15 stycznia 2022, 13:00 - Sosnowiec (boczne boisko Stadionu Ludowego)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Resovia
João Oliveira 35, Bartłomiej Wasiluk 67 (s) - Jakub Wróbel 37, Daniel Pietraszkiewicz 65

Zagłębie Sosnowiec: (I połowa) 12. Kamil Bielikow - 77. Dominik Jończy, 13. Vedran Dalić, 11. Wojciech Kamiński - 32. Kacper Smoleń (33, 29. Jakub Kaczmarek), 21. Nikolas Korzeniecki, 6. João Oliveira, 94. Dawid Gojny - 10. Maksymilian Banaszewski, 9. Szymon Sobczak, 8. Szymon Pawłowski. (II połowa) 12. Kamil Bielikow (81, 1. Kacper Siuta) - 4. Mateusz Machała, 18. Lukáš Ďuriška, 17. Mikołaj Staniak - 29. Jakub Kaczmarek, 96. Wojciech Szumilas, 28. Maciej Ambrosiewicz, 22. Quentin Seedorf - 88. Adrian Troć (67, 89. Bartosz Chęciński), 80. Mateusz Popczyk, 7. Patryk Bryła.

Resovia: (I połowa) 99. Paweł Łakota - 25. Bartosz Jaroch, 16. Josip Šoljić, 5. Dawid Kubowicz, 18. Łukasz Ostrowski - 77. Sebastian Strózik, 32. Kacper Szymkiewicz, 8. Klaudiusz Krasa, 7. Marek Mróz, 98. Kamil Antonik - 12. Jakub Wróbel. (II połowa) 1. Branislav Pindroch - 33. zawodnik testowany, 30. Karol Chuchro, 5. Dawid Kubowicz (63, 16. Josip Šoljić), 17. Radosław Adamski - 4. Rafał Mikulec, 6. Bartłomiej Wasiluk, 22. Kornel Rębisz, 7. Marek Mróz (63, 12. Jakub Wróbel; 77, 77. Sebastian Strózik), 19. Daniel Pietraszkiewicz - 9. Paweł Wojciechowski.

żółta kartka: Troć.

sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).

W meczu sparingowym rozegranym w Sosnowcu tamtejsze Zagłębie zremisowało 2-2 (1-1) z Resovią.

W drużynie Resovii zagrał m.in. Karol Chuchro z rezerw.

ZS1906 - 15 stycznia 2022, 15:55:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bylem tylko na drugiej polowie w ktorej ZS dominowalo.Bramki obie kuriozalne.Podobal mi sie Seedorf.

Soviak - 15 stycznia 2022, 16:07:49 - *.ap-media.pl
Sovia w eksperymentalnym składzie bez wielu ludzi z kadry. Ale fajnie zagrali. Brawo!

Romario - 15 stycznia 2022, 16:41:00 - *.146.236.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brak Hebla w Resovii az nadto widoczny !
Zaden staly fragment gry juz nigdy nie bedzie atutem Resovii. Tyle na ten temat!
Jeden z ostatnich pilkarzy Resovii sciagniety za trenera Grabowskiego byl jej wielkim atutem a teraz kto taki tam jest, no kto ?

@pseudo - 15 stycznia 2022, 19:54:23 - *.dynamic-2-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Standardowo: wyszło po 11 zawodników, w trakcie meczu były zmiany zawodników, był sędzia, grali na boisku, dla twojej ciekawości mecz trwał 2x45 minut. Tak z grubsza.

Mastah - 15 stycznia 2022, 20:09:05 - *.sub-174-206-166.myvzw.com
@Romario, Jaroch też strzelał ładne “rogale” z wolnych. Mikulec może wykonywać, chyba, wolne. Wasiluk też może wolne rozgrywać ale jego strzały sa mocne i bardzo nie celne. Może któryś z nowych będzie dobrze wolne wykonywał; zobaczymy. Aczkolwiek, szkoda że Maks odszedł. Chłopak dość kontuzjogenny i stwierdził że zamiast kariery woli większe i pewniejsze pieniadze w Wieczystej.

HAHAHA - 16 stycznia 2022, 11:31:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a jak tam parodysta nijaki pindro .... wyleciał czy dalej będzie robi cyrk w bramce

Mikołaj - 16 stycznia 2022, 16:33:04 - *.play-internet.pl
Tatusiowi udało się wepchnąć synka do składu ,,za ten profesjonalny kontrakt".Wstyd

Faktycznie, gdzie jest Eizenchart ?

Gałeczką - 17 stycznia 2022, 0:07:55 - *.dynamic.mm.pl
Resovia zagrała bardzo słaby mecz i to z przeciwnikiem z dołu tabeli. Sosnowiec dominował i kontrolował mecz bez wielkiego wysiłku. Obie stracone bramki Sosnowca po fatalnych błędach obrony. Resovia nie pokazała nic dobrego.