PP: Bełchatów 1-1 pd. k. 6-7 Miedź

23 lipca 2016, 17:30 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 1-1 pd. k. 6-7 Miedź Legnica
Patryk Rachwał 19 (k) - Michał Stasiak 90

karne: 1-0 Aghwan Papikjan, 1-1 Tomasz Midzierski, 2-1 Szymon Zgarda, 2-2 Michał Stasiak, 3-2 Robert Pisarczuk, 3-3 Keon Daniel, 4-3 Bartłomiej Bartosiak, 4-4 Michał Bartkowiak, 5-4 Patryk Rachwał, 5-5 Petteri Forsell, 6-5 Mateusz Szymorek, 6-6 Óscar Martín, (6-6 Krzysztof Michalak - obroniony), 6-7 Jakub Chrzanowski.

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 4. Robert Pisarczuk, 3. Adrian Klepczyński (67, 26. Bartłomiej Kondracki), 15. Krzysztof Michalak, 46. Mateusz Szymorek - 9. Paweł Zięba (62, 11. Albin Maciejewski), 20. Patryk Rachwał, 6. Szymon Zgarda, 66. Artur Lenartowski, 18. Konrad Andrzejczak (84, 7. Bartłomiej Bartosiak) - 16. Aghwan Papikjan.

Miedź: 33. Paweł Kapsa - 19. Grzegorz Bartczak (72, 14. Jakub Chrzanowski), 44. Michał Stasiak, 24. Tomasz Midzierski, 3. Hunter Gorskie - 25. Michał Bartkowiak, 20. Adrian Łuszkiewicz (64, 21. Damian Rasak), 31. Keon Daniel, 10. Petteri Forsell, 11. Óscar Martín - 29. Paul Batin (115, 8. Adrian Cierpka).

żółte kartki: Rachwał, Zgarda, Maciejewski - Stasiak.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 800.

Losowanie 1/16, 1/8 oraz 1/4 finału odbędzie się 25 lipca o godz. 13:00. Mecze 1/16 finału zostaną rozegrane 10 sierpnia.

Puchar Polski 2016/2017

Varadi - 23 lipca 2016, 20:15:37 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Miedź. Trzeba było wygrać w normalnym czasie 3:1 albo 4:1 zamiast obijac poprzeczki Belchatowa

@ - 23 lipca 2016, 20:16:47 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
brawo Miedź ! pzdr. z Radomska

piterek - 23 lipca 2016, 20:17:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Kamień z serca. Trzeba wykorzystywać sytuacje bo znowu będzie zawód. Rok z temu z beznadziejnym Idziem odpadli mając karnego w końcówce.

40i4 - 23 lipca 2016, 20:18:18 - *.play-internet.pl
Te 999 osób, czy tam 800, bo impreza niemasowa, pewnie obejrzało bardzo ciekawy mecz. Brawo Miedź za walkę!

gosc - 23 lipca 2016, 20:19:43 - *.is.net.pl
trochę lepszy zespół rozniósłby tę Miedź

seb - 23 lipca 2016, 20:36:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Te gosc a byleś na mecz że tak piszesz?

śmieszek - 23 lipca 2016, 20:45:14 - *.166.138.161
Rafał Ja**ecki, Facebook:
"GKS kontra Dom Spokojnej Starości z Legnicy. W tej Miedzi co roku to samo, patyna, patyna i jeszcze raz patyna. Mus ich zabiegać i ograć jak na młodzież przystało. Do boju GKS!!!"
3 godziny temu
Ja Rafale życzę twojej drużynie powodzenia w lidze no i wiele radości

gosc - 23 lipca 2016, 20:46:46 - *.is.net.pl
byłem i powiem że młodzież Bełchatowa grała super.
nie jestem fanem tego klubu, ale dziś grali ok.

Radzio - 23 lipca 2016, 20:57:44 - *.bcn.adamo.es
Niektórzy to powinni chyba do Rosji jechać i robić propagandę dla Putina. Młodzież Bełchatowa, wśród których między innymi tacy młodzieniaszkowie jak Rachwał (35)Klepczyński (35) zabiegali dziadków z Miedzi rzadko przekraczając środek boiska. Koncentrowali się na bieganiu na swojej połowie. Brawo obiektywni komentatorzy, tak trzymać!!!!!!!!!!!!

DDT - 23 lipca 2016, 21:02:09 - *.centertel.pl
"@ - 23 lipca 2016, 20:16:47 - 088156130193.dynamic-ww-02.vectranet.pl
brawo Miedź ! pzdr. z Radomska" - piszę do tej osoby. Rozumiem, że Radomsko nie lubi się z Bełchatowem, ale powinnaś/eś być smutny, że drużyna z naszego regionu doznała porażki z innego województwa, a nie być zadowolonym. Pomyśl i zostań prawdziwym kibicem (regionalnym)

gosc - 23 lipca 2016, 21:09:58 - *.is.net.pl
Radio nie sądzisz że asy Miedzi powinny wygrać z tą młodzieżą najmniej piątką?

@gosc - 23 lipca 2016, 21:11:39 - *.mooo.com
Może w pierwszej połowie Bełchatów wyglądał dobrze, bo karny i przestawienie na grę z kontry swoje robiło, natomiast w drugiej połowie i dogrywce to nawet kontr groźnych nie było i gospodarze byli tylko widzem świetnie broniącego Lenarcika i tego, jak miła mija bramkę o włos lub zatrzymuje się na poprzeczce. Był też gol, ale sędzia nie uznał.
Bełchatów ma w drużynie swoich graczy i kilku zawodników doświadczonych i liga pokaże, jak się zgrają i czy stworzą dobrą paczkę.

Samyr - 23 lipca 2016, 21:30:47 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Bełchatów ma dzisiaj mocnego kaca. Jeszcze niedawno ekstraklasa a teraz muszę udowadniać że byli równorzędnym rywalem dla Miedzi w momencie gdy oczywiste jest że jest to zespół o klasę niżej. Życzę GKS wszystkiego najlepszego. My w Legnicy takich problemów nie mamy.

Bartosik - 23 lipca 2016, 21:37:52 - *.248.246.98.skyware.pl
Niezły rewanż za ostatnią porażkę drugiego zespołu Miedzi ;)

Mała Mii - 23 lipca 2016, 21:37:54 - *.opera-mini.net (*.11.156.54)
Puchar bardzo często rządzi się swoimi prawami i nie ma znaczenia to, kto ile strzeli.
@gosc, Błękitni ogrywali drużyny grające dwie ligi wyżej. Gdyby Miedź przegrała po walce, nie płakałbym, bo czasami różnie z tym graniem na dwa fronty bywa, a priorytetem jest liga.
Ważne jest to, by mecz odbył się bez żadnych kontuzji. Podobno bardzo dobry mecz Bartkowiaka i był nieźle kopany. Miał też poprzeczkę. Wyciągnij chłopie wnioski z przeszłości, przekreśl to krzyżykiem i skup się na piłce. Oby najlepsze było przed Tobą. Powodzenia!

Gdyby Górnicy brali pod uwagę przed meczem za tydzień w Legnicy to, że Miedź zagrała 120 minut, to informuję was że w tym miesiącu Miedź zagrała trzy mecze (tydzień temu nie grała), więc taki rozruch dobry ;) Świetnie, gdyby sytuacje niewykorzystane dziś odpłaciły się za tydzień i dały 3. punkty, bo pierwsze mecze Miedzi na jesień czy wiosnę zawsze były słabe. Oby nie tym razem.

1976 - 23 lipca 2016, 21:48:33 - *.opera-mini.net (*.254.243.150)
To troche chyba musi być wstyd tym młodym z Bełchatowa iż z dziadkami w koncowce stracili bramke, bo wydaje mi sie ze emeryci nie powinni juz miec siły i checi do gry zabiegani.

Ej - 23 lipca 2016, 22:08:07 - *.customers.d1-online.com