12 lutego 2022, 9:00 - Kumköy (Limak Arcadia Golf and Sport Resort)
Rafał Mikulec 37, Damian Hilbrycht 72

Resovia: 1. Branislav Pindroch - 25. Bartosz Jaroch, 24. Aleksander Komor, 5. Dawid Kubowicz, 42. Bartłomiej Eizenchart - 4. Rafał Mikulec, 16. Josip Šoljić, 7. Marek Mróz (46, 6. Bartłomiej Wasiluk), 77. Sebastian Strózik (46, 98. Kamil Antonik) - 12. Jakub Wróbel (46, 11. Damian Hilbrycht), 9. Paweł Wojciechowski.

Arsienał Tuła: 50. Jegor Szamow (46, 36. Michaił Lewaszow) - 14. Anri Chagusz, 70. Georgi Kostadinow (30, 20. Goran Čaušić; 62, 44. Kings Kangwa), 26. Dmitrij Iluchin, 16. Axel Björnström - 24. Andriej Jakuszyn, 15. Maksim Kajnow, 73. Ansor Chabibow, 8. Kiriłł Panczenko, 17. Guram Adżojew (78, 25. Danił Stiepanow) - 48. Jewgienij Łucenko (62, 7. Jewgienij Markow).

żółte kartki: Komor, Mikulec - Jakuszyn, Iluchin.
czerwone kartki: Dawid Kubowicz (11. minuta, Resovia, za faul taktyczny), Aleksander Komor (23. minuta, Resovia, za drugą żółtą), Jakub Wróbel (45. minuta, Resovia, za uderzenie przeciwnika), Rafał Mikulec (45. minuta, Resovia, za drugą żółtą), Aleksander Komor (84. minuta, Resovia, za drugą żółtą).

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Resovia wygrała w swoim pierwszym dzisiejszym sparingu 2-0 (1-0) z Arsienałem Tuła - 12. drużyną rosyjskiej ekstraklasy.

źródło: własne

Dodano: 12 lutego 2022, 10:45:52

jariko - 12 lutego 2022, 11:11:02 - *.next2.zicom.pl
Chyba piłkarze Resovii nie przepadają za kolegami zza wschodniej granicy ...

rad - 12 lutego 2022, 11:24:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Komor razem 4 żółte i 2 czerwone 😂😂😂😂 Normalnie przy 5 wykluczonych mecz przerwany i walkower dla przeciwników.

Arsienał T - 12 lutego 2022, 11:49:47 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Resovia. Fajny mecz, a sędzia z pierwszej połowy, to nieporozumienie :D

Buncol - 12 lutego 2022, 12:15:28 - *.151.35.215
Mecz nie był brutalny poza 1 spięciem. Komor w meczu dostałby 1 żółtą kartkę za złapanie przeciwnika. Rozjemca sędziował jakby zawodnicy z Tuły byli ze szkła. Owszem grali czyściej w 2 połowie, ale w 1 też faulowali.

Pseudonim - 12 lutego 2022, 12:30:52 - *.next3.zicom.pl
Trochę to wszystko wyglądało jakby oba zespoły miały mocno w nogach przerobione treningi. Szkoda 2 sytuacji z drugiej połowy gdzie Resa powinna z zimną głową do tego podejść i na spokoju wykończyć.

wer - 12 lutego 2022, 13:21:17 - *.242.225.4