Max :) - 7 listopada 2015, 17:53:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pl - 7 listopada 2015, 17:56:20 - *.dynamic.chello.pl

mi(L)ik - 7 listopada 2015, 17:56:46 - *.skybroadband.com

Kaszub - 7 listopada 2015, 18:14:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oj Drutex - Chojniczanka Was goni.

Tak Sobie - 7 listopada 2015, 18:42:08 - *.235.198.53 (*.254.209.88)
Wy w tym Płocku to chyba nawet jak idziecie spać to myślicie o Miedzi, bo w każdym artykule pozdrawiacie Miedź. Miło.

hultaj1 - 7 listopada 2015, 18:45:10 - *.play-internet.pl
O kurka wygrana Miedzi.To juz beda gatki ekstraklasa i czubek tabeli zaraz jak zawsze.No dawac miedziaki dzieciaki....

arth - 7 listopada 2015, 18:52:24 - *.play-internet.pl
Mecz słaby, zasłużona wygrana Miedzi, ale daleko im do wysokiej formy. Bytowia zaatakowała w II połowie, ale mimo "parad" Smuga nic im nie wpadło. Ogólnie senna atmosfera i tylko bramka z przewrotki Sabali zapadnie na dłużej w pamieć. Mnie dalej boli Rozwój, ale o dziwo dziś wygrali z Bełchatowem !? więc jednak nei tylko Miedź nie doceniła przeciwnika ;) Pozdro

@hultaj1 - 7 listopada 2015, 20:23:25 - *.235.198.53 (*.254.209.147)
Nie usłyszysz takich wpisów (wyłączając prowokacje), bo @Siarka @1976 [*] świec Panie nad Jego duszą. Zdążył się znowu spiąć po 4:0 z Grudziądzem, że nadal wierzy, no i Miedź baty w następnym meczu. Coraz bardziej przypuszczam, że wyniki Miedzi to klątwa sprowadzona przez @Siarke, ala @1976. On już po dwóch kolejkach takie cuda wróżył, że Miedź została skarcona. Takie są fakty.

tatarzyn - 7 listopada 2015, 20:38:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładne gole zasłużone zwycięstwo MIEDZI Daniel najlepszy zawodnik meczu szkoda Sabali że nie będzie grał w Olsztynie hej Miedz

autobus - 7 listopada 2015, 20:52:37 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Miedź słabo, ale najważniejsze zwycięstwo, ładne bramki, szczególnie Sabali, szkoda, że to reprezentant bo rzadko będzie do dyspozycji Tarasia, Bytovia nieźle, zwłaszcza początek pierwszej i drugiej połowy gdzie totalnie zrobiła z Miedzi autobus, utrzymają się spokojnie w lidze tak jak Miedź.
Hej Miedź!

bandzior - 8 listopada 2015, 0:41:29 - *.siedlce.domtel.com.pl
Z kim jak nie z Bytovią wygrywać?

varadi - 8 listopada 2015, 10:16:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Pewna wygrana Miedzi, spokój konsekwencja umiejętne rozgrywanie piłki i przyspieszenie oraz skutecznośc.Przewaga we wszystkich elementach gry , taką Miedż chce się oglądac. Oby tak dalej. Odstawienie Gancarczyka i Slusarskiego okazało się dobre.

szaramorda - 8 listopada 2015, 13:30:43 - *.icpnet.pl
jak widać po frekwencji stare chińskie przysłowie jest ciągle aktualne. Kibic miedzi w domu siedzi

pipi - 8 listopada 2015, 16:04:31 - *.internetia.net.pl