23 lipca 2016, 16:00 - Nowy Dwór Mazowiecki (Stadion Miejski)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Wigry Suwałki

Świt: 25. Mateusz Prus - 9. Krzysztof Napora, 2. Radosław Kamiński, 6. Karol Drwęcki, 13. Konrad Karaszewski - 4. Konrad Perzyna (76, 23. Piotr Cichocki), 8. Sebastian Olczak, 21. Krystian Pomorski, 18. Adam Radwański, 14. Rafał Maciejewski (55, 11. Marcin Kozłowski) - 20. Patryk Szczepański (69, 24. Bartłomiej Stryjek).

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 5. Václav Cverna, 15. Frank Adu Kwame - 11. Damian Kądzior, 25. Damian Gąska (78, 18. Janusz Bucholc), 8. Rafał Augustyniak, 24. Kamil Zapolnik, 9. Miłosz Kozak (70, 17. Łukasz Wroński) - 28. Kamil Adamek (70, 10. Mateusz Radecki).

żółte kartki: Napora - Gąska, Cverna, Adu Kwame.

sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 270.

W 15. minucie Damian Kądzior (Wigry) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Prus obronił).

Losowanie 1/16, 1/8 oraz 1/4 finału odbędzie się 25 lipca o godz. 13:00. Mecze 1/16 finału zostaną rozegrane 10 sierpnia.

Puchar Polski 2016/2017

Zes - 23 lipca 2016, 17:55:52 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net
Wigry cienko, brak i rasowego napastnika...

ks - 23 lipca 2016, 17:57:14 - *.suwalki.vectranet.pl
Milcz.Elegancko teraz najlepiej z drużyną z ex.

ks - 23 lipca 2016, 18:18:03 - *.suwalki.vectranet.pl
Na pewno 0 bo to nie jest ciekawe sptk a za tydzień jest mecz z Katowicami.

kamil - 23 lipca 2016, 18:41:20 - *.43.137.26
a mogłeś być Kamil gwiazdą Podbeskidzia.....wybrałeś złote góry i skonczyłes wiesz jak.....

Atkin - 23 lipca 2016, 19:03:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Losowanie bedzie transmisja gdzie ?

LEO - 23 lipca 2016, 19:13:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Męczyły się Wigry

Www - 23 lipca 2016, 19:41:15 - *.play-internet.pl
Kibiców Wigier było min.30 osób, choć przypuszczam że było więcej. Wigry poza pierwszymi 5 min.kontrolowały grę i gdyby wykorzystany karny i 3 sytuacje 100% wynik byłby lepszy

Janek88 - 23 lipca 2016, 20:08:48 - *.58.143.26
Na Lomze nietraficie bo odpadli z Tychami zreszta lepiej nie bo znowu bedzie tak jak na rezerwach jak was przegonili ;) moze na Zambrow traficie to wasz poziom

MKS - 23 lipca 2016, 22:37:49 - *.adsl.inetia.pl
Wigry o kawał lepsze od Znicza, którego gościliśmy tydzień temu. My bez sytuacji, a Wigry 5-6 setek oprócz bramki i karnego.

ŁKS Łomża - 23 lipca 2016, 23:37:16 - *.lightspeed.chcgil.sbcglobal.net