1 lutego 2022, 13:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Wisła Płock 2-2 Skra Częstochowa
Mateusz Szwoch 20, Łukasz Sekulski 44 - Adam Mesjasz 55 (k), Piotr Pyrdoł 75

Skra Częstochowa: (I połowa) Mateusz Kos - Aleksander Paluszek, Adam Mesjasz, Mariusz Holik - Krzysztof Napora, Szymon Szymański, Adam Olejnik, Mikołaj Kwietniewski, Piotr Nocoń, Kamil Lukoszek - Krzysztof Ropski. (II połowa) Nikodem Sujecki - Aleksander Paluszek, Adam Mesjasz, Rafał Brusiło - Krzysztof Napora, Adam Olejnik, Szymon Szymański (Bartosz Baranowicz), Łukasz Winiarczyk, Piotr Pyrdoł (Adrian Żabik), Dawid Niedbała - Krzysztof Ropski.

Mecz bez udziału publiczności.

Wisła Płock zremisowała 2-2 (2-0) w meczu sparingowym ze Skrą Częstochowa.

źródło: własne / Skra Częstochowa / Wisła Płock

Dodano: 1 lutego 2022, 15:02:21

Rudy knur - 1 lutego 2022, 15:41:19 - *.centertel.pl
Ciekawe o co Skra zagra w lidze; o utrzymanie czy baraże?

Pettega - 1 lutego 2022, 15:56:48 - *.centertel.pl
Zagra o utrzymanie ... skończy e barażach 🤔 ?

... - 1 lutego 2022, 16:01:34 - *.185.c78.petrotel.pl
Pewnie znów w pierwszej połowie wyszedł podstawowy skład, dominacja nad rywalem i spokojne prowadzenie 2:0. W drugiej połowie wymiana całej jedenastki i w cymbał.

e(L)ka - 1 lutego 2022, 16:03:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Klub o wielu nazwach za rok spadeczek z taką formą ledwie zremisować z beniaminkiem pierwszej ligii.Wstyd dla naszego Mazowsza.

e(L)ka - 1 lutego 2022, 16:06:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Całe Mazowsze do (L)egii na(L)eży w P(L)ocku tylko (L)egia.Klub o wielu nazwach to co najwyżej rządzi w pod płockich wsiach.

P - 1 lutego 2022, 16:07:50 - *.centertel.pl
@e(L)ka - a wy spadeczek już w tym sezonie.
Co do meczu, to trzy bramki Nafciarzy, bo Pyrdoł to nasz zawodnik na testach w Skrze.

e(L)ka - 1 lutego 2022, 16:10:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pyrdoł to wychowanek ŁKSu a nie klubiku o wielu nazwach z płocka.Wy w płocku nic nie macie bo w płocku rządzi Legia.

Goston - 1 lutego 2022, 16:11:41 - *.204.38.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Daewoo legia Warszawa za rok 1 liga tego wam życzę :D

Wisła Płoc - 1 lutego 2022, 16:13:29 - *.skybroadband.com
Elka ok a teraz wracaj na swoje pole zboże siać.

hehe - 1 lutego 2022, 16:14:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do e(l)ka wstyd to wy przynosicie calej Polsce, w sparingach wynik jest sprawa drugorzędna, wy niby wygrywacie a w lidze oklep. Hej co ja widzę ? W nastepnym sezonie dostaniecie od nich w lidze wspomnicie moje slowa mistrzowie Polski hahahah😃 dubajowicze

Goston - 1 lutego 2022, 16:15:09 - *.204.38.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
legia to sobie może rządzić w Pruszkowie Otwocku i Piasecznie hehe.

Sierpuc - 1 lutego 2022, 16:18:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ e l ka , masz fantazje. Widać ze ferie i dzieci warszawy (miasto pośmiewiska) nie maja co robic

e(L)ka - 1 lutego 2022, 16:20:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A ten Sierpc to co to za wiocha?Gdzie to leży?Bo nie mogę na mapie znaleźć.

Jacek - 1 lutego 2022, 17:02:21 - *.dynamic.mm.pl
Czy miasto Częstochowa i jego prezydent zroboli coś w temacie stadionu SKRY aby ta mogła rozgrywać swoje spotkania na własnym obiekcie lub na "jakimś" wypożyczonym?.Czy wciąż przyjdzie nam i rundę rewanżową grać na stadionach rywali?. Czy taki problem jest nie do rozwiązania?. Swoją drogą czy w podręczniku licencyjnym PZPN jest taki zapis aby można grać 34 mecze tylko na boiskch rywali?.

Nadniestrz - 1 lutego 2022, 17:11:13 - *.play-internet.pl
Prawdziwy warszawiak to polonista. legii kibicują słoiki.

Wisła Płoc - 1 lutego 2022, 20:35:47 - *.skybroadband.com