eWinner II liga: Stal Rz. 1-1 Motor. Motor w barażach

7 maja 2022, 12:15 - Rzeszów (Stadion Miejski)
Stal Rzeszów 1-1 Motor Lublin
Krzysztof Danielewicz 45 - Maciej Firlej 38

Stal: 39. Wiktor Kaczorowski - 15. Dominik Marczuk, 26. Łukasz Góra, 91. Paweł Oleksy, 37. Piotr Głowacki - 7. Krzysztof Danielewicz, 10. Bartłomiej Poczobut (90, 22. Jakub Szczypek), 68. Bartosz Wolski - 17. Kacper Sadłocha (72, 20. Kacper Piątek), 19. Patryk Małecki, 11. Andreja Prokić.

Motor: 15. Sebastian Madejski - 17. Filip Wójcik, 4. Wojciech Błyszko, 5. Jakub Świeciński, 3. Kamil Rozmus - 20. Damian Sędzikowski (81, 76. Cezary Polak), 21. Tomasz Kołbon (74, 10. Rafał Król), 77. Piotr Ceglarz (60, 34. Dmitri Mandrîcenco), 6. Tomasz Swędrowski, 45. Adam Ryczkowski (60, 1. Jakub Kosecki) - 7. Maciej Firlej (74, 8. Michał Fidziukiewicz).

żółte kartki: Poczobut, Małecki - Wójcik.

Avia - 7 maja 2022, 14:16:56 - *.191.206.44
Motor w barażach. Raczej motorynka kolejny sezon w 2 lidze. Nie ma po co się pchać, żeby po roku spaść. Ciekawe kiedy nowobogackiemu znudzi się sponsoring. Wtedy będą derby regionu w 3 lidze .

Lisia Góra - 7 maja 2022, 14:19:28 - *.warszawa.vectranet.pl
Nie pisz waść ilu było widzów, wstydu oszczędź.

Rak - 7 maja 2022, 14:19:44 - *.dynamic.chello.pl
Fajna pogoda i pora meczu przed obiadkiem, a tu kibiców garstka.

ZnanyRycer - 7 maja 2022, 14:21:04 - *.static.cytanet.com.cy
Sedzia nie gwizdnal eweidentnego karnego dla motoru po faulu bramkarza chyba sedzia lornetke sobie musi sprawic

Bolej - 7 maja 2022, 14:21:08 - *.centertel.pl
Nic nie będzie z tego Motoru. Trzeba Saganowskiego wyautować. Miał możliwość zrobić dobrą drużynę a okazało się, że nie zna się na trenerce. Słaby jest.

Elka - 7 maja 2022, 14:21:22 - *.dynamic.chello.pl
Stal kolejny klub w 1 lidze z pustym stadionem.

q - 7 maja 2022, 14:46:00 - *.196.10.233.res.pl
Do "ZnanyRycer" wcale nie ewidentny, owszem bramkarz Stali staranował piłkarza Motoru, ale wcześniej, piłka została wybita na róg przez obrońce Stali. Piłkarz Motoru nie miał szans dojść do tej piłki, ani mieć jakikolwiek udział w akcji.

marek - 7 maja 2022, 14:52:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibolstwo ze Stali pół meczu bluzga na Motor, zamiast dopingować swoją drużynę, żałosne zachowanie

John - 7 maja 2022, 14:56:28 - *.228.204.245
Na resovie nawet tyłu kibiców nie przychodzi jak jest mecz w pierwszej lidze poczekajcie zobaczycie jak stal będzie grać w pierwszej lidze a nie towarzysko po awansie

TylkoZKS - 7 maja 2022, 15:01:30 - *.204.68.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spokojnie, ligę wyżej frekwencja na Stali Rzeszów będzie co najmniej 4000 kibiców. Stadion nie będzie pusty. Popatrzmy na liczbę kibiców w 31 kolejce 1 ligi:

Hools - 7 maja 2022, 15:02:19 - *.dynamic.chello.pl
Mam pytanie. Czy nie lepiej byłoby zrobić fuzję Stal-Resovia i stworzyć silny Rzeszowski klub. A tak dwa beznadziejne kluby z małą ilością kibiców, które znajdą się znowu w 2 lidze za rok.

TylkoZKS - 7 maja 2022, 15:02:56 - *.204.68.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Poza tym motoru już nie ma. Stal dziś grała ze Spartakusem Szarowola, który występuje pod nazwą motor lublin już od 2010 roku.

GG - 7 maja 2022, 15:09:44 - *.acn.waw.pl
Do "TylkoZKS" zmień płytę.

max 10 zna - 7 maja 2022, 15:11:44 - *.dynamic.chello.pl
oooooooooooo

Lineker - 7 maja 2022, 15:20:18 - *.147.64.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak naprawdę to nie ma co wynikać czy aktualnie klubu z Lublina nazywa się jak jest w tabeli, czyli Motor czy to jednak Spartakus. Każdy ma swoje racje, ale niech się że to Motor. Zapowiadają się ciekawe baraże , każda z drużyn ma 25% szans. Faworytem na awans wydaje się Ruch Chorzów, jednak jak pokazują ostatnie lata, o niespodzianki nie trudno. Mam tylko nadzieję że awans rozstrzygnie się tylko i wyłącznie na boisku, a nie przy zielono stoliku, a Motor ma już jeden taki "awans" na koncie.

maniek - 7 maja 2022, 15:42:49 - *.ostnet.pl
Ludzie zlitujcie się, na taką ustawkę i o tej porze to i tak była dobra frekwencja. PS.: na przyszłość umówilibyście się na np. 4:4. Niech kibice też coś mają z meczu.

Stst - 7 maja 2022, 15:48:47 - *.d-com.pl
twoja gupota konia jest w stanie wywrócić ...

Zycho - 7 maja 2022, 16:14:48 - *.adsl.inetia.pl
Do TylkoZKS - skoro to Spartakus to dlaczego przez pół meczu bluzgaliście Motor geniuszu? Frekwencja na Stali żałosna, po co wy gracie jak wy kibiców nie macie?

gbr22 - 7 maja 2022, 16:16:40 - *.internetia.net.pl
Bo ci co ustalają pory meczu to myślą, że w sobotę o 12 to ludzie mają wolne.

John - 7 maja 2022, 16:27:46 - *.228.204.245
Naprawdę pamiętajmy o jednym dla stali to był tylko sparing szacunek dla tych co było na meczu

rafalski - 7 maja 2022, 16:58:25 - *.5.190.163.ipv4.supernova.orange.pl
Avia w sumie trochę masz racji i to w ekstraklasie też tak jest Wchodzisz i spadasz po roku Ruch podobno też nie ma ciśnienia

maruda - 7 maja 2022, 17:00:21 - *.play-internet.pl
Do avia , ostatnio zapytał mnie znajomy czy jest taka miejscowość gdzie nie ma normalnych osób więc odpowiedziałem że "hamburk" ,a co do kweti Motoru to właściciel Spartakusa został spłacony i wrócił do Szarowoli z nazwą swojego klubu w ten sposób obecny Klub Motor Lublin S.A. gra na własnej licencji (90 minut i inne portale dalej podają fałszywą już widomość) , nie oznacza to że są kontynuatorem dawnego RKS bo tylko wierni kibice są z pod znaku RKS .

bazyli - 7 maja 2022, 17:02:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zycho@ W telewizji też było słychać te bluzgi pod adresem Motoru. Motorowcy zaś nie prowadzili prawie wcale dopingu, nie było ich słychać. Raz kamera tylko pokazała przez kilka sekund sektor gości.
Co do meczu, to moim zdaniem Motor powinien wygrać. Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu Motoru. Gdyby nie ten fatalny błąd defensywy pod koniec, Motor pewnie wygrałby ten mecz. W drugiej połowie nieodgwizdany karny dla Motoru. Jednak szkoda, że Motor się tak cofnął po przerwie. Stal Rzeszów nic nie pokazała i oczekiwałem dużo więcej z ich strony.

Do q - 7 maja 2022, 17:56:02 - *.dab.02.net (*.8.195.193)
Jeśli bramkarz sfaulował bez piłki to należy się czerwona kartka.

Do q - 7 maja 2022, 18:10:07 - *.71.228.87

raf - 7 maja 2022, 19:08:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Moim zdaniem sędzia wypaczył ???wynik nie Lubi Motoru i Saganowskiego przecież to Łodz .Jestem z Wielkopolski bliżej moi do Warty Poznan ale prymityw kiboli Stali widać i slychać w całej Polsce to widać kultore Stałi do Resowii

Szarowola - 7 maja 2022, 20:13:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Motur awansuje przy zielonym stoliku.

solskjear - 8 maja 2022, 6:56:10 - *.play-internet.pl
Jestem kibicem Motoru, ale uważam jako przeszkolony sędzia B-klasowy, że w tej sytuacji nie ma mowy o karnym, owszem bramkarz stali staranował piłkarza motoru, ale ten nie uczestniczył w akcji ponieważ piłka do niego nawet nie leciała. Pamiętam identyczną sytuację w meczu Polska-Rumunia wtedy po rzucie różnym Lewandowski został staranowany przez bramkarza, mimo że nie uczestniczył w akcji sędzia wyjątkowo przyznał rzut karny. Natomiast w Premier League za takie sytuacje karnego nie ma.

gew - 8 maja 2022, 16:05:58 - *.dynamic.chello.pl
Jakbyś nie wiedział to nie jest Premier League

Heniihb - 9 maja 2022, 1:51:23 - *.ed.shawcable.net
Spartakus otrzymał licencję, a więc możemy przystąpić do procedury jego przejęcia - mówi Agnieszka Smreczyńska-Gąbka, prezes spółki Motor.- Spółka i stowarzyszenie Spar-takus zawarły 16 czerwca porozumienie, na jego podstawie powstanie teraz umowa, którą przekażemy do Lubelskiego ZPN. Wszystkie dokumenty dotyczą zespołu Motor Lublin SA i w ciągu kilku dni wszystkie formalności będą uregulowane z naszej strony. To normalna procedura w takiej sytuacji - dodaje pani prezes.
Tak więc jest przesądzone, że już 31 lipca, meczem z Resovią (wcześniej 21 lipca, Motor w meczu Pucharu Polski, podejmie inny rzeszowski klub Stal) lublinianie rozpoczną II-ligowy sezon. Po raz pierwszy od wielu lat, bez długów, a także bez ewentualnej kary za udział w aferze korupcyjnej. To wielka szansa na budowę silnego organizacyjnie, finansowego klubu w Lublinie, o czym od lat marzą kibice.

snajper - 9 maja 2022, 11:38:38 - *.43.242.170.ipv4.supernova.orange.pl
Karny powinien być bo staranował zawodnika bez piłki po za polem bramkowym. I czerwona kartka dla bramkarza.