25 kwietnia 2015, 17:00 - Legnica (Stadion Miejski)

Miedź: 30. Dawid Smug - 19. Grzegorz Bartczak, 16. Radosław Bartoszewicz, 24. Tomasz Midzierski, 5. Adrian Woźniczka - 7. Mateusz Szczepaniak, 29. Marcin Garuch (80, 18. Kamil Zieliński), 10. Yannick Kakoko, 23. Jorge Kadú (69, 33. Mateusz Zatwarnicki), 4. Wojciech Łobodziński - 9. Tadas Labukas (84, 77. Adam Wasilewski).

Flota: 1. Łukasz Sapela - 20. Przemysław Kocot, 4. Michał Stasiak, 6. Marek Opałacz - 23. Daniel Bujok, 7. Łukasz Sołowiej, 16. Paweł Lisowski, 14. Daniel Brud, 10. Dawid Kort (80, 8. Marek Niewiada), 33. Arkadiusz Reca - 9. Charles Nwaogu.

żółte kartki: Garuch, Kakoko, Woźniczka - Bujok, Opałacz.
czerwona kartka: Łukasz Sołowiej (51. minuta, Flota, za zagranie piłki ręką).

sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
widzów: 1482.

W 90. minucie Radosław Bartoszewicz (Miedź) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Sapela obronił).

źródło: własne / Miedź Legnica

legnicki - 25 kwietnia 2015, 18:50:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wow! impressive!

heh - 25 kwietnia 2015, 18:52:13 - *.elisa-laajakaista.fi
nigdy w zyciu nie widziałem takiego meczu... do przerwy wyrownana gra i remis a potem... 5 goli, slupki, poprzeczki,nie wykorzystane sam na sam...
Uczciwy wynik powinien być 10 : 3
podziwiam tą Miedź

ML71 - 25 kwietnia 2015, 18:54:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mogło by być 6-0!! gdyby Bartoszewicz wykorzystał karnego w 92 minucie. Nieźle pojechali. Oby 30 maja w derbach z Zagłębiem Taborów Lubin, powtórzyli ten wynik, było by super !! Hej Miedź !!

fafas - 25 kwietnia 2015, 19:02:45 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
Z jakiego powodu pierwszego karnego strzelał Łobo,a drugiego Bartoszewicz?

złom Lubin - 25 kwietnia 2015, 19:04:42 - *.icpnet.pl
po ile stoi teraz miedż u was w moskwie,bo u nas tanioszka

fabio - 25 kwietnia 2015, 19:04:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Flota dno licencji nie dostanie

ML71 - 25 kwietnia 2015, 19:13:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@złom Lubin
Mniej więcej w takiej samej cenie w jakiej kupujesz tamburyna i akordeony na oprawy meczowe Zagłębia Taborów Lubin. Przelicz sobie to na palcach.
Miedzianko jeszcze raz Gratulacje !!!!

tatarzyn - 25 kwietnia 2015, 19:23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz MIEDZI powinno być 8-0 dla miedzi Kakoko rozegrał najlepszy mecz w barwach miedzi flota grała dobrze tylko w 1 połowie miedzianka znów zaskoczyła hej MIEDZ

kibic - 25 kwietnia 2015, 19:45:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Yannick Kakoko, Man of the Match !!!

sft - 25 kwietnia 2015, 19:56:08 - *.play-internet.pl
Wykakali ich w oko

Grekos - 25 kwietnia 2015, 20:09:51 - *.ssp.dialog.net.pl
Meczyk ok.Szczególnie druga połowa tylko kibice pod zegarem porażka szczególnie w drugiej połowie gdzieś zniknęli?

krak - 25 kwietnia 2015, 20:13:03 - *.centertel.pl
Gratulacje!!!!! Miedź tylko Miedź.Determinacja i zaangażowanie całej drużyny. Duży spokój w obronie. Bartoszewicz super spisał się na nowej pozycji mega uniwersalny zawodnik. Z Midzierskim pokazali dzisiaj klasę wynik na 0 straconych bramek.Z przodu dzisiaj wykorzystane sytuacje. Piękne gole. Trzymać tak dalej

do ml71 - 25 kwietnia 2015, 20:17:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś Ci się pomyliło kolego, bo to na mecze twojego klubu chodzą rodowici legniczanie o brudnym kolorze skóry.

??? - 25 kwietnia 2015, 20:28:39 - *.legnica.vectranet.pl
Wyniki są - tylko dlaczego na stadionie Miedzi nie ma kibiców pod zegarem???

jupek - 25 kwietnia 2015, 20:59:52 - *.centertel.pl
W pierwszej połowie mecz wyrównany, Flota mądrze się broniła i wyprowadzała groźne kontry. W grze Miedzi nie było iskry. Słonko świeciło, ładnie opalało Panią Woźniczkę.
Druga połowa to koncert gry Miedzi. Łobo naładował baterie, Tadas zmieniał pozycje, fantastycznie asekurował Bartczaka, Bartoszewicz zamurował środek obrony. Szczepaniak mega lekkość w grze. Nie utrzymamy go za długo u nas. No i król spotkania.
Janik.
To co facet dziś wyprawiał. Po pierwsze reżyser gry, siła napędowa Miedzi, wyznaczał kierunki, rozprowadzał piłki, takiego pomocnika chciałoby większość zespołów ekstraklasy.
No i jego bramki. Pierwsza, drybling w polu karnym, opanowanie i techniczny strzał.
Druga bramka godna każdego stadionu świata.
Panie Kudyba dzięki za taką Miedź!!

/o/ - 25 kwietnia 2015, 21:29:50 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Odrodzony Łobo, przytomny Szczepan i genialny Kakoko. Oto recepta na skuteczną Miedz:-) Szkoda tylko karnego Bartoszewicz sie nie przyłożył a mógł być rekord w 1 lidze. Pozytyw dla Janusza Kudyby że daje ogrywać się rezerwom w 1 lidze. Na koniec do Jupka- słońce Ci tupecik przegrzało bo zamiast mecze to Ty Panią Woźniczke podglądasz.

autobus - 25 kwietnia 2015, 21:49:25 - *.legnica.vectranet.pl
Prosty przepis na dobrą gre Miedzi to brak drewniaka Cierpki w składzie.

sosnowiec - 25 kwietnia 2015, 23:26:10 - *.cable.smsnet.pl
Brawo miedzianka. Oby tak dalej.Pozdro z Sosnowca.

DENIS - 25 kwietnia 2015, 23:39:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale postrzelali

gg - 25 kwietnia 2015, 23:52:14 - *.legnica.vectranet.pl
Szkoda przegranej w Niecieczy w 5 minut.

ZDZICH10 - 26 kwietnia 2015, 4:26:23 - *.ssp.dialog.net.pl
My wierni fani.Dzielni pilkarze zawodnicy.Calym sercem z Miedzia.Chwala dla legnicy

aga97Witam - 26 kwietnia 2015, 4:30:36 - *.ssp.dialog.net.pl
Witamy Zaglebie Sosnowiec w 1 lidze.Pozdrowienia z Legnicy.

lubin - 26 kwietnia 2015, 11:49:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dla miedzianki to nie piłka to sens zycia i dla tego dwa zera wyjazdowe !

FAN - 26 kwietnia 2015, 12:18:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ciekawe i to bardzo, że w Złotoryji, jak się dowiedziałem, klub Miedź Legnica sprzedał dokładnie 64 karnety. Co tłumaczy skąd tyle samochodów pod stadionem z rejestracją DZL.... Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy.

@Fan - 26 kwietnia 2015, 14:18:33 - *.play-internet.pl
Ychy, 64 karnety i pewnie jeszcze drugie tyle ze Złotoryi do was przyjeżdża bajkopisarzu ? Swoją drogą to "potężny" macie młyn w tej Legnicy. I jeszcze te "tłumy" na waszych wyjazdach. Faktycznie, tylko karnety kupować.

u - 26 kwietnia 2015, 14:21:49 - *.legnica.vectranet.pl