heinz - 29 lutego 2020, 14:35:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

nołnejm - 29 lutego 2020, 14:36:18 - *.unknown.vectranet.pl

Edi - 29 lutego 2020, 14:36:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
On już główką chciał strzelić, ale nie trafił... Hahah

He - 29 lutego 2020, 14:37:14 - *.elisa-laajakaista.fi
A przed Miedzią jeszcze Legia. Sezon uważam za przegrany na starcie.

ZS06 - 29 lutego 2020, 14:37:38 - *.174.65.149
Cygany z Bukowej paczcie jak sie awansuje do EX

Kibic - 29 lutego 2020, 14:37:52 - *.dynamic.chello.pl
Okazuje się, że wystarczy grać przysłowiowy piach, żeby odnieść sukces - zwycięstwo.

aassa - 29 lutego 2020, 14:38:09 - *.centertel.pl
Brawo Mular, pozdro z Bełchatowa

Misiek - 29 lutego 2020, 14:38:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Mielca😊

SAM - 29 lutego 2020, 14:39:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet komentatorzy zdziwili się że zamiast wygrać 5:0,przegrywa się 0:2.Ale zaraz poprawili się,że nie strzela sie w bramkarza

FanRTS - 29 lutego 2020, 14:40:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedz musi zdecydowanie zareagowac. Konieczna zmiana trenera puki czas. Tylko Mariusz Rumak może poukładać drużynę i żelazną ręką trzymać garnków w walce o wygrane spotkania

Loni - 29 lutego 2020, 14:40:23 - *.dynamic.mm.pl
Widać że Solić dalej głupa gra. Widać że Miedż sprowadziła ustawiacza...

Borubar - 29 lutego 2020, 14:40:50 - *.dynamic.chello.pl
Pewne info w Sosnowcu dostali nakaz awansu, w przyszłym sezonie spada tylko jedna drużyna z ekstraklasy, więc trzeba to wykorzystać i przetrwać pierwszy, najtrudniejszy sezon. Nowy, suoernowoczesny Stadion powstaje w ekspresowym tempie. Budują 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dudek nabrał doświadczenia na swoich błędach i to już jest zupełnie inny trener. Rubio tę ligę wciąga nosem, ech aż im zazdroszczę, ale brawo Zagłębie, brawo Sosnowiec!!!

Gabka - 29 lutego 2020, 14:41:20 - *.30.23.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panie Nowak a gdzie nominalny napastnik? Bawimy się w okręgowkę kto nie na kacu to gra??
Jak dla mnie to parodia A nie ustawienie no ale cóż do końca rundy się widzimy. NIESTETY

Burubar - 29 lutego 2020, 14:41:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaki Wy z L- cy Awans ? nasprowadzali Odrzurkow i pasjonują się jakimś awansem!!

Janusz - 29 lutego 2020, 14:42:05 - *.dynamic.chello.pl
"Ekstraklasa last call"? No cóż, kibice Miedzi muszą skalibrować swoje myślenie, gdyż ich percepcja jest zwyczajnie błędna. Przeszacowują siłę składu swojego klubu, podobnie jak jego znaczenie dla polskiej piłki. Takimi akcjami to można prędzej podzielić los GieKSy niż awansować.
Dzisiejszy mecz był wyrównany i nie można powiedzieć, żeby Miedź miała prawo czuć się pokrzywdzona. Owszem, był słupek, była poprzeczka, natomiast Zagłębie swoje sytuacje też miało. Po pierwszej połowie byłem w ciężkim szoku widząc statystyki. Wynikała z nich niby duża przewaga Miedzi, ale oglądając mecz nie dało się tego dostrzec.
Ogólnie oba kluby daleko od awansu. Kiepska gra, mało jakości, dużo błędów indywidualnych. Mecz dwóch średniaków. I tyle.

Dario - 29 lutego 2020, 14:44:01 - *.dynamic.mm.pl
Haha Soljic pokazał

Zajmon Leg - 29 lutego 2020, 14:45:35 - *.147.101.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bramka z wolnego, potem kontra i 0-2 klasyka i mimo to duza niespodzianka. Brawo Zagłębie

Prypeć - 29 lutego 2020, 14:47:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagłębie nie awansuje, ponieważ stadion to jakaś parodia. Eliminować takie kluby, bez stadionu, zaplecza i kasy. Lepsza Miedź, Podbeskidzie, bo na głowę nie kąpię i przyzwoita infrastruktura. Miejsce Zagłębia najwyżej 1 liga.
Legia ma dosyć gry na dożynkach

RKSiak - 29 lutego 2020, 14:47:07 - *.174.125.169
Cóż za jasnowidza się nie uważam ale to było tak przewidywalne zwyciestwo Zagłębia jak to że Raków się utrzyma. Pozdro z Zielonego Sandomierza

kupszk - 29 lutego 2020, 14:47:14 - *.mt.pl
Czy rzeczywiście stadion w Sosnowcu jest ekspresowo budowany? Czy może ktoś to potwierdzić? Obawiam się, że Borubar to nie jest wiarygodne źródło informacji.

Wisła P - 29 lutego 2020, 14:48:09 - *.as43234.net
Hahahahhaha ja się dziwię, że Miedź spadła z ekstraklasy a nie Wisła hahahahaha.

Kibic51 - 29 lutego 2020, 14:48:24 - *.dynamic.chello.pl
Szanowny Panie Dadełło, z tym trenerem daleko Pan nie zajedzie. Po co te zapewnienia i trzymanie tego Pana do końca rundy z obcją awansu. Jesteście tak słabi, że tylko wystarczy Wam gra w tej lidzie. Dno dno dno.

fks - 29 lutego 2020, 14:48:26 - *.dynamic.mm.pl
na 100% teraz Soljic do STSu pojedzie,glowka nie wyszla,czerwona nie to asysta super

wolf - 29 lutego 2020, 14:49:48 - *.146.32.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A taki Nowak był pewien w swoich przedsezonowych wypowiedziach ,że go interesują tylko dwa pierwsze miejsca a tutaj w plecy u siebie z przeciętniakami.

Gabka - 29 lutego 2020, 14:51:38 - *.30.23.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Vandam - 29 lutego 2020, 14:52:06 - *.30.53.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Soljic miszcz 😀.

Do kupszk - 29 lutego 2020, 14:52:29 - *.dynamic.chello.pl
Budowany jest nie tylko stadion, ale cały Zagłębiowski Park Sportowy, stadion,hala widowiskowa i lodowisko. Wszystko w jednym miejscu obok stoku narciarskiego. Razem to będzie piękny kompleks, a stary Ludowy po rozebraniu trybun z 3 trawiastymi boiskami, i dwoma sztucznymi w ty jedna pod balonem,będzie najlepszym w Polsce zapleczem treningowym.

mag - 29 lutego 2020, 14:54:05 - *.43.11.96.ipv4.supernova.orange.pl
Pierwsza z inwestycji, budowa stadionu, warta 120 mln zł netto (spółka odzyska podatek VAT) już się rozpoczęła. Od początku tygodnia trwają prace przygotowawcze, a na miejscu pojawił się już ciężki sprzęt. Obiekt będzie mógł pomieścić 11 600 widzów i powinien być gotowy w połowie 2022 roku.

xxx - 29 lutego 2020, 14:54:20 - *.dynamic.chello.pl
@Janusz
Nie żartuj, wyrównany? Gdzie? Statystyki strzałów 15/11 - 4/2 tuż przed golem na 0-2, posiadanie piłki 60-40, jak to jest wyrównany mecz, to ja jestem prezydentem Mozambiku.
Karnego w 5. minucie to chyba tylko Dobrynin i może jeszcze kilku kibiców Zagłębia nie widziało.
Niemniej z taką grą to Miedź w najlepszym razie będzie rozpaczliwie walczyła o ostatnie barażowe miejsce, a prędzej o coś w rejonie 8-10. Pan Dadełło powinien dać już dograć ten sezon Nowakowi do końca, skoro już zbudował skład na tę swoją nieszczęsną taktykę wchodzenia do bramki, a w międzyczasie rozglądać się za nowym trenerem. Tu nawet nie chodzi o to, że tu nie ma napastnika, bo tu nie ma ludzi z instynktem napastnika, jeden jedyny młody Kostorz próbuje wystawiać się na jakieś pozycje, a to i tak tylko wypożyczony gość, którego zaraz tu nie będzie. Podziękujmy trenerowi Nowakowi po sezonie i planujmy dalsze działania.

franz maue - 29 lutego 2020, 14:54:51 - *.dynamic.chello.pl
kupszk budują i można powiedzieć że ekspresowo, bo brak zimy mocno przyspieszył prace.

kupszk - 29 lutego 2020, 14:55:10 - *.mt.pl
@Do kupszk: Ja się pytałem o tempo budowy. Szczerze mówiąc wątpię, żeby udało im się zbudować ten stadion (nie mówiąc o kompleksie) do przyszłego sezonu, jak to sugeruje Borubar.

S-EC - 29 lutego 2020, 14:55:22 - *.cable.smsnet.pl
Stadion, a dokładniej Zagłębiowski Park Sportowy (stadion, hala, stadion zimowy) ma być skończony za 2 lata.
Co do meczu to po I połowie powinno być 2:0 dla Legnicy. Zwłaszcza, że w 7 minucie była ewidentna ręka Benety. w II połowie całkiem inne Zagłębie.
Jak to mówią "niewykorzystane sytuacje się mszczą".
12 celnych strzałów Legnicy na 3 Zagłębia S-ec.

Świrlandia - 29 lutego 2020, 14:55:48 - *.ip.oxynet.pl
Wyścig żółwi trwa dalej

Robi - 29 lutego 2020, 15:00:53 - *.146.238.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To już po Miedzi

kupszk - 29 lutego 2020, 15:00:55 - *.mt.pl
do s-ec: Czy stadion zimowy to taki w którym można trenować grę w hokeja czy łyżwiarstwo szybkie? do mag i mauera: Niemniej to co uważa Borubar, że pracują 24 h na dobę jest totalną bujdą.

SO1906 - 29 lutego 2020, 15:00:56 - *.dynamic.chello.pl
Park Sportowy (cały) ma być gotowy w połowie 2022 roku, co nie oznacza, że stadion który jest już mocno zaawansowany, nie może powstać wcześniej. Zapraszamy do Sosnowca na piękne obiekty (zaproszenie nie dotyczy hanysów).

als - 29 lutego 2020, 15:10:07 - *.225.246.61.ip.softpro2.pl
@mag "od początku tygodnia trwają prace przygotowawcze" - jak się nie wie co się pisze to się wychodzi na durnia. Zapamiętaj to sobie chłopcze.

xxx - 29 lutego 2020, 15:10:13 - *.dynamic.chello.pl
I jeszcze chciałem dodać, że wychodzi na to, że awans do ekstraklasy zrobili zawodnicy, a nie trener, który po dwóch latach nadal robi dokładnie to samo, tylko efektów nie widać. Dziwni zawodnicy sprowadzani taczkami, prawdziwym liderom po cichu zamykano drzwi przed nosem, trener introwertyk, to już wyżej niż I liga nie podskoczy.

9391 - 29 lutego 2020, 15:11:04 - *.dynamic.mm.pl
Miedź oddawaj za stsa, tak kupon sp..lić! wrr

Kura - 29 lutego 2020, 15:12:29 - *.147.100.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Duża niespodzianka.Byłem pewien że Miedź wygra. Dobra frekwencja, nawet bardzo dobra. Oglądałem mecz w tv. Kibice Miedzi mają u siebie flagę Legii którą podobno jakiś czas temu udało im się skroić? Jeśli tak, to szkoda że jej dziś nie wywiesili do góry kołami.

SAM - 29 lutego 2020, 15:12:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od długiego czasu widaż że bezpośrednio awansuje Warta i Stal,Podbeskidzie albo Tychy z baraży.Miedź 8-9 miejsce.Sezon od początku stracony.Już trzeba trenera sobie zaklepać,żeby od lipca rozpoczął pracę

Zbanowany - 29 lutego 2020, 15:14:41 - *.99.41.222
Šoljić wynocha z powrotem do Mielca! Miał być obrońca, a nie ręcznik!

Byk - 29 lutego 2020, 15:16:02 - *.92-184-110-238.mobile.abo.orange.fr
Brawo sosnowiec kupony weszly

Byk - 29 lutego 2020, 15:19:09 - *.92-184-110-238.mobile.abo.orange.fr
Kupon wrszedl

Gerd - 29 lutego 2020, 15:26:50 - *.master.pl
Brawo Zagłębie !!! Ekstra wynik dla czołówki tabeli ... Miedź za dużo zmian w przerwie zimowej, skąd Dadełło weźmie kasę jak nie będzie awansu? Przeszarżowali

Linek - 29 lutego 2020, 15:29:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo piękna katastrofa.

Fritz - 29 lutego 2020, 15:30:16 - *.146.104.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie było co zbierać..

KORSARZ - 29 lutego 2020, 15:37:11 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Przecież Zagłębie nie przegrało z Miedzią ostatnich 4 meczy 3 wygrane i remis teraz już 5.

Kibic - 29 lutego 2020, 15:38:50 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
Brawo złotousty. Panie Dadełło, jeśli ma być awans to nie z tym nieudacznikiem. Szkoda tylko strzępić słów na tego trenerka.

ZL - 29 lutego 2020, 16:02:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He he,przecież EX jest już Wasza!😊 Nabijacie się z Zagłębia,a Sami nie Lepsi !!

żelipapą - 29 lutego 2020, 16:39:16 - *.42.130.63
Mielec dziekuje Josipowi za wklad w awans, dzisiejsze zaslugi niepodważalne...

zbanowany - 29 lutego 2020, 16:40:14 - *.acn.waw.pl
kiepski start

Hultaj - 29 lutego 2020, 16:41:17 - *.class98.petrotel.pl
Toc taki awans miał być bez żadnych problemów trollu Varadi.Juz cie nie ma hehe...

cyk - 29 lutego 2020, 16:42:50 - *.dynamic.mm.pl
@żelipapa pilnuj siebie.jutro posmiejemy jak wtopicie w Grudziadzu

Morris7 - 29 lutego 2020, 16:58:58 - *.213.216.91.ip4.netico.pl
do SO1906 - a kto by do Prypcia zwanego dla niepoznaki Sosnowcem chciał przyjechać? Napewno nie Hanysy, bo my mamy was tam gdzie słońce nie dochodzi. To od was codziennie ciągną karawany samochodów na Śląsk, tysięce zagłębiaków jadacych do pracy czy na śląskie uczelnie. Nie bez przyczyny Sosnowiec jest pośmiewiskiem nie tylko na Śląsku, ale i w całej Polsce.

Lca - 29 lutego 2020, 16:59:40 - *.dynamic.chello.pl
A gdzie ten pajac "jest dobrze" Varadi ?

PM - 29 lutego 2020, 17:07:42 - *.dynamic.chello.pl
Soljic drugi Sabala. Miedź w kompletnej destrukcji. Zagłębie nic nie grając, ogoliło frajera i brawa za te trzy punkty sosnowiczanom się PO PROSTU NALEŻĄ. Jeszcze raz, Nowak out!

Mesko - 29 lutego 2020, 17:08:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wierzyliście w Legnicy, że Kostorz to słaby zawodnik. Robi wiatr w pierwszych 45 minutach ale do bramki trafi co 20 raz, a wpadnie mu 1 na sezon. Od 70 minuty oddycha rękawami. Bez napastnika możecie o ekstraklasie zapomnieć, a szkoda, bo Zagłębie nic nie zaprezentowało.

Kan - 29 lutego 2020, 17:38:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pajacu pełny komleksow zajmij się swoimi hanysowskimi kopaczami grającymi po niższych ligach. Ps ci pracownicy z Sosnowca jeżdżą na sląsk żeby wami kierować bo sami palcem do dooopy nie potraficie sobie trafić

HWWDH - 29 lutego 2020, 17:40:58 - *.14.121.46.static.3s.pl
@Morris7 - a podaj no te przyczyny przez które ta cała Polska ma bekę z Sosnowca.

Tylko ZL! - 29 lutego 2020, 17:41:26 - *.179.232.65
Już się śmieję:-P:-D

Conquista - 29 lutego 2020, 17:56:55 - *.dynamic.chello.pl
To piąta kolejna porażka Miedzi z Sosnowcem

Pielgrzym - 29 lutego 2020, 18:04:35 - *.adsl.inetia.pl
Zagłębie Sosnowiec DOBRY start Tynfa Wart.BRAWO.

Hultaj - 29 lutego 2020, 18:08:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Miedź grała i przeważała a Sosnowiec przeszkadzał i strzelał. W sumie słaby mecz

Tino - 29 lutego 2020, 18:13:29 - *.centertel.pl
Do hultaj to nic ale pominęli Miedzianke

Tino - 29 lutego 2020, 18:16:33 - *.centertel.pl

SO 1906 - 29 lutego 2020, 18:19:30 - *.dynamic.chello.pl
Na brzegu Brynicy siedział Pan Bóg i lepił ludzi, a tych którzy mu się nie udali rzucał na drugi brzeg, i tak właśnie powstały Katowice.

zag26 - 29 lutego 2020, 18:22:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Zagłębie za 3 pkt. Może dziwić że Miedz nie strzeliła ani jednego gola majac tyle sytuacji...zemściło sie jak w przysłowiu o niewykorzystanych sytuacjach. Dojdzie Piasecki (najlepszy strzelec Zagłębia) i Hołota to jeszcze lepiej będzie wyglądała gra.

Ziolek - 29 lutego 2020, 18:45:00 - *.214.38.84.otvk.pl
Dobry wynik dla Miedzi. A nie sorry...

Rafał - 29 lutego 2020, 18:54:52 - *.play-internet.pl
Kostorz bardzo dobry debiut. Dwa strzały - dwa słupki i poprzeczka - wielki pech. Jeszcze nie wpadło ale zaraz wpadnie. Dla mnie wielki plus za debiut. Podobnie Sojlic. W I połowie interwencja nieprawdopodobna, przy wybiciu z pustej bramki. Słabiej Hiszpanie, każdy powinien dać więcej. Mimo wielkiej radości na forum przeciwników Miedz, niezły występ, a zwycięstwa przyjdą. Hej Miedż.

grzechuleg - 29 lutego 2020, 19:10:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Ja naprawdę nie wytrzymam nerwowo jak więcej będzie meczów tego typu Paranoja Strzelali wszędzie tylko nie do siatki Nie ma co się oszukiwać z takim gamoniem na ławce trenerskiej i z taką skutecznością nie będzie nawet baraży dla Miedzi Żałuję wogóle że ten mecz oglądałem bo szlag mnie trafiał momentami

Legia Fans - 29 lutego 2020, 19:47:43 - *.30.50.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Super Zagłębie!

SO1906 - 29 lutego 2020, 19:47:50 - *.dynamic.chello.pl
Jako kibic Zagłębia stwierdzam, że absolutnie najlepszym piłkarzem Miedzianki (pozdrowienia i szacunek) był Kostorz. Jeśli Miedzianka natychmiast nie awansuje, to ten chłopak u Was długo nie będzie.

SO1906 - 29 lutego 2020, 19:50:51 - *.dynamic.chello.pl
Pozdrowienia do Wrocka i szacun dla Miedzianki!

Boa - 29 lutego 2020, 19:51:39 - *.centertel.pl
Kostorz to zawodnik Legii wypożyczony na pół roku do Miedzi.

hanys - 29 lutego 2020, 20:21:43 - *.146.101.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaki normalny hanys chciałby odwiedzać obiekty sportowe w Sosnowcu.Najlepsze co go może tam spotkać to tramwaj (15) do Katowic.

oko_osamy - 29 lutego 2020, 20:43:40 - *.238.122.71
"normalny hanys" - to taki oksymoron jak ciepły lód.

Jan - 29 lutego 2020, 21:45:44 - *.centertel.pl
W punkt

Truskawa - 29 lutego 2020, 21:59:38 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
Nowak ty ślepa ofermo. Załuska szrot,kto to jest i kto dał mu opaskę kapitana.Ty ślepy nieudaczniku, odpaliłeś ojamę,sabalę,i parę dobrych grajków a ściągnąłeś kogo.....!!!! Nerwy mnie biorą jak patrzę na ciebie i tego twojego mokrego pseudo asystenta. Paszoł won z Legnicy,i daj pooddychać !!!!!!!!!

Aztek - 29 lutego 2020, 23:02:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@hanys. Opowiedz nam przyjacielu o ostatnich sukcesach gieksy w Zagłębiu Dąbrowskim. O dzisiejszym wyniku kobiet z Czarnymi, o niedawnym sukcesie siatkarskim z MKS Bedzin. O tym w której Lidze piłkarskiej gra GKS katowice a w której Zagłębie Sosnowiec... Opowiesz???

Johnny - 29 lutego 2020, 23:53:42 - *.master.pl
Ten Kostorz to będzie dobry piłkarz. Sosnowiec miał farta i tyle. Nie traćmy wiary w Miedź!!

Gizmo - 1 marca 2020, 7:31:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ile było kibiców Zagłębia w Legnicy?

Częstochow - 1 marca 2020, 9:25:23 - *.play-internet.pl
Ogladałem tAk coś czułem że Zagłębie wygra Pozdrawiam Zagłębie S.powodzonka kibic Rakowa.

Lucas - 1 marca 2020, 9:38:04 - *.opera-mini.net (*.70.127.173)

KKK - 1 marca 2020, 12:55:43 - *.180.165.10
No cóż, trochę niefart więc może nie należy panikować, ale brak skuteczności od tak długiego czasu martwi.
O słabej polityce klubu tez sporo mówi, że koleś który dołączył 5 dni temu i nie trenował z drużyną ani nie był na obozie wychodzi w pierwszym składzie na 90 minut. Może to i będzie strzał w dziesiątkę, ale mam obawy że to nie tutaj jest problem. Np. pozbyliśmy się Piaseckiego i nagle w Zagłębiu magicznie w pół sezonu strzelił 3x więcej bramek niż przez rok w Legnicy. To chyba daje do myślenia.
Cała nadzieja że Roman się obudzi i odpali ten Kostorz, bo nie wiem kto jeszcze mógłby regularnie zdobywać bramki.

Ryniu - 1 marca 2020, 17:50:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dziady miedzanka największy budżet w lidze

Dan ZS - 2 marca 2020, 18:21:31 - *.cable.smsnet.pl
Byłem na meczu więc nie widziałem powtórek tej sytuacji z ręką w polu karnym ale dzisiaj zobaczyłem na spokojnie i muszę przyznać że karny się Miedzi należał.Karny to jeszcze nie gol ale gdyby wpadło to mecz mógł się ułożyć zupełnie inaczej.Jeżeli Miedz poprawi skuteczność to myślę że będzie się do końca liczyć w walce o awans.