Totolotek PP: Zagłębie II L. 2-2 pd. k. 1-3 Miedź

24 września 2019, 16:00 - Lubin (boczne boisko nr 4 Zagłębia)
Zagłębie II Lubin 2-2 pd. k. 1-3 Miedź Legnica
Bartosz Białek 8, Adam Borkowski 9 - Damian Byrtek 84, 90

karne: (0-0 Kamil Kruk - obroniony), 0-1 Jakub Łukowski, (0-1 Karol Żmijewski - poprzeczka), 0-2 Valērijs Šabala, 1-2 Błażej Czuban, 1-3 Krzysztof Danielewicz, (1-3 Kacper Chodyna - obroniony)

Zagłębie II: 1. Kacper Bieszczad - 7. Adam Borkowski (81, 14. Karol Żmijewski), 4. Damian Oko, 3. Kamil Kruk, 2. Kacper Lepczyński - 11. Jakub Sypek (46, 15. Kacper Chodyna), 6. Łukasz Soszyński, 10. Dominik Więcek, 8. Sebastian Mach (106, 13. Paweł Witsanko), 5. Michał Bogacz - 9. Bartosz Białek (59, 18. Błażej Czuban).

Miedź: 32. Mateusz Hewelt - 19. Grzegorz Bartczak, 5. Damian Byrtek, 25. Nemanja Mijušković, 17. Marcin Warcholak (65, 24. Hubert Antkowiak) - 70. Maciej Śliwa, 18. Roko Mišlov (46, 10. Jakub Łukowski), 14. Maciej Koziara, 9. Dawid Kort (100, 13. Adrian Purzycki), 11. Carlos Heredia (46, 7. Krzysztof Danielewicz) - 20. Valērijs Šabala.

żółte kartki: Sypek, Kruk, Czuban - Mišlov, Bartczak.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 210.

Totolotek Puchar Polski 2019/2020

źródło: własne / Miedź Legnica

Miedziak26 - 24 września 2019, 18:44:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Za ten mecz nowak powinien poleciec wyrownujemy w 95...

varadi - 24 września 2019, 18:47:37 - *.dynamic.chello.pl
Z radości kupiłem sobie nowe tamburyno! Kto był na meczu, niech opisze co tam się działo!

Robert - 24 września 2019, 18:48:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tragedia gry miedzi z 3 ligowcem

Varadi - 24 września 2019, 18:48:04 - *.ssp.dialog.net.pl
Miedź rozpoczęła w rezerwowym składzie i zaskoczeniem były dwie bramki szybko zdobyte dla Lubina. Potem tradycyjnie pogoń i atak. Wygrał lepszy . Pozdrawiam fanów varadi roma cafe z Lubina. 2 października mecz pucharowy następnej edycji PP w Legnicy rezerwy Miedzi c/a Lubin. Znowu przegracie. Hej Miedź

Azrael - 24 września 2019, 18:48:17 - *.ittmedia.pl
Nowak a może to była Miedz Twoich Marzeń? Wstyd wfisto nie wygrać z takimi dziadami w regulaminbowym!

PM - 24 września 2019, 18:48:41 - *.dynamic.chello.pl
Grali pod zwolnienie Nowaka czy co? Niestety, sędzia z Wrocka, to musiało się tak skończyć, ale rezerwy lubińskiego zespołu miały pecha.

Eryk - 24 września 2019, 18:49:17 - *.147.107.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nowak do dymisji!!!!

Azrael - 24 września 2019, 18:50:03 - *.ittmedia.pl
Nowak znowu mydlisz oczy kibicom a w szczególności Panu Dadełło i naciągasz go na kase wfisto!

Rafał - 24 września 2019, 18:50:06 - *.play-internet.pl
W 80 minucie już nie wierzyłem. Dwa słupki, poprzeczka, cztery wybicia z linii bramkowej.
A Sabala to strzelał wszędzie, tylko nie tam gdzie powinien. Co się z tym chłopem stało...
Wstydliwy, ale jednak awans.
Kilka niezłych zespołów odpadnie w tej rundzie.
Mam nadzieję, że za tydzień rezerwy zagrają lepszy mecz.

Moti - 24 września 2019, 18:53:07 - *.ittmedia.pl
Nowak to pięknie gada jedynie na konferencjach! Jak najszybciej do zwolnienia

Boniek - 24 września 2019, 18:53:52 - *.unknown.vectranet.pl
Kostucha wykosiła po spadku mnóstwo drużyn, a wy się z Miedzi śmiejecie, która jako tako się trzyma i to z tą samą myślą szkoleniową.

xxxx - 24 września 2019, 18:54:22 - *.dynamic.chello.pl
Panie Nowak, nie wstyd panu?

Vałradi - 24 września 2019, 18:55:10 - *.centertel.pl
Ale mamy szczescie,troche wstyd z rezerwami.

Varadi - 24 września 2019, 18:57:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Przypomnial mi się Huragan Morąg

AMP - 24 września 2019, 18:58:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra chłopaków z rezerw suuuuper!!!! Po prostu nie mieli szczęścia, brawo Panowie!

Rafał - 24 września 2019, 18:59:00 - *.play-internet.pl
Vałradi jakie szczęście?
Przecież tu do 90 minuty to powinno być 7 goli.
Szczęcie to miał Lubin, że tak długo wytrzymał.

Milioner - 24 września 2019, 18:59:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nowak odejdź mamy tego dość

kiki - 24 września 2019, 18:59:43 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
I co "tomislavy" , znowu Nowak zagrał wam na nosie. Żałujecie że lubin nie wygrał, palcie karnety na znak protestu.

Milioner - 24 września 2019, 19:02:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

True - 24 września 2019, 19:04:51 - *.opera-mini.net (*.2.112.120)
Milioner zjadles juz kaszke dzieciaku? To obejrzyj bajeczke zrob siusiu i do lozeczka bo jutro rano do szkolki idziesz...a i nie zapomnij odrobic lekcji.

PM - 24 września 2019, 19:09:31 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze może niepokoić kibiców drugiej drużyny zagłębia jeden fakt: nie ma dobrych wykonawców karnych. Jakim cudem obroniony, poprzeczka i jeszcze jeden obroniony?
Najbardziej jednak zawalił arbiter, który doliczył wystarczająco czasu, by sprokurować dogrywkę.

BET - 24 września 2019, 19:12:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kto to ustalił że na bocznym boisku takie rozgrywki są Walkower dla Legnicy

multimilio - 24 września 2019, 19:16:31 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
@Milioner i jemu podobni, KTO DZIŚ WYGRAŁ MECZ !?....

Roberturba - 24 września 2019, 19:16:47 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Złotousty natychmiast do zwolnienia, obrona to dziura jak ser szwajcarski.Nowak miej honor!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rafał - 24 września 2019, 19:18:40 - *.play-internet.pl
Tak PM, sędzia jest winny.
W 60 minucie dyktuje rzut karny dla Miedzi i daje czerwoną kartkę do Oka, podstawowego piłkarza drużyny ekstraklasowej, po czym pod wpływem wyzwisk mamusiek zmienia swoją decyzję. Taki folklor.

Seb - 24 września 2019, 19:21:34 - *.252.61.67
Wstyd. Nowak zero koncepcji. Męczyć się z nastolatkami na orliku. Nie ma co się cieszyć z tego awansu.

michał - 24 września 2019, 19:34:50 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Piast Kobylin i Huraganem Morąg pozdrawiają zagłębie lubin.

varadi - 24 września 2019, 19:36:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@michal, dzięki i wzajemnie.

Rafał - 24 września 2019, 19:38:45 - *.play-internet.pl
Powariowaliście z tym wstydem? Przecież tam z pierwszej Miedzi to grał tylko Miljusković. Jak w II połowie weszła dwójka Łukowski, Danielewicz to inny mecz był.
Mecz zweryfikował bezpośrednie zaplecze pierwszej drużyny i to w większości negatywnie. To jest powód do zmartwienia bo jedną jedenastką nie uciągniemy ligi.
Może jednak Nowak wiedział co robi nie zmieniając nikogo ostatnio.
Myslov wygląda jak typowy piłkarski szrot.

many - 24 września 2019, 19:39:08 - *.147.38.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Slabiutka Miedź szczęśliwy awans

Rafał - 24 września 2019, 19:45:17 - *.play-internet.pl
Bardzo jestem ciekaw meczu za tydzień bo wydaje mi się, że w rezerwach jest kilku piłkarzy lepszych od tych co grali dzisiaj.

valdi - 24 września 2019, 20:35:12 - *.centertel.pl
Lubin (boczne boisko nr 4 Zagłębia) bo "mieć" miała brudne buty. pozdrawiam

pablomks - 24 września 2019, 20:49:37 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
Nowak ma zostać i tyle a szkoda że nie odpadliśmy liga ważniejsza od pucharu a już się po 45 min cieszyłem że odpadamy

@valdi - 24 września 2019, 20:49:52 - *.opera-mini.net (*.7.143.187)
@valdi bo krety poryły glowny stadion... Xd

GoodNews - 24 września 2019, 20:56:51 - *.dynamic.chello.pl

Conquista - 24 września 2019, 21:02:41 - *.dynamic.chello.pl
A tymczasem w Łodzi zimny prysznic dla malinowych nosaczy.

sztygar - 24 września 2019, 22:31:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korupcja Pachnie ustawionym meczem i losowaniem tego spotkania Jak mogą dwie pary z tego samego regionu zagrać Afera niczym kiedyś Polaru.Wrocław Ciekawe może tu któryś z tych młodych Zag.Lubin wziął 25 tyś zł za odpuszczenie

SAM - 24 września 2019, 23:04:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GoodNews@
Jeszcze 3...,żeby być dokładnym
Warta dostała zielone światło do awansu,więc niech trener Nowak zacznie pisać już przemowę na konferencję po meczu Warta-Miedz."Przeanalizujemy,20 minut naszej gry było dobre,zawiniły błędy indywidualne" itd,itd.

Wert - 24 września 2019, 23:30:33 - *.play-internet.pl
Tamburyna z Lubina były i się napinały, czy cykor?

Krzysztof - 25 września 2019, 0:55:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przecież w składzie Zagłębia zagrali juniorzy, te nazwiska widzę poraz pierwszy na oczy!

KKS - 25 września 2019, 1:25:16 - *.icpnet.pl
Brawo Antek

Olaf - 25 września 2019, 11:08:11 - *.play-internet.pl
@Krzyssztof - Oko i Żmiejwski. Też mi juniorzy. Hehe, taki z Ciebie znawca nazwisk
To jak to, najlepsza akademia w Polsce wystawiając swoją najlepszą młodzież nie daje rady 1-ligowcowi grającemu w rezerwowym składzie????

Artion - 25 września 2019, 12:22:10 - *.205.225.18
Trzeba obiektywnie przyznać, że bardzo słabe te rezerwy Lubina. Jeden z głównych kandydatów do spadku w III lidze. Mają 2:0 po 10 minutach i ustawiając autobus dopuszczają Miedź do kilkunastu sytuacji stuprocentowych. A karne to już kabaret. 1 na cztery. Od 80 minuty większość łapią skurcze.

Kibic - 25 września 2019, 15:57:31 - *.147.35.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje za wygraną. Mateusz Hewelt pięknie bronił karne. Nasi zawodnicy trafili 3 razy .Dzięki temu 3 : 1 w karnych i awans.W Miedzi Legnica jest wielu ambitnych i zdolnych piłkarzy którzy będą walczyć o wygrane

Kibic - 25 września 2019, 16:00:40 - *.147.35.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje za wygraną. Mateusz Hewelt pięknie bronił karne. Nasi zawodnicy trafili 3 razy .Dzięki temu 3 : 1 w karnych . W Miedzi Legnica jest wielu ambitnych i zdolnych piłkarzy którzy będą walczyć o wygrane w walce o awans do extraklasy

BenekPG - 25 września 2019, 22:00:50 - *.adsl.inetia.pl
Byrtek uratował Miedź. Oby się zrealizował w Legnicy.