[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - I liga - zima 2022
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
12.01

28.01-05.02 Kleszczów
  15.01 Warta Poznań 0-1
  22.01 Olimpia Elbląg 2-1
  26.01 Olimpia Grudziądz 1-0
  28.01 Odra Opole 0-2
  29.01 GKS Bełchatów
  05.02 KKS 1925 Kalisz
  12.02 Stomil Olsztyn
  12.02 Unia Janikowo
  16.02 Chojniczanka Chojnice
  19.02 nieznany
  26.02 Widzew Łódź

Chrobry Głogów  
12.01

12.01-? Karpacz
  22.01 Miedź Legnica 1-3
  12.02 KKS 1925 Kalisz
  19.02 nieznany
  19.02 nieznany

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
10.01

24.01-29.01 Rybnik-Kamień
  22.01 GKS Katowice 1-2
  26.01 Unia Racibórz 12-0
  29.01 Pniówek Pawłowice
  02.02 GKS Tychy
  05.02 MFK Ružomberok
  09.02 Polonia Bytom
  12.02 Ruch Chorzów
  19.02 LKS Goczałkowice Zdrój

GKS Katowice  
06.01

13.01-15.01 Bielsko-Biała
24.01-29.01 Bielsko-Biała
  15.01 Rekord Bielsko-Biała 2-1
  22.01 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1
  26.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2
  29.01 LKS Goczałkowice Zdrój
  05.02 Hutnik Kraków
  05.02 Pniówek Pawłowice
  12.02 Garbarnia Kraków
  19.02 Odra Opole

GKS Tychy  
11.01

30.01-04.02 Ustroń
  22.01 LKS Goczałkowice Zdrój 0-2
  28.01 Legia Warszawa 0-4
  29.01 nieznany
  02.02 Sandecja Nowy Sącz
  02.02 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  05.02 Puszcza Niepołomice
  12.02 Slezský FC Opawa
  18.02 Hutnik Kraków
  18.02 Fotbal Třinec

Górnik Polkowice  
10.01
  15.01 Miedź Legnica 2-0
  29.01 Ślęza Wrocław
  02.02 KKS 1925 Kalisz
  05.02 Lech II Poznań
  12.02 Śląsk II Wrocław
  18.02 Polonia Bytom

Korona Kielce  
10.01

28.01-11.01 Belek
  19.01 Puszcza Niepołomice 4-1
  22.01 Wisła Puławy 2-1
  26.01 Skra Częstochowa 1-0
  02.02 FK Orenburg
  05.02 Universitatea Cluj
  08.02 FK Aktobie
  10.02 nieznany
  19.02 Zagłębie Sosnowiec

ŁKS Łódź  
10.01

28.01-11.02 Side
  22.01 Motor Lublin 2-1
  31.01 FK Rudar (Pljevlja)
  05.02 FK Atyrau
  09.02 Worskła Połtawa
  20.02 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Miedź Legnica  
06.01

01.02-12.02 Kargıcak
  15.01 Górnik Polkowice 0-2
  22.01 Chrobry Głogów 3-1
  29.01 Lech Poznań
  04.02 Sławija Sofia
  05.02 CSKA 1948 Sofia
  09.02 Liwyj bereh Kijów
  10.02 Inhułeć Petrowe
  18.02 KTS Weszło Warszawa
  19.02 KKS 1925 Kalisz

Odra Opole  
06.01

23.01-29.01 Władysławowo-Cetniewo
  22.01 Polonia Bytom 7-1
  25.01 Chojniczanka Chojnice 2-2
  28.01 Arka Gdynia 2-0
  04.02 Ślęza Wrocław
  12.02 Skra Częstochowa
  19.02 GKS Katowice

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
10.01

08.02-19.02 Umag
  21.01 MFK Ružomberok 1-2
  26.01 GKS Katowice 2-2
  29.01 Górnik Zabrze
  05.02 Śląsk II Wrocław
  12.02 FK Javor (Ivanjica)
  15.02 NK Triglav (Kranj)
  18.02 ND Gorica

Puszcza Niepołomice  
06.01

24.01-30.01 miejsce nieznane
22.02-25.02 Wola Chorzelowska
  14.01 Karpaty Krosno 5-0
  19.01 Korona Kielce 1-4
  22.01 Zagłębie Sosnowiec 1-0
  29.01 Garbarnia Kraków
  29.01 Podhale Nowy Targ
  05.02 GKS Tychy
  16.02 ŁKS Łagów
  19.02 Stal Rzeszów

Resovia  
10.01

06.02-13.02 Belek
  15.01 Zagłębie Sosnowiec 2-2
  21.01 Siarka Tarnobrzeg 0-3
  22.01 Hutnik Kraków 2-0
  29.01 Wisła Puławy
  29.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  05.02 Sandecja Nowy Sącz
  09.02 FK Mladost (Nowy Sad)
  12.02 Arsienał Tuła
  12.02 FK Borac (Banja Luka)
  19.02 FC Košice

Sandecja Nowy Sącz  
10.01

03.02-12.02 Sanok
  21.01 Ruch Chorzów 3-5
  28.01 Zagłębie Sosnowiec 1-1
  29.01 Wieczysta Kraków
  02.02 GKS Tychy
  05.02 Resovia
  12.02 Stal Rzeszów
  19.02 Stal Stalowa Wola

Skra Częstochowa  
07.01
  15.01 Polonia Bytom 3-2
  22.01 Garbarnia Kraków 1-5
  26.01 Korona Kielce 0-1
  29.01 Stal Stalowa Wola
  01.02 Wisła Płock
  05.02 GKS Bełchatów
  12.02 Odra Opole
  19.02 Ruch Chorzów

Stomil Olsztyn  
10.01

11.01-15.01 Mrągowo
18.01-22.01 Mrągowo
07.02-12.02 Władysławowo-Cetniewo
  15.01 Mamry Giżycko 2-0
  22.01 Sokół Ostróda 2-0
  29.01 Legionovia Legionowo
  05.02 Wigry Suwałki
  08.02 Radunia Stężyca
  09.02 Lechia Gdańsk
  12.02 Arka Gdynia
  19.02 Chojniczanka Chojnice

Widzew Łódź  
09.01

08.02-19.02 Alanya
  15.01 Siarka Tarnobrzeg 1-3
  22.01 Chojniczanka Chojnice 1-2
  26.01 1.FC Union Berlin 0-0
  28.01 Ruch Chorzów 1-0
  05.02 Znicz Pruszków
  05.02 Wieczysta Kraków
  12.02 nieznany
  12.02 Liwyj bereh Kijów
  18.02 Inhułeć Petrowe
  26.02 Arka Gdynia

Zagłębie Sosnowiec  
10.01

29.01-12.02 Belek
  15.01 Resovia 2-2
  22.01 Puszcza Niepołomice 0-1
  28.01 Sandecja Nowy Sącz 1-1
  02.02 Chebyr Pazardżik
  05.02 FK Aktobie
  10.02 FK Orenburg
  19.02 Korona Kielce

 

Napisz do nas