27 lipca 2019, 18:15 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Zagłębie: 23. Matko Perdijić - 7. Tomasz Nawotka, 25. Piotr Polczak, 66. Płamen Kraczunow, 27. Rafał Grzelak (31, 16. Dawid Ryndak) - 10. Stanisław Biłeńkyj, 20. Jakub Sinior (65, 17. Kacper Radkowski), 11. Patryk Mularczyk (46, 14. Filip Karbowy), 8. Szymon Pawłowski, 30. Patryk Małecki - 99. Fabian Piasecki.

Podbeskidzie: 1. Martin Polaček - 25. Bartosz Jaroch, 28. Kornel Osyra, 20. Dmytro Baszłaj, 2. Filip Modelski - 8. Karol Danielak, 7. Rafał Figiel, 27. Konrad Sieracki, 6. Tomasz Nowak, 11. Łukasz Sierpina - 95. Marko Roginić.

źródło: własne / 100% Zagłębie Sosnowiec / Podbeskidzie Bielsko-Biała

JeremyTSP - 27 lipca 2019, 20:10:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ani jednej zmiany TSP ?

widz30 - 27 lipca 2019, 20:11:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
dobry początek fatalna frekwencja w Sosnowcu koniecznie muszą nam wybudować stadion bo kibiców mamy zacnych a na mecz nie można przyjść bo zabiją

lubasia - 27 lipca 2019, 20:12:41 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
ilu bylo kibicow z Podbeskidzia na meczu ?

maxc - 27 lipca 2019, 20:14:29 - *.dynamic.mm.pl
No właśnie bez zmian, co się tan działo?

Abvc - 27 lipca 2019, 20:15:11 - *.40.248.104.threembb.co.uk
TSP około 100 glow na ludowym
Kilka razy prowokacje przyspiewkowe do zagłębia

Twbolek - 27 lipca 2019, 20:21:26 - *.centertel.pl
Co tak mało gapiów na meczu dumy Zagłelębia Dąbrowskiego? Czyżby wszystkie pikniki pojechały na łikjend do rodziny w kieleckie i łódzkie😃

nico - 27 lipca 2019, 20:32:08 - *.telpol.net.pl
Jak na taką ulewę jaka przeszła nad Sosnowcem przed meczem to frekwencja zacna. Mecz ciekawy, obie drużyny pokazały się z dobrej strony.

Pielgrzym - 27 lipca 2019, 20:35:29 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Zagłębie S.Pierwsze koty ,za płoty.Brawo dla Podbeskidzia B-B.

doTwbolek - 27 lipca 2019, 20:39:59 - *.centertel.pl
Ja tam sobie wypoczywam w bieszczadach ;)

jarock - 27 lipca 2019, 20:44:02 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Danielak.Pozdro z Jarocina.

Lks - 27 lipca 2019, 20:47:17 - *.multi-net.eu
Jakie 100 głów, według oficjalnej strony Tsp ledwie 43

Xp25 - 27 lipca 2019, 20:55:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do nico-chyba byłeś na innym meczu.Arkadiuszu czy warto wycinać te 800 drzew na takie badziewie.t

MKS - 27 lipca 2019, 21:02:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeden celny strzał Zagłębia i gol

L tom - 27 lipca 2019, 21:10:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A więc jak dla mnie panie prezesie to był projekt plaża nasciagales młodych którym się biegać nie chciało albo nie mają sił wszyscy co byli na meczu to widzieli ze gdyby nie Matko w bramce Zagłębia to przegralibysmy z kretesem jakieś 1-4 .dla mnie panie trenerze to nie było żadnego pomysłu na grę słabo to widzę i myślę że był to najsłabszy mecz tego sezonu w wykonaniu Zagłębia tak tak oby był najsłabszy mimo że pierwszy .

@Twbolek - 27 lipca 2019, 21:11:27 - *.dynamic.chello.pl
moda na to podrabiane Zagłębie powoli mija

fgh - 27 lipca 2019, 21:17:38 - *.174.97.40
ani jedna ani druga druzyna bez szans na awans,cieniutki zaglebie,bielsko lepsze ale nie widze tu ekipy a ekstraklape

Kibic - 27 lipca 2019, 21:30:43 - *.dynamic.chello.pl
Do nico.... Albo oglądałeś inny mecz, albo znowu brałeś to paskudztwo...

Fąferko - 27 lipca 2019, 21:34:49 - *.centertel.pl
Mogło być 1:5, noście na rękach swojego bramkarza gołębie. Dawać napastnika do Bielska i będzie dobrze.

Oszibarak - 27 lipca 2019, 22:04:51 - *.centertel.pl
tsp około 40, łatwo było policzyć. Praktycznie bez dopingu. Kilka okrzyków w wykonaniu Pań po golu w pierwszej połowie.

19tsp95 - 27 lipca 2019, 22:09:19 - *.beskidmedia.pl
Stadion dno, doping dno, gra Zagłębia dno. Wejście na obiekt bagno .Roginić dno

Kulson - 27 lipca 2019, 22:18:32 - *.centertel.pl
Po takiej ulewie jaką przeszła nad miastem i rywalu bez kibiców bardzo dobra frekwencja. Sam mecz słaby że wskazaniem na podbeskidzie.

PM - 27 lipca 2019, 22:40:41 - *.dynamic.chello.pl
"Mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości."
Serio, brak profesjonalizmu w I lidze? Gdzie ta polska liga idzie?!

Onyx - 27 lipca 2019, 23:02:19 - *.dynamic.chello.pl
Przestań pieprzyć PM. To Mecz się opóźnił bo Podbeskidzie miało problemy z dojazdem. Musieli dojeżdżać taksówkami do Sosnowca bo ich autokar utknął w drodze.

Trebor - 27 lipca 2019, 23:24:22 - *.dynamic.chello.pl
Ja pier..le!!!! To jest jakaś zaraza,dżuma lub jakaś czarna ospa...???
Sami malkontenci i zmanierowane marudzace panienki !!!To złe,to stare,to nie tak,to srak to owak tego za mało tamtego za dużo,ten krzywy tamten gruby!!!
Mam chociaż nadzieję że przenośni się tylko przez internet....
Sami fachowcy i specjaliści!!! Po jaką cholerę ogladacie ten wg was "fahofcuf"syf??
"Ogladacie",ale się zagalopowalem !!☺,czytacie,albo powtarzacie jak barany jeden po drugim!!
Czytajcie o ligach dorownujacych poziomem do waszego poczucia smaku i bedace godnymi waszego czasu i zainteresowania,a POLSKĄ PIERWSZĄ LIGĘ zostawcie ludziom,kibicom którzy chca sie nia interesowac,lubia kibicowac,dyskutowac o niej ,majac świadomość ze to POLSKA PIERWSZA LIGA.
Niewielu z was malkontentów nawet nie zasiliło niby ukochanego waszego klubu paroma zlotymi za bilet bo nigdy swoich tłustych d.p nie ruszacie z przed kompa...
Proszę więc jesli nie sprawia wam to przyjemnosci,nie psujcie zabawy innym...
Minela piersza kolejka,jeszcze troche grania zostalo...pozdro dla normalnych!!!!

Szym - 27 lipca 2019, 23:57:19 - *.19-2.cable.virginm.net
Jak Figiel zagrał?

Zajmon_Leg - 28 lipca 2019, 0:18:41 - *.play-internet.pl
Spadek z ligi Zagłębie, Sandecja i Stomil. Won.

zag26 - 28 lipca 2019, 0:35:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Zajmon_Leg co sezon piszesz o spadku Zagłebia, zacznij sensowniej komentować to juz nudne jest. Wracajac do meczu ja bym w ataku postawił na Górala i zaczął mysleć o prawym obrońcy. Skuteczność do poprawy 14 strzałów 1 celny.

Arczi.78 - 28 lipca 2019, 2:20:04 - *.centertel.pl
Mecz? Tragedia. Wszystkim Działał przypadek zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Bohater meczu?;Matko Perdijc. Antybohater? Cała reszta

miniu - 28 lipca 2019, 6:24:18 - *.adsl.inetia.pl
Trebor gratki
wreszcie ktoś normalny na tym forum bo

Olek - 28 lipca 2019, 7:05:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Bielska może 30 osób, jeden raz zaśpiewali.
Niestety pomoc Zagłębia to tragedia-Mularczyk,20 to chyba Sinior dno!!!! a co gorsze ich zmiennicy jeszcze słabsi.

ja - 28 lipca 2019, 8:16:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wszystko jasne Mroczkowski przyszedł i cyk remis. Jak to było w Widzewie? Raz się remisuje, a raz remisuje...

J23 - 28 lipca 2019, 9:28:07 - *.133.7.86
Mecz bardzo słaby w wykonaniu Zagłębia,w tamtym sezonie gdy drużyna grała słabo ,można było popatrzyć nie na zawodników lecz na trenera Dutka -który był gustownie ubrany, a teraz niema na co patrzeć ani na trenera ani na zespół !!!!!!

Kino - 28 lipca 2019, 22:55:48 - *.dynamic.chello.pl