6 września 2016, 22:34:39 - Kiellini_
eMŚ: Siergiej Kriwiec zagrał w reprezentacji Białorusi

Siergiej Kriwiec wystąpił w reprezentacji Białorusi w zremisowanym 0-0 meczu eliminacji mistrzostw świata z Francją. Pomocnik Wisły Płock pojawił się na murawie w 69. minucie spotkania, zastępując Igora Stasiewicza.

6 września 2016, 20:45 - Borysów (Borisow-Ariena)
Białoruś 0-0 Francja

żółte kartki: Michaił Siwakow, Iwan Majewskij (Białoruś).

sędziował: Ovidiu Alin Hațegan (Rumunia).

Ponadto w drużynie Białorusi pełne 90 minut zagrali Iwan Majewskij (kiedyś Zawisza Bydgoszcz) oraz Michaił Siwakow (dawniej Wisła Kraków). Obaj zostali ukarani żółtymi kartkami.

scx - 6 września 2016, 22:39:21 - *.dynamic.chello.pl
Białoruś gra w ostatnich meczach z bardzo dużym zaangażowaniem i walecznie tak jak my potrafiliśmy graliśmy w eliminacjach Euro 2016(Krivec jest kreatorem gry, SIgnievich biega jak szalony w te i z powrotem podczas gdy u nas Lewus człapie po boisku jak ostatni leń), jestem pewien że gdyby teraz zorganizować z nimi mecz towarzyski to nasi by przegrali!

Thorgal - 6 września 2016, 22:50:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drugi raz już Białoruś takiego "fuksa" jak dzisiaj, szybko nie powtórzy. Powinna Francja w drugiej połowie 2-3 bramki strzelić, ale nic z tego (nie wiem jak pierwsza połowa, bo nie oglądałem).

KCH - 6 września 2016, 22:59:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Remis Białorusi może i szczęśliwy ale Francuzom nikt nie zabronił strzelać goli. Podobało mi się zaangażowanie zwłaszcza w drugiej połowie drużyny gospodarzy chociaż piłkarsko była dużo słabsza od gości.
Jak na razie falstart w eliminacjach zaliczyli finaliści ME'2016: Francja, Węgry, Polska, trochę mniejszy Rumuni i Czesi, zwłaszcza Ci drudzy to zupełnie inna drużyna niż kilkanaście lat temu.

kurozwadze - 6 września 2016, 23:31:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Białoruś. Nasi żelusie powinni brać przykład
jak należy przykładać się do reprezentowania barw narodowych i gryźć przysłowiową trawę. Natomiast nasz opalony w solarium goguś powinien dla poprawienia gry zespołu korzystać z zawodników rezerwowych tak jak uczynili to obydwaj trenerzy.
Jest jeszcze jeden szczegół tego meczu - nie będący
w temacie mógłby przypuszczać, że z drużyną europejską gra zespół z Afryki. W reprezentacji trójkolorowych na 13 grających w tym meczu tylko 2 białych Girud i Gritzman.

kibic - 6 września 2016, 23:52:18 - *.interblock.pl
Jak widać nie tylko Polsce podwinęła się noga. Francja też straciła punkty na Białorusi, ekipie zbliżonej poziomem do Kazachstanu. A Węgry zremisowały ze słabszymi od Kazachstanu, Wyspami Owczymi. Wiec nie tylko Polska nawaliła w pierwszych meczach.

jAA - 7 września 2016, 1:11:29 - *.150.160.23
wiecie do czego to doszło? To ja wam odpowiem: piłkarze mają zaduzo w tyłkach, nieproporcjonalne zarobki do umejętności i do pozostałyc obywateli ktorzy ciezko pracują, robienie z kopaczy zelebrytów, piłka klubowa (patrz: forsa) na 1 miejscu, odstawianie nogi w meczach miedzynarodowych...czyli coś, co do roku 1998 mooooże 2002 było nie do pomyslenia! Piłka została dosłownie KUPIONA! Jak to w pewnej piosence było... "...za pieniadze...wszystko mozesz mieeeec..."Dziekuje, dobranoc.

fg - 7 września 2016, 1:45:26 - *.173.3.21.tesatnet.pl
Zdecydowanie najsilniejsza grupa.

xx - 7 września 2016, 6:53:26 - *.netservis.com.pl
kurozwadze zamilcz. Przypomnij mi jaki wynik zanotowała Białoruś na Mistrzostwach Europy we Francji a jaki Polska? Trochę szacunku dla tej kadry. To dopiero pierwszy mecz, który w dodatku zremisowali a nie przegrali więc rozliczać zawodników będziesz mógł dopiero po eliminacjach.

Neutral60 - 7 września 2016, 8:20:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasz wynik z Kazachstanem na Orliku to niespodzianka a remis Kogutów na Białorusi to SENSACJA !!!!

koke - 7 września 2016, 8:44:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jAA - 7 września 2016, 1:11:29 - 95.150.160.23
Szczerze to nic dodać nic ująć, dlatego boję się że może tak się stać że nasza kadra chociaż ma przed sobą przyszłość to już wiele może nie ugrać jak futboliści będą mieli takie podejście. Ale z wyrokami poczekam do końca roku bo jeszcze 3 ważne mecze przed nami.

jAA - 7 września 2016, 9:48:18 - *.150.160.23
koke - 7 września 2016, 8:44:39 - abkk245.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety przyjacielu, jedyna nadzieja tak jak piszesz, z wyrokami wstrzymać się do końca roku, moze nawet eliminacji. Ale fakt, że kiedyś najwazniejsze dla piłkarzy były rozgrywki międzynarodowe, dzis to tylko dodatek czasami pewnie nawet jakby na siłę dokoptowany do codzienności, czego oczywiscie jaśnie pan piłkarz nie powie ze wzgledu na "poprawnosc polityczną". Oczywiscie kazdy ma prawo zremisowac lub przegrac czasem np. taka Białoruś. Ale poprostu po grze pojedynczych pilkarzy widac którym zalezy a ktorym nie. Pozdrawiam

ZIENIU - 7 września 2016, 10:34:43 - *.adsl.inetia.pl
To prawda, kiedyś reprezentant Polski poszedłby na mecz kadry na kolanach aby zagrać z orzełkiem na piersi, dziś to wygląda inaczej, piłka stała się wielkim biznesem. Tak jak piszecie wyżej i najgorsze te obcojęzyczne nazwiska w Europie. Szwajcaria w 80% ma bałkańskie nazwiska w kadrze, Niemcy, Szwecja, Norwegia, Belgia, Austria - roi się aż od obcokrajowców kiedyś nie do pomyślenia. To nie reprezentacje tylko kluby

LEO - 7 września 2016, 15:04:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl