15 stycznia 2022, 11:00 - Mrągowo (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Mamry Giżycko 0-2 Stomil Olsztyn
Patryk Mikita 3, Shun Shibata 37

Mamry Giżycko: (I połowa) 1. Michał Sobieski - 18. Michał Świderski, 8. Błażej Drężek, 95. Adrian Kucharski, 3. Nikita Lewienko - 23. zawodnik testowany, 13. David Ahn, 10. Arkadiusz Mroczkowski, 11. Szymon Łapiński, 14. Fábio - 22. Kévin N'Cho. (II połowa) 12. Maciej Woźniak - 7. zawodnik testowany, 8. Błażej Drężek (64, 8. Paweł Drażba), 5. Daniel Wdowiak, 17. Rafał Raiński (74, 19. Patryk Żak) - 21. Mariusz Bucio (71, 23. zawodnik testowany), 21. Mariusz Rutkowski (72, 13. David Ahn), 6. zawodnik testowany, 18. Krystian Wiszniewski, 2. Przemysław Rybkiewicz (72, 9. Krystian Sadocha) - 15. zawodnik testowany.

Stomil Olsztyn: (I połowa) 31. Krzysztof Bąkowski - 10. Karol Żwir, 33. Jakub Tecław, 28. Maciej Dampc, 6. Jonatan Straus - 11. Sebastian Rugowski, 4. Wojciech Reiman, 15. Shun Shibata, 44. Krzysztof Toporkiewicz, 13. Łukasz Moneta - 77. Patryk Mikita. (II połowa) 12. Konrad Syldatk - 5. Szymon Nowicki, 3. Rafał Remisz, 22. Jonathan Simba Bwanga, 29. Sebastian Kamiński - 88. Filip Wójcik, 8. Maciej Spychała, 70. Merveille Fundambu, 97. Jakub Mysiorski, 37. Artur Amroziński - 55. Hubert Sobol.

żółta kartka: Reiman.

sędziował: Mateusz Reszka (Mrągowo).

W 64. minucie Maciej Spychała (Stomil) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Przebywający na zgrupowaniu w Mrągowie Stomil Olsztyn wygrał 2-0 (2-0) z trzecioligowymi Mamrami Giżycko.

W Stomilu wystąpili m.in. Sebastian Kamiński (Jarota Jarocin) i Hubert Sobol (Wisła Kraków).

źródło: własne / Stomil Olsztyn / OKS Stomil on-line

Dodano: 15 stycznia 2022, 12:38:29

lol - 15 stycznia 2022, 15:12:01 - *.22.22.158
ile jeszcze karnych nie strzelicie Stomil????

Gag - 15 stycznia 2022, 17:09:00 - *.98.229.200
Uff ,

ro - 16 stycznia 2022, 17:07:51 - *.22.22.158
Proponuje tym co od teraz niestrzela karnego 1000 zl z wyplaty!!!Od tak poprostu zeby odczuli ten bol

Si_1929 - 16 stycznia 2022, 17:40:32 - *.limes.com.pl
Nie ma czym się szczycić 😂

Stomil Fan - 16 stycznia 2022, 19:05:55 - *.hsd1.il.comcast.net
Mam nadzieje, ze ten klub wreszcie znajdzie sie tam gdzie jego miejsce czyli w ......IV lidze