11 września 2021, 13:00 - Wronki (Stadion Leśny)
Lech II Poznań 0-3 Motor Lublin
Michał Fidziukiewicz 40 (k), 74, Arkadiusz Najemski 50

Lech II: 1. Bartosz Mrozek - 14. Filip Borowski (70, 19. Arkadiusz Kaczmarek), 20. Adrian Laskowski, 2. Maksymilian Pingot, 3. Krystian Palacz - 11. Filip Wilak (63, 7. Tymoteusz Klupś), 8. Łukasz Norkowski (69, 10. Eryk Kryg), 23. Antoni Kozubal (63, 15. Siergiej Kriwiec), 22. Filip Marchwiński, 21. Patryk Gogół - 17. Norbert Pacławski (55, 9. Łukasz Spławski).

Motor: 15. Sebastian Madejski - 27. Piotr Kusiński, 4. Wojciech Błyszko, 18. Arkadiusz Najemski, 11. Paweł Moskwik - 20. Damian Sędzikowski (83, 80. Sebastian Rak), 6. Tomasz Swędrowski (83, 14. Maksymilian Cichocki), 10. Rafał Król (72, 21. Tomasz Kołbon), 77. Piotr Ceglarz (83, 7. Maciej Firlej), 45. Adam Ryczkowski (36, 17. Filip Wójcik) - 8. Michał Fidziukiewicz.

żółte kartki: Laskowski, Pingot - Swędrowski, Najemski.

sędziował: Karol Arys (Szczecin).

Mecz bez udziału publiczności.

W 62. minucie Adrian Laskowski (Lech II) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad poprzeczką).
W 79. minucie Tomasz Swędrowski (Motor) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Jan Rodo - 11 września 2021, 14:56:28 - *.jmdi.pl
Fidziukiewicz obudził talent, który drzemał w nim od nie pamiętam którego FMa - 08, 09?

Pizza - 11 września 2021, 14:56:57 - *.45.217.33.citimedia.pl
Podobno Fidziukiewicz jest przymierzany do Bayernu jako potencjalny następca Lewandowskiego.

Papież - 11 września 2021, 14:57:19 - *.wroclaw.dialog.net.pl
1234.... zacząłem krytykę 👏👍

Tatary76 - 11 września 2021, 14:59:20 - *.dynamic.chello.pl
Motor się chyba rozbujał
Widziałem ich w akcji, grają najlepszą piłkę w lidze, to co teraz grają to środek tabeli 1 ligi⚽

LOT707 - 11 września 2021, 15:00:14 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Jutro Motor pogoni Stal Gorzów w speedway i weekend jak marzenie...👏

Kolejorz - 11 września 2021, 15:00:35 - *.166.144.36
W Lechu to nawet dziś rezerwy nie grały. Chyba ze rezerwy rezerw. Tak więc nie ma się z czego cieszyć. 2 Lech jest na zgrupowaniu i badaniach.

LOT707 - 11 września 2021, 15:03:01 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Kolejorz.... byłem, widziałem...to grali trampkarze. Cały Lech z dechł...podobno.

XAVI - 11 września 2021, 15:29:12 - *.ennet.pl
Fidziukiewicz mogl wziac drugiego karnego na siebie i po 8 kolejkach zapewnić sobie tytul krola strzelcow II ligi

Posen - 11 września 2021, 15:30:07 - *.netusinternet.pl
Wiekszość to chłopaki 17-19 lat. Motorek sie cieszy z ręką w majtkach że wygrał juniorami Lecha. xD

* Do Posen - 11 września 2021, 15:33:56 - *.ennet.pl
Oprócz wygranej drugim powodem do radosci jest interesowanie sie wynikami naszego klubu juniora z Andrychowa. Po zwyciestwie z juniorami Bełchatowa cieszylismy sie tak samo, choć zwyciestwo bylo o jedna bramke okazalsze.

brel - 11 września 2021, 15:43:24 - *.ennet.pl
@Posen, a co ma płakać? Skoro jak piszesz, że Lech grał nastolatkami, to zwycięstwo Motoru tym bardziej obowiązkowe. Zluzuj majty.

@Papież - 11 września 2021, 15:52:30 - *.217-171-61.tkchopin.pl
Wojtek uspokój sie

Papież - 11 września 2021, 16:17:59 - *.wroclaw.dialog.net.pl
No dobra, już nie będę . Ale Sagan won tak ?

Borubar - 11 września 2021, 16:29:43 - *.free.aero2.net.pl
Co emeryt Kriwiec robi w Lechu II-gim? Grający treneiro?

Bily - 11 września 2021, 16:32:47 - *.dynamic.chello.pl
Ryczkowski poziom rezerw i tam sie nadaje. Nie bez powodu gdzie był to go pogonili.

Yemiol - 11 września 2021, 16:32:49 - *.nette.pl
A co robi Kriwiec i Marchwiński. Gdzieś mam jaki skład grał Lecha. Liczy się wygrana i porażka Lecha

Arczi - 11 września 2021, 16:41:16 - *.31.46.12.ipv4.supernova.orange.pl
Brawa dla Motoru, a zwłaszcza dla Fidziukiewicza. Co i tak nie zmienia faktu, że wuefista Sagan powinien odejść jak najszybciej odejść z tego klubu

Anatol.28 - 11 września 2021, 16:54:30 - *.147.101.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Won z centralnych rozgrywek rezerwy! Psują tylko tą ligę!

abc - 11 września 2021, 19:02:26 - *.centertel.pl
@Yemiol
"Liczy się wygrana i porażka Lecha" ... Zdalne nauczanie w podstawówce nie sprawdza się. Brak logicznego myślenia.

Motorowy - 11 września 2021, 19:06:04 - *.dynamic.mm.pl
Super MOTOR.

Neutral60 - 11 września 2021, 20:36:13 - *.icpnet.pl
Ciekawe czy ktoś z rzutu karnego strzelił pod poprzeczkę ? Bo strzelili w poprzeczkę z 11 metrów i nad poprzeczką !!!!!

Neutral60 - 11 września 2021, 20:42:49 - *.icpnet.pl

Neutral60 - 11 września 2021, 20:46:03 - *.icpnet.pl
Kolejorz II i tak nie może awansować więc z stąd MINIMALIZM.

bazyli - 11 września 2021, 21:04:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cieszy zwycięstwo. To jest Motor, jaki zawsze chciałoby się oglądać. Pressing na połowie rywala. Niepozwalanie na swobodne rozgrywanie piłki przeciwników już na ich połowie. To jest to. Fakt, że Lech grał bez kilku graczy z pierwszej jedenastki, ale to nie umniejsza tego sukcesu. Oby tak dalej!

brel - 11 września 2021, 21:18:27 - *.ennet.pl
@Neutral, rezerwy już moga grać o jeden poziom niżej od pierwszego zespołu, rok temu zmienili przepisy.

hgwie - 12 września 2021, 20:20:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
trzymaj stery dyrektorze Michał,
więcej występów na antenie spikerki.
to reklama klubu!

Stal 30 - 14 września 2021, 17:34:16 - *.204.20.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl