9 lutego 2022, 16:00 - Głogów (boczne boisko nr 2 stadionu GOS)
Chrobry Głogów 6-0 Błękitni Stargard
Mikołaj Lebedyński 32 (k), Dennis van der Heijden 53, Mateusz Machaj 58 (k), 67, 78, Mateusz Bochnak 79

Chrobry Głogów: (I połowa) Karol Dybowski - Michał Ilków-Gołąb, Maksym Iwanowicz, Mavroudís Bougaḯdis, Adam Banasiak, Jaka Kolenc, Michał Rzuchowski, Dominik Dziąbek, Mikołaj Lebedyński, Dominik Piła, Hubert Turski. (II połowa) Rafał Leszczyński - Paweł Tupaj (74 Natan Malczuk), Michał Michalec, Oliver Práznovský, Marcel Ziemann, Tomasz Cywka, Robert Mandrysz, Mateusz Bochnak, Mateusz Machaj, Eryk Pieczarka, Dennis van der Heijden.

Błękitni Stargard: (skład wyjściowy) Konrad Skuza - Oliwer Kowalik, Bartłomiej Zdunek, Paweł Pelikan, Krystian Kujawa, Kacper Friska, zawodnik testowany, Bartłomiej Makowski, Konrad Prawucki, Grzegorz Tarasewicz, Damian Niedojad.

W meczu sparingowym Chrobry Głogów wygrał 6-0 (1-0) z trzecioligowymi Błękitnymi Stargard.

źródło: własne / Chrobry Głogów / Błękitni Stargard

Dodano: 9 lutego 2022, 17:39:15

Misiek - 9 lutego 2022, 17:42:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry ! Brawo Mateusz. M może nareszcie wejdzie w swoje tempo jak z przed lat !😉👍 ,dobry prognostyk przed Derbowym meczu z Polkowicami !..

Ko - 9 lutego 2022, 17:49:37 - *.play-internet.pl
Co wy zrobiliście z klubem ze Stargardu !!! Wstyd

Tedi - 9 lutego 2022, 18:35:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Ko.Ta to tylko sparing! 2 klasy roznicy😉

Pan Kura - 9 lutego 2022, 21:55:21 - *.adsl.inetia.pl
Zwycięstwo było obowiązkiem z rywalem o dwie ligi niżej, jadnak pierwsza połowa nie wskazywała na tak wysokie zwycięstwo.

Stella - 10 lutego 2022, 8:12:02 - *.sta.asta-net.com.pl