5 lutego 2022, 11:00 - Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego Tychy)
GKS Tychy 2-0 Puszcza Niepołomice
Daniel Rumin 13, Krzysztof Wołkowicz 24 (k)

GKS Tychy: (I połowa) 13. Konrad Jałocha - 99. Dominik Połap, 6. Nemanja Nedić, 25. Wiktor Żytek, 11. Krzysztof Wołkowicz - 27. Kamil Kargulewicz, 28. Miłosz Pawlusiński, 7. Jakub Piątek, 79. Marcin Kozina - 29. Tomáš Malec, 19. Daniel Rumin. (II połowa) 1. Adrian Odyjewski - 21. Krzysztof Machowski, 16. Tomasz Krężelok (72, 11. Krzysztof Wołkowicz), 30. Kamil Szymura, 11. Krzysztof Wołkowicz (69, 99. Dominik Połap) - 14. Bartosz Biel, 4. Oskar Paprzycki, 18. Dorian Orliński, 8. Łukasz Grzeszczyk, 9. Krystian Wachowiak - 26. Natan Dzięgielewski.

Puszcza Niepołomice: (I połowa) Kewin Komar - Erik Čikoš, Łukasz Sołowiej, Ivan Hladík, Marcel Pięczek - Hubert Tomalski, Rafał Boguski, Wojciech Hajda, Ethan Gopaul, Émile Thiakane - Szymon Kobusiński. (II połowa) Gabriel Kobylak - Jarosław Lis, Ivan Hladík, Łukasz Sołowiej, Krzysztof Salak, Bartosz Włodarczyk, Piotr Mroziński, Rafał Boguski, Grzegorz Aftyka, Kacper Cichoń, Szymon Kobusiński. W II połowie grali także: Alan Piskorz, Kacper Stokłosa, Karol Płonka.

GKS Tychy wygrał 2-0 (2-0) w meczu sparingowym z Puszczą Niepołomice.

W zespole Puszczy wystąpili m.in. Alan Piskorz (Pogoń 1945 Staszów), Jarosław Lis (Sokół Sieniawa), Krzysztof Salak (Podlasie Biała Podlaska) i Kanadyjczyk Ethan Gopaul (ostatnio trzecioligowy kanadyjski FC London).

źródło: własne / GKS Tychy / Puszcza Niepołomice / Gazeta Krakowska

Dodano: 5 lutego 2022, 12:45:27

Kibic - 5 lutego 2022, 13:41:00 - *.centertel.pl
W Puszczy nie widać konkretnych wzmocnień.

gbr22 - 5 lutego 2022, 13:57:57 - *.internetia.net.pl
Jest zwycięstwo, a czy tak kolorowo było? No niestety nie, w 1 połowie Puszcza zdecydowanie za łatwo wchodziła w nasze pole karne i dochodziła do sytuacji, my w zasadzie poza bramką i karnym nie wykreowaliśmy nic(było jeszcze wygonione na bok sam na sam na 3:0), w zasadzie wynik do przerwy powinien być z 3:5. W drugiej połowie generalnie nuda z obu stron(tudzież czujna gra w defensywie), w zasadzie warte odnotowania tylko wrzutka Grzeszczyka z wolnego gdzie chyba Orliński przestrzelił i centra Połapa zakończona mocno niecelną główką Biela.

Starotyski - 5 lutego 2022, 14:07:03 - *.dynamic.chello.pl
Nudne widowisko. Nasza gra to tragedia. Dziś sporo szczęścia dzięki czemu udało się wygrać . Nie widać żadnej poprawy i pomysłu na grę. No cóż, ale czego można się spodziewać po Derbinie.

Hdruuo - 5 lutego 2022, 14:52:30 - *.centertel.pl
W puszczy najlepszy komar

bibu - 5 lutego 2022, 19:05:53 - *.dynamic.dsl.as9105.com
starotyski przestań bujać, ty nawet z Tychów nie jesteś. już się parę razy zdradziłeś. jako stary kibic powinieneś pamiętać kto przez pare lat był stałym egzekutorem jedenastek na przełomie lat 80/90? czasy trzecioligowe. tego się nia da wykuglować i już nie jeden 'starotyski' okazywał się gimbusem zwykłym dla ułatwienia dodam, że nie o Krzysia Sitko chodzi.

Starotyski - 6 lutego 2022, 11:38:33 - *.dynamic.chello.pl
Bibu dla ciebie to ja mogę być z Sosnowca, Warszawy, Chorzowa, Białegostoku czy skądkolwiek. Nie potrafisz nic merytorycznego napisać w obronie swojego idola Derbina to wypisujesz bzdety. Oj żal mi Cię. Serio.