22 kwietnia 2018, 15:00 - Kraków (stadion Garbarni)

Garbarnia: 80. Marcin Cabaj - 16. Łukasz Furtak, 27. Michał Wrześniewski, 25. Krzysztof Kalemba, 85. Petar Borovićanin - 17. Filip Wójcik (88, 2. Rafał Górecki), 5. Łukasz Pietras, 15. Wojciech Wojcieszyński, 7. Patryk Serafin (67, 13. Marcin Siedlarz), 28. Szymon Kiebzak (77, 11. Grzegorz Gawle) - 9. Tomasz Ogar (90, 29. Mateusz Ciesielski).

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 6. Filip Karmański, 11. Patryk Burzyński, 7. Maciej Liśkiewicz, 13. Karol Orłowski - 17. Maciej Więcek (57, 20. Michał Magnuski), 15. Damian Mosiejko, 26. Patryk Włóka, 10. Patryk Skórecki (79, 5. Bartłomiej Zdunek), 18. Wojciech Fadecki (67, 9. Konrad Prawucki) - 16. Gracjan Jaroch.

żółte kartki: Serafin, Siedlarz - Włóka, Mosiejko, Prawucki.
czerwona kartka: Patryk Włóka (74. minuta, Błękitni, za drugą żółtą).

sędziował: Damian Gawęcki (Kielce).
widzów: 257.

źródło: własne / Garbarnia Kraków / Głos Szczeciński / Dziennik Polski

Borubar - 22 kwietnia 2018, 17:01:46 - *.146.161.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Błękitni jak zwykle przewidywalni. W momencie gdy byli "zagrożeni" awansem, to przegrali mecz z niżej notowanym rywalem. Typowi minimaliści , którzy boją się awansu do 2 ligi. Podobno kasy nie mają na pierwszą ligę. Dziwne, że wygrali w Elblągu i u siebie z Radomiakem, a z Krakowa wyjeżdżają na tarczy. Mam nadzieję, że chociaż Wawel zobaczyli w ramach wycieczki do Krakowa.

Gonzi - 22 kwietnia 2018, 17:02:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Garbarze! Utrzymanie niemal pewne!

Gigi - 22 kwietnia 2018, 17:07:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie sztuka wejsc do 1 ligi bez infrastruktury i narobic długów jak pewien klub z Warmii.Lepiej grac w 2 lidze w czubie bez długów.Jak w ogonie tabeli z długami i posmiewiskiem w 1 lidze.

Lisak - 22 kwietnia 2018, 17:26:34 - *.centertel.pl
Wpisalem sobie w popularna wyszukiwarke-google-synomin slow badz zwrotow: pilarz, kwintesencja futbolu, walecznosc, asysta, ekstraklasa, niski wzrost-wielkie serce, model,zawodnik top, pilkarski postep, nienagennie ulozone wlosy, umiejetnosci pilkarskie budzace podziw, okaski kibic, podwyzka w klubie, kocie ruchy, ulozona stopa ...i wyszlo mi FILIP WOJCIK. Sprobujcie wpisac!

Ma-kum-ba - 22 kwietnia 2018, 17:30:03 - *.dynamic.chello.pl
Brawo, Garca! Teraz już można będzie kolejne mecze grać na większym luzie, bo przewaga nad strefą spadkową jest bezpieczna.

bociek - 22 kwietnia 2018, 17:37:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Uznanie dla Chłopców z Ludwinowa ! !

Velvet - 22 kwietnia 2018, 17:48:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Ludwinów! Garba rządzi Pzdr. z Opola!

obserwator - 22 kwietnia 2018, 18:16:11 - *.fiberway.pl
Brawo brązowi.Brawo Łukasz Furtak.Zgodnie z obietnicą Tułacza grasz do konca czerwca i przenosisz się z powrotem na K2.Puszcza i kibice czekają.

RKS - 22 kwietnia 2018, 18:33:52 - *.ksi-system.net
Brawo Garbarnia! Oby Pan piłkarz Marcin Siedlarz szybko zrozumiał że jednak 2 liga to dla niego wyżyny i z honorem podziękuje za gre w Garbarni a tata pozwoli mu odejść z klubu.

Mario - 22 kwietnia 2018, 18:49:51 - *.play-internet.pl
Błękitni stworzyli pół sytuacji i strzelili bramkę w 10tke. Dobry mecz Garbarni, sporo sytuacji, spokojnie mogło być 4-5 do zera. Wszyscy poprawny mecz, nie licząc Serafina - tragedia, powinien dostać wędke w przerwie... Siedlarz to jakieś nieporozumienie, za taka zmiane jak dał dzisiaj powinien dopłacać, skandaliczny występ.

Gwiazda - 22 kwietnia 2018, 19:31:43 - *.centertel.pl
Brawo Błękitny dwu mecz dla Syagrdu 3:2 Ford KKs

mnisiek - 22 kwietnia 2018, 21:04:22 - *.centertel.pl
Brawo garbarnia , przy dalszych zwycięstwach może 1 liga ? obrona ok , młody wrzesniewski super tylko atak tragedia . Ogar człapie cały mecz nie mówiąc już o zagubionym serafinie . Może czas postawić na młodych.

kangur48 - 22 kwietnia 2018, 22:17:16 - *.bpxt-r-039.ken.nsw.bigpond.net.au
Brawo Garbarnia!

max - 23 kwietnia 2018, 16:14:16 - *.dynamic.mm.pl
do Borubar - Błękitni obejrzeli Wawel. Tyle że już wcześniej. Jak mnie pamięć nie myli zdaje się że w PP. Po meczu z Cracovią ogladali go w wyśmienitych nastrojach,

Rajmund - 23 kwietnia 2018, 20:00:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
400 ludzi na meczu w tej wiosce uauuu prawie zleciałem z krzesła z wrażenia frekwencja normalnie powala...widać garbarnia ma niewielu kibiców mniej nawet jak warta posen.