16 lutego 2022, 12:00 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Arka Gdynia 2-1 Chojniczanka Chojnice
Hubert Adamczyk 13, Christian Alemán 16 - Artur Pląskowski 6

Chojniczanka Chojnice: (I połowa) Kamil Broda - Marcin Grolik, Damian Byrtek, Kacper Kasperowicz - David Niepsuj, Paweł Czajkowski, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński, Kamil Mazek - Tomasz Mikołajczak, Artur Pląskowski. (II połowa) Szymon Lewandowski - Michał Grobelny, Mateusz Bartosiak, Sebastian Olszewski - Marcin Trojanowski, Mateusz Cegiełka, Filip Karbowy (75 Mateusz Koniuszy), Daniel Ściślak, Michał Mikołajczyk - Konrad Formela, Szymon Skrzypczak.

Mecz bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym Arka Gdynia wygrała 2-1 (2-1) z Chojniczanką Chojnice.

źródło: własne / Arka Gdynia / Chojniczanka Chojnice

Dodano: 16 lutego 2022, 13:43:55

Kajtek - 16 lutego 2022, 14:01:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszystko takie tajne że nawet składu Arki nie podali. 😉 Oby to przyniosło efekt w lidze 💛💙
💛💙

td - 16 lutego 2022, 14:13:16 - *.petrus.pl
W Chojniczance nie ma kto strzelać bramki.Oj Radunia nastrzela nam bramek.

Jaromir - 16 lutego 2022, 14:22:30 - *.147.102.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
OK. Teraz liga. Przygotowania, wydaje się, były dobre.
Arka Gdynia!

lapa - 16 lutego 2022, 14:40:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
podajcie sklad Arki dziekuje

Areczka - 16 lutego 2022, 14:54:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Następny skalp to pewne zwycięstwo w Łodzi z Widzewem, 0:3 wersja pesymistyczna.

Miś - 16 lutego 2022, 14:58:13 - *.play-internet.pl
Jak kto nie ma a strzelił bramkarz czy napastnik.Zejdzcie na ziemie Arka jest lige wyżej każdemu maja po 3 4 bramki strzelać.

Kolec - 16 lutego 2022, 18:01:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@rad ja rozumiem że na wioskach pod Łodzią tęsknicie za sukcesami, ale pragnę Was poinformować że prędko one nie nadejdą

Oko - 16 lutego 2022, 18:12:34 - *.centertel.pl
Nawet Pegasus nie rozszyfrował składu Arki...

Arunia - 16 lutego 2022, 19:06:09 - *.dynamic.chello.pl
Jedziemy teraz po swoje do miasta klientów sklepów monopolowych.

RTS - 16 lutego 2022, 21:40:19 - *.centertel.pl
Widzew-arka 4-0 bramki: Pawlowski Guzdek Kun Danielak. Dziekuje za uwage i do zobaczenia na meczu !

Kibic - 17 lutego 2022, 1:11:32 - *.dab.02.net (*.67.178.140)
Tylko ŁKS! wstydzew-Arka 0:2

bonik - 17 lutego 2022, 12:32:27 - *.dynamic.mm.pl
no to po Rakowie- zesikali się czytając 90 min...

Ruch1920 - 18 lutego 2022, 0:52:30 - *.jmdi.pl