[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


9 sierpnia 2016, 19:50:32 - mieszczak
PP: Miedź 2-3 Górnik Ł.

9 sierpnia 2016, 18:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 2-3 Górnik Łęczna
Petteri Forsell 10 (k), 80 - Vojo Ubiparip 4, Kamil Poźniak 46, Bartosz Śpiączka 66

Miedź: 1. Łukasz Sapela - 31. Keon Daniel, 19. Grzegorz Bartczak, 24. Tomasz Midzierski, 3. Hunter Gorskie - 14. Jakub Chrzanowski, 8. Adrian Cierpka (75, 7. Łukasz Garguła), 20. Adrian Łuszkiewicz, 10. Petteri Forsell, 27. Rumen Trifonow (63, 18. Michał Bartkowiak) - 29. Paul Batin (80, 11. Óscar Martín).

Górnik: 1. Wojciech Małecki - 6. Paweł Sasin, 17. Radosław Pruchnik (38, 7. Dragomir Vukobratović), 3. Aleksander Komor, 21. Dariusz Jarecki - 18. Bartosz Śpiączka, 5. Łukasz Tymiński, 15. Kamil Poźniak (82, 77. Krzysztof Danielewicz), 11. Slaven Juriša, 8. Grzegorz Piesio - 19. Vojo Ubiparip (89, 45. Przemysław Pitry).

żółte kartki: Gorskie, Łuszkiewicz - Śpiączka.

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 1600.

W 24. minucie Dariusz Jarecki (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Sapela obronił).

W 1/8 finału, która odbędzie się 20-22 września, Górnik Łęczna zmierzy się ze zwycięzcą rywalizacji pomiędzy GKS-em 1962 Jastrzębie a Radomiakiem Radom.

Puchar Polski 2016/2017


źródło: własne / Miedź Legnica

REKLAMA

wow - 9 sierpnia 2016, 19:52:34 - ip-188-127-6-62.ennet.pl
Gornik chyba pierwszy raz wygral w PP od kilku lat :D

Gol - 9 sierpnia 2016, 19:52:35 - host-89-230-209-92.lublin.mm.pl
2 bramka dla Górnika to Piesio

LORENS - 9 sierpnia 2016, 19:53:26 - public-gprs352437.centertel.pl
brawo

osa@wp.pl2 - 9 sierpnia 2016, 19:54:51 - aamm5.neoplus.adsl.tpnet.pl
wielkie brawa dla lubelskiego gornika za profeske w meczu ze slabszym rywalem w weeken pocisniemy polegla wa-wa w lublinie tylko gornik ave

REKLAMA

darek - 9 sierpnia 2016, 19:57:07 - public-gprs355386.centertel.pl
A gdzie jest szpak

Zibi - 9 sierpnia 2016, 19:59:20 - 088156084081.unknown.vectranet.pl
Ale profesorka i pocisniecie slabszego rywala gornik bronil sie jak male dziecko . Miedz grala na luzie bo liga wazniejsza!!!

zenon - 9 sierpnia 2016, 20:00:25 - d80-90.icpnet.pl
gratujacje z Poznania dla Górnika Łęczna

arek94 - 9 sierpnia 2016, 20:01:08 - 87-206-193-195.dynamic.chello.pl
Szpak do Motoru się pewnie wybiera...

patryki - 9 sierpnia 2016, 20:05:06 - 188.146.73.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to Gks Jastrzebie poznał kolejnego przeciwnika z Extraklapy

egi - 9 sierpnia 2016, 20:07:44 - 89-66-220-148.dynamic.chello.pl
Fałnie Łęczna dalej trafiła, ćwierćfinał mają zapewniony

piterek - 9 sierpnia 2016, 20:08:49 - dynamic-78-8-180-241.ssp.dialog.net.pl
Rysiek przekombinował ze składem. Łęczna poza zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi nic specjalnego nie zaprezentowała. Gra w obronie Miedzianki tragiczna. Ostatnie 10 minut Górnik zawdzięcza cudowi, że nic nie wpadło.

40i4 - 9 sierpnia 2016, 20:09:08 - user-94-254-242-252.play-internet.pl
Hahaha, jaka rozpacz Górnika W zasadzie można było już twierdzić, że mecz się rozstrzygnął po 4-tej niewykorzystanej setce Batina, ale nie... Górnik od 80 minuty głośno błagał o zakończenie meczu, bo murawa przeschła i Miedź zaczęła klepać :D Gol na 2:3, dominacja, piłka w siatce na 3:3, euforia, sędzia jednak gola nie uznaje, nadal 2:3, dalsza rozpaczliwa obrona Górnika, poprzeczka Miedzi...

MECZYCHO!!!

W obu drużynach oczywiście zmiany i nie grały pełne składy.

lol - 9 sierpnia 2016, 20:09:34 - ip-109-46-76-187.web.vodafone.de
Lac Miedz i Sosnowiec za kpienie z przeciwnikow. Gwiazdeczki od siedmiu bolesci

LORENS - 9 sierpnia 2016, 20:12:09 - public-gprs352437.centertel.pl
blablabla idzcie spac tlumacZ sobie cud jak nie cud to sedzia
miedziane nogi macie zreszta po co mieli sie wysilac

REKLAMA

@piterek - 9 sierpnia 2016, 20:15:27 - user-94-254-242-252.play-internet.pl
Dobrze zrobił. Nie ma co się spinać na Puchar. Pewnie i tak wygra Legia, a tu liga ważna.

do zibi - 9 sierpnia 2016, 20:18:22 - 188.114.84.1
tak grali na luzie że mogli przegrać wyżej. Bujaj w obłokach.

LU - 9 sierpnia 2016, 20:20:41 - ip-5-172-255-136.free.aero2.net.pl
Brawo Górniczku!
A Szpaka dawać do Motoru!

Maniek - 9 sierpnia 2016, 20:21:31 - 89-76-229-162.dynamic.chello.pl
Szkoda że pierwszoligowy hegemon odpadł, bo mógł naprawdę namieszać w tym całym pucharze.

. - 9 sierpnia 2016, 20:29:07 - ip-k1.101.vegawlan.pl
Ten Forsell z Miedzi to jest kozak

jarecki - 9 sierpnia 2016, 20:29:49 - ip-188-127-6-124.ennet.pl
To nie Górnik, to Spółka Akcyjna. Górnik gra jutro w Łęcznej ...

Miedziak - 9 sierpnia 2016, 20:30:37 - dynamic-78-8-55-39.ssp.dialog.net.pl
3 bramka dla Górnika ze spalonego ... nie uznana bramka dla Miedzi i poprzeczka w ostatnich minutach. Ale trzeba przyznać Miedź przez 80 min. nic nie grała 2 niewykorzystane sytuacje sam na sam świadczą o jakości napastników ! Teraz została liga i na niej należy się skupić !

fago - 9 sierpnia 2016, 20:51:55 - adsa130.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arena Lublin wygrywa!

Radzio - 9 sierpnia 2016, 21:02:33 - public-gprs391908.centertel.pl
@Miedziak Ja uważam, że Batin pokazał dzisiaj, że jest super napastnikiem. Do pierwszej sytuacji doszedł mijając dwóch środkowych obrońców, których ośmieszył. Żaden napastnik nie będzie Ci strzelał w każdym meczu bramki.
@lol Nie wiem gdzie ty widzisz szyderstwa kibiców Miedzi bo ja czytam ciągle szyderstwa, ale w drugą stronę. Helmut za mało czasu daje wolnego podczas szorowania podłóg i niemieckich kibli? Czy może już oduczyłeś się polskiego?

Z1 - 9 sierpnia 2016, 21:04:03 - 200.144.31.84
Batin jak będzie takie piłki w lidze marnował, a z tych czterech okazji, dwie miał naprawdę bardzo dobre idąc sam na sam, to będzie źle.
Miedź w zasadzie mocno wymieszana i doswiadczeni gracze Łęcznej, głównie z przodu, zrobili różnice. Grali groźną kontrą i mieli wysoką skuteczność kończenia akcji. Co innego Miedź. Dwie bramki minimum powinien ustrzelić Batin

Radzio - 9 sierpnia 2016, 21:16:41 - public-gprs391908.centertel.pl
Przecież Ci strzelił gola w sobotę. Z niczego. A z 3 sytuacji dzisiaj dwie sobie sam stworzył. Zobacz po ilu meczach w Miedzi pierwszego gola strzelił Forsell.

aspius - 9 sierpnia 2016, 21:58:08 - host-193-43-241-138.dynamic.mm.pl
Ilosc widzów w Legnicy powala na kolana.

Radzio - 9 sierpnia 2016, 22:35:38 - public-gprs394431.centertel.pl
Jak wychodziłem z domu i zobaczyłem jaka pogoda, byłem przekonany, że w dzisiejsze popołudnie przyjdzie garstka kibiców. Tymczasem w deszczu niemal 2000 dopingujących fanów. Brawo!
Zresztą w Głogowie byłby to rekord frekwencji w sobotnie, słoneczne popołudnie.

Gruost - 9 sierpnia 2016, 23:13:20 - apn-5-60-88-185.dynamic.gprs.plus.pl
Miedziowi w Piątek tą porażkę sobie odbiją na Olimpii w meczu ligowym

dzięcioł - 10 sierpnia 2016, 0:22:14 - ip-188-127-6-55.ennet.pl
Arena jest pechowa!

REKLAMA

dzięcioł - 10 sierpnia 2016, 1:56:07 - ip-188-127-6-55.ennet.pl
Arena jest pechowa!

Prezes - 10 sierpnia 2016, 7:47:59 - ecs162.internetdsl.tpnet.pl
Bardzo dobre widowisko. Miedź świetna, Górnik też bardzo fajnie ustawiony ofensywnie.

Julani - 10 sierpnia 2016, 13:22:34 - 188.146.143.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czemu te debile z Łęcznej nie wezną 3 świetnych zawodników który grają w drugiej drużynie ?
Są to Poźniak,Buzała,Kozacuks nic dziwnego że w tym roku spadną

Julani - 10 sierpnia 2016, 13:38:38 - 188.146.143.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czemu te debile z Łęcznej nie wezmą do 1 składu Buzały,Kozacuksa i Poźniaka przecież oni są nieźli a grają w 2 drużynie. Nic dziwnego że Łęczna spadnie

wojtasek - 10 sierpnia 2016, 17:57:34 - host-176-221-120-114.dynamic.mm.pl
Czy ktoś może napisać, co się takiego stało, że gol Bartczak nie został uznany, bo w tej relacji nie za bardzo widać?

dzięcioł - 10 sierpnia 2016, 19:42:12 - ip-188-127-6-55.ennet.pl
Arena jest pechowa!

LEO - 10 sierpnia 2016, 19:44:41 - aebp8.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może teraz dostaną wiatru w żagle

Ryss - 11 sierpnia 2016, 18:01:16 - host-89-230-210-149.lublin.mm.pl
Julian piłkarze Kozacuks nie gra w Polsce od roku a Buzała na wypożyczeniu w Lubliniance od roku która już mu podziękowała, orjentuj się chłopie trochę bo piszesz bzdury ,jaki z ciebie kibic

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: