6 sierpnia 2023, 15:00 - Lublin (Arena Lublin)

Motor: 53. Łukasz Budziłek - 17. Filip Wójcik, 4. Przemysław Szarek (68, 25. Bartosz Zbiciak), 21. Sebastian Rudol, 24. Filip Luberecki - 26. Michał Król (79, 11. Dariusz Kamiński), 73. Jakub Lis, 68. Bartosz Wolski, 10. Rafał Król (63, 22. Kamil Wojtkowski), 77. Piotr Ceglarz (63, 7. Mariusz Rybicki) - 99. Kacper Śpiewak (63, 19. Kacper Wełniak).

Katowice: 1. Dawid Kudła - 23. Marcin Wasielewski, 13. Bartosz Jaroszek, 4. Arkadiusz Jędrych (75, 21. Bartosz Baranowicz), 14. Aleksander Komor, 16. Grzegorz Rogala - 11. Adrian Błąd (87, 28. Alan Bród), 5. Oskar Repka, 6. Antoni Kozubal, 17. Mateusz Marzec (65, 10. Mateusz Mak) - 7. Sebastian Bergier (65, 18. Jakub Arak).

żółte kartki: Wełniak, Zbiciak - Komor, Repka, Błąd, Kozubal, Baranowicz, Bród.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 8973.

W 74. minucie Jakub Arak (Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Budziłek obronił).

LU - 6 sierpnia 2023, 17:01:33 - *.centertel.pl
Brawo Motor!

Migu - 6 sierpnia 2023, 17:02:31 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Motor, groźny dla każdego, świetna, wyrównana liga, dobre drużyny i sportowo i kibicowsko!!!

mati - 6 sierpnia 2023, 17:04:07 - aramis-fran72
Widze że Arak nadal w formie jako defensywny napastnik, szkoda Gieksy. Już lepiej było gdy tam byl wypożyczony Szymczak z Lecha, szkoda 3 punktów.

Leszek - 6 sierpnia 2023, 17:04:17 - *.204.8.119.mobile.internet.t-mobile.pl
No to Jademy chopy tylko Gieksa Trojkolorowe Katowice

Artur,,, - 6 sierpnia 2023, 17:04:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
JvR@54,, A jak tam z,, fartem,, Amika. KKS

Motor50 - 6 sierpnia 2023, 17:04:47 - *.dynamic.chello.pl
Gks murowany kandydat do gnicia kolejnych 20 lat w 1 lidze. Motor awans oraz Lechia i Wisła.

Kolo - 6 sierpnia 2023, 17:06:50 - *.5.175.159.ipv4.supernova.orange.pl
Brud , Błąd , Komory i Kudły.
Cała gieksa.

Izaak - 6 sierpnia 2023, 17:09:59 - *.a2mobile.pl
Byli kibice z Katowic ?

hapapapap - 6 sierpnia 2023, 17:11:44 - *.aronet.pl
Feio wku.. na maksa. szuka na stadionie Mariana Dziurowicza, mimo że ten ze Sosnowca

1950 - 6 sierpnia 2023, 17:15:06 - *.dynamic.chello.pl
@Izaak byli ale nie wykupili całej puli. Była garstka niesłyszalna, coś tam sepleniła. Oprawa jak u przedszkolaków. Najsłabsza ekipka która zawitała na Arenie Lublin.

Korek - 6 sierpnia 2023, 17:15:25 - *.43.80.64.ipv4.supernova.orange.pl
@ Mydełko.
To był trudny teren? Nie kpij. Bo takimi wpisami uświadamiasz tych patałachów, że zagrali dobry mecz. W pierwszej połowie, motor tak cienki, że powinno być 0-3. No ale GieKSa zaś swoje. Granie do tyłu, i pilnowanie wyniku. Caritas to dobra nazwa dla tej zbieraniny Góraka.

A jednak - 6 sierpnia 2023, 17:19:03 - *.play-internet.pl
Kolejny raz potwierdziło się, że Atak to ch*j nie napastnik

Dan82Welbu - 6 sierpnia 2023, 17:19:45 - *.bb.sky.com
Gieksa dużą grupą w Lublinie. Budziłek utrzymał nas w grze. Do przerwy powinno być 0 do 3. W 2 połowie lepszy Motor i mimo karnego to lekki niedosyt jest. Można było tradycyjmie wyszarpać wygraną w końcówce. Brawo Motor 7 pkt po 3 meczach. Obu drużynom życzę awansu.

Mk - 6 sierpnia 2023, 17:33:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Korek. Nazwy klubów piszemy Wielką literą. GKS miał w pierwszej połowie dobre sytuacje, ale ich nie wykorzystał. Jeszcze nie wykorzystany karny, to może świadczyć o tym, że nie mają zbyt dużych umiejętności.

ArakWon - 6 sierpnia 2023, 17:34:36 - *.centertel.pl
Arak cos ty zrobil

Samuel - 6 sierpnia 2023, 17:34:51 - *.centertel.pl
Szacunek dla kibiców GKS. Głośny dopong. Budziłek bohater. Sędzia z Wawy i tyle w jego temacie.

Hess - 6 sierpnia 2023, 17:36:42 - *.dynamic.chello.pl
Dziś wam nożownikom legia wybije fusbal z głowy.

War - 6 sierpnia 2023, 17:41:55 - *.icpnet.pl
Jestem kibicem Motoru trenerze dlaczego piłkarze robią głupie kartki jak Wełniak czy nawet Zbiciak 3 Panowie trenerzy młodzi jak Lubrecki mogą być zajechania jak grają 90minut fizycznie są przepychanie ,Budziłek dzisiaj klasa on zarobił tenpunkt,może wzmocnienia warto pomyśleć ,klub potrzebuje szybkich piłkarzy i doświadczenie

Olimpia - 6 sierpnia 2023, 17:42:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wielka szkoda GKS dużo lepszy .

W - 6 sierpnia 2023, 17:51:34 - *.icpnet.pl
Szacunek i kulturę kibiców GKS miejmy wzajemny szacunek

Tommy - 6 sierpnia 2023, 17:56:13 - *.32.multiplay.pl
Do przerwy GieKSa wyraźnie lepsza, powinni prowadzić z 3 bramkami i zamknąć mecz,a my jak frajerzy dajemy sobie wbić bramkę słabiutkiemu dzisiaj Motorowi. Dodatkowo nie strzelony rzut karny, czy nasz trenejro nie wyciąga wniosków!!! Dlaczego Arak strzela karnego? W 2 połowie miałem wrażenie, że my robimy wszystko żeby tego meczu nie wygrać...Stracone 2 pkt. I tyle w temacie.

*****po - 6 sierpnia 2023, 18:03:39 - *.centertel.pl
Szarowolska frajernia do 3 ligi tam gdzie wasze miejsce zielonostolikowa szujo

Juzek - 6 sierpnia 2023, 18:04:10 - *.akasha.net.pl
@Olimpia tak tylko że w pierwszej połowie.GKS od 35 minuty tylko przedłużali grę na czas.

LU - 6 sierpnia 2023, 18:15:06 - *.centertel.pl
Była mocna ekipa z Katowic ubrana w klubowe barwy. Pięknie się prezentowali, jak od linijki.

yoyo - 6 sierpnia 2023, 18:16:41 - *.vtelecom.pl
Fajni 3kolorowi kibice GKS-u muszą wspierać taką beznadziejną ekipę. Od 10. minuty gra na czas i symulowanie kontuzji. Dlaczego bramkarz nie dostał żółtej za grę na czas? Ten pajac z nr13 co wiecznie szukał na trawie?
Motor- jak mówi chińskie przysłowie - jak nie możesz wygrać to zremisuj. Brawo Budziłek. Wojto,Ryba i Kamiński - dobre zmiany.

J23 - 6 sierpnia 2023, 18:17:23 - *.dynamic.mm.pl
Pierwsza połowa zdecydowanie dla Gks bramka ale powinni prowadzić 4-0 wynik Motorowi wbronił Budziłek, Motor jak nie Motor nie poznawałem drużyny słaby presing z przodu bez groznej akcji,piēkny doping na trybunach obu ekip Gks z ładnä oprawa bez wulgaryzmöw na siebie. Druga połowa na odwrot Motor miał dużo sytuacji lepsza zdecydowanie drużyna kilka sytuacji na prowadzenie to bramkarz Gks wybrania wynik ,Motor cisnie i z niczego bo mozna bylo wybic pilke bład obroncy i karny to powinien być gol ale bohater meczu broni ,po czym Motor ma piłke na bramkē Wolski minimalnie nad bramka, Motor cały czas walczy o wygranie Gks kazda akcje grozna przerywa faulem na kartkē byle dowiezc remis. Dwie rozne połowy ale remisvchyba sprawiedliwy,punkt trzeba szanować bo kazy mögł ten mecz wygrać ape i przegrać, dla kibica to było piēkne widowisko działo siē, nudy nie było emocje były wielkie, obywiēcej tacich spotkań

MatiLech - 6 sierpnia 2023, 18:24:42 - *.191.185.177.ipv4.supernova.orange.pl
A co taki Motor.

Zzzz - 6 sierpnia 2023, 18:24:51 - *.33.79.103
Ekstraklasa albo smierć Sprzedawcy dywanów.

Samuel - 6 sierpnia 2023, 18:25:09 - *.184.231.106.ipv4.supernova.orange.pl
Po pierwszej połowie jakby nie Budziłek GKS spokojnie prowadziły 3 do 0. Niestrzelony karny mocno naciągany po nakładce piłkarza GKS. Sędzia dość słaby mylił się, ale trzeba przyznać sprawiedliwie na obie strony. Kibice GKS dość spora grupa, pełna kultura kibicowania. Nie było wzajemnych wrzutek. Przyśpiewka o wiśle powinno rozpoczynać się każde spotkanie w całej lidze. Szacunek dla każdej honorowej ekipy w Polsce.

tonipg45 - 6 sierpnia 2023, 18:43:54 - *.223.143.17
Sprzedawcy dywanów skończcie sie ośmieszać. W Kato tylko Ruch.

Yuri - 6 sierpnia 2023, 18:50:06 - *.centertel.pl
Remis sprawiedliwy. Do przerwy mogło być 0:3 zaś w drugiej 4:1 dla Motoru. Remis sprawiedliwy.

Hess - 6 sierpnia 2023, 18:53:56 - *.dynamic.chello.pl
Tonipg45 dalej możecie czyścić buty pachnącym.Dziś legia pokaże gdzie jest ich miejsce.Całe to wrwe równa się sprzęt

JerkoLeko - 6 sierpnia 2023, 18:54:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najlepsza II połowa Motoru za GF

Swiss - 6 sierpnia 2023, 19:06:10 - *.217.192.178.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch
W pierwszej połowie Motor zero podejścia, zero pressingu i agresji, bezkontaktowa gra, pozwalali na wszystko, ale że GKS tego nie wykorzystał... Dziwne, że dopiero w przerwie zrozumieli z Motorze co wyprawiają... no i wtedy już Gieksa nie mogła wiele zdziałać jak Motor wszedł na swój poziom.

kibic - 6 sierpnia 2023, 19:06:58 - *.dynamic.mm.pl
A Raczkowski to jest jakiś dobry sędzia czy kibic GKS Katowice????

aa - 6 sierpnia 2023, 19:11:17 - *.datapacket.com
feio do niedawna sie bronił ze on spokojny bo nigdy nie dostał czerwonej kartki, to juz sie tak bronic nie bedzie mogł

snajper - 6 sierpnia 2023, 19:33:31 - *.184.232.13.ipv4.supernova.orange.pl
Feio piętnowany przez sędziego wstyd dla PZPN.
Raczkowski zmień zawód bo się nie nadajesz.

znudzony - 6 sierpnia 2023, 19:41:44 - *.dynamic.mm.pl
O co chodzi z tą jazdą na Wisłę???? Co sie zadziało???

Znawca - 6 sierpnia 2023, 20:04:49 - *.24.142.116.ipv4.supernova.orange.pl
Spartakus Szarowola zawalił mi kupon i 850 pelenów przeszło koło nosa. Obyście przechrzty spadły do drugiej ligi

Tk - 6 sierpnia 2023, 20:09:51 - *.net.autocom.pl
@znawca pilnuj lepiej swego amatorskiego klubiku broni radom, a jak tak lubisz Spartakausa gra w klasie A czy tam gdzieś, także nie ten mecz hejterze

fre - 6 sierpnia 2023, 20:19:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@znudzony Wisła i Unia Tarnów wleciała z maczetami na jakiś turniej w radłowie i jeden gość nie żyje.

Haber - 6 sierpnia 2023, 20:40:43 - *.acn.waw.pl
Brawo Motor. Apropo zadymy w tym piźdiszewie to szkoda że że 20 oczu nie zamknęło na wieki. Zawsze 20 mniej .

Piter76 - 6 sierpnia 2023, 21:16:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Świetny mecz Motoru w 2 połowie, piękna walka i atmosfera! Brawo Panowie i oby tak dalej!

arhimedes - 6 sierpnia 2023, 21:17:36 - *.internetia.net.pl
Trenerze Arak niema prawa wykonywać karne,już raz wykonywał i stało się nieszczęśliwie,całe szczęście że udało się z remisować,

Znawca - 6 sierpnia 2023, 21:28:48 - *.24.142.116.ipv4.supernova.orange.pl
Tk-Motoru już nie ma tak samo jak Lecha. Motor kupił licencję Spartakusa Szarowola i gra na niej tak samo jak poznański Lech gra na licencji Amiki Wronki. Dobrze o tym wiesz tylko nie chcesz się do tego przyznać. Spadniecie szybko do czwartej ligi razem ze swoim psycholem Fiejo,tam jest wasze miejsce.
W Lublinie tylko Lublinianka a nie takie przeczrzty jak motor.

Tk - 6 sierpnia 2023, 21:43:26 - *.play-internet.pl
@znawca ty pseudo ekspercie, kompleksy kompleksy :-) szukaj u siebie w klubiku zazdrośniku, boli ? Ma boleć dobra passa i frekwencja na Motorze. Lublinianka to nie prawdziwa a wywodząca się z klubu Wieniawa bo już dawno upadła i założony został klub na bazie. Takie masz pojęcie że pośmiać się można. Także pseudo ekspercie jazda do swojej 4 ligi tylko tam masz poważnie jakieś.

Zamość - 6 sierpnia 2023, 22:04:12 - *.65.26.36
motor

Znawca - 6 sierpnia 2023, 22:09:42 - *.24.142.116.ipv4.supernova.orange.pl
Tk-żyj dalej w swoim świecie i kibicuj Spartakusowi Szarowola. Kozak w necie - ....a w świecie. Twój Spartakus olewa cała kibicowska Polska. Jesteście wrzodem nie napiszę na czym bo mnie admin zbanuje.
Życie zweryfikuje i pokaże miejsce Spartakusa Szarowola przefarbowanego na motor. Tfu.....

Tk - 6 sierpnia 2023, 22:22:44 - *.net.autocom.pl
@znawca kto tu troluje i kozakuje? No kto zaczął? Piszesz o sobie wszystko powyżej wypisz wymaluj dzieciaku, ty nawet nie umiesz przyznać komu kibicujesz tchórzu. Sam zacząłeś tu ubliżać to teraz ponoś konsekwencje, a nie ośmieszasz się i dalej brniesz Wrażenia nie robisz nic a nic na mnie tylko dziecinne kompleksy i groźby. Ciekawe czy mama wie jak się dziecko bawi w internecie, a teraz grzecznie spać i wynocha.

klousek - 6 sierpnia 2023, 22:24:14 - *.6.156.220.ipv4.supernova.orange.pl
@znawca ty jakiś nieuk jesteś a nie znawca. Nieudolnie grasz u buka i jeszcze nie wiesz, że licencję dostaje się na każdy kolejny sezon. Doucz się a potem udawaj znawcę.

janeks8889 - 6 sierpnia 2023, 22:30:43 - *.dynamic.inetia.pl
No i Motor się osrał, to by było na tyle podboju 1 ligi, za tydzień porażka, później kolejna. Po zimowej rundzie wywala ogórka Feio .

wer - 6 sierpnia 2023, 22:40:59 - *.net.autocom.pl
@janeks8889 kolejny kompleksiarz? kaka Kalisz za to awansował buhehe, ile ty możesz się tak ośmieszać tu.

ja - 7 sierpnia 2023, 9:16:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędziowanie wczoraj bardzo niski poziom. Dobrze to pokazało jak zawodnik GieKSy źle wyrzuca aut i sędzia pozwala mu jeszcze raz :D

kibic - 7 sierpnia 2023, 9:35:48 - *.dynamic.chello.pl
sędzia znów gwizdał pod Motur?

ProsZMostu - 7 sierpnia 2023, 9:48:25 - *.dynamic.chello.pl
Kibic: jak nie ma się niczego mądrego do napisania to lepiej nic nie pisać.
Ja: też to zauważyłem, aczkolwiek wydaje mi się, że to poszło na poczet śliskiej piłki, stąd powtórka.
Janekx: jak tam kaka? Dlaczego pełno cię tam gdzie Motor? Jesteś kryptokibicem klubu z Lublina? Wróż dalej bo póki co za każdym razem jest odwrotnie niż piszesz.
Dwie różne połowy. Remis sprawiedliwy. W pierwszej połowie Gieksa mogła zamknąć mecz, Motor wyszedł wystraszony, w drugiej połowie zagrali tak jak nas do tego przyzwyczaili. Budziłek w świetnej dyspozycji.

Mariuszek - 8 sierpnia 2023, 10:48:58 - *.centertel.pl