25 września 2019, 21:43:14 - Bobek
Totolotek PP: Katowice 0-0 pd. k. 5-3 Warta

25 września 2019, 19:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 0-0 pd. k. 5-3 Warta Poznań

karne: 1-0 Dawid Rogalski, 1-1 Mateusz Kupczak, 2-1 Jakub Habusta, (2-1 Gracjan Jaroch - obroniony), 3-1 Arkadiusz Jędrych, 3-2 Serhij Napołow, 4-2 Adrian Błąd, 4-3 Adrian Cierpka, 5-3 Maciej Stefanowicz

Katowice: 1. Bartosz Mrozek - 21. Zbigniew Wojciechowski, 32. Radek Dejmek, 4. Arkadiusz Jędrych, 13. Kacper Michalski - 18. Kacper Tabiś (70, 11. Adrian Błąd), 6. Jakub Habusta, 20. Patryk Grychtolik (63, 29. Dawid Rogalski), 14. Marcin Urynowicz (63, 8. Maciej Stefanowicz), 24. Szymon Kiebzak (91, 25. Mateusz Kompanicki) - 7. Arkadiusz Woźniak.

Warta: 33. Tomasz Laskowski - 3. Jakub Kiełb, 4. Tomasz Boczek, 16. Aleks Ławniczak, 14. Nikodem Fiedosewicz (91, 24. Sebastian Olszewski) - 27. Serhij Napołow, 7. Michał Grobelny (87, 20. Adrian Cierpka), 21. Mateusz Kupczak, 10. Adrian Laskowski (71, 25. Gracjan Jaroch), 11. Michał Jakóbowski - 29. Krzysztof Kiklaisz (61, 1. Adrian Lis).

żółte kartki: Tabiś, Michalski, Urynowicz, Stefanowicz - Olszewski, Cierpka.
czerwona kartka: Tomasz Laskowski (56. minuta, Warta, za faul taktyczny).

Kpr - 25 września 2019, 21:49:53 - *.multi-telekom.pl
Haha Warta popłynęłą. Brawo Katowice !!! GKS klubem mym i na zawsze będę z nim...

Marek - 25 września 2019, 21:51:31 - *.adsl.inetia.pl
Katowice dziękują panu Krasnemu

sosu - 25 września 2019, 21:55:35 - *.146.153.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda Warty czerwień zadecydowała o wyniku katowice. w następnej rundzie za burta

asd - 25 września 2019, 21:57:32 - *.rev.kosakowo.net
Drabinka jest już ustawiona teraz Stomil. były by derby z Ruchem Ale Stomil wygrał :P

RynnaTychy - 25 września 2019, 22:00:24 - *.play-internet.pl
Nie przesadzajcie z tą radością. W zeszłym sezonie wasz budżet
prawie 11 baniek , Warta 1,5. Czyli 7 razy mniej. Gdzie jesteście wy ,
a gdzie Warta ? Mam nadzieję że awansujecie , bo derby z wami to jest coś ! Zresztą pomiędzy Gryfami a Zniczami śmiesznie wyglądacie. To nie miejsce dla was. Pozdro dla normalnych.

@RynnaTych - 25 września 2019, 22:15:09 - *.dynamic.chello.pl
To samo można powiedzieć o Widzewie, a oni też awansowali wczoraj.

Kame - 25 września 2019, 22:19:37 - *.dynamic.chello.pl
Cóż takiego macie tormana. Podziękujcie my tam w lidze, że wam z..bał awans.
Brawo GieKSiarze. Wygrać z liderem I ligi po karnych to zawsze coś. Można było w dogrywce rozstrzygnąć, bo sytuacje dla GieKSy były. Może trafi się tak jak rok temu jakaś już nie Jaga co prawda ale Lech, Legia albo Górnik

paniRenia - 25 września 2019, 22:40:32 - *.host.pobb.as13285.net
Kiedy trzeba spłacić długi, słyszałam że do końca miesiąca,

jo - 25 września 2019, 22:46:16 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
BrAWO GieKSA! Pomału, ale do przodku :-)
Pozdr. Żabol

Wujo - 26 września 2019, 10:40:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bardzo ważne zwycięstwo. Podbuduje to piłkarzy przed kolejnymi meczami w II lidze. Swoją drogą ciekawe czy rezerwy Lecha na mecz z Gieksą przyjadą razem z pierwszą drużyną. W sobotę rywalizacja KSG & GKS vs Lech Poznań. Kibice też przy okazji mogą zaliczyć dwa świetne wyjazdy za jednym zamachem. 18:00 mecz w Katowicach a 20:00 już w Zabrzu

ino - 26 września 2019, 13:08:44 - *.75.115.61
treningi strzeleckie w katowicach NATYCMIAST. TYLE OKAZJI zmarnowanych w kolejnym meczu.

Kiziol - 27 września 2019, 17:59:33 - *.dynamic.chello.pl