pchnął i dostał tylko żółtą ?
sędzia ewidentnie pod legie .....

olek - 31 października 2014, 10:53:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dlaczego Vrdoljak nie strzelał karnego w 93m? Czyżby się bał hehe

sławi - 31 października 2014, 11:59:12 - *.160.125.44
tradycyjnie karny dla legi - zanosiło się na rzuty karne gdyby nie pomoc sędziego - tylko współczuję ofiarnym piłkarzom Pogoni

adi - 31 października 2014, 15:46:16 - *.szczecin.vectranet.pl
legia to jednak frajerzy. zawsze im jakis gracz pogoni przeszkadza. czy byla zgoda czy nie. jak nie mielcarski to malecki. ale zawsze musza cos spier....c

Bull-Blood - 31 października 2014, 16:43:48 - *.opera-mini.net (*.174.0.53)
Ogólnie trochę beka, że sędzia z Mazowsza, ale dobry mecz Pogoni. Braci Się Nie Traci - ale o tym oczywiście gimby nie pamiętajo.

Bull-Blood - 31 października 2014, 16:45:33 - *.opera-mini.net (*.174.0.53)

achilles - 31 października 2014, 17:13:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak na czwartek dobry wyjazd Pogoni.
przystawki Legii mają ewidentny kompleks Dumy Pomorza widać że ich boli że dużo ludzi jeździ za Pogonią więcej niż w czasie zgody konsolidacja szeregów jest widoczna.

kafi - 31 października 2014, 18:07:38 - *.160.125.44
tak myślałem że będzie karny dla legii bądż czerwień dla któregoś pilkarzy ze Szczecina bo na legi sędziowie tylko to potrafią w lidze Pogoń w rewanżu nareszcie musi WYGRAĆ

mario - 31 października 2014, 21:15:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z poczatku myslalem,ze mam omamy ale pozniej widzialem coraz wiecej laczonych szalikow Pogon/Legia. o co chodzi?

stalen - 31 października 2014, 21:39:44 - *.play-internet.pl
dlaczego tak nie pomagają Legii w meczach europ.
tylko w lidze krajowej więcej szacunku dla
baletnic sędzia dał prezent i wycofano Vrdoliaka
z egzekucji myślał , że i tak nie strzeli bramki
miałsędzia pecha a co dalej to może MILA dobije
Legię .

LEGIA MIST - 1 listopada 2014, 14:22:23 - *.dynamic.mm.pl
śmieszni są ci nędzi napinacze, wiecznie beczą jacy są skrzywdzeni.gdyby nie Legia to by zdechli , czego im życzę.a w Polsce bez zmian LEGIA MISTRZ !!!