9 sierpnia 2016, 17:00 - Zambrów (Stadion Miejski)

Olimpia: 22. Piotr Czapliński - 2. Marcin Byszewski, 7. Michał Kuczałek, 5. Mariusz Gogol, 3. Rafał Włodarczyk - 13. Jakub Cesarek, 10. Daniel Michałowski, 21. Bartosz Osoliński, 23. Patryk Brzeski (46, 19. Sebastian Szerszeń), 6. Bartosz Biel - 20. Łukasz Grzybowski (90, 11. Karol Buzun).

Arka: 1. Pāvels Šteinbors - 33. Damian Zbozień, 32. Przemysław Stolc, 3. Krzysztof Sobieraj, 25. Paweł Wojowski (77, 23. Marcin Warcholak) - 7. Adrian Błąd, 17. Adam Marciniak, 15. Damian Mosiejko (73, 21. Yannick Kakoko), 11. Rafał Siemaszko (64, 8. Marcus Vinícius), 18. Rashid Yussuff - 20. Szymon Lewicki.

żółte kartki: Byszewski, Grzybowski, Szerszeń - Siemaszko.

sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).
widzów: 700.

Arka w 1/8 finału, która odbędzie się w dniach 20-22 września, zagra z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Kuba - 9 sierpnia 2016, 18:55:50 - *.146.129.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie potrafili piłkarze, więc rozstrzygnął sędzia. Brawo Olimpia!

sajgonaa - 9 sierpnia 2016, 19:00:06 - *.199.78.87 (*.246.158.50)
Brawo Areczka, widzimy się w Ostrowcu!

Neo - 9 sierpnia 2016, 19:00:34 - *.centertel.pl
Co to miało być rzut karny w ostatniej minucie śmiech na sali dawno nie widziałem takiego druku
Brawo Olimpia za walkę jesteśmy z was dumni walczyliścię jak równy z równym do samego konca

dax - 9 sierpnia 2016, 19:32:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale jaja.W 90- minucie podyktowac karnego.To tak samo jak w meczu o mistrzostwo 2 ligi Bytom -Olimpia Elblag

Greg - 9 sierpnia 2016, 19:33:54 - *.tel.tkb.net.pl
Brawo Olimpia! Grali piłką w 2 połowie. Mieliśmy swoje szanse. 30 minut w meczu "cisnęliśmy" zespół z E-klasy. Karny chyba, chyba słuszny, bo piłka nastrzelona, ale zmieniła kierunek lotu. Sędzia wstrzymał nam akcję bramkową.
Z taką grą środek tabeli.
P.S. Gdybym nie wiedział, że to Arka powiedziałbym "czub" 2ligi. Słaba ta piłka krajowa.

kkkk - 9 sierpnia 2016, 19:33:55 - *.play-internet.pl
Piłkarski poker

Greg - 9 sierpnia 2016, 19:36:26 - *.tel.tkb.net.pl
A i jeszcze..dzięki Panowie, bo daliście dzisiaj z wątroby dużo. Zabrakło 20s do dogrywki

Leo - 9 sierpnia 2016, 19:37:42 - *.router7.tygrys.net
Arka bez kilku podstawowych grajkow!

slavko - 9 sierpnia 2016, 19:41:58 - *.dynamic.chello.pl
to już karnego w 90 minucie nie można podyktować? jakieś nowe przepisy chyba ...

Greg - 9 sierpnia 2016, 19:45:51 - *.tel.tkb.net.pl
Taki karny, niekarny. Połowa sędziów by nie gwizdnęła. Moim zdaniem był.
Tylko Olimpia!!!!

kkkk - 9 sierpnia 2016, 19:49:11 - *.play-internet.pl
do Leo
Masz racje gdyby grał Sołdecki Olimpia strzeliła by 3 bramki. On praktycznie asystował przy trzech z czterech bramkach Jagiellonii w piątek. Więc może i lepiej dla Was że zagrali bez kilku podstawowych piłkarzy.
PS Wraca na bramkę Czaplińki i od razu lepiej. Myśle że z Gryfem nie wpuścił by tych trzech bramek

rks - 9 sierpnia 2016, 19:59:55 - *.play-internet.pl
Nie płaczcie, już z Chełmianką powinniście odpaść.

sedzia od - 9 sierpnia 2016, 20:15:15 - *.play-internet.pl
Do slavko
Mozna gwizdnac i w 98 minucie jak Gil (minute po odbytej akcji i rzekomej rece) i do konca zycia slyszec mile slowa.

gag - 9 sierpnia 2016, 20:33:40 - *.rzeszow.mm.pl
Do poprzednikow. To w 90min jest zakaz dawania karnych? Przepisy sie zmienily?

MZKS - 9 sierpnia 2016, 20:34:51 - *.rzeszow.mm.pl
No i git, zwycięstwo najmniejszym nakladem sil

Lukas - 9 sierpnia 2016, 21:11:39 - *.centertel.pl
Podobno Arka miała mieć spacerek hahahaha

Ruffi - 9 sierpnia 2016, 21:16:02 - *.bialystok.vectranet.pl
To ze Czapliński nie broni to jest jakis żart albo jakiś układ musiał pujść...bo to jak bronił to szacunek naprawd

jerry - 9 sierpnia 2016, 21:28:57 - *.onecik.pl
Byłem dzisiaj na meczu KSZO. Było kilku kibiców ARKI i nas wspomagali. To bardzo miłe. Szanujemy ARKĘ i cieszymy się na mecz przyjaźni w PP. Na pewno przegramy ale wiadomo z KIM. Na marginesie Ci chłopcy z KSZO są świetni. Od 0-2 do 3-2 i jak walczyli. Jestem pod wrażeniem. Już dzwonią do mnie z "Polski" aby bilety kupować na mecz KSZO - ARKA. To będzie Święto w Ostrowcu. Szacun dla Areczki i naszych.

wszystkoźl - 9 sierpnia 2016, 21:51:35 - *.rzeszow.mm.pl
Jak ktoś zagrywa ręką w polu karnym to co sędzia ma zrobić? Udawać że nie widzi?Piłka nożna to nie siatkówka...

Białystok - 9 sierpnia 2016, 22:00:57 - *.opera-mini.net (*.254.130.165)
Szkoda. :-( Białystok trzymał kciuki.

Brajczes - 9 sierpnia 2016, 22:22:31 - *.zambrow.net.pl
Karny z kapelusza dla Arki w ostatniej minucie, ledwo piłka przekroczyła linie bramkową, a Pan Korpalski juz gwizdze, żeby chociaż Olimpia nie zdążyła zacząć gry. Ewidentnie pod Arkę sędziowanie bo powinna być dogrywka.

fryzjero - 9 sierpnia 2016, 22:59:27 - *.ip.netarea24.pl
Arka juz kiedyś cierpiała za takie karne. Widać niczego sie nie nauczyli.

Bart - 10 sierpnia 2016, 0:58:38 - *.58.143.4
Do jerry ale ty matołek jesteś

rand - 10 sierpnia 2016, 16:05:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Anegdota z 1971 roku - PP Chojniczanka - Znicz, sędzia śp E.Smułczyński ze Szczecina : "Przy 1:1 musiałem w końcówce gwizdnąć "11" dla Chojnic, w przypadku dogrywki nocowałbym tu, nie zdążyłbym na pociąg do Szczecina". Damski strzelił na 2:1, ale Znicz w ostatniej akcji trafił w słupek. Sędzia odetchnął z ulgą...Czy ktoś z Chojnic pamięta ten mecz ?

LEO - 10 sierpnia 2016, 18:39:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl