10 lutego 2022, 13:30 - Kumköy (Fanatic Tour)
Korona Kielce 2-3 Vendsyssel FF
Jakub Górski 77, Jacek Podgórski 89 - Lucas Jensen 11, Diego Montiel 47, Martin Dong 74

Korona Kielce: 1. Konrad Forenc - 3. Roberto Corral (46 Jacek Podgórski), 4. Piotr Malarczyk, 7. Jakub Łukowski (46 Jakub Górski), 11. Łukasz Sierpina, 20. Marcin Szpakowski (83 Kacper Bojańczyk), 23. Adrian Danek (83 Szymon Majewski), 24. Filipe Oliveira (63 Miłosz Strzeboński), 55. Marcel Gąsior (63 Oskar Sewerzyński), 95. Mario Zebić (63 Radosław Seweryś), 99. Jewgienij Szykawka (63 Zvonimir Petrović).

żółte kartki (Korona): Filipe Oliveira, Sierpina, Sewerzyński.

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Korona Kielce przegrała 2-3 (0-1) w meczu sparingowym z Vendsyssel FF - dziewiątą drużyną drugiej ligi duńskiej.

źródło: własne / Korona Kielce / Vendsyssel FF

Dodano: 10 lutego 2022, 15:19:32

Piotrek - 10 lutego 2022, 15:21:28 - *.alestra.net.mx
Ło matko...

MK - 10 lutego 2022, 16:02:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie rozumiem dlaczego w takim meczu nie gra dwóch bramkarzy tylko cały mecz jeden bramkarz potem jak będzie trzeba na baraże wpuścić drugiego to będzie sraczka widać trener bramkarzy ma łeb na karku tylko Nie myśli o pewnych rzeczach Pozdrawiam

Miedziak - 10 lutego 2022, 16:16:29 - *.datapacket.com
To tylko sparing ludzie, dajcie trenerowi pracować. Jestem akurat kibicem Miedzi, ale wyniki sparingów nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Jestem bardzo ciekaw jak w I lidze wiosną będzie wyglądała Korona pod wodzą trenera Ojrzyńskiego.

e(L)ka - 10 lutego 2022, 16:44:52 - *.147.32.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rywal z najwyższej półki, prawdziwy cymes.

cdnn - 10 lutego 2022, 17:16:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabo. Jeszcze 15 minut przed końcem były baty 0-3. Oby tak Korona w lidze. :P

Fason - 10 lutego 2022, 18:08:24 - *.dynamic.chello.pl
Ten rywal na eLke by wystarczył, z gorszymi leszczami eLka przegrywała

Kix - 10 lutego 2022, 18:13:25 - *.dynamic.chello.pl
O ligę się nie martw, to tylko sparringi tym bardziej, że Korona dwa dni temu grała udany sparring a chłopaki są już na walizkach po ciężkim obozie. Taki przeciwnik z 2 ligi duńskiej byłby też zapewne trudnym przeciwnikiem dla naszych ekstraklasowiczów i nie sądzę żeby większość sobie poradziła...

RTS - 10 lutego 2022, 18:27:25 - *.centertel.pl
Korona słabizna

MKS - 10 lutego 2022, 19:03:19 - *.dynamic.chello.pl
To się okaże w maju...

gargamel - 10 lutego 2022, 19:12:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
elka prawdziwy cymes to jest to że nawet wolny grajek z Szeryfa Tyraspol wolał Wartę od pieszczochy

lol - 10 lutego 2022, 21:47:29 - *.business.static.vectranet.pl
do e(L)ka - wy nie z takimi ogórkami przegrywaliście. byłbym ostrożny w wyśmiewaniu innych , bo ktoś mógłby przypomnieć kompromitacje legii z drużynami z Mołdawii, Luksemburga czy Gibraltaru

Egzpert - 11 lutego 2022, 0:02:03 - *.dynamic.chello.pl
Drużyna VinDiesela nie do pokonania..

Spityhniev - 11 lutego 2022, 6:45:56 - *.centertel.pl
Korona widzę dalej realizuje ambitny cel - awans do ekstraklasy z ręcznikiem w bramce.

Korupter - 11 lutego 2022, 9:00:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widze, ze niektorym snia sie barqze o ekstraklase - moze za rok, bo na wiosne tylko spokojne utrzymanie.

Gregor - 11 lutego 2022, 9:34:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co strzał to bramka tak jak w lidze poza 5 pierwszymi meczami

wichura - 11 lutego 2022, 14:31:38 - *.204.40.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O matko! Co się stało? Skład wydaje się poważny, a tu przegrana z... "dziewiątą drużyną drugiej ligi duńskiej"???